Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
23. mar 2009

pridam sa aj my chceme jar..

mame sopliky a trosku kasleme , tak si kukneme k dr. mozno nieco poradi do nosteka a kukne do hrdielka....
ale horucku nemame

ale dva dni nespi len take dve hodky a 20 min spi a 2-3 hodky je hore a to iste dokola

lubica69
23. mar 2009

Aj my chceme jar Veď toto počko je hrúúúza Lucka skús to mliečko Hami Hajaja Je hustejšie a zasíti Mne inak dokina odporučila po roku odstaviť takže 10 mesiacov je super

tatiana75
23. mar 2009

baby
ako obliekate babatka, ked idete vonku? ja som malu vcera dala na balkon aspon na hodinu, ale ked som jej dala dole ciapocku, tak mala uplne mokre vlasky... a tiez neviem ci ju mam obliect a potom dat papat a sup do kocika alebo najprv papat a potom obliekat...
to su otazky, co? 😀

gabii83
23. mar 2009

ja mam s tym tiez problemy, neviem ci nema kvoli tomu sopliky ze som ju nechala na balkone a nebola dostatocne oblecena, ale svietilo tam slnko a mala ten hruby teply fusak, tak neviem 😒 ☹

alebo v MC???

ozaj mihanka ako bolo v BA? aj ste sa fotili??
ak ano tak cakame fotocky kraasne 😉 😉

lucka0122
23. mar 2009

lubi mne to hami nechcel tento sunar bananovy mu asi najviac chuti zo vsetkych..boze toto pocasie hroza....v piatok ideme na stretko..

lubi22
23. mar 2009

Ahojte 🙂

Lubka no urcite sa radi pridame o nejake dva mesiaciky 😉 Dufam, ze dovtedy bude vonku krajsie a ja nebudem dakde sediva a roztrasena 😀

Ja mam tiez teraz problem s mliekom, ale pre Samka. Doteraz papal Nestle mliecko v krabicke na veceru, ono je zahustene obilninami, alebo Hami bananove a teraz mi horko-tazko vypije dva deci pred spanim, vcera nechcel ani to. Dieta v jeho veku by malo vypit cca 400 az 500 ml a ja do neho nemozem dostat ani polku. Tak neviem, ci idem vyskusat inu znacku, ci uz mu to lezie na nervy tie iste chute, kravske do 3 rockov nechcem davat 😕

Nikuska to je dobre, ze Saska tak pekne rastie. Nas Samko bude asi po ockovi, ten tiez narastol az dakedy v puberte, dovtedy bol skor mensi.

Tatiana ani my sme este s malinkym vonku neboli, to pocasie je des 😖

lucka0122
23. mar 2009

lubi vraj sunar vanilkovy je fajny

tatiana75
23. mar 2009

libi22,
ty si kde rodila? si ta pamatam z temy ZV porodnica.
ak vo zv, tak to sme sa asi tesne minuli... 😉

lucinkaaa
23. mar 2009

lubi sunar vanilkovy ma aj Lia najradsej zo vetkych mliek, stale si pyta este duplu a to sme ho objavili len teraz.

rumka
23. mar 2009

lucinka topky sú úžasné škoda že Lucke by boli veľké 😒
nikusa aj sandálky sú suprove hneď by som ich brala ale Lucka má nôžku 11,5 cm teraz sme kupovali prechodné

zucka
23. mar 2009

Ahojte,
Gabi boli ste prepichnuť tie ušká? My sme ich boli prepichnúť v ZV pôrodnici ( rodila som tam a keby sme mali naušničky už vtedy, riešili by sme to hneď) za 3,32. Boli sme tam 13.3., dnes je 23.3. a ešte stále jej to hnisá a má to zapálené. Keď jeje to prepichovali, neboli sme pri tom, vzali nám ju. Hrozne plakala, ale keď mi ju vrátili a vzala som ju na ruky, upokojila sa. Myslím, že ju to nebolí, lebo keď jej to natieram, je v pohode. Ako vy?
A ako očkovanie? My ideme v piatok. Bojím, bojím....

lubi22
23. mar 2009

Lucinka, Lucka dakujem, vyskusam ten Sunar, mozno zmena chuti sa mu bude pozdavat 🙂

Tatiana my sme boli v porodnici naraz 😉 Tvoj porod sme mali takmer v priamom prenose 😀 Moj manzel mi hovoril, ze nejaky bordel je na chodbe, bolo pred polnocou a potom tu niekto na konika pisal, ze si Ty vtedy rodila. My sme boli na nadstandardnej izbe, ta ma okna rovno oproti porodnej sale, tak vzdy ked dakto rodil, tak sme boli informovani 😀 Ale osobne sme sa nestretli 🙂

mihanka
23. mar 2009

ahojte... 😵
lubi, tak konecne mas trosku viac casu na surfovanie? 😵

gabi, moj hra tretiu... 😉
a v blave bolo super, simonka sa pofotila so svojim frajerom, vyhladkali sa, ale ked simonka zamraucala, tak Henry sa zlakol a rozplakal sa, ona sa potom pozerala v udive na neho a ked sa ukludnil, tak zase zamraucala... a takto dookola... 😀 ale teraz ma sopliky, boli sme potom v auparku na cinu a fucala tam klima... ☹ ale uz jej to prechadza...

zucka, simonka ma stale jedno usko cervene trosku, staale jej to natieram, kamaratka mi vravela, ze do skolskeho veku jej usko stale takto "blblo"... tak dufam ze to prejde... 😒

lubica69
23. mar 2009

Ahoj babky Ja stále len takto cez mobil ale v stredu by už mal byť comp hotový opraveny tak sa teším Ešte či ho budem vedieť zmontovať keďže mužík je až do 4 preč Inak my sme začali dávať v roku aj kravské čo som sa bála a od vtedy mi vôbec tieto umelé nechce len kravské Babky s tými uškami nezávidim ale aj ja by som dievčatku dala prepichnúť Tak ako v piatok?Inak my sme dnes zaparkovali v kapitulskej a malý ma ťahal do centra si pamätá tak sme na chvíľku museli ísť No vyhral sa hoďku Sa mu tam veľmi páči

lucka0122
24. mar 2009

ahojte

lucka0122
24. mar 2009

vcera vecer patko strasne plakal zaspal o pol 11tej....v noci iba raz sa zobudil a dnes zatial ok.a vy ako

tatiana75
24. mar 2009

dobre ranko,
Lubi22, pred polnocou tam rodila este jedna baba. ja som rodila o 02.35 ale je mozne, ze od 01.30 som robila bordel taku polhodinku. potom sme uz isli tlacit... 😀

lubica69
24. mar 2009

Ahoj babky Dnes 10minút po polnoci sa jednej babe z BR narodili tu v roosveltke trojičky 3 baby Sranda 3 a všetky baby Lucka a čo bolo Paťkovi?Sebastián bol tiež v noci nekľudný ale búval celú nuocku A už je Paťkovi lepšie?

tatiana75
24. mar 2009

ahojte.
ja som lezala s v ROOSVELTKE 4 dni pred porodom a rozpravala som sa stou babou. take mlade ziena, ako ja 😀 (28). ale ocakavali dve dievcatka a jedneho chlapca. tak to nevyslo. 🙂 ale porod planovali az pred velkou nocou, to sa muselo potom nieco stat.... hadam su vsetky 4 baby v poriadku.
ona lezala hadam od zaciatku tehu v nemocke, tak som na nu myslela. ale uz to ma za sebou...
drzim jej palce, nech to vsetko zvlada a hlavne veeeela zdravicka... 😵

lucinkaaa
24. mar 2009

joj rumka mi hovor, tak ma to hneva, musim jej kupit niekde vacsie a tieto predat! ale taketo pekne a prakticke uz asi nezozeniem. 😒

lubi a aky je malicky, ako casto sa kojite a dobre spinka, alebo je to take tazke ako pri Samkovi?

lucka0122
24. mar 2009

lubka uz je poatkovi lepsie zatial spal 2 a pol hodiny rekord

lubica69
24. mar 2009

Juj moja tak neviem možno len je také zlé obdobie Len nech si pospinká Veď aj to počko je zas na figu borovú

petulig
24. mar 2009

ahojte mozem otazku ? Je niekde v BB 3D sono? Ci len vo Zvolene?
.nemam ani potuchu a moj doki je stary dedo co sa furt tvari, ze ho otravujem ked sa pytam. 😕

tatiana75
24. mar 2009

Petulig,
pokial viem, tak 3D sono je len vo ZV.

lucy81
24. mar 2009

ahojte,
petulig 3D-čko je už aj v BB, má ho dr. Fruhwald.. ak chceš, pošlem ti číslo do IP.. 😉

petulig
24. mar 2009

lucy a Fruhwald uz ordinuje? lebo viem ze mal otvorit ordinaciu, ale ze este stale neotvoril..asi mam stare info.posli mi pls do IP kujeeem

lubica69
24. mar 2009

Ahojte Áno myslím,že je už aj v BB a Fruhwald je v novamede,nie?

petulig
24. mar 2009

no uz som zistila, aj som sa objednala rovno. Ma 4d sono to som zvedava co to bude za novinku. Fruhwald ma teraz ordinaciu pri novamede ta nova budova .

lubica69
24. mar 2009

Áno volá sa to Dyno tá nová budova Ja tam mám tiež gyn aj všeobecnú Tak až 4D?Daj potom vedieť Petulig Na kedy ťa objednal?Čaká sa dlho?

lubica69
24. mar 2009

Kde ste babky?Drobci už buvajú?My ešte nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre