Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

kazdovci
9. mar 2010

pytam sa preto ze sa zmenil zakon a je pravda ze deticky od jedneho roka povinne na preventivne prehliadky. aj mne moja zubarka povedala ze az ked bude mat vsetky zuby teda okolo tretieho roka....ale zakon je zakon a doplacat aj na preventivne prehliadky sa mi fakt nechce...

margaretka11
9. mar 2010

kazdovci tak to ani mne sa nechce platiť za zubára pre deti. Práve preto už máme termín na apríl u toho nášho zubára 😉

alienka
9. mar 2010

ahojte, 😉
Kazdovci, tak vdaka za info, ja idem tiez v aprili k zubarovi, tak zoberiem aj maleho, hadam to dako prezijeme 😀.
My mame detsku lekarku Dr. Oravcovu, som spokojna, tiez je na Hustaku, nedavno sa stahovali. S ocnou neporadim, zatial sme nepotrebovali.

lubi22
9. mar 2010

Ahojte 🙂

No s tym zubarom je teraz tak, ze musia deti od jedneho roka chodit na preventivnu prehliadku a dokonca raz za pol roka, aspon podla toho, co nam povedal zubar. My sme boli so Samkom dva tyzdne dozadu, bala som sa ze to bude hroza, kedze on lekarov nemusi, ale nakoniec to bolo uplne v pohode, bola som milo prekvapena. Ale fakt zavisi od pristupu lekara - my sme boli u rodinneho znameho. Najprv sme si poobzerali ambulanciu, sadli sme si spolu do raketoveho kresla 😉 , zubar nas povozil hore dole viackrat, ukazal samkovi velke svetlo ako sa rozziari ako pri starte rakety, pozreli sme kadial utiekol Nemo, a potom Samko bez problemov otvoril ustocka, lekar mu predtym ukazal to zrkadielko na tycinke, ze je to ako palicka na chrumkanie so zrkadielkom, skontroloval vsetky zubky, vsetko v poriadku. Nakoniec dostal samko darceky od neho, take reklamne drobnosti, pasty, obrazky, malu hracicku a bolo po prehliadke. Samka som vopred motivovala, ze ak bude zlaty, bude si moct ist do Dracika vybrat dake auto, tak len co sme zisli z kresla, uz aj ma dirigoval, ze a teraz podme po to auto 😀 Ale hlavna vec, ze to bolo bez akychkolvek stresov 🙂

alienka
9. mar 2010

Lubka, tak to ste mali super, perfektny pristup, Samko to krasne zvladol, uplne suhlasim, ze vela zavisi od pristupu lekara, som zvedava, aky bude ten nas, zas nechcem, aby mal drobec zo zubara od zaciatku strach.

grobaroval
10. mar 2010

Ahojte baby neviete mi poradiť, kde sa dajú v BB alebo ZV kúpiť prvé topánočky značky RAK?alebo aj nejaké iné, ďakujem, papučky máme na doma a malá už cupká tak že chodítko tlačí pred sebou a keďže je vonku pekne aspoň na chvíľku by sme vybehli, ale nemáme v čom 😀 😀 😀 prosím poraďte díky 🙂

alienka
10. mar 2010

ahojte,
Grobaroval, u Batu skus pozriet alebo v tej obuvi na Sidlisku, tam maju zn. Rak aj Protetika alebo potom v lekarnach, napr. v Tescu maju tiez Protetika a Sante, mala je sikulka 🙂.

lubica69
10. mar 2010

Alebo skús originál protetika predajňu pri Roosveltke Aj dobré ceny majú😀

grobaroval
10. mar 2010

ďakujem babuľky 😀 😀

nikusa9
10. mar 2010

ahojte 😉

ZUMBA= je aj vo štvrtok o 18.30- 19.30 v telocvični 8 roč. gymnazia na Mladežnickej...idem sa zajtra pozrieť, ak ma totalne neodvali po dnešnom aerobicu, lebo to bolo "krutéé" 😀 prida sa niekto? to bude asi riadna komedia 🙂 😉

mihanka
10. mar 2010

ahojte,
grobaroval, Simi je sikulka... 😉 mne sa protetiky nepacia, sa mi zdaju tazke... papucky tiez nosime rak... kupujeme u batu... 😉

lubi, fakt pekny pristup... aj ja musim k nasmu zubarovi - Bires na namesti nad pianom - ale uz je to starsi pan, casom chcem zmenit a ist ku zubarke co robi oproti poste ako je canon, pod branou, ona tam aj byva, su to nasi rodinny znami, za slobodna sa volala Oravcová, teraz netusim, som zabudla... 😅

snad sa niekedy k vam pridam na zumbu... 😵

grobaroval
11. mar 2010

Ahoj nikusa, ja by som sa rada pridala, ale malá mi vtedy akurát zaspáva, ale asi skočím v piatok na sásovú tam sa tiež cvičí o 17:15-18:15 tak uvidím, nechceš ísť radšej piatok so mnou?

nikusa9
11. mar 2010

grobaroval- dnes pojdem urcite už som dohodnuta...a zajtra kde v sasovej v skole? mne sasova vyhovuje, kedze tu byvam...len som nepocula 😉 🙂

grobaroval
11. mar 2010

aerobic centrum veka či tak nejako sa to vola, majú aj www adresu a mne je to jedno kde ja som mobilná 😀 😀 😀

nikusa9
11. mar 2010

grobaroval- tak ja už mam prvu hodinu Zumby za sebou..odporucam..mne sa to viac páči ako aerobic, makačka ale aj taký relax pre hlavu..ja som spokojná 🙂))a kto tam cvici nevies? a kolko sa plati? a nie je potrebne sa objednat?

grobaroval
11. mar 2010

Nikusa Tak som rada že sa ti páčilo aj ja sa teším na prvú hodinu 😀 😀 Cvičí tam Zorka, vstupné je 2,40€ a na stránke nikde nepíšu že je treba sa objednať, tak asi nie 😅 uvidím kedy sa ja odhodlám a pôjdem, lebo vidím to tak že budem musieť ísť asi sama ☹ ☹

nikusa9
12. mar 2010

grobaroval- ja pojdem tiez 😉 ale ja ked som tam davnejsie volala, tak mi vravela, ze je potrebne sa objednat, pretoze kapacitou ta miestost nie je velka 😉

mihanka
12. mar 2010

a v pondelok alebo utorok niekde nie je?

mihanka
12. mar 2010

akurat pozeram, ze vo fitarene je v pondelok dance aerobik o 17.40 a o 18,50 je zumba... pojdete niekto? 🙂

grobaroval
12. mar 2010

Nikusa, dobre beriem ťa za slovo 😀 😀 Však veď ja tam potom zavolám a dám ti vedieť 🙂 No uvidím kedy pôjdem, a ďalší týždeň v piatok by ti vyhovovalo???

gewa
15. mar 2010

ahoj baby! Ja len ze chcem uz leto a teplucko!!! Taky futorisko vieta, ze nas asi odfukne! Asi dnes radsej ostaneme doma. mala ma totiz slzenie ocka, neviem preco, ma to od narodenia, tak radsej nejdeme do vetra...Pekny den vam !!!

alienka
17. mar 2010

ahojte, 😉

Lubkam, vsetko najlepsie k dnesnym meninam 🙂 🙂 🙂

lucka0122
17. mar 2010

aj my prajeme lubkam vsetko naj.....a baby uz by sme sa mohli aj stretnut co vy na to?

gabii83
17. mar 2010

lubkam vsetko naj 🙂
🙂

lubica69
19. mar 2010

ďakujeme
ako sa Vám páči táto nová verzia??? 😅

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka11
20. mar 2010

Ľubka (Lubica69) prajem ti oneskorene všetko najlepšie k meninám 😵 . Inak, ja som z novej verzie mierne povedané debil, ale páči sa mi. Len si musím zvyknúť 😉

lubica69
20. mar 2010

Margaretka ďakujem krásne No ani ja sa neviem občas vysomáriť hlavne v mobile ale zvykneme si

jamaat
28. mar 2010

Ahojte ženičky, aj ja som z Bystrice a chcela som Vám povedať, že mám na predaj značkové veci z Anglicka pre deti aj dospelých za výborné ceny, obuv aj oblečenie. Hodím Vám sem link, kde si to môžete kuknúť a keby sa vám niečo zapáčilo, tak si môžeme dohodnúť stretko, kde vám veci donesiem ukázať. Ak by link zmazali a mali by ste záujem, napíšte mi do IP. Pekný víkend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre