Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

zucka
21. máj 2009

Mihanka, vďaka za rady. Čo sa týka kaše - nechce ju. A s mrkvičkou sa už nejaký ten deň trápime, takže nemyslím si , že je problém, že by jej to nechutilo, totiž: Po sediačky nechce papať ( asi si to nevie zobrať z lyžičky) ale keď leží a "nalejem jej to z lyžičky do pusy, tak to spapá. No nič, tak to pôjde u nás pomalšie. Zajtra by som jej chcela dať zemiak, uvidíme🙂 A vďaka za link, idem si ho hneď prečítať.

lucinkaaa
21. máj 2009

mihus, tak kiahne to nakoniec nie su... chvalabohu... ale vedela som, ze nieco na nu lezie. velmi soplikuje a boli ju hrdlo, ani jest nechce poriadne, este ze vie povedat kde ju boli.
zucka po leziacky to radsej neskusaj aby jej nahodou nevbehlo do dychaca, vies. chce to asi len trpezlivost. kamoskina mala hadam do devat mesiacov skoro nic nechcela, len by sa kojila a potom sa jej zrazu rozpapkala.

gabii83
21. máj 2009

ahojte baby davno som tu nebola, no chodila som sem na MK ale na ine temy som reagovala...
ako sa mate, mihanka??? simonka rastie?? este mas MM?? a prikrmy??? chuti jej papat??
mohli by sme sa stretnut niekedy, ale asi po prvom maji, lebo ja mam teraz vela vela sestra sa ide vydavat 30 a teraz bude mat rozlucku so slobodou
takze budeme behat sturovo BB a spat....
a potom este skuskove nam trva ale poslednu skusku mam piatok den pred svadbou a este mam 2 seminarky ...

ale ze co tam napisem nemam ani sajnu....
tak pekny vecer vam

gabii83
21. máj 2009

mame nove fotky v albume Lea - od c. 22
su tyzden stare...

kuk

dobru noc 😉

gabii83
22. máj 2009

kde ste vsetdi mi uz ideme do tajova a potom k nasim do sturova..

pekny den vsetkym

lucka0122
22. máj 2009

ahojte gabi leuska je zlata ako narastla.....kedy sa stretneme?5 juna moze byt?

rumka
22. máj 2009

gabi Leuška riadne podrástla ako som ju dlho nevidela 😉

mihanka
23. máj 2009

ahojte...
dufam, ze sa dnes stretneme na tom pexesu pri pamatniku... 😉

zucka, ako vravim aj simonke to ide pomaly, velmi malinko zje.... takmer nic... 😉 ako pise lucinka, trpezlivost... ja to nejako neriesim... pokial ma mm...

gabii, drzim palce na skuskach, na svadbe sa zabavte 😉 tesim sa ze sa stretneme, teraz menej chodim do mesta, ale snad vyjde... 🙂

gabii83
23. máj 2009

no piateho je este daleko dovtedy si este luci zavolame

aj mi menej chodime do mesta chodime sem do prirody ako sa ide na suchy vrch tam tecie potocik a podzemna voda tam chodim po vodu - bez chloru a vysetrena - pitna ... a tam je pekne klud ziadne auta...tam som si zvykla ucit a mala mi spinka ...

ale niekedy stretko by sme potom mohli uz dat...

uz som zvedava na baby - Simonka, Lucka a chalanov Patko a ostatniii

tak niekedy sa dohodneme oki doky???

ahojte

nikusa9
23. máj 2009

ahojte, boli ste dnes na pexese??

my sme boli a sa nam paaacilo 😅 😅 😅 boli sme ale rano, lebo o 1 som už musela sediet v skole na skuske, ale dve hodinky sme sa prebavili... 🙂 🙂 🙂 take nieco by som ja castejsie pre deti prijala.. 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅

loren
24. máj 2009

my sme boli ale az poobede okolo 15-30 stihli sme daru rolins aj sa sara s nou odfotila 😉

lubica69
25. máj 2009

Ahoj babky
Tak pexeso super?No nabudúce pôjdeme pozrieť aj my 😉
Tak ako s tým stretkom?Dáme? 🙂

lucka0122
25. máj 2009

dame stretko 5 juna piatok...

rumka
25. máj 2009

Ahojte ja som za 😉 a kedy o koľkej ?
zistila so že na verejných akciách to nie je dobrý nápad 😒

loren tak daru tú som chcela vidieť ale mi sme ju prespali 😅

alienka
26. máj 2009

ahojte, 😉

prajeme vsetko najlepsie Samkovi k dvom rockom, nech je stale taky zlaty a sikovny chlapcek a robi rodicom len radost, peknu oslavu a uz sa tesime na fotky 😅 😅

to pexeso vyzeralo super, len nam to dako casovo nevydalo, tak snad buduci rok 😉

rumka
26. máj 2009

Ahojte
neviete niečo o rozprávkovm lese ?? nechystá sa niečo ?????? na MDD 😨

lubica69
26. máj 2009

Ahoj babky Lucka áno 5 júna by bolo fajn A o koľkej a kde? Samkovi všetko naj naj naj

mihanka
26. máj 2009

ahojte...
Samkovi vseeeeeetko naj naj k 2 rockom, to tak letiii??

ani my sme Daru nevideli, Misku Cobejku sme videli...

5.juna, platiii... zalezi asi od pocasia ze kde, ci vonku alebo v centre... 😵

lubi22
26. máj 2009

Dakujeme krasne, velku oslavu mame v sobotu, pridame potom fotocky 😵 Nejako tie dva rocky uleteli, ani neviem ako 😅

lubica69
27. máj 2009

Ľubi tak hlavne nech ťa chalani doma poslúchajú A po sobote foto foto😉

lucinkaaa
27. máj 2009

lubi vsetko naj naj naj Samkovi - velkemu chlapcekovi 😵

nikusa9
27. máj 2009

aj my samozrejme Samkovi prajeme vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie🙂)))))))))

rumka
27. máj 2009

Samkovi len to najlepšieeeeeeeeeeeee

margaretka11
27. máj 2009

Aj ja želám Samkovi k narodeninám všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

lubi22
27. máj 2009

Dakujeme krasne 😵 😵 😵

Aj my zelame vsetko najlepsie k dnesnym 3. narodeninkam Martinkovi od Natak 😵 😵 😵

margaretka11
27. máj 2009

jéééé Maťko má dnes 3 roky? Natak aj ja sa pripájam ku gratulácii a Maťkovi želám k narodeninám všetko najlepšie 😵 😵 😵

alienka
27. máj 2009

Renatka, Martinkovi vsetko naj naj naj k 3 rockom, hlavne vela zdravicka 😔 😵

lucinkaaa
28. máj 2009

Tak aj Martinkovi vsetko naj naj k narodeninam 😵 😵 . Jej, same oslavy. A ja zarezavam v skole az sa mi z hlavy pari. Lii uz vykukol jeden ocny, ale este ju to trapi, alebo sa jej tlaci druhy, takze zatial ma nepokojny spanok.

rumka
28. máj 2009

Maťkovi všetko naj naj naj ale to už je veľký fešááááák

Liuške prajeme nech sú zúbky skoro von a čo najmenej bolkavé

lucka0122
28. máj 2009

vsetko naj samkovi k 2 rockom.....5.juna plati a kde to sa potom uvidi ake bude pocasie....kupila som malemu v metre bazen taky vacsi za 900sk so smykackou palmou a zboku su fontanky..krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre