Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

tilky
14. mar 2009

ahojte tak sme tam dohodili aj my nejaké fotočky

lucka0122
14. mar 2009

no ahojte my sme boli v radvani na navsteve..patko od vcera vravi pekne mama mama a dnes od rana kecia ze jajaj nanana...no sranda ho pocuvat...

gabii83
14. mar 2009

no lucii luci a nas ste neprisli pozriet, 😒

nabuduce ok?? 😉

lucka0122
14. mar 2009

gabi prepac nabuduce prideme kuk aj vas ....teraz so sestrou prerabame zachod aj kupelku,,,sibe nam..

lubica69
15. mar 2009

Ahoj babky
Tak ako sa dnes máte?
My sme boli včera s mužom po dlhej dobe večer von teda do 4 rána no a už to asi nie je pre nás?Žeby sme stárli? 😒

gabii83
15. mar 2009

lubi tak nabuduce 😉

a na co mate muzov, ze vy prerabate??
alebo oni sú s malym?? stala sa vymena?

ja som bola v skole ale len kratko a aj to stacilo, na franine som uz nebola....
teraz idem bo sa mala zobudila 😵

gabii83
15. mar 2009

mihanka simonka uz kakala? dufam, ze sa Vam uz to podarilo 😉

lucka0122
15. mar 2009

ahojte kde ste vsetky?my sme dnes cez den vobec nespali....nechapem

gabii83
15. mar 2009

ja som prii pc ale pisem seminarku takze piatok stretko ci nie?? 🙂

lucka0122
15. mar 2009

tento piatok?v meste ?ok

vodniicka
15. mar 2009

hej ? tento tyzden?

gabii83
15. mar 2009

kde? v diecezke?? mi ideme

lucka0122
15. mar 2009

gabi ved sme mali mat stretko na dalsi piatok....tento sa mi neda idem k muzovi domov teraz som stale u mamy....len ak cez tyzden ale neviem ako bude s aptkom lebo kasle..

lucka0122
15. mar 2009

idem ja spat k Patkovi lebo kasle a budi sa potom tak bru noc,....

gabii83
15. mar 2009

nikusa sa pytala na 9 str. preto sa pytam aj ja, ci som to zle pochopila?? 😝
pozrite si to 😨

margaretka11
15. mar 2009

Ahojte. Sledujem, že si tu dohovárate nejaké stretnutie v MC, kde sa už pravidelne stretávate. Ja som tam ešte ani raz nebola, ale baby, manžel má budúci víkend voľný, čo v praxi znamená, že aj v piatok bude doma. Táááákže, ak by ste sa náhodou chceli v spomínanom MC stretnúť, rada sa k vám aj s drobcami pridám (ak budú zdraví, momentálne je Simčo trochu zachrípnutý, ale to preto, že veľa kričí) 😉

margaretka11
15. mar 2009

Tým budúcim víkendom som myslela tento nasledujúci, len aby nedošlo k nedorozumeniu 😀 , keď je dnes nedeľa 😉

lucka0122
15. mar 2009

hej gabi viem ale dnes mi volal muz ze v piatok pride po nas ....a cez tyzden ak bude patko uz zdravy...dobre?

margaretka11
15. mar 2009

asi som to aj ja zle pochopila, tak nič... Myslela som, že sa chcete stretnúť tento piatok 😝

gabii83
16. mar 2009

no ja v kazdom pripade idem ak budeme zdravuckí na stretko nikusa ty si pisala ze jedine teraz mas volny weekend?? tak si uz po skuskach, mas ich?? urcite 🙂 😉 tak gratulujem

svokra mi zobrala malu tak idem si dokoncit seminarku 😉

mihanka
16. mar 2009

ahojte...
margaretka, tesiiime, ze prides aj ty... 😵 😵
nikusa, a samozrejme, ze to nemusime obmedzit na kazdy druhy tyzden, ked sa ti da tento piatok, takze sa pridavame... 😵

gabi, simonka kakuska menej ako predtym, ale nalozi zhruba kazdy druhy den.. ved kojene deticky nemusia kazdy den, ale podla mna vstrebava uz vsetko mliecko, prestava jej stacit, pomaly zacneme s prikrmami...

a nieco na rozveselenie...

https://www.youtube.com/watch?v=WUs1wh-M2WM
tatiana75
16. mar 2009

ahojte,
ja som tu nova a rada by som sa pridala k vam...
gabi uz poznam, tak hadam rychlo spoznam aj vas ostatne...
chcem sa opytat, od kolkych dni ste zacali chodit s deturencami vonku?
mala ma 9 dni a ja by som chcela na konci tyzdna ju aspon po troske nechavat pri otvorenom okne. stale mam strach, ze moze prechladnut... nechcem velmi riskovat, ale cerstvy vzdusik by sa mi uz zisiel 😅

lubica69
16. mar 2009

Ahoj babky
Tatianka zdravím ťa Aj my ťa radi spoznáme Inak Romanku už k okienku dať kľudne môžeš ale úplne von s ňou asi až tak po 2 týždni
Mihanka tak moja duda No malá má nadherný smiech a nič nie je zábavnejšie ako mamina s dudou 😉
Babky tak ak bude stretko v piatok aj tento tak sa ja my pridáme Sme totiž až do 3.4 samy ☹

tilky
16. mar 2009

Mihi to je zlaté

janka2121
16. mar 2009

ahojte

tak my sme nedošli lebo sme boli u očného a potom bolo také počasie že ja neviem ako by som sa s Jankom a mojím brušiskom dotrepala. nabudúce to tiež asi padne lebo zajtra ideme na tú operáciu a hojiť sa mu to bude min. týždeň takže sama neviem ako to bude. bojíme sa strašne a držte nám palce. idem baliť

tilky
16. mar 2009

jeej Jani tak zajtra nastupujete tak sa držte statočne
a koľko tam držia?

margaretka11
16. mar 2009

Ahojte. Jani, tak držím palce, nech to maličký čo najlepšie zvládne a nech sa mu to pekne zahojí. 🙂

Mihanka, detský smiech považujem za najkrajší zvuk na svete 😵 . A Simonka je nádherná smejula 😀

Takže piatok platí, dúfam, že Simonko dovtedy príde k hlasu, krikľúň náš malý. Máte už nejaký pevný čas, kedy sa tam zvyknete stretnúť alebo to ešte upresníme v priebehu týždňa? A ešte pre informáciu, čo to MC koštuje, nech mám drobáky v pohotovosti 😉

janka2121
16. mar 2009

díki baby budeme tak 3 dni ☹

mihanka
16. mar 2009

janka drzim palce, nech to mate za sebou a ste coskoro fit... 🙂

lubica, no co clovek nespravi pre smiech svojho dietka... 😅 😀 aj nechutnu dudu podudlem...

tatiana vitaj medzi nami, neboj sa neprechladne, ale otuzovat uz treba... ako pises k otvorenemu oknu... oblec tenku aj hrubsiu ciapocku, a primerane tiez oblec, nech nie je Romanke teplo... a skusaj chytat nostek, ked je horuci, tak je teplo, ked studeny tak zima... 😉

margaretka, tak Simonko nech setri hlas... 😵 tesime sa na vas...

natak
16. mar 2009

ahojte, ja len tak na skok, precitala som poslednu stranu,
tak Janka, drzte sa, tie 3 dni prejdz rychle. 😉 to je super, ze mozes byt s Jankom v nemocnici 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre