Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
17. mar 2009

ano som tam registrovana, je to zadarmo
a je to moja choroba 😝

lubica69
17. mar 2009

Aha Gabi ďakujem Tiež som sa zaregistrovala 😉 Inak tam nakupujem len som nevedela,že sa dá aj neplatená registrácia 🙂

duracelko
17. mar 2009

Ľubke aj my prajeme všetko najlepšie k meninám!!

Gabi my sme tiez žo očkovaní do obidvoch nožičiek, my sme boli už 3x takže nás čaká očkovanie až v 15-tom mesiaci. Bianca si poplakala ked ju pichali, ale ochvílu na to zabudla a už sa usmievala na sestričku a doktorku. je to zlaté dieťa.

petuling aku velkost nohavic potrebuješ?? ja mam jedny na traky rifle na nižsiu postavu - požičala by som ti. posli IP

gabii83
17. mar 2009

platia len predavajuci
ja sa tiez chystam nejake veci predat saty na mensiu postavu kt. sa mi nepacia a su v dobrom stave alebo vobec som ich nenosila a tak
duracelko dneska ste boli na ockovani?? ak som to dobre pochopila??
moja dufam ze coskoro nevidi ihlu teraz jej to bolo naraz vela aj ta krvicka odber sa jej nepodarilo ☹ 😢 tak ju pichali dvakrat a aj teraz... uz dost aspon trosku si oddychneme od ihiel a striekaciek a aj od dr. hoci je velmi mila a som s nou spokojna

gabii83
17. mar 2009

jaj a vazime 5850 g 😵 😵 😵

lubica69
17. mar 2009

Duracelko ďakujeme
Gabi tak to máte dosť Za chvíľu slečna na vydaj 😉

tilky
17. mar 2009

Ľubik všetko len to najlepšie prajeme 🙂 aj my

lubica69
17. mar 2009

Ďakujeme Tilky 😀

margaretka11
17. mar 2009

Ahojte. Aj ja prajem všetkým Ľubkám k sviatku všetko naj, naj, naj 😵

A ten piatok u mňa predbežne platí 😉

lucka0122
17. mar 2009

lubi aj ja predavam na aukciach je to tiez moja choroba....a co ste dnes robkali..ja som riadne prechladnuta..boze..

lubica69
17. mar 2009

Margaretka ďakujeme 😀
Aj my vpiatok predbežne áno 😎
Lucka a ty si tiež neplatiaca zaregistrovaná či platiaca?

petulig
17. mar 2009

gabi dik za link ale velkost S to mam tak na jeden a pol nohy 🙂 dnes som sa potarala po meste a nasla som jeden taky maly bazar za postou a mali tam krasne vecicky, tak som si hned jedny rifle kupila sice dost drahe ale site ako na mna 🙂

lubica69
17. mar 2009

Petulig a kde za poštou?

lubi22
17. mar 2009

Ahojte 🙂

Alienka, Rumka, Westka, Gabi, Lucka, dakujem aj ja za blahozelania 😵

My sme zatial v pohode, ale nestiham velmi nic ine okrem straostlivosti o drobcekov. Vsetok cas, co nekojim alebo sa nevenujem Filipkovi sa snazim venovat Samkovi, ked nahodou spia obaja, tak spim aj ja. Takze bezim spat aj terar, o 11 kojime. Inak Samko Filipka velmi lubka, stale je k nemu velmi pozorny a milucky, hladka ho, kazdemu sa chvali, ze ma braceka Filipka. Vcera ked Filipko plackal, Samko prisiel s ruckami vystretymi, ze maminka, daj mi Filipka na rucky 😵 Zlatunky je velmi 😵 Obaja su 😵 Dobru noc zelam vsetkym 😵

lubi22
17. mar 2009

Lubka blahozelam k meninkam 😉

lubica69
17. mar 2009

Lubka aj ja blahoželám a obdiv ako to zvládaš 😉

lubica69
17. mar 2009

Idem aj ja hajať Nejaká som offnutá 😒 Tak dobrú

lucka0122
17. mar 2009

lubka ja nepltaim iba ked chcem ja predat daco musim si kupit aukcie....

tatiana75
18. mar 2009

ahojte,
ja sa chcem opytat mamiciek co maju dievcatka, kedy ste im dali prepichnut uska? lebo mne moja pediatricka povedala, ze ak som to nestihla v porodnici, je lepsie pockat az po 1. ockovani, teda po 3 mesiaci. ale neviem, ja by som chcela co najskor...

lubica69
18. mar 2009

Ahoj babky
Tatianka ja neporadím ☹
Aha Lucka tak už chápem 😉
Neviem ako priamo v BB ale my tu máme sneh 😅 Nemohla byť už pekne?

gabii83
18. mar 2009

tati mi jej neideme vobec dat nauusnicky len ak to ona bude chciet 😉

lubica69
18. mar 2009

Tatianka tak skús inú pediatričku Myslím,že to bežne robia 😉 Ak chceš dám ti číslo na moju Môžeš jej zavolať a spýtať sa 🙂

tatiana75
18. mar 2009

lubka,
poprosim ta to cislo, kludne IP. a kde ty mas pediatricku? lebo my sme zo sasovej, ale to hadam nebude problem... 🙂
dakujem

rumka
18. mar 2009

Ahojte
Tati ja som dávala Lucke v 3 mesiaci ale dr. mi vravelaže sme mohlo aj v 2 mesiaci len sme nemali pri sebe vymočené naučničky v liehu.

rumka
18. mar 2009

jááááj a piatok tiež predbežne platí

nikusa9
18. mar 2009

tani-ja som davala malej okolo 3 mesiaca, moja doktorka neprepichuje uska, tak sme boli v Novamede a bola to otazka sekundy, sestricky boli take zlatucke 🙂 🙂

gabii83
18. mar 2009

nikusa a v novamede kto to robi a kde
velka dilema moja - dat ci nedat nausnicky ako vas tu citam 😒

gabii83
18. mar 2009

pridala som dve fotky z Leiky 😎 😎

ideme na prechadzku tak sa zatial majte babule 😉

nikusa9
18. mar 2009

gabi-my sme boli na plastickej chirurgii...gabi-moj nazor je,ze kym je take male babatko tak jasne,ze place, lebo ju to zaboli, ale to az tak nevnima, poplace si a je potom dobre.. a ked je už dietko vacsie, vnima doktorku, vidi ze sa nieco ide robit a celkovo ta atmosfera..v takom drobnom veku to skor prezivame my maminy ako to samotne dietatko...

lucka0122
18. mar 2009

ahojte ja som taka chora prechladnuta...dufam ze to Patinko nechyti...a co mate dnes v plane?ja sa liecim dnes nejdeme ani vonku pojdeme zajtra aj do radvane ideme..--- 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre