Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
30. júl 2009

Luci jedine busom 😒 Ja mám do BB 25km teda krát2 a do podbrezky daľších 10 ešte keby som po vás šla... 😖

lucka0122
31. júl 2009

tak dnes zaidne stretko?tak mi ideme do sasovej k starkym...ak pojdete v saske dakto vonku dajte vediet.papa

mihanka
31. júl 2009

ahojte... 🙂 my tu nasu drobulku povlacime kade tade... 😅
sme sa vratili z rima, bolo super, simi to zvladala niekedy lepsie ako ja... boli sme aj napriek tomu ze brala prvy x atb... mala zapal uska ale na odobrenie doktorkou sme isli... takze hoci tam bolo horuuuuco, simi bola stale v kociku, alebo pod slnecnikom, doobeda, ked bolo celkom fajn spala v kociku a my sme brazdili rimom a poobede na hoteliku, bolo uplne super, let zvladla v pohode, cestou domov nevedela vobec zaspat na letisku a v lietadle zaspala a zobudila sa az ked sme si brali kufre... prvy den sme ju nechali na posteli bez plienky a atb urobili svoje a nechala tam simi riadnu hnackovu spust, som sa hanbila, ze som myslela ze sa stahujeme do ineho hotela..
par fotiek som pridala aj z prahy...

ale buduci tyzden by sme mohli dat stretko, ale kedze piatky nevychadzaju, neskusime iny den, napriklad na plazi ako tu bolo spominane?? 😵

adka, ste tu najmladsie babatko, ale leti to tak rychlo a pridavaju sa aj dalsie maminky, zachvilu to tak nebude... 😉

lubica69
31. júl 2009

Ahojte
Jej Mihanka krásne fotočky Aj z Prahy aj z Ríma 🙂 Super,že to malá tak zvládla 😉
My sme dnes boli v BB v meste No ale nikto nikde Žiadne známe maminy 😢
Tak stretko budúci týždeň???

lucka0122
3. aug 2009

ahojte kde ste vsetky?nikde nikoho

gabii83
4. aug 2009

ahojte tak neda sa mi spat, mihanka krásne fotky, Simonka aká slecna pekne a ako vyrastla, a ake ma vlasky no sranda.

mi sme sa rozhodli ze ideme 16. predsa len do Chorvatska aj so sestrou, ide aj na dovcu s nami a aj ako pomoc aby sme si mohli aj mi s Tomom ale hlavne ja uzit si dovolenku a aj tak je rada s nami, sme radi spoolu a aj s malou.
mala sa mi uz postavila na nohy, tak aj ked je na smrt unavena hlavu ma na posteli a zadok dviha a stoji na nohách, cvici kruti sa mece vkuse, plazi o 100, pacia sa jej mobily, a uz papa krásne.
nastastie spapa aj domace surove ovocie a dokonca aj mrkvu ,dnes ideme do poradne tak uvidime.
zubky ziadne...
pridam fotky ak sa mi bude chciet 😉 😉

tak pekny den a dajte nam vediet ak bude stretko)))
aj mi chceme ist)))
nezabudnite IP okk???
inak chystame sa na namestie stvrtok ci piatook musim do kniznice ak niekto chce môze sa pridat ku mne)))

lucka0122
4. aug 2009

no dobre ranko gabi ...neda sa ti spavat ani mne sa tuto noc nedalo zaspat zaspala som od 3 tej rano...aj mne dajte vediet ci bude stretko...dnes je skarede pocko....gabi tak ty si riadna tanecnica..hihi...dakedy pojdeme spolu sa zabavit.oki?

gabii83
4. aug 2009

ok, tesim sa. 😉 🙂 😀

zuzik25
4. aug 2009

cafte babule, dajte aj mne prosim vedeit kedy bude stretko, lebo mala potrebuje veeela spolocnosti a ja jednoducho nestiham. 😀

gabii83
4. aug 2009

mame prvy zubok, nevidno ale cinkla sa lyzicka. vyskusala som to, ako mi svokra poradila uz pred mesiacmi, tak som to robila castejsie a dneska konecne!!!
🙂 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

gabii83
4. aug 2009

jaj poradna tiez ok, vazime 7600 g 😵

lubica69
4. aug 2009

Ahojte
Jej Gabi tak gratulujeme k zúbku
Ak vyhovuje môžme stretko vo štvrtok???Nejak doobeda 10-11 na námestí???

lucka0122
4. aug 2009

jaj ahojte mna porazi patkovi sa odlomilo zase zo zubku...uz ma predne dva odstiepene.....

gabii83
4. aug 2009

a to preco?? lucka ???
mi sme v -ba u sestry, takze vratime sa domov az vecer.
😒 😒

zucka
4. aug 2009

Ahojte, všetkých po dlhej dobe zdravím🙂 Gabi, čo všetko už viete?

lubica69
5. aug 2009

Lucka to ma mrzí😢 My máme ten jeden predný zas mŕtvy A začína černieť To sa nám na tej Yamahe stalo😔

lucka0122
5. aug 2009

ahojte babulky nase...no dnes som sa druhy krat narodila...maly patko si stiahol 3 kilovy reprak na hlavu mal dierku v hlave a na urgente mu to len zalepili a mne od strachu o mojho drobcekatak zle prislo odpadla som dva krat a druhy krat som bola 30 minut v kome nevedeli ma prebrat prestala som dychat ani mi srdce nebilo...boze dakujem kvoli mojmu krasnemu syncekovi on ma drzal.......

margaretka11
5. aug 2009

Lucka preboha 😲 , som rada, že si v poriadku a samozrejme aj Paťko.

lucka0122
6. aug 2009

ahojte tak zajtra ideme na kontrolu na chirurgiu....ja budem asi na chodbe a muz nech ide s Patkom dnu....

rumka
6. aug 2009

Panebože Lucka čo to robíš som sa vyľakala a len to čítam dávaj si na seba pozor a Paťkovi držím zajtra palce veru nech ide radčej manžel ............. DRŽTE SA !!!!!!

lucka0122
6. aug 2009

ahojte aj dneska mi je dako zle mam aj hnacku aj na zvracanie mi je...patko je ok.....

lucka0122
6. aug 2009

nepoznate dobreho internistu a kardiologa?idem sa dat asi vysetrit.......patinko maminku potrebuje...diky 😉

mihanka
6. aug 2009

ahojte...
lucka preboha... ☹ 😕 drzkaj sa, hlavne nech ste v poriadku...

mihanka
6. aug 2009

gabii, gratulujem k zubku... 😉

lubica69
6. aug 2009

Lucka držte sa!

gabii83
6. aug 2009

lucka davaj na seba pozor, a ozvi sa ako ste dopadli, mylslime na vas.

gabii83
6. aug 2009

zucka - mala sa mi postavila na nohy plazi vsadekade v byte vsetko robi.....
pomaly zacneme asi chodit mesiac priblizne...uz stoji vkuse vsade...len na nohach...
no dam sem fotky len nech si najdem cas

duracelko
6. aug 2009

Lucka - držím palce nech ti vyšetrenia dobre dopadnú, a nech rýchlo vyzdravieš!!
už sa ti podarilo odstaviť Paťka od mliečka??? ja mám tiež problém s biankou, tiež ho stále chce a vnoci sa po mne driame aj 4x za noc. chcem ju odstaviť niekedy v septembri

ozaj - a ideme na dovolenku s maličkou Biankou, odchádzame v nedeľu. ideme do turecka. Odlietame 17,45. Tak nám držte palce aby to naša Bia zvládla, to cestovanie, čakanie na letisku, let lietadlom, a pobyt v hoteli.

po návrate vám napíšem, ako bolo---

margaretka11
6. aug 2009

Duracelko, prajem ti krásnu dovolenku a dúfam, že aj Bianka to zvládne a domov si prinesiete kopu krásnych zážitkov 🙂

Gabi aj ja chcem pogratulovať k zúbku. Mimochodom, maličká je nielenže úplne na zjedenie, ale je aj šikovná, keď sa ti v takomto veku stavia. 😵 😵 😵

gabii83
7. aug 2009

dakujem margaretka, len sa bojim o jej kolienko a klbiky ci to nie je skoro vkuse stoji doikonca aj ked uz skoro spinka ako konik spi tak ze stoji)))

kvôli bilingvalnej vychove som sa bala ze este velmi neblaboce ale zacala konecne bez prestavky, pipi baba bamba....)))

uvidime ako dalej))
duracelko prijemnu nezabudnutelnu dovolenku ti prajeme aj mi s Leuskou....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre