Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

rumka
28. máj 2009

jéj Lucka odfoť ten bazén prosím ked ho nafúkneš

lucinkaaa
28. máj 2009

rumka dakujeme.

lucka odfot, aj ja by som rada videla.

vonku to vyzera na dazd, zeby konecne burka?

ozi a uz som sa vam pochvalila, ze sme viac menej bez plienok? este buvame v plienke ale lius sa uz bez plienky nepocika, pekne chodi na nocnik. no este to nie je uplne dokonale, ale je to super
😵

cica99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mesiac666
28. máj 2009

cica99:ahoj, ja mam velmi dobru zubarku ale je dost draha, no ale som snou strasne spokojna..ja byvam na dedine tak ti tu skor poradia ine baby

cica99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubi22
28. máj 2009

Ahojte 🙂

Lucka dakujeme 😵

Lucinka blahozelame k odplienkovaniu, Liuska je sikovnucka 🙂

Cica ahoj, my byvame na Sidlisku. Detskych ihrisk je tu viac, takze urcite si vyberiete. My mame jedno hned pri dome, dalsie je par metrov pri Danovom urade, aj medzi blokmi su pieskoviska, hojdacky a takisto aj v Parku pod pamatnikom, co je na skok 🙂 K zubarovi neporadim, ja sa prave borim s problemami so zubami, myslela som si, ze mam dobreho zubara v BB, na vsetky zuby som si vzdy dala urobit biele keramicke plomby a teraz sa mi vsetky zacali pod plombami kazit, tak chodim k znamej lzubarke do Lucenca, viem, ze ta si da zalezat a urobi to super. Len ma tesi, ze za kazdy zub platim uz druhykrat 😠 Nehovoriac o case stravenom v kresle.

Pekny vecer 🙂

lucka0122
29. máj 2009

cica ja mam super zubarku dr.Frtusova v radvani...bala som sa zubarov ale tato je fakt super mila prijemna.....a dobre robi....fakt

mihanka
29. máj 2009

ahojte...
luciinka gratulujem bezplienkovej Liuske... 😵
lucka foto bazeeen... 😵 😵
vseeetko naj naj Martinkovi... 🙂
cica, ja mam tiez v pohode zubara, na namesti maju 3 zubari spolocnu ordinaciu a maju tam vsetko, rontgen, zubnu hygienicku atd... ale to asi vsade... 😉 ja tam casto nechodim, takze som spokojna so svojim zubarom... 😅

cica99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubica69
29. máj 2009

Ahoj babky Cica so zubárkou veľmi neporadím Tá moja totiž nie je bohvie čo Ale na vážnejšie zákroky chodím na námestie k dr.Plintovičovi ale neviem či nerobí len chirurgické zákroky Opýtam sa ti?Renči tak to ale letí!Aj my prajeme všetko naj naj naj Lucinka Lianka šikulka!Aj my sme už istý čas bez😉 Tak toho 5.platí?

lucka0122
30. máj 2009

ano lubka toho 5.juna plati....kto sa prida?

lucinkaaa
30. máj 2009

dievcata dakujeme. dufam, ze nam to vydrzi a pomaly nebudemem potrebovat ani na spinkanie plienocku.

my na stretko urcite nie.

mihanka
30. máj 2009

cica, ano bb je nadherne mesto, ale ja som rodena bystricanka, takze samoska, ze inde zit nechceeeeeeeem... 😀
inak radvan mas zo sidliska dalej ako namestie, ale ak si mobilna, tak je to jedno, hlavne nech si spokojna so zubarom...

u mna za tial 5.jun plati... 🙂

zucka, prides dnes pozriet na turnaj?

lubica69
30. máj 2009

No tak nám dnes rozprávkový kôli počku nevydal☹ A tak sme sa tešili No tak aspoň zajtra Európa😉 Ide ešte niekto?

lucka0122
30. máj 2009

ani nam nevysiel cas...tak zajtra teda do europy pojdeme.....

natak
31. máj 2009

ahojte maminy,
po strasne dlhej dobe som sem zavitala.
Ani neviem, na ktorej strane by som mala zacat citat, tak som len cca 3 posledne.
Babenky, dakujem vam velmi krasne, ze ste si na nas spomenuli, teda na Martinka, Lubi vdaka 🙂
Aj my samozrejme chceme poblahozelat vsetkym oslavencom, nejdem ich menovat, lebo stale niekto mal meniny, narodeniny... tak vsetkym vsetko najlepsie, samozrejme aj Lubkinmu Samkovi k 2 rockom vsetko naj naj naj, a este som sa dopocula, ze mozem aj ked opozdene ale predsa poblahozelat Janke k novemu malemu clovieciku , aby mamine, ocinovi a Jankovi robil len a len radost.

lubi22
31. máj 2009

Ahojte 🙂

Rentaka dakujeme krasne 😵 Ti nasi dvaja su tak pokope 😉 Aj Martinko je taky nadseny z auticok?

My mame uspesne oslavu narodeniniek za sebou, tak odteraz brazdime ulice na novom dzipiku BMW 😵 Samko bol z auticka aj ostatnych darcekov nadseny, tak sa tesim 😵 Filipko bol zase pocas oslavy ukazkovy, samy usmev. No zlatucki su obaja moji chlapcekovia, som taka stastna, ze ich mam 😵

Zelam pekny tyzden 🙂

lucinkaaa
1. jún 2009

ahojte - to je pocasie? dostali ste sa vcera do europy? my sme sa samozrejme ako vsetci vybrali autom a tie rady co smerovali na parkovisko a spat nevestili nic dobre, takze sme sa zvrtli a nakoniec sli do Tesca, kde nebol vobec ziadny program. ale kupili sme lianke aspon gulicky take tie co byvaju v bazenikoch napr.

aky bol v europe program, oplatilo sa?

lubi zlata ako sa tesis to sa dobre cita 😵

lubica69
1. jún 2009

Ahoj babky
My sme včera v Európe boli No prišli sme až okolo 16 lebo malý spal Inak veľa ľudí Asi sme aj rumku zahliadli 😉

rumka
1. jún 2009

Ahojte

..ano boli sme tam no ale hrôza ľudíííííííííííííííí a program tak na 10 minút bavil Lucku a dosť bolo to skôr pre starších takže Lucka emáš čo ľutovať ja ľutujem že pršalo 😢 😢

Lianka šikula už bez plienok 🙂 len tak ďalej 😉

lucinkaaa
1. jún 2009

tak to som rada, ze sme o nic neprisli. lebo ma to mrzelo, ze sme sa tam nedostali.

lubi a co to je za dzip? nieco na baterky?

cica a ty si odkial?

lucka0122
1. jún 2009

aja my sme boli v europe ale tolko ludi patko bol nervozny tak sme isli na zmrzku ana vlacik a domov

zucka
1. jún 2009

Ahojte, Mihanka bola som v Budapešti na nákupoch, takže na turnaj sa mi nedalo ísť. Ty si bola povzbudiť mangela? Ako si to myslela, že papáte málo? Koľko asi? A pochválime sa, dnes Tánička spapala 60 ml mrkvy so zemiakom, to je u nás veľký úspech🙂
Všetkým detičkám k sviatkom dodatočne len to naj, samozrejme aj liuske - šikovníček🙂

lubi22
1. jún 2009

Ahojte 🙂

Ako ste prezili s drobcekmi den deti? 😉 Pre mna je tento den specialny, pred dvoma rokmi sme si na den deti doniesli Samka z porodnice 😵

Lucinka ten dzip je take elektricke auticko, je to na baterku, ta sa dobija. Ma aj dillkove ovladanie, tak sa nemusim bat, ze bude Samko zrazat ludi na ulici. Mame aj foto v albumiku: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mihanka
2. jún 2009

Ahojte... 🙂

my sme boli na MDD doma 😅 a simonke to bolo aj celkom jedno 🤐 😀
ale aj tak skoda toho pocasia...

lubi, to je frajeeeeeeeer... ze ake vojenske faro, ten musi byt stastny... 😵 😵
ja som nasla taketo, ale este je simon na to mala, mozno za rok...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=850654

zucka, jasne ze som bola podporit... dokonca sme mali vecer volno, lebo ku simonke prisli prvy x svokrovci, tak som normalne bola do 22.00, len to bolo dlho, kedze sa hralo vnutri a nezaprela som svoju matersku demenciu a skoro som pocas finale a piskania a vykrikov urobila ze ssssssssssssssss, ved simonka spi... 😅 😀 😀
a dobre si nakupila?

dasenka29
2. jún 2009

Ahojte,prosim chcem sa opytat nemate tu niekto skusenosti s neakou dobrou opatrovatelkou??potrebovala by som na par hodin obcas a radsej by som niekoho na doporucenie!!
skusali ste niekto uz takto dat strazit,asi nepotrebujete vacsina,ze lebo tu mate rodinky??🙂
diky

lubica69
2. jún 2009

Dasenka sms a rada pomôžem keď sa mi bude dať No a áno v tej Európe bolo neskutočne veľa ľudí No ale v tom počku sa ani nikde inde nedalo Fakt piatok platí?A podľa počka uvidíme kde?

nikusa9
2. jún 2009

ahojte- no citam citam, ake novinky sa udiali...

Lucinka- ako sa drzi Lianka??je riadne sikovna...!my sme teraz kupili tie schodiky na zachod, tak Saska nechec ist ani dole z wc.. 😀 ale nocnik ju velmi nelaka..

Alienka- chodite este na hudobnu?my sme to už nejako vzdali, vzdy vo stvrtok neico vyskoci a už sa tam nedostaneme...

my sme teraz boli na vychode u nasich...brasko mal 30-tku,tak sme boli oslavovat-opekat, aj ked to pocasie nam dalo zabrat, ale my sme sa nedaliiii... 😀 😉

lucinkaaa
2. jún 2009

Lubi paraaaaadne auto. to ani ukazat muzovi nemozem, lebo jemu by sa to veelmi pacilo 🙂 asi by aj on chcel 😀 boys and their toys 😝 😀 mozno raz ked bude mat syna tak tak sa bude moct vytesit.

nikus - no dnes ju nemozem absolutne pochvalit - neviem co ma za den ale najskor sa do gati pocikala, potom nadovazok pokakala, potom zas pocikala a este na zaver dna sa zas pokakala a tvari sa pri tom ze to nie ona, ze nechape o com jej hovorim. Den pred tym, pekne sa pytala cikat, niekedy chodi na serblik a niekedy na velky zachod, davame jej tu redukciu ale dnes sa asi rozhodla, ze mamu treba trosku poprehanat. No este nie je vecer, tak som zvedava co este bude v gatiach nalozene. 😠
a ze v takej zime opekat - urcite ste vymrzli. sashka uz je bez plienok??

mihus a tvoj muz co trenuje?

mihanka
2. jún 2009

ahojte...
nikusa tak ti je fajne na vychode... 😉 😵
lucinka, niekedy mam pocit ze trenuje a hra vsetko... volejbal, futbal, fusbal, tenis... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre