Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
2. jún 2009

luci- aha, lebo toto nejak neviem ako ju mam ucit, a pravdu povediac hovienka sa mi velmi nechce zberat po celom byte..ona ked chce ide sama sa vycikat ale kakat nie..takze zatial sa este plienkujeme...asi pockam na teplucko a potom ked budeme na vychode, a bude behat po zahrade, tak mi to bude asi lahsie ju naucit, ze sa ma pytat..

a opekacka, no my sme boli v chate a moj brasko griloval vonku, obcas sme ho skontrolovali a potom nam už len doniesol vonavucke masko 😀 😝 ale celkovo bolo supeeer🙂)

mihanka-jaaj, ved už sa tesim, este 3 skusky a potom balim veci a 3 mesiace volnoooo🙂)asi vacsinu casu budem tam 🙂 🙂 ak sa nieco nezmeni..

nikusa9
3. jún 2009

ahojte, chcem sa opytat nepotrebujete niekto Papmpersky, 70 kusov v baleni, velkost- 7-18 kg. za 380 sk..?nakupili sme vela a už pomaly pojdeme na 5-tky...tak neviem co s nimi...ak niekto nak napiste cez postu 😉

adal
3. jún 2009

nikusa9, IP 🙂

lucinkaaa
3. jún 2009

nikus, no ani mne by sa nechcelo zbierat hovena po byte, ale ona uz nosi riadne gatusky tak si naklada tam 🙂. ale dnes sa pekne zas pytala. ono to asi potrva nejaky cas, kym to dietatko je uz uplne odstavene od plienok, nema zmysel nutit ho, treba sa len trpezlivo pytat, ci netreba ist na zachod.
ty sa mas, ze uz len tri skusky - ja este styri a z toho tie dve najtazsie mam na konci juna. 😖

mihus, ale aj ty si taky sportovy typ, tak ste sa nasli!

boze nechce sa mi ucit.

Ozaj aj vas bombarduje vs. zdravotna poistovna, aby ste vydokladovali obdobie alebo aby ste zaplatili nejaku ciastku? Stale posielaju nejake doporucene listy, neviem ci maju jarne upratovanie ci co.

anickaajanko
3. jún 2009

Ahojte babenky nerada vstupujem ale potrebovala by som poradit. Kde u Vas v BB sa daju kupit zdravotne topanocky protetika alebo tak na prve krocky, u nas totiz maju len od cisla 20 hore a my potrebujeme mensie a objednat mi nevedia a tovar budu mat az o 3 mesiace 😲 😲 a maly sa mi uz pusta behat, dakujem za radu

lucinkaaa
4. jún 2009

anicka - urcite niekde v zdrav. potrebach. napr na sidlisku, ale nazov ulice neviem. oproti zastavke autobusovej.

alienka
4. jún 2009

ahojte, 😉

Anicka, aj v Hornej Striebornej su zdravotnice potreby, tam mavaju aj detske topanocky a hned vedla v lekarni maju zase od zn. Sante, Protetika je/bola v nemocnici, este sa mi zda, ze aj v Tescu v lekarni mavaju nejake.

Lucka, tak blahozelam k odplienkovaniu 🙂, Liuska je sikovna, urcite sa onedlho zbavite plienok uplne. My sme uz tiez skusali, ked bolo tak teplo, ale Ado sa pyta len obcas, vacsinou oznami uz ked je to v slipkoch 😢 😀, tak sme si dali pauzu, jednak sa ochladilo a jednak mu idu posledne zubky, tak zase 4-5 krat kakame 😒.
A drzim Vam palce s Nikusou /a aj ostatnym studujucim samozrejme/, nech to mate rychlo za sebou. 🙂

Nikus, my na tu hudobnu chodime tiez len obcas, lebo raz ma Sona vystavu, potom skolu, potom su zas dake prazdniny, v pondelok sme si nahradzali, no tak lialo, ze sme nikam nesli a dnes Adko spal do pol stvrtej. Inac posledne ked sme boli nas tam bolo asi len pat. Inac a opekacku nespominaj, mnam mnam. 😝

A ked si spomenula tie plienky, nam zas zostali tie plavacie Huggiesky /Little Swimmers/ od 7-12 kg, balik je otvoreny, ale plienocky su vsetky - 12 ks, ak niekto potrebujete.

Lubi, vsetko najlepsie Filipkovi k 3. vymesaciu 😅, tak uz mate snad to najtazsie obdobie za sebou. A fotocky z oslavy krasne, Samko musel byt stastny, auticko vyzera super, iny frajer z neho. 😀

Mihanka, tak to je Tvoj muz riadny sportovec. 🙂

lubica69
4. jún 2009

Ahoj babky
Idete niekto zajtra na to spomínané stretko???

lubica69
4. jún 2009

Takže nik ? ☹

nikusa9
4. jún 2009

no aj ja som prisla pozriet ze ci je teda zajtra nejake stretko alebo nie...tak uvidim este rano, ak by bolo by sme prisli... 😉

lubica69
4. jún 2009

Nikus 😉

lucka0122
4. jún 2009

ahojte my sme dnes spravili 6 krockov sami..supeeer.zajtra mam vybavovacky ale ak sa bude dat prideme....ak nie tak o tyzdenalebo v sasovej lubka ty tam mas dakoho nie?a nikus ty si odkial?

nikusa9
4. jún 2009

lucka my sme tiez zo sasovej 😉

lubica69
4. jún 2009

Ja mám v sáske svokrovcov 😉

lubi22
4. jún 2009

Ahojte 🙂

Alenka dakujeme krasne za blahozelanie aj za pochvalu fotociek 😵 S Filipkom je cim dalej vacsia sranda, hrozne rad sa jasi, smeje, vyska nahlas. Gagoce ostosest, je velmi pevnucky, sranda uz si to snad od Samka ani nepamatam, ako to bolo pri nom 😅 A hlavne sa tesim, ze Samko ho ma velmi rad, obdivuje mu male ruciky, nostek, bozkava ho, a Filipko sa zase na Samka neuveritelne rehli 😵 Dnes mu Samko zase strkal auticko do rucky, ze aby si siel s nim sulgat na zem 😅 Uz sa nemoze dockat, ked Filipko podrastie a bude sa s nim hrat s autami. 🙂 A vy sa mate ako? Za chvilocku budete mat aj vy velku oslavu 😉

Nikuska, Lucinka drzim paste na skuskach. Mam pocit, ze este len teraz ste jedny dorobili a uz dalsie 😅

Lucinka maju aj ine auticka, Lianke by urcite seklo take cervene Porsche alebo Mini Cooper, to mozes ukazat muzikovi 😀

Lucka blahozelam k prvym krockom 😵

Mihanka vy ste riadne sportova rodinka, takze Simonka sa asi o chvilku prida 😉

mihanka
4. jún 2009

ahojte 🙂
kedy bude teplejsieee?? ☹
zajtra teda ako? ja by som aj isla... doobeda? poobede? simi doobeda spinka do 11, ale potom by sme dofrcali... 😵

uz mate len 4 a 3 skusky? juuuj co je to oproti tym 15tim co ste mali v septembri pred sebou? 😉

Anicka, ja to tiez budem zachvilku riesit, hoci Simonka sa este nechysta chodit, zato uz ovlada veeela veci, co kde mame, vyhlada pohladom tiktak, tulipan, kvietky, "irsko", kalendar, a veeeeeeela dalsich... 😵

no cojaviem ci som ja sportovy typ, ved len ten aerobik cvicim a vlastne teraz ani necvicim... ☹ a moj sportovec keby nesportuje, tak je riadna gulicka, on je taka zavalita postavicka... 😅 ale bavi ho to a to je este maniak do nhl, teraz si v noci dava budik, kedze je finale Hossa-Satan... 😅

majky22ju
5. jún 2009

ahojte, nepotebujete niekto Nutrilon-bebilon??som z BB takze odber nie je problem..cena 10.50 e

mihanka
5. jún 2009

majky, ja nepotrebujem... 😉

maminky tak ako?? ide dnes niekto? 😕

alienka
5. jún 2009

ahojte,

my by sme aj dosli, ale az tak okolo jedenastej, ak sa este niekto prida ...

Mihanka, tak Simonka je sikovna 😅. A ako tak pozeram, manzel bude zas v nedelu ponocovat 😀 😀.

majky, ani my nepotrebujeme

Lucka, blahozelame aj my k prvym krockom, tak za chvilu budete behat za Patkom, po tom prvom rocku to uz nejako rychlo ide 🙂.

Lubka, dakujem, mame sa celkom fajn, veru, oslavu robime v nedelu 14.6., snad sa uz to pocasie umudri. Je to mile, ked ma Samko taky pekny vztah k bracekovi, ale este bude musiet trosku pockat, aby sa spolu mohli hrat s autickami 😀 😀. Som zvedava, ci aj Filipko bude taky autickar. Filipko aj vyzera taky smejko. Fakt a som sa Ta zabudla opytat vtedy na mili, manzel uz skoncil tu druhu skolu, si spominala predtym, ze finisuje. 😕

lubica69
5. jún 2009

Ahoj babky
No tak to stretko dnes neviem neviem 😅 Kto ide?A kde vlastne?

lucka0122
5. jún 2009

ahojte tak co isli ste na stretko?lubka a nikuska tak sa mozme stretnut v sasovej....ak sa vam da aj zajtra.pa dajte vediet....alebo napiste cislo do ip..papa

lubica69
5. jún 2009

A ja že nik a Alenku som si len teraz všimla,že písala 😅 Sme museli v rovnakom čase písať
Tak idete na stretko???Nám to z tadeto chvíľu trvá ale chceme ísť tak ak by ste náhodou dali stretko cinknite mi
0910 110 656 Dík 😉

nikusa9
5. jún 2009

ahojte my dnes nie, lebo Saska ma zvysenu teplotu ☹ a zajtra Lucka by som hned brala, ale mam na obed skusku a potom sa musim ucit na dalsii co mam v stredu,ale je toho tolko, ze musim naozaj sprtat,tak s malou bude tatik, ci jeho vam poslem na stretko?? 😉 😀 😀

mihanka- no už len 3 taak sa tesim, lebo uz som v takom stave ze ked vodim knihy tak som hned o 5 rokov starsia..už potrebujem oddychnut...no ved už by bolo aj na case skoncit, ved už 13 mam tento semester za sebou 🙄 🙄 😎 😠 ale už "len" rok a už o skole nechecm ani len pocut 😉 😉 😅 😅

mihanka
5. jún 2009

tak vidim ze z dlho planovaneho stretka nic... 😅
co teda, o tyzden?? 😀

nikusa, si frajerkaa... neboj skonci sa to, viem si predstavit ako sa ti uz nechce, ze si z toho vycerpana... 😉
alienka, asi teda v nedelu... 😅

krky9
5. jún 2009

mihanka- to aj pre to nepodarene pocasie... 😒 ak by svietilo slniecko a neboli take teplotne vykyvy,tak by sme boli fit a hned sme vsetky na stretku 😉 🙂

alienka
5. jún 2009

Lubka69, ani my uz nestihame prist, Adko chodi okolo pol jednej spavat a kym by sme sa doterigali hore-dole busom, uz by sa nam to neoplatilo, tak snad buduci, hadam nas bude viac.

Nikus, tak drzim palce zajtra na skuske, este tie zvysne dve a nech uz mas pokoj 😅. A nech Saske cim skor prejde ta teplotka, snad to bude len zo zubkov. 😉

nikusa9
5. jún 2009

na tyzden v piatok budem mat už po skuskach tak my prideme urciteeeeee

alienka
5. jún 2009

buduci tyzden som chcela napisat 😀

lubica69
5. jún 2009

Tak nakoniec stertko nič ☹
Aj keď my sme v meste boli 😉
Tak hádam o týždeň 😅

lubi22
5. jún 2009

Ahojte 🙂

Alenka si to dnes presne trafila 😀 Nas tatinko pred chvilkou volal a uspesne urobil statnice na prave 😵 Takze mame o jedneho pravnika v rodine viac 😵 Takze jedny promocie v juli su doma 😀 Za dva tyzdne este habilitacia a bude v nasej rodine konecne svaty pokoj 😀 Tatinka dnes ale neuvidime, omladol na 23 a ide so spoluziakmi zurovat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre