Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

rumka
18. okt 2009

Lukáškovi všetko najlepšieeeeeeeeeee
Adal na zamahu nebudete chodiť?

no ja neviem my pôjdeme pozrieť na ten krúžok v diecéze

adal
19. okt 2009

Ahojte 🙂 ,
ďakujeme krásne za blahoželania 😉

rumka, dali sme sa nakoniec na spievajúcu angličtinu, tak bol Lukášho spokojnejší a je nás tam menej, je to robené podobnou formou ako yamaha, takže keď nám skončí jedno, možno sa dáme na druhé, naraz sa mi to zdalo zbytočné 😉
A čo je v diecéze, aj tam sú nejaké krúžky? No keď bude škaredé počko, pôjdeme sa tam hádam trošku pozrieť, ešte sme tam neboli a máme to najbližšie, nech aspoň nejaká zmena 🙂

lubica69
20. okt 2009

Ahojte
Tak my sme boli včera na aerobicu Aj Alienka bola
Mihanka bolo zase super Ďakujeme A na zajtra sa hlááásim 😀 😀 😀
Adal a kam chodíte na tú spievajúcu angličtinu?

lucka0122
20. okt 2009

aj my prideme kuk na ten kruzok...o kolkej to je?

rumka
20. okt 2009

adal tanečno pohybový tak chcem pozrieť
lucka myslím že o 10,00

lucka0122
20. okt 2009

ok tak prideme to tam kam chodievame na stretka?a to tam uz maju kruzok a idete sa prihlasit?

zucka
20. okt 2009

Ahojte, hlásim sa po dlhej dobe, mala som dosť blbé obdobie. No preč s pesimizmom🙂 Kočky chodíte už do centra? Už je predsa len chladnejšie.

nikusa9
20. okt 2009

rumka-ak pojdete pozriet, daj prosim vediet ako bolo..my sme na vychode, tak sa nam neda...dakujem 🙂

alienka
20. okt 2009

ahojte, 😉
Adal, dodatocne vsetko najlepsie Lukymu k meninam 😉 🙂
Suhlasim s Lubkou, na aerobiku bolo supeeer 🙂
No ja som tiez zvedava na ten kruzok, tak hodte baby info potom 🙂

rumka
21. okt 2009

Ahojte
no ako obvikle véééééééééééľa detííííííííííííííííííí, ale malá rozcvička pani učiteľka predcvičuje ako rastie kvietok deti opakujú tancovali všetci kolo-kolo mlynské a iné pesničky. Ona ukokazovala čo majú deti robiť a potom podľa pesničky to robili spolu samozrejme ktoré dieťa sa zapojilo. Poznáte ked je veľa detí na krúžku chaooooooooooos 😎

nikusa9
21. okt 2009

rumka-ale v celku spokojna??pojdete aj nabuduce?

rumka
22. okt 2009

no to ešte neviem niečo také by malo byť aj vo Hviezdičke tak ešte uvidím do stredy a dám vedieť

v susedctve búrajú dom katastrofa

lubica69
22. okt 2009

Ahojte
Tak ja som aerobicovala aj včera 😀
Alienka ideš v pondelok?A aj s Andrejkom?
Nikusa aj na yamahe sa na Vás Soňa pýtala,že kde ste Tak som jej,že na východe
Rumka tak veľa detí?A nemalo by to byť nejak ohraničené,že maximálny počet? 😅

rumka
22. okt 2009

lubi rozdelia to do dvoch skupín bola to úvodná hodina tak nevedeli koľko bude detí

lubica69
22. okt 2009

Aha
a bolo to zaujímavejšie ako yamaha?Či nevieš porovnať

zucka
22. okt 2009

Rumka, viem o čom hovoríš ( myslím to búranie baráku) - nám menia okná na schodišti na baráku - týždeň trieskali, kým to rozmontovali, teraz už týždeň nerobia nič, lebo zle namerali okná a museli ich dať nanovo do výroby, takže mám v spálni 17 stupňov - byt hore nohami - matrac z našej postele na zemi v obývačke (tam spáva Adrián), Táničkinu postieľku v detskej (tam s ňou spím aj aj), kde malá nechce zaspať, lebo nie je zvyknutá...-no radosť☹
A aby to nebolo málo, tak keď to rozmontovávali a mlátili do toho, tak mi spadla omietka zo stropu v obývačke - zákon schálnosti na stôl - takže nemám len dieru v strope ale aj zničený stôl...Už sa teším na to, keď začnú tie okná osádzať....Dotoho som bola chorá, potom malá....no proste super obdobie.

nikusa9
22. okt 2009

lubi- ano, Evka mi volala 😉 ze sa Sona pytala, a ona sa nevedela vykoktat a ze potom ty si povedala, tak mi hned volala, ze jej ani nedam vediet a ze ty vies lepsie-chi 😀 🙂 🙂 no v stredu už pojdeme 😉 😉

lubica69
22. okt 2009

Juj zucka tak to ma mrzí 😖 Tak ty bývaš v tom istom čo moja segra po novom Ona v podnájme číslo39,že?
Nikusa juj to som nechcela nejaký zbytočný rozruch 😅 len som odpovedala Tak sa v sterdu tešíme A pôjdeš aj na aerobic so Sashkou?

nikusa9
22. okt 2009

nie Lubi, ziaden rozruch, len sme sa na tom bavili 😉 🙂 🙂 so Sashkou nechcem ist, lebo ta yb mi bola asi stale ako naschval na krku a manzel ma taku robotu, ze to neviem vobec odhadnut ☹ ale tak by som sla,ale aj minule do poslednej chvile ano,ano a nakoniec siel na cestu...tak uvidime 😉

rumka
23. okt 2009

Zucka tak to máš horšie ako ja dom už zbúrali aj bordel odviezli len jama ostala uvidíme čo ďalej ...
no ale v tvojom prípade fúúúúúúúúha to riadna katastrofa 😒

Nikusa v pondelok na aerobik sú opatrovaeľky

Lubi ešte to neviem posúdiť, ale v stredu pravdepodobne pôjdeme znova.

adal
23. okt 2009

ahojte 🙂 ,
lubka, chodíme do Hviezdičky 😉

lubica69
23. okt 2009

ahojte
a opatrovateľka sa dá vybaviť aj na tie stredy na 17:15 ale treba aspoň deň dopredu dať vedieť 😀
Rumka a vy idete stavať domček nový???

mihanka
23. okt 2009

ahojte... 🙂

zucka, tak to mate hruuza, nech to uz mate za sebou, vsetko pekne nove porobene, nech ste zdravi atd... 😉

aerobik sa celkom rozbehol, tesim sa 😵 aj na tie co este pridete... nikusa, ako pise lubka, da sa "objednat" aj opatrovatelka... 😉 v pondelok o tej 11 bude chodit automaticky... ale asi sa posunie na pol 11 lebo 2 maminky co tam chodia, tak koncia s detickami kruzok o 10 tak maju hodinu prestoj...

nikusa9
23. okt 2009

a kolko sa plati za opatrovatelku??

lubica69
24. okt 2009

Nikusa berie 1,66 na hoďku pokiaľ viem ale stráži aj 3 detičky naraz atie sa skladajú
Mihanka tak kľudne na pol ak to všetkým vyhovuje To končia tie fit lopty,že?Aj ja som chcela chodiť ale na 9 ráno nám je skoro 😢

rumka
24. okt 2009

lubi nie to niekto odkúpil má tam byť pravdepodobne príjazdová cesta ale Lucke ostal strach pred bágrom

mihanka
25. okt 2009

ahojte, zajtra aerobik normal o 11... 🙂

zuzik25
26. okt 2009

ahojte, aerobik v stredu byva o 17:15? rada by som si prisla zacvicit. 😉

lubica69
26. okt 2009

Ahojte
Ánon Zuzka v stredu o 17:15
Inak dnes bolo zas supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

rumka
26. okt 2009

ano bolo sem tam sa aj Lucka pridala 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre