Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
29. mar 2009

alienka-dakujem 😉 ved to ze ked sa vratime,tak zase len do sialeneho kolobehu a zase nic len knihy ☹
no tak to bolo pestre na hudobnej.. 😖 aj rozmyslam ci pojdeme tento stvrtok, lebo sa bojim aby sme zase nechytili v kolektive sopliky a potom na druhy den letiet..už nam sopliky presli,tak asi nebudem pokusat..no este uvidim, ci nam nebude dlho doma, ked je take pocasie 😠 no najlepsie je ze som Saske kupila taky super prsiplast a teraz ked by sa nam zisiel,tak ani za ten svet ho nemozem najst... 🙄 😉 😝

tatiana75
30. mar 2009

dobre, ranko,
prajem vsetkym...
niekto spominal, ze v madarskom tescu maju lacne plienky. svokrovci nam mozu kupit, ale ja vobec neviem ake. to maju vzdy akciu na nejaku znacku alebo to su tescovske plienky take lacne? 😅

gabii83
30. mar 2009

ahoj tati to tam ma vzdy taku lacnu cenu kedze Forinty su take slabe, maju zly kurz, takze vyjde ti to okolo 200 skk a to fialove a 52 ks, vsetky velkosti, mi mame dva baliky ale trosku vacsie lebo nas velkost akurat nemali...

ozaj sa to oplati, mi ideme koncom mesiaca zase k mojim a zase si kupime, ideme tam na nakup, mióji byvaju pri hraniciach a chodia tam denno denne

lubi22
30. mar 2009

Ahojte 🙂

Margaretka drobcekovia su zlati na fotockach 😵 A Simonko ma tusim dlhsie vlasky ako Simonka, nie? 🙂

Mihanka blahozelam k okruhlym narodkam, zelam vsetko naj 😵 Hoci presne ako si napisala, mas nadherne dietatko a super manzelika, to je to naj. Ta torticka vyzera fakt dobre, taka stavnata. Ja som akurat vcera surfovala na nete a hladala inspiracie na tortu na krst Filipka a na druhe narodky Samka, tak zase budu zo mna v cukrarni celi happy, ked im donesiem, co chcem aby mi upiekli 😅

Nikuska to ste dobre vymysleli s tou dovolenkou, dobre si oddychnite 😉

Alenka takze na Yamahe sa Vam v kurze deticky menia? Uz nie ste ta povodna zostava?

Filipko sa mi budi, je ako hodinky, o 12 ma papat, tak uz sa mrvi 🙂

Zelam pekny den 🙂

alienka
30. mar 2009

ahojte,
Nikus, vsak prave kvoli tomu, oddychuj a skolu uplne pusti z hlavy. Idete sami ci opat beriete aj maminu? A kam presne? To uz ale aby si pomalicky zacala balit 🙂. No a s tym pocasim, od zajtra sa ma zlepsit, uz teraz je to na dobrej ceste, snad poobede nezacne opat prsat 🙄.

alienka
30. mar 2009

Lubka, tak to je fajn, ze sa Ti Filipko budi v rovnakom case, vsak budete mat 1. vymesacie co nevidiet, tak pomalicky bude mat uz aky taky rezim a aj ty to budes mat o trosku lahsie, aj ked pri dvoch detickach sa to da asi tazko povedat. Tak pomalicky aj krstiny chystate, chcete to spojit so Samkovou oslavou?
Na tej Yamahe tomu celkom dobre nerozumiem, takmer na kazdu hodinu sa pride niekto novy pozriet a tieto maminky, co boli minule, zda sa ze budu aj s nami pokracovat, tak neviem, ci sa niektore maminky poodhlasovali a teraz sa uvolnilo miesto. Viem, ze niektore deticky zacali chodit do jasliciek, tak uz nechodia, takze z povodnej zostavy zostala mozno polovica.

lubica69
30. mar 2009

Ahoj babky
Tak my sme dnes boli prvý krát ne stretku v BR Bolo super Boli sme v takom MC podobné ako rodinkovo
Mihanka spomínala ťa Bibka 😉 A ešte raz a aj dnes aktuálne všetko naaaaj
Alienka aj nás chodí teraz len 5 ale od toho incidentu sa už k nám nik nepridáva a ani nechodí pozerať 😅

nikusa9
30. mar 2009

alienka- ideme do Hurgady a do hotela Pyramisa...chcela som ist do ineho ale ten je uz beznadejne plny 😔 trochu neskoro som sa zdohadala,tak pre buducnost mam už vybrate 🙂
nie tento rok už ma mamka ine plany 😀 ale nejdeme sami, ale so susedovcami, oni maju Kubka o 3 mesiace starsieho od Sasky, takze jej partááák 😅 😅 no hadam let preziju..lebo ked su spolu,tak to je zabava 😵 😵 a Kubko on je taký akcnýý a Saska sa mu potom rýchlo prisposobuje 😨 😀 ale tesiiiiim sa 😅

lubica69
30. mar 2009

aha Nikus tak už aj ja viem kam idete čo som sa pýtala 🙂A inak super,že nejdete sami aspoň bude veselšie aj Saske s Kubkom 😉A aký hotelík máš vybraný do budúcna?Niežeby som sa hneď chystala... 😅 My sme boli v Hilton long beach Taký rodinný Ale ževraj aj ten druhý Hilton je super
Inak juj zááávidím do takého krásneho počka Nie ako tu

nikusa9
30. mar 2009

Lubi- druhy hotel je Makadi Beach 😉 😉 je náádherny, no nabuduce 😅 ved konecne trochu zmeny aj co sa pocasia tyka, hadam neochorieme ked sa vratime a ten rozdiel teplotny..ale moooozno sa aj tu aspon trosicku oteply 🙂 😉 😉

lubica69
30. mar 2009

No áno bolo by super keby ste prišli naspať a doniesli aspoň trošku toho krásneho slnečného počka 😎

lucka0122
30. mar 2009

ahojte babule kedy dame tento tyzden stretko?mozme aj stvrtok...

lubica69
31. mar 2009

Ahojte
Tebe Lucka viac vyhovuje štvrtok?

lucka0122
31. mar 2009

lubka mne jedno kedy aj zajtra ale piatok ideme prec

lubica69
31. mar 2009

A zajtra by si o koľkej chcela? 😉

lucka0122
31. mar 2009

ja sa pisposobim

lubica69
31. mar 2009

Lucka IP ale išla by som 😉 Uvidíme 🙂

lubica69
31. mar 2009

Lucka ☹ Tak nič 😠 Nabudúce 😉

gabii83
31. mar 2009

nam je to jedno tak kedy??

tatiana75
31. mar 2009

mozno by sme sa uz aj pridali na stretko, aspon vas spoznam aj osobne.... este uvidime... 😉

lucka0122
31. mar 2009

gabi vyber den kedy dame stretko okrwem piatku....tatiana jasne pridajte sa....gabi v badine od 1200sk -1400sk pozemky.....meter stvorcovy

lubica69
31. mar 2009

Dajte potom vedieť kedy 😉

mihanka
31. mar 2009

ahojte..
dakujem kraaaaaaaaasne za gratulacie... ste zlateee... 😵 😵

veru marosko je vas partak a presne verim, ze robi vsetko mozne len to co ma nerobi... 😀 😀

lubica69
31. mar 2009

Mihanka 😉 Nemáš zač

margaretka11
31. mar 2009

Ahojte, na chvíľu som nakukla 🙂

Mihanka aj ja ti gratulujem k okrúhlym narodeninám, želám ti všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

ďakujem za pochvalu malých a fotiek 🙂

Dnes sme boli u kamarátky na návšteve, malí boli v siedmom nebi lebo sa im tam venovali kamarátkine deti, sú už staršie, majú 9 a 8 rokov. Ale deťom sa to náramne rátalo a navyše majú doma aj mačku a cicu moje deti môžu 😀 . Simonka stále chodila a volala Cica, cica a keď mačka zmizla tak došla za mnou, že Mami, kde je cica? 😀 . No mali sme pekný deň 😵

lubica69
31. mar 2009

Margaretka tak už len cicu kúpiť domov 😀

natak
1. apr 2009

ahojte babenky,
ja len na skok, ospravedlnujem sa, ze tak neskoro, ale predsa:

margaretka , vsetko naj naj naj k 2hym narodeninam dvojickam, vela zdravicka, stasticka, lasky rodicov, co im urcte nechyba!!!! A aby rastli len do krasy 😉 fotocky su super

mihanka, vsetko najlepsie k narodeninam, pripajame sa, a.... vitaj medzi nami .......dsatnickami 😉 , hm, neviem, ci som to spravne napisala 😔

a samozrejme, vsetkym oslavencom, neviem, ci niekto este nieco oslavoval, tak pre istotu 😀

jeej Lubi, ved vy ste vcera mali 1 mesiac, teda Filipko, tiez blahozelame 😉

lucka0122
1. apr 2009

mihanka vsetko najlepsie k narodenina...ale vyzeras mladsie......

lubica69
1. apr 2009

Jej áno Lubi včera mal Filipko mesiac 🙂 Bože ako to letí Tak veľa zdravíčka lebo to je najdôležitejšie!

mihanka
1. apr 2009

no dakujem vam este raz kraaasne, lucka dakujem, ze mladsie... 😅

maminky, ktore mimibazarujete, mozem vas poprosit o kladny komentar?? nechcela som sa zucastnovat ziadnej sutaze, ale nedavno sme si kupili wallstickery a oni rozbehli sutaz o dalsie, tak preco sa nezucastnit... dakujem vopred... 😵 😵

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=477740

a este druha foto... tato je podla mna lepsia, skoda, ze tam dali tu prvu... 😒

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4332867 este jedna foto...

margaretka... to male deticky radi radi, ked sa im venuju starsie deticky... nasa Simonka mojho starsieho synovca Danika zerieeee... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre