Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
20. mar 2009

alienka-ano boli sme vcera, dobre bolo, zbehol nam cas 😅 no ale samozrejme, ako vzdy neboj o nic podstatne ste neprisli 😉 😉 🙂

ako ako je tebe?citis sa lepsie?

my sme boli na sretku, bolo fajn, teraz sme prisli a hned Saska odpadla..taka už bola unavena...ale apson sa vyhrala, tak aj nabuduce... 😉 🙂 🙂

margaretka11
20. mar 2009

Ahojte. Malí zaspali okamžite po uložení do postieľok, nestihli ani zaprotestovať 😀 . Simonka som dokonca už z auta musela niesť na rukách lebo mal namiesto očiek iba štrbinky 😀 . A za nás môžem povedať, že bolo super, super a ešte raz super 😵

nikusa9
20. mar 2009

kam mam dat fotky????dakujem 😉 🙂 🙂 🙂

margaretka11
20. mar 2009

Nikusa, nezmestí sa to do albumu drahotina? Joj, musím ísť pozrieť do IP, tam mám niekde nové heslo 😝

alienka
20. mar 2009

Nikus, tak aspon Ti bude Saska lepsie spinkat /mozno aj dlhsie/, ked sa vyblaznila v MC 🙂. Muselo Vas tam byt vela, som zvedava na fotky. Tak na hudobnej sme teda o nic neprisli, aj som si myslela. 😀 No a vdaka za opytanie, vcelku ok, aj ked po tyzdni Atb by to mohlo byt aj lepsie.

lucinkaaa
20. mar 2009

jeej tak mne si lianka pospala v kociku hadam 20 minut a ked sme dosli domov tak sa prebrala a je svieza ako rybicka 😅 to sa dalo cakat

ale bolo super medzi detickami 🙂

som zvedava na fotooo 🙂

alienka
20. mar 2009

jeeej, hodte rychlo dake fotoooos 😀

nikusa9
20. mar 2009

mam dat meno-banskobystricanky a heslo drahotina??nechce mi to ist, asi mam niekde chybu 😒

margaretka11
20. mar 2009

Nikusa IP 😉

rumka
20. mar 2009

Ahojte
júúúúúj nemohli sme prísť mrzííííííííma bo som chcela stretnúť aj staré bystričanky no možno na budúce a tak som sa tešila to preto 😖

janka želám Jankovi rýchle hojenie a je fajn že sisi vydupkala zostať s ním 😉

lucka0122
20. mar 2009

dajte fotky do druheho albumu lucka0122 a heslo 0122

lucka0122
20. mar 2009

jaj luckaBB tam je novy album pre nas

nikusa9
20. mar 2009

dala som fotky do drahotiny, ale nevosli vsetky...teraz pozeram ze aj luckaBB je album ale to už nejdem nanovo nahadzovat...

juuj, Rumka skoda, ze sa vam nepodarilo prist, hned sme sa na vas pytali...tak hadam nabuduce 😉 😉

lucka0122
20. mar 2009

nikuska tak hod tie ostatjne do luckaBB ale su super fotky

lucinkaaa
20. mar 2009

velmi pekne foto, som sa zasmiala 🙂 🙂

margaretka11
20. mar 2009

ja som si vytvorila vlastný album, tých fotiek nie je veľa, nabudúce hádam stihnem viac pofotiť 😉

margaretka11
20. mar 2009

krtkovia vstali...

alienka
20. mar 2009

baby, perfektne fotocky, deticky krasne 😅
Lucka, z Lianky je uz riadna slecna 😵

alienka
20. mar 2009

a ta fotka, co Saska cese Lianku nema chybu 😀 a asi aj Simonko chcel, nie? 😀

margaretka11
20. mar 2009

Alienka asi áno 😀 . Je pravda, že česanie sa mu páči, či už ho češem ja alebo on češe Simonku 😉

lucinkaaa
20. mar 2009

alienka dakujeme 🙂 no veru davno sme sa nevideli, tak nam medzitym aj deticky vyrastli 😵 Simonko zlaty asistoval, ale najlepsia bola Simonka, sama sa hrala, vyberala si pastelky z krabice, potom nahle vstala prisla k lubici a dotiahla ju k cudzim piskotkam, ze ci si moze zobrat. Tak jej lubka dala a boli obe spokojne 😀 😀 😀

margaretka11
20. mar 2009

no slušne vychované dieťa 😀

lubica69
20. mar 2009

Ahoj babky
Kde sú fotky?

margaretka11
20. mar 2009

Lubica jedny nájdeš pod nickom drahotina a niekoľko je ich aj v mojom albume, ktorý som špeci založila 😉 .

alienka
20. mar 2009

Simonka sa nestrati 😀 😀

vateska
20. mar 2009

Ahojte, tak som rada ze sme boli na tom stretku, bolo super..... 🙂 🙂 A kolko vela nas tam bolo to som necakala 😉
Idem pozriet foto, aj ja dolozim, ale napiste mi niekto do IP ze ako??? 😕

To mate pravdu s tym unavenim deticiek, aj Vaneska ked sme prisli domov, ledva zjadla polievocku a odkvecla a aj celkom fajn si pobuvinkala 2 hodinky co u nej je vela.... 🙂 🙂

vateska
20. mar 2009

Jéééééééj, to sú pekné fotky.... 🙂 🙂

Ja som tiež pridala, ale do mojho albumu "Stretko Banskobystricaniek", tak kuk kuk...... 😉

lubica69
20. mar 2009

Jej áno Krásne fotočky🙂 Ja mám len jednu len stále fičím len na mobile bo PC bude opraveny až budúci týždeň tak potom doložím A koľko nás tam bolooo A to neboli všetci

lucka0122
20. mar 2009

no baby mohli sme aj mi prist potom ma to stvalo...ale co uz o tyzden v piatok pojdeme--.. 🙂

lubica69
20. mar 2009

Jasné Lucka O týždeň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre