Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
29. aug 2009

Ahojte Lucka tak dnes to počko na to parkovisko nevyšlo ale zajtra do Európy určite pôjdeme😀

lucka0122
29. aug 2009

lubka na parkovisko v pondelok o tretej....

lubica69
29. aug 2009

Aha Lucka ja že to bolo dnes Tak v pondelok 😀

lucka0122
30. aug 2009

ahojte idete zajtra do tej sasovej na tu akciu s detmi?

nikusa9
30. aug 2009

lucka- my pojdeme... 😉 neboli ste v Europe??mne dnes Sashka zaspala o pol 3 a spala do pol 6..kym sa najedla bolo 6 a to tam už asi nic nebolo, sm sli este pod pamatnik a tak sme sa prebavili...

lubica69
30. aug 2009

Ahojte
My by sme zajtra chceli 😉Na parkovisku o 15?
Dnes nám tá Európa tiež nevišla kôli spaniu ☹

lucka0122
31. aug 2009

mi sme boli aj v europe alenic mocbolo to len hodinku.....na parkoviskoidmee

gabii83
31. aug 2009

no mi neideme mne sa nechce mam krce kramy a malej vtedy vzdy sibe....
reve place histerciiii...
to je hrozneeee....
ozaj vzdy sa porozmyslam ci neprestanem kojit ked mi toto robi....
a to nie jeden den.....
a aj v noci ..... poslednu noc....no to bol desssss....

ja uz neviem.... co s nou nech sme uz po tom lebo sa zblaznim... ☹

duracelko
1. sep 2009

gabii,
mne toto bianka nikdy nerobila jej moje mliečko vždy chutilo a aj chuti. ak Lejke velmi nechuti skus jej ponuknut UM (sunar, atd) - možno jej to zachutí a zasiti ju to a bude spinkat celú noc. ja viem kojenie je doležité, ale ak mas problem tak skus UM. som zástancom kojenia, ja stale kojim, a odučenie bude nepredstavitelné, neviem si to ani predstavit. Ale ak bábetku nechutí - dala by som UM

duracelko
1. sep 2009

baby škoda že som nevedela že je akcia na parkovisku, my sme sa doma nudili. . 😠 😠 😠 😠

lucka0122
1. sep 2009

ahojte niekto zo sasovej pojdete zajtra vonku sme u mojich rodicov do piatku tak sa ozvite.pa bru nocku

rumka
4. sep 2009

Ahojte sem už vôbec nikto nechdí?????????????????? ☹

zucka
4. sep 2009

Ahojte, my máme asi angínu☹, celú noc malá chrčala, nedalo sa jej dýchať, tak sme boli u dr. - robila nám výter a povedala, že počkáme na výsledky, potom prípadne atb ( nechcela jej ich dávať hneď dnes ) Tak zatiaľ len kvapky do nosa - pamycon a nasivin. Bože to je strašné s malou, chúďatko moje, dnes som si už aj s ňou poplakala - totiž snažila sa zaspať a keď už skoro spinkala, tak ju vyrušilo ťažšie dýchanie a bola hore - od včera sa popriadne nevyspala, tak len plače a plače, lebo je unavko☹

margaretka11
4. sep 2009

Ahojte 🙂

Zucka, to je mi ľúto, dúfam, že to nakoniec nebude angína. Ale ak má maličká problém s dýchaním tak ti chcem poradiť, ja vtedy vyvyšujem drobcom matrac. Podložím pod matrac nejaký menší vankúšik (nesmie byť veľmi veľký lebo sa mi potom deti stále zgúľali dole 😀) a mám to odskúšané, že deti potom lepšie dýchali. A dávaj malej morskú vodu, pekne jej to soplíky pustí. Nasivin je dobrý, ten mám vždy v zásobe, drobcom pomáha, ale nesmie sa to s ním preháňať a tak čo najčastejšie striekam morskú vodu. Neviem, či maličkej aj odsávaš soplíky, ak áno, nerob to príliš často to tiež zvyšuje tvorbu hlienov. Máš odsávačku na vysávač? Tá je totiž najlepšia, aspoň podľa mňa. Keď odsávam soplíky, tak to robím tak, že najprv nastriekam morskú vodu, aby ich trošku uvoľnila, potom odsajem a potom dám nasivin 😉

lubica69
4. sep 2009

Zucka chudátko malá Ako píše Margaretka najlepšia je morská voda Vyrába to aj Nivea Voľne dostupná aj v Tescu a vyvýšiť matrac Prajeme skoré uzdravenie

zucka
5. sep 2009

Ahojte kočky, ďakujem za rady. Mám odsávačku na vysávač, ale odsávam jej soplíky málo. Dúfam, že to angína nebude - myslím, že by už mala teplotu a nemá. A ako Vám detičky reagujú na kvapky a odsávačku? - Tánička ručí akoby som ju z kože drala ☹ Je chorá prvý krát a prvý krát musím robiť niečo čo sa jej nepáči a robí mi to problém, keď tak veľmi plače...obdivujem všetky maminky, ktoré musia cvičiť vojtovku, klobúk dole.

lucka0122
5. sep 2009

ahojte ikonecne ze sem dakto aj prisiel.....zucka skore uzdravenie moj patko ma panicky strach s toho spreju do nosa a aj z odsavacky...

margaretka11
5. sep 2009

Ahojte 🙂

Zucka, ani moji drobci sa nekamarátia s odsávačkou, teda na pár výnimiek, keď im to prišlo ako sranda a sami si odsávačku šupli do nosa, ale to sa nám stalo iba niekoľkokrát. Väčšinou so mnou bojujú a tak nemám na výber, kľaknem si nad nich na kolená a nohami zovriem, aby sa nemetali, jednou rukou držím hlavičku a druhou odsávam 😝 . Nie je to príjemné, ale účel svätí prostriedky a keďže vidím tie pozitívne výsledky po odsatí soplíkov a tiež to, že im soplíky oveľa rýchlejšie prejdú, tak to musíme všetci jednoducho pretrpieť 😉

lubica69
5. sep 2009

Ahojte Tak ako čítam všetky deti "majú"radi odsávačky Mne pri tom Sebastián tak plakal,že kým sme odsali boli z toľkého plaču soplíky späť Zucka a kedy budete mať výsledky?

zucka
5. sep 2009

Ahojte, Lubi výsledky budú v utorok.

luciabah
7. sep 2009

ahojte, chcela som sa opytat na jaslicky v BB. mozete mi dat nejake info. dakujem velmi velmi.

lubica69
7. sep 2009

Lucka pokiaľ viem jediné štátne sú na sídlisku Ale osobnú skúsenosť nemám A súkromných je myslím dosť Ale žiadne nemám ja vyskúšané

luciabah
7. sep 2009

lubka, viem ze je ich viacej, ale nedali sa mi otvorit na internete a osobna skusenost je vzdy lepsia ako co pisu sami o sebe. ale dakujem 😉

nikusa9
8. sep 2009

lucka-my nastupujeme zase od novembra do Podlavic- Jonathan Puding... 😉 maximalna spokojnost...

mihanka
8. sep 2009

ahojte...
zucka dufam, ze je uz malej lepsie... margaretka ti radila dobre... my sme mali sopliky zatial len 2x, ani to nebolo nejake strasne, odsavali sme a striekala som mar...

dnes sme sa prihlasili na cvicenie na fitloptach s kamaratkami, aj luciabah s Gretulkou... 😵 mozno sa aj gabi s malou prihlasi... zucka nechces sa pridat? este vo stvrtok od 10 do 12 je prihlasenie mozne, ked vypises formular, tak je to o polovicu lacnejsie (10 eur na 10 lekcii) maju aj ine kruzky (yamahu, sikovne rucky...) aj rumka sa s luckou prihlasili... 😉

AEROBIK... no a uz je realne aj to moje predcvicovanie aerobiku... vo hviezdicke, ak mate zaujem prihlaste sa, raz do tyzdna, cas a den si vyberu maminky, cena 2 eur za hodinu, permanentka na 10x - 15 eur... ak bude prihlasenych aspon 8 maminiek tak sa to spusti, tak sa prihlaste aspon telefonicky prosiiim... 😵
este im sice stranka nefunguje, ale bude to tam vypisane... http://www.mchviezdicka.szm.sk/home.html

lucka0122
8. sep 2009

mihanka to aj ja s patkom tam mozme ist co by tam mohol patko robit?

lubica69
8. sep 2009

Mihanka a kde je prosím ťa hviezdička Mala by som záujem o ten aerobic Potom sa deň a čas dohodne?Ďakujem krásne

mihanka
8. sep 2009

lucka, lubica, vo stvrtok od 10 do 12 je posledny den na prihlasenie sa za polovicnu cenu - polovicu hradi centrum... vyberiete si kurz pre mimi a mozete sa tam prihlasit aj na aerobik... no cas a den si tam napisete, kedy by ste uprednostnili... 😉

mihanka
8. sep 2009

lubica, hviezdicka je v azylovom centre na uhlisku za pentagonom - pojdes rovno a na pravo je biela mala tabula "agentura socialnych sluzieb"... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre