Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
27. mar 2009

Jej tak to super asi je naj ísť takto autom a aj s rodičmi 😉 Tak nech si to užijú nie len krpci 😀 😎

mihanka
27. mar 2009

ahojte...
dakujem za gratulacie aj za pochvalu fotociek... 😵

teeda chorvatsko aj ja by som chcela ist, bud autom do chorv alebo niekam... 😵 😵 v chorvatsku som bola vela vela x ale je to najblizsie autom.. .

alienka, simonku to chytilo az v sobotu vecer, tak trosku a poriadne v nedelu... inak by sme nesli do ba... 😅

lubica69
27. mar 2009

Výhoda tých dovoleniek je,že za dieťa do 2 rokov sa neplatí aj keď si to deti možno tak neužijú keď sú také maličké Škoda,že to nie je pre deti do 3 rokov grátis 😅 Hneď by som šla aj ja niekde

lubica69
27. mar 2009

Inak ja som v Chorvátsku ešte nebola Ani muž Sme my ale rodinka 🙄

lubica69
27. mar 2009

Ju hele a tu nik ☹

lubi22
27. mar 2009

Ahojte 🙂

Ja iba na skok, idem kojit 😅 Simonke zelam vsetko najlepsie k polrocku a Alenke k dnesnym meninam 😵 😵 😵

bibka333
27. mar 2009

baby je v bb laktacna banka mam vela mliecka dakujem

lucka0122
27. mar 2009

ahoj bibka v roosveltke..v nemocnici..........mihanka simonke vsetko naj k mesacninam k pol rocku...

bibka333
27. mar 2009

lucka a mas viac info

alienka
28. mar 2009

Lubka, dakujem krasne 😵 😵
Pekny vikendik vsetkym 😅

lubica69
28. mar 2009

Jej Alienka tak ty si alenka a nie Lenka 😉 Tak aj ja dodatočne všetko naj k včerajším meninkám
Margeretka a drobcom všetko naj k dnešným 2 rôčkom 😀
Bibka áno viem o tej banke ale nič konkrétne ☹

lubi22
28. mar 2009

Ahojte 🙂

Margaretka Simonkovi a Simonke zelam vsetko najlepsie k druhym narodeninkam, tesim sa na fotocky z oslavy 😵 😵 😵 Boze to ale bezi 😉 Daj potom aj dake tipy na darceky k druhym narodeninkam 😉 Pekne oslavte 🙂

Dovolenku Vam vsetkym tento rok cez leto v dobrom zavidim. My sa s Filipkom este neodvazime cez leto cestovat, ale more mi bude tento rok chybat. Tak buduci rok si to vynahradime.

Zelam este pekny vikend vsetkym 🙂

nikusa9
28. mar 2009

ahojte 😉

Alienka-aj my prajeme dodatocne vsetko naj k meninkam 🙂 boli ste na hudobnej??my sme kvoli tym soplikom nesli...

juuj baby, co sa tyka dovolenky,tak my cestujeme na buduci piatooooooooook 😅 😅 😅 ani si neviete predstavit ako sa tesim, konecne oddych a ziadna skolaaaaaa...mam 2 tyzdne volno, tak sme to rychlo vyuzili, takze Velku noc travime v Egypte..no nie ze by som sa nemala co ucit, ale som si povedala,ze sa kvoli skole nezoderiem... 😉

SIMONKA+SIMONKO= vsetko najlepsie k narodeninkam-cmuky cmuk 😵

alienka
28. mar 2009

Lubka /Lubica69/, dakujeeem 😵

Aj ja zelam dvojcatkam vsetko naj naj naj k 2 rockom a krasnu oslavu 😅. Dobre ste to vymysleli s tym Chorvatskom 🙂.

lucinkaaa
28. mar 2009

ahojte, tak oslavencom vseetko naj:
Simonke k polrocku aby rastla do krasy tak ako doteraz
Alienke k meninam vela zdravicka stasticka a lasky
a dvojickam aby robili rodicom taku radost ako doteraz a aby ostali dobrucke a krasnucke a sikovnucke

lubica pekna fotka v pase 🙂

😵

gabii83
28. mar 2009

margaretka vsetko naj Simonke a Simonkovi

mi sme sa akurat vratili zo Sturova, a T. isiel na vecerne lyzovanie aj ja chceeem, no nabuduce mozno 😉

lubica69
28. mar 2009

Ahojte
Jej Nikusa tak to závidím Nám tam bolo cez leto supeeer a hlavne all in takže žiadne starosti 😉 Tak si to tam pekne užite 😎 A kam presne idete?
Lucinka ďakujemeee 😉

mihanka
28. mar 2009

ahojte...

Simonkovi a Simonke vseeeetko naj naj naj k 2 rockom, nech robia rodicom radost, tesime na fotocky z narodeninovej oslavy...

(ja mam oslavu zajtra) 😖

gabii83
28. mar 2009

mihanka tak aj tebe vsetko naj, skoda ze mi nemame 2 , vsak?? 😀

a predstavte si, dnes okolo 19hod mala sa mi prvy krat prevratila z bruska na chrbatik, a sa mi to cele podarilo nahrat na mobil...

tak sa vytesujem)))))
idem sa ucit aspon hodku ahojte dobru noc vsetkym
nabuduce sa pridame k vam na stretko

margaretka11
28. mar 2009

Ahojte, na chvíľu som nakukla 🙂

Chcem sa poďakovať za všetky gratulácie, urobili mi veľkú radosť (prirodzene som to tlmočila aj deťom). Ste zlatučké mamičky 😵 😵 😵

lucka0122
28. mar 2009

ahojte gabi to je supéer...margaretka gratulujeme k 2 rockom simonke a simonkovi....idem ja spinkat:::.

margaretka11
29. mar 2009

ahojte, pridala som fotky 😉

lubica69
29. mar 2009

Ahoj babky
jej margaretka fotočky krááásne Krpci sú úžasný v tom rovnakom pásikavom 😀 A mamina fešanda
Inak aj tý krtkovia Máme podobného a malý je z neho hotový 😉
Ale máme zas krásne počko,že? ☹

gabii83
29. mar 2009

margaretka ozaj krasne fotocky, gratulujeme este raz, ja som tiez chcela dvojicky aj ked je to dvakrat taka starost a vsetko ale aj tak,, ale ja som z dvojiciek takze sanca mala 😉

lubica69
29. mar 2009

Jej Gabi ty máš dvojičku? 😉

mihanka
29. mar 2009

ahojte
gabi, no 2 by som nechcela velmi, ani roky, ani dvojicky... 😀 😀 a gratulujem k otoceniu... to je radost, vsak ked sa nase deticky naucia nieco nove, vsak?? 😵 😵 simonka sa zacala tento tyzden plazit dozadu... 😵

margaretka, no zlatiiii su ti tvoji dvaja krtkovia, ci uz 4?? 😀 naaaaaaaadherna torta, ja som si robila sama 😀 😝

aj ja som dnes mala oslavu, bola supeeer, ja som taka stastnaaaaaaaaaaaa, aj ked mam 30, ale az zajtraaaaaa... 😀 mam zdrave krasne dietatko, uzastneho manzela a mali sme na chvilku naozaj 2 deticky lebo svagrina tu nechala 2rocneho Maroska 1x na chvilku, super sme sa zahrali...

lubica69
29. mar 2009

Ahojte
Mihanka akurát som pozerala fotočky nové čo si dnes dokladala Krásne Aj torta vyzerala supiš Taká zdravá s tými jahôdkami 😉
Tak ja už dnes deň v predstihu keď už bola tá oslava Všetko naj naj naj Aj keď na tie okrúhle vôbec nevyzeráš 😉

nikusa9
29. mar 2009

mihanka-tak aj my prajeme len vsetko najkrajsie a najlepsie ku krássnemu zajtrajsiemu sviatku 😅 😅 😅
jeeej-ved Marosko chodi s nami na hudobnu 🙂 🙂 😉 😉 to je Saskin a Andrejkov partak, jeho tiez zaujima vsetko ako S a A. len nie to co by malo 😀 😀 nase deti maju svoje plany a my maminy si tukame a tancujeme same 😀 😉 😉 😉

alienka
29. mar 2009

Margaretka, kraaaasne fotocky, aj ta torticka, ale z krtkov mali drobci asi najvacsiu radost 😅.

Mihanka, tak aj Vy ste slavili 🙂, tak vsetko naj naj naj aj Tebe k okruhlinam 🙂, krasnu torticku si si urobila, vyzera mnam mnam 😝 😝.

Lucka, Nikuska, dodatocne dakujem 🙂.

Nikus, na hudobnej sme boli, moc sa mi nepacilo, boli dasie 4 nove deticky, z povodnej zostavy nas tam len pat, este aj Sona tam mala dceru, neviem, take zvlastne to bolo, takze ste samozrejme o nic neprisli.
A ten Egypt je super napad, pokial chces dokoncit skolu bez ujmy na zdravi. Uzite si to, ale hlavne si poriadne oddychni, aby si tento semester uspesne dobojovala. 😉

alienka
29. mar 2009

ano, ano, Marosko je nas partak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre