Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

luciabah
8. sep 2009

nikusa... dakujem

rumka, boli ste s luckou aj vasimi zlatickami aj v tom dieceznom? nemas nejake nove info... dakujem

lubica69
8. sep 2009

Ďakujem Mihanka
Určite si tam zavolám kôli tomu aerobicu
Na Yamahu som už s malým zapísaná od minulého školského roku v Yamahe SCVČ v Radvani

grammatika
9. sep 2009

Ahojte,
viete mi prosím Vás poradiť pre naše bábätko nejakého dobrého pediatra. Máme len mesiac, ale s tou našou nejako spokojní sme. Nie však pediatra zo Sásovej, pretože bývame na Fončorde. Mesto a Radvaň nevadí. Ako je to so zmenou lekára. Vďaka Vám za poradenie a krásny deň.

margaretka11
9. sep 2009

Ahojte 🙂

Aďkinmu Lukáškovi a Luckinej Lianke želám k dnešným nádherným druhým narodeninám hlavne veľa zdravia, nech sa im darí, aby svojim rodinám robili veľa veľa radosti a posielam im za vagón pusiniek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

margaretka11
9. sep 2009

Grammatika, my chodíme k Šoltésovej, tá je v Radvani. Ja som s ňou spokojná, aj keď niekedy je taká odmeraná a ja potom neviem, či sa hnevá alebo čo. Ale ako doktorka mi pripadá byť ok, vie poradiť aj homeopatiká, čiže nešvihne hneď atb a vybavené.. Ale čo sa týka zmeny lekára, to ti neporadím, zatiaľ som nemenila 😉

margaretka11
9. sep 2009

Mimochodom, ešte k Lukáškovi a Lianke, dnes im narodeniny vyšli na magický dátum 9. 9. 2009, tak to je krása 😵

adal
9. sep 2009

margaretka11, vodniicka 🙂 Lukáško ďakuje za gratuláciu a za pusinky 😉

vateska
9. sep 2009

Ahojte!!!
Dnes je výnimočný dníček dnes oslavujú dve naše srdiečka z našej veľkej rodinky Lukáško a Lianka. Tak sa aj my pripájame ku gratulantom a želáme hlavne veľa zdravíčka a to ostatné príde samo. Nech robia svojim rodičom len radosť a nech sú na nich pyšný.....Vaneska posiela pusinky 🙂

Lubica aj my pokračujeme v Yamahe ďalej, možno že sa stretneme.... 😉

Mihanka a to ty precvičujem ten aerobik? To by sa mi páčilo, uvidím možno tam zavolám aj ja....

papa a pekný dníček....

adal
9. sep 2009

vateska, ďakujeme aj Vaneske za pusinky 🙂

Tiež aj my posielame Lukáškovej spolubývajúcej zo šestonedelia Lianke gratuláciu a samozrejme Lukáško posiela veľa bozkov 😉 😉 😉

nikusa9
9. sep 2009

Lukasko a Lianka- vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najkrajsie cmuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rumka
9. sep 2009

Lukáškovi a Lianke veľa veľa zdravíčka a šťastíčka 🙂 🙂 🙂

v dieceznom sme boli zapísali sme sa na tanečnú uvidíme na prvej hodine ale tá je aj vo Hviezdičke. Inak nič no divadielko ale to je pre staršie deti od 3r.

lubica69
9. sep 2009

Pripájame sa aj my ku gratuláciám Lianke a Lukymu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vateska a už Vás kontaktovali z Yamahy?Kedy to vlastne začína?

vateska
10. sep 2009

lubica malo by sa to začat posledný septembrový týždeň, budú informovať telefonicky, alebo sms.

idete dnes na Jarmok??? My ideme, možno že sa stretneme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rumka
10. sep 2009

Aj ja sa chystám ked Lucka vstane 🙂 🙂 🙂

Jarmok ja môžem 😀 😀 😀

lubi22
10. sep 2009

Ahojte 🙂

Lianke a Lukaskovi zelam vsetko naj naj naj k druhym narodeninkam 😵 😵 😵 😵 😵

lubica69
10. sep 2009

Mihanka tak som sa dnes nahlásila na ten aerobic A aj na tú diskusiu čo bude bývať raz za mesiac a aj na fit lopty
Ale tie len uvidím či budeme chodiť
Inak sú v tej Hviezdičke hrozne zlaté žienky
Tak maminky kto máte ešte o nejaký kurz záujem šup šup nahlásiť sa 😀 😀 😀
My na jarmok v sobotu chceme ísť pozrieť 🙂

lucka0122
12. sep 2009

ahojte no kto bol na jarmoku my sme stretli rumku s luckou lubku so sebastiankom...a uz ani neviem

mihanka
12. sep 2009

ahojte, tiez sa pridavam ku gratulaaaciam a oslavencom prajem len to najlepsie... 😵 😵

gramatika, my chodime na fortnicku ku Herkovej, ja som velmi spokojna... 🙂 hlavne preto, ze to nie je stara skola a stale si doplna vedomosti...

vates, ano ja predcvicujem... 😵 uz sa velmi tesim po niekolkorocnej absencii... 🙂 uz som bola aj na "treningu" v hite, no svalovka bola fajna... 😀 ja chcem skackanie obmedzit len na zahriatie, bude to skor body work, posilovacky, ked nas pride menej tak fitlopty, kedze je ich tam menej... 🙂

jarmok je supeeeeeeeeeeeeeeer.... 😵 😵

mihanka
14. sep 2009

ahojte,
my sme mali vcera spolocnu oslavu bb oktobrovciat, pocasie nam vyslo, bolo to supeeer... 😵

http://www.facebook.com/album.php?aid=110074&id...

vy ste ako jarmokovali? boli ste s deturencami na kolotococh?? 🙂

lucka0122
14. sep 2009

mihanka fotky su krasne ako to rychlo ubehlo ani somnevedela ze to uz rocik vsetko najlepsie....vsetkym detickam

nikusa9
14. sep 2009

mihanka-kráásne fotocky...a aku mali uzasnu torticku-velmi sa mi paci 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
14. sep 2009

Ahojte Áno Lucku sme stretli na jarmoku A boli ste aj na kolotočoch?My sme tento rok ušetrili lebo Sebastián ísť nechcel Tak si to asi budúci rok vynahradí Mihanka fotočky krásne Bibka sa cestou domov stavila u mňa tak vravela,že super Aj tie bodynká krásne Eli mala na sebe No a na aerobic sa už veľmi teším Dúfam,že nám dáš zabrať

zuzik25
14. sep 2009

ahojte, vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj.
tak na ten aerobic by som sa dala aj ja, len kedy to bude byvat? aby som si vedela nejako zaistit strazenie pre malu. alebo ju tam mozem vziat zo sebou?

lucka0122
14. sep 2009

ahojte lubka ano boli smena tolkych kolotococh ze az.....patkovi sa strasne pacilo a plakal ked saom ho brala prec...

mihanka
14. sep 2009

ahojte... dakujeme, ano party bola supeeer.. 😵 😵
lucka, tak uz len kolotoc kupit domov 😅
zuzik, aerobik bude jeden x za tyzden, ja by som najradsej utorok alebo stvrtok... a mozes ju zobrat so sebou, ak mas aj zobrat niekoho, kto ju bude strazit, alebo je tam aj opatrovatelka,ktora moze strazit 2 deticky naraz, ale treba jej zavolat den vopred... nie je to az take drahe, ja to mozno tiez niekedy vyuzijem, ak mi odpadne mm alebo svokra... 🙂
v kazdom pripade sa prihlaste, nech sa to moze spustit, ked aj nebudete potom chciet chodit... 😉 😅
http://www.mchviezdicka.szm.sk/pg002.html

lubica69
14. sep 2009

Mihanka tak super to stráženie Tiež občas využijem Ja som sa už nahlásila a aj 3kamošky😀

lucinkaaa
14. sep 2009

ahojte dievcata, prepacte, ze neskor, ale dakujeme krasne vsetkym nasim gratulantom! ja som bola cely tyzden v skole od rana do vecera.

vcera sme mali oslavu a velmi som sa smiala, lebo trinast ludi u nas a maly havo a ako sme ho tak hladkali tak sa ma Lia opytala: Mamina a kedy uz pojdeme domov? a ja taka prekvapena, ci dobre pocujem hovorim: Prosim? a v tom jej to doslo, rozhodila ruckami a hovori: Jaaaaaj, my sme doma! 😀 😀 je to s nou uz riadna sranda.

lucka0122
15. sep 2009

babule ta yamaha je co ...s mojim patkommozemna daco chodit?ci to je pre vacsie deticky?chcem aby bol vkolektive medzi detmi..nech sa nehra iba somnou.

nikusa9
15. sep 2009

lucka-urcite ano, my sme so Saskou tiez chodili v takom veku 🙂 🙂 🙂 aj teraz by som chcela zase zacat 😉

alienka- vy na hudobnu už nebudete chodit??

lucka0122
16. sep 2009

nikuska a co ste tam robili bavilo ju to?ako sa mam prihlasit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre