Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

ellin
12. jún 2009

Ahojte, tiez som z BB - obcas vas citam a teraz sa aj trochu zapojim

Zucka - moja mala tiez nechcela nic pit - tak som jej davala namocenu vreckovku a ona z nej tu vodu pomalicky vycucala - najradsej to robila vo vani ked sa kupala. Teraz ma uz 17 mesiacov a stale pijeme len cistu vodu, nic ine nechce a este sa trochu kojime. Ak ma mala stele teploty a ak sa este kojite tak si ju prikladaj co najcastejsie.
Gabii83 - tu cestu autom do Bulharska s takym malym babetkom by som asi neriskovala. Ja som bola autobusom a ta cesta sa mi zdala nekonecna. Vonku horucava a v aute klima alebo otvorene okno a babetko moze hned ochoriet. Autom by som isla najdalej do Chorvatska - na Istrii si za 10 hodin. Alebo potom lietadlom kdekolvek.

gabii83
13. jún 2009

vitaj ellin a dakujem

nikusa9
13. jún 2009

ahojte 😉

my sme boli dnes na skok pozriet v Radvani...super ihrisko...Saska sa povozila na konikovi a sli sme domov, nechcela som byt dlho...ale parada, deti sa tak vytesovali...

a chystate sa pozriet na rozpravkove domceky na Donovaly- Habakuky??teraz tam budu hrat aj rozpravky🙂)je to mile 🙂 🙂 ak bude zajtra pekne,tak asi vybehneme 😅

gabii83
14. jún 2009

ahojte to je super nikusa, mi sa doma trapime s prvymi zubkami ma ide uz z toho poraziit,,,,,
nech je to uz za nami este sme uz po skuskovom...

lucka0122
15. jún 2009

nikusa aj my sa chystame cez vikend na donovaly...boli ste?

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krky9
15. jún 2009

lucka-ano boli sme 🙂 je to tam velmi peknucke, ale asi skor pre starsie deticky, taky nasi stoplikovia z toho vela nemaju..lebo ak poznaju už rozpravocky tak to tam vedia najst a dat si do suvislosti...a ak tomu nechape tak je to dost drahe, dospely 240 sk a dieta od 0 plati 120sk...ale je to fakt vydarene 😉 😉 😉 my sme potom nakoniec sli na ihrisko, trampolinu a tam sa Saska vysantila supeeer 🙂

nikusa9
15. jún 2009

joooj luci, sorry... 😅 😅 😅

zucka
15. jún 2009

Ahojte kočky, Gabi máme ten istý problém - malá už neteplotuje už len ručí a ručí, či je deň alebo noc...A aby nebolo málo nemám skúškové ale angínu, čiže mám problém sama so sebou, Táničku nevládzem držať ani na rukách...
Všetkým krásne dni, bez plaču a chorôb.

gabii83
15. jún 2009

zucka tak sa rychlo uzdrav
mala mi zacala tak cudne plakat, neviem ci nie od vody, zeby bola jej studená??
dufam, ze hrdielko jej nebude horsie. lebo dr. povedala ze ma trosku cervene...
nechcela by som jej dat ATB ale ak to bude horsie budem musiet...

lubica69
16. jún 2009

Ahoj babky
Tak prajem skoré uzdravenie 😉

lubi22
16. jún 2009

Ahojte 🙂

Blahozelame Alenkinmu Andrejkovi k druhym narodeninkam, zelame vsetko naj, naj, naj, super darceky (Samko by mu urcite zazelal kopeeec aut 😀 ) a krasnu oslavu 😵 😵 😵 Tesim sa na fotocky 😵

Alenka uz mate teda iste, kam pojdete do skolky od septembra? My uz hej, Samko pojde od septembra do tej sukromnej anglickej skolky, bude chodit iba na doobedia. Skoku stahuju od septembra na Sidlisko zo Sasovej, cize to bude super, skolku mam tak minutku od domu. Este sme sa mali ist spytat v septembri na Hornu, ale uz ani nepojdeme, toto sa mi paci viac 🙂

Zelam pekny den este 🙂

alienka
16. jún 2009

ahojte, 😉

Lubka, dakujeme krasne, aj za auticka od Samka 😀, no veru auticka mali najvacsi uspech a este sada naradia B&D, tu sme ale nechali vonku, tak Andrejko teraz stale beha s metrom alebo pili, bucha kladivkom, no sranda 😀 😀. Fotky dodam vecer, ak stihnem.
No s tou skolkou to mate super, Samkovi sa urcite bude pacit medzi detickami, tak nakoniec skolka prisla za Vami 😀, to mozes kludne chodit aj s Filipkom vramci prechadzky. A co sa stalo, ze sa stahuju? Mozes mi prosim Ta napisat nieco blizsie o tej skolke do IP? Ja som uvazovala o skolke pre Andrejka az od januara, resp. ak sa naskytne nejaka praca skor, tak to zrejme budem az potom riesit, lebo so skolkami je vcul problem, je vela deti a beru az od 3 rokov, aspon co som sa informovala, tak by sme mali nieco v zalohe.

Chorobkam skore uzdravenie, studentkam vela sil na posledne skusky.

nikusa9
17. jún 2009

jeeej Andrejko, tak ty si už teda velky chlap!!vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepsie a hlavne nech ti ten tvoj úúúzasny smiech ostane na celý zivot :- 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lucka0122
17. jún 2009

alienka vsetko naj Andrejkovi.......vela stastia zdravia lasky a vsetkeho.....v piatok dame to stretko?

lubica69
17. jún 2009

Ahojte
Alienka Andrejkovi všetko naj naj naj 🙂 😉 😎 😀
Ľubka pekné nové foto v pase 😀

lucka0122
17. jún 2009

no co stym stretkom baby?mi ideme na isto 🙂

nikusa9
17. jún 2009

ja mam skusku z matiky ☹

lubica69
17. jún 2009

Nikuš šikulka Blahoželáme Lucka a o koľkej kde?

gabii83
17. jún 2009

alienka gratulujeme k 2 rocikom spolu s Leikou..... 😵
fuj nikusa ja matiku vôbec nemusim, no ty si ale sikovny, daj nam vediet ako si sa dopadla...
drzime palce...

mi pomaly budeme mat 2 dolne zubky aspon to tak vidim...
uvidime....
dnes je prvy den ze Leuska bola kludnejsia. ale este stale mrnci dost... ale uz nedala som jej homeopat. gulky....

zajtra ideme k nasim ale ja sama s Leikou a svokrovci ma beru do Podhajskej a odtial uz idem sa mojimi lebo nase auto je zase pokazene... uzasne....
ale uz sa tesim na moju rodinu...

takze tak....

stretko sa chysta ci nie??
mi sa nepridame kedze sme prec od zajtra....

mihanka
17. jún 2009

ahojte...
Andrejkovi vseeeeeeeeeeetko naj naj k 2 rockom... 😵
lubi, krasna nova foto s tvojimi chalanmi... 🙂
gabii, aj u nas to vyzera na zubky... doobeda bola revko, poobede zlatusik... ake homeo davas?
tiez ideme v piatok na dolniaky, mame pri podhajskej dom... 🙂
takze na stretko sa tiez nepridame...

gabii83
17. jún 2009

hej tak nebudeme daleko, meno ani neviem len ze su v takom baleni ako thuya - je modre a na mliecko zelene balenie a to s kamilkovym extraktom - ukludnuje babo a take oranzove - cenovo to iste, urcite to budu vediet - chamille je na tom ak sa dobre pamatam

povedali mi 3x 5 rozpustit vo vode a podla potreby este 3 gulicky...ak by bola velmi nekludna....

dobru noc baby... 🙂

lucka0122
18. jún 2009

taakze iba my a lubka so sebkom?no pridavvajte sa...nikusa......nic?lubka v piatok mozme o 10.30 nam ide bus tak polhodinu trva cesta tak kde sa stretneme zajtra ma byt pekne tak vonka ale kde povedz navrhni..

lubica69
18. jún 2009

No neviem Luci kde Lebo my už kočík nemáme Malý v ňom neobsedí a behať za ním po celom námestí sa mi tiež nie veľmi chce 😒 Žeby sme v tom MC aspoň na hoďku nech sa vyhrajú a potom prejsť do mesta?A do koľkej môžeš byť?Mne chodí malý potom až okolo 14 búvať Tak daj vedieť,že ako 😉

lucka0122
18. jún 2009

aj mne tak mozeme byt do kedy chceme mozme do centra a potom namestim prejdeme a pojdeme na zmrzku a domov..co ty na to

lubica69
18. jún 2009

Super tak by to bolo skvelé Lucka Tak 10:30 v MC v Kapitule?Tešíme😀

maca793
18. jún 2009

ahojte, dávam na známosť, ak by ste mali záujem, že 23,6 od 9,00-14,30 sú predajné sekáčové trhy v robotníckom dome. za super ceny.

skalnicka
18. jún 2009

ahojte baby, prepacte, ze vam do toho tu skacem, ale mam jednu otazocku mimo...co to je za sidlisko Sasova v BB? su tam podozrivo lacne byty...hladame byvanie s muzom a vobec to tam nepozname. ktore sidlisko je najlepsie pre byvanie mladej rodinky? dakujem a prepaaacte!

lubica69
18. jún 2009

Macka díky Ak vydá pôjdem kuknúť Skalnicka môj názor je,že je to jedno z mála sídlisk kde by som bývať nechcela Nová sásová je panelák na paneláku ale to je môj názor Určite má aj pozitíva Ale o tom by viac vedeli asi sásovčanky Tak ceny tam šli dole?Doteraz tam boli ceny ako na ostatných sídliskách v BB tak neviem prečo

ikaika
18. jún 2009

caute baby ,

neviete poradit nejaku dobru pedikerku v BB?

Popripade aj zlu aby som sa vyhla oblukom 🙂

Vopred vdaka apekny den vsetkym prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre