Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lienka1
8. apr 2009

Ahojte baby, chodite niektora do MC Mostík?

mihanka
9. apr 2009

ahojte 😵
tak co, okna poumyvane, vajicka nachystane? my este celkom nie, vikend to isti...
ja tiez stretko uz len po velkej noci...

my sa borime s prikrmami, simonka len oblize lyzicku, obcas spapa tych 10 lyziciek ale malokedy... ale je spokojna, prospieva, tak hadam pohodka, horsie to je s kocikom a spanim vonku, vsak rumka, sme si uzili vcera prechadzku? 😠 ani jedna nechcela byt v kociku 😝 my sme dali sportak a simonka v nom nevie zaspat... nevidi ma, uf, hadam si zvykne...

mihanka
9. apr 2009

lienka, mostik je v sasovej, ci na moskovskej? ja mam v tom hokej, nechodime tak, ale snad sa tu niekto najde... 😉

lubica69
9. apr 2009

Ahoj babky
Ja len na skok vás všetky pozdraviť 😉
Lienka v mostíku na moskovskej som ešte nebola ale myslím ,že tam chodia baby Nika a Alienka ale na hudobnú
My chodievame do toho rodinkova v meste v kapitule

lucka0122
9. apr 2009

no ahojte babule.ja som prisla z nemocnici lezala som od vcera od tretej rana na infekcnom..je daky virus a ja som to dostala od sestry ju odviezla zachranka o jednej poobede v utorok...teraz nas obe pustili..a moj patko bezomna plakal...ked je zvyknutz na ciciku zaspat.....boze to bolo bezneho plakala som v kuse....tri hodiny vkuse plakal kym zaspal...tolko deti malych tam bolo tiez s hnackami a co zvracali ja som aj skolabovala pat krat..boli ste na stretku?

rumka
9. apr 2009

uf Lucka ja nemám slov ľúto mi je Paťka aj teba držím palce nech si skoro fit, ten plač si viem predstaviť aj Lucka bola tak naučená no chúďatko musel mať riadny šok keď si musela náhle odísť
stretko nebolo dáme po veľkej noci

lucka0122
9. apr 2009

no rumka aj mne to bolo luto za mojim patkom stale som plakala za nim...

lienka1
9. apr 2009

Mihanka, Mostik by mal byt na Moskovskej 😉

gabii83
9. apr 2009

juj luci to je hrozne, aj kamaratka tam bola s dcerkou, a nebola spokojna s personalom vobec, ty ake si mala skusenosti;;

??

pozdrav petu a rychlo sa uzdravte 😉

nebolo ziadne stretko, mi sme boli v Piestanoch na 2 dni bolo tam kominarske - celoslovenske stretnutie, tak sme iisli aj mi, bolo tam fajn, pekne pocasko mestecko tiez supis, nemuslela sm varit nic som nerobila vecer bol taky tanecna vecera, mala mi prespala celu veceru a o pol 10 som isla spat a mala sa mi zobudila o pol ttretej, vydrzala 8 a pol hodin ale bola riadne unavena uz nespi v aute vo vajicku tak asi preto bola z tej cesty hotova

tak pekny weekend vsetkym

mihanka tak prosim posli ten link, dakujem

lucka0122
9. apr 2009

ahojko gabi petu pozdravim...podla mna bol personal dobry lepsi ako v porodnici...bolo tam vela deti malych...

mihanka
9. apr 2009

ahojte...
lucka, juuuj to mi je luto, mi to dnes vravela Janka v meste, chudatko Patko, ja si to neviem ani nechcem predstavit, co by bolo, kebyze musim prec... ☹ ☹ ale uz ste spolu a hadam bude dobre... 😉

gabi...
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

dnes simonka spapala kraasne spenatik s bataty... 😵

lienka 😉

lubica69
10. apr 2009

No ahoj babky
Juj Lucka to ma veľmi veľmi mrzí ☹
Ja som na tom do dnes ráno bola podobne Prezvracala som celú celučičkú noc 😢 No neviem čo to je Ale už je lepšie 😉
A tebe Lucinka už je dobre???
Mihanka tak Simonka takto krásne špenátik papá?Šikulka 🙂
Gabi tak kominárske 😎 ?

lucka0122
10. apr 2009

joj lubka v noci som mala este hnacky kazdu pol hodku a cez den uz som zapecena tak ma zase boli brucho..a dnes ma to iste moj muz mamina aj ocino a moja starka...len sa bojim o mojho patinka vcera mal styri krat hnacky riadne dnes zatial iba raz ale neviem ci mu nejdu aj zubky....boze je to hrozne.....

lucka0122
11. apr 2009

no ahojte kde ste vsetky?maly bol s maminou vonku a ja som varila a teraz spinka uz doma...asi ste na prechadzkach...

maca793
11. apr 2009

ahojte, chodíte niekto na sekáčové trhy, čo bývajú každý mesiac v robotníckom dome? neviete, kedy teraz budú? napíšte mi IP. ďakujem.

tatiana75
12. apr 2009

ake sekacove trhy? 🙂
aj ja chceeeem 😀

nikusa9
12. apr 2009

ahojte 😉
no tu je nejako pusto??? 😕
ja som zatial este o takych trhoch nepocula...je to nejake velke??a to kto tie veci predava??dik 😉 🙂 😅

lubica69
12. apr 2009

Ahojte babky
Ako sviatkujete???
Lucka užje dobre?
Nikusa vy ste už naspať?
Maca ja som tam raz bola ale to je tak2-3roky dozadu tak neviem či to ešte býva alebo kedy ☹

lucka0122
12. apr 2009

ahoj lubka sviatkujeme dietne nic nemozem jest len dieta...ale stracam mlieko kvoli diete tak som zacala normalne jest....a vy ako sviatkujete?

duracelko
12. apr 2009

Skáče zajko maličký, stratil všetky mašličky. Veď už šibe od nedele, nemá jedno vajco celé. Ožratý je ako sviňa, šibať triezvy, to je drina. Veselú Veľkú noc Vám prajeme (Janka s Biankou) všetkým!! 😀 😀 😀 😀 😀

nikusa9
12. apr 2009

lubi-ano vcera sme prisli... 😉 😉 dlhsie sa nam nedalo kvoli skole...

my sa zajtra chystame do Bojnic, tak hadam bude otvorene a pocasie vydrzi.. 🙂

lubica69
12. apr 2009

Janka ďakujeme za vinšík A ty si už Ok po tej dlhej chorobe? Nikuš a ako bolo?Opálený,oddýchnutý?Zajtra by malo byť pekne tak si užite Bojnice Lucka moja tak len dietkuj aby si bola čo najskôr fit

maca793
12. apr 2009

baby bývajú každý mesiac vždy poslednú stredu alebo štvrtok, v marci boli 26, ale stratila som papierik s dátumom na apríl ☹

bývajú v robotníckom pri priore.
dajú sa tam kúpiť super veci za málo peňazí, keď sa natrafí. ale treba byť rýchly. 😉

alysea
13. apr 2009

Prajeme Vám všetkým krásnu Veľkú noc 🙂 malým kúpačom veľa radosti a malým princeznám čo najmenšiu traumu z kúpačov . Môj Peťko si to užíva, veď kedy môže maminku vyšibať a obliať a ešte za to aj dostane odmenu, hehe 🙂 Krásny dník všetkým

mihanka
13. apr 2009

ahojte... dufam, ze mate krasnu velku noc, pocasie je nadherne... 😵 trosku opozdene: 😅

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a malym kupacom prajeme vela vykupanych vajicok a malym slecnam vela vody, nech su cely rok zdrave 😵 😵

ja trhy neovladam, ale ak sa niekedy podari, pojdem tam omrknut... 🙂

nikusa, tesime sa na fotocky z bojnic... 😵

alienka
13. apr 2009

ahojte, 😉

dufam, ze ste v zdravi a pohodicke prezili Velkonocne sviatky 🙂 😅. Andrejkovi sa to ratalo, sibal o dusu 😅 😀

Nikus, vitaj doma 🙂, krasne fotocky, pekne prostredie, hlavne pre deticky, snad si si aj trosku oddychla, juuuj a chuda Saska, to ju riadne dostipali tie komare 8- 😨 🙄 🙄. Ale s Kubkom su zlati, pekny parik 😀.

Maci, akurat som u rodicov nasla letak na tie trhy v Robotnickom, takze su tento tyzden, stredu 15.4. - 9.00 - 18.00 a stvrtok 16.4. - 9.00 - 17.00.

Lucka, no si si uzila svoje 😖 😢, snad to uz bude lepsie, aj s tym mlieckom 😔

gabii83
13. apr 2009

mihanka dakujem, a pohladnica - aspon to tak vyzera - je rozkosna na tom malicka

nikusa9
13. apr 2009

lubi- no opalena..este sa mi nepodarilo prist z dovolenky s takou farbou aku mam 😀 a to sme už co to pochodili 😖 ale asi to bude aj tym, ze dva dni som bola na infuziach a potom sa mi dvakrat na slnko nechcelo ist, radsej som bola pod slnecnikom 😉

ale az na ten moj zdravotny stav, ktory som sa snazila v ramci moznosti ignorovat, bolo super a pre deti ráááááj 🙂

alienka- no veru..na Saske si riadne pochutnali, ked ju doktor zbadal, tak mi hned strcil krem do ruky, ani peniaze nechcel..ale hlavne, ze si to neskrabala...no a Saska a Kubko-tak to je riadna dvojka-ako keby im zabudli pupocnikovu snuru prestrihnut 😀 vo stvrtok idete na tanecnu??prisli by sme aj my konecne-ak bude...

lucka0122
14. apr 2009

dobre ranko tak mne je uz nastastite lepsie....gabi a ty ako moja?cez tyzden dame stretko?dnes idmeme do mesta.....chcem kupit patkovi sandalky nike alebo adidas...

vodniicka
14. apr 2009

ahojte dlho som nevidela necitala
akurat citam, ze uz dovolenky riesite..no pekne 😵
len som prisla novy objav oznamit, ze v madarskej ikei su o tretinu a dokonca aj o 100% lacnejsie veci nez v tejto nasej
napr. taka policova zostava co chcem 🙂)) tak stoji u nas 222 eur a v madarsku 105 eur ..pekny rozdiel ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre