Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lucka0122
5. jún 2009

ahojte tak stretkonic?o tyzden sapokusimeaj my dufam ze pocasie uz bude lepsie....nikus anina chvilu zajtra nevybehnete s malou vonku?

lubica69
5. jún 2009

Jej Ľubka tak to gratulujeme 😉 Tak vy ste takáto právnická rodinka??? 🙂

lubi22
5. jún 2009

Lubka dakujeme, velmi sa tesim, ze konecne sa skoncilo tych narocnych 5 rokov a manzelik bude mat zase viac casu na nas a ziadne stresy. A rodinka sme skor ekonomicko-pravnicka 😀 S vynimkou jedneho lekara, ten sa dako utrhol 😀

Zelam krasny vikend 😵

lubica69
5. jún 2009

No tak to je super Lubi že budete teraz viac spolu Aj tak klobúk dole ako ste to zvládali keď manžel doteraz študoval Tak nech ťa hlavne chalani poslúchajú 😉

krky9
5. jún 2009

lubi- no tatinko je veeeeeeeeeeelmi sikovný 😉 😉 😉 😉 nechce mi poslat trosku z jeho rozumu a aj chuti ktoru mal???no je proste super 😅 😅 😅 😅 blahozelame!!

gabii83
5. jún 2009

ahojte tak som tu po dlhej dobe a hned aj gratulujem Lubi k manzelovi k dokonc. VS
budúci tyzden mozme stretko mi zajtra ideme na 11 na futbal do Sasovej za skolou kde sa aj tenis hra...
no neviem lepsie vysvetlit...

mame nové fotočky zo sestrinej svadby

jej luci prvé krôciky supeeer

hlasim ze som po skuskach uspesne....
chvala bohu
a prerezávajú nam zubky tak je riadny cirkus u nas uz 3 - 4 den
prenasa sa slecna na rukach furt fest, uz mi chrbat boli....

mihanka tak tvôj je ako môj tiez vsetko co suvisi s loptou a teraz zacal zase - lebo uz to hral na zv ceste squash - on

no hruza

lubica69
5. jún 2009

Ahoj Gabi
Jej tak ty už máš po skúškach no šikovnica šikovná si ty 😉
Neboj Leušku to nosenie časom prejde Detičky sú dosť citlivé v čase rastu zúbkov tak ťa asi len viac chce mať pri sebe
No musím aj fotočky pozrieť

lubica69
5. jún 2009

Jej Gabi fotočky krááásne Mamima kočica ocino fešák a malá Leuška parádnica 😉
Si spomínala,že ste so segrou dvojičky?A to ste boli v Pešti?

lubica69
5. jún 2009

Krky daj nejaké foto 😉

nikusa9
5. jún 2009

lubi-ale to ja pisem, len som sa zabudla prepnut..IP...

lubica69
5. jún 2009

Jaj 😉

nikusa9
5. jún 2009

gabi-a co ty vlastne studujes??urcite sme sa o tom bavili, ale moja pamat.... 😖 tak super, mozes už len oddychovat, ziaden stres...a este taka svadba, no paradicka, hned by som isla 🙂 🙂 🙂

lubica69
5. jún 2009

Nikus 😅

gabii83
5. jún 2009

no tie europske kultúrne studia - ale keby som to este raz mohla zacat tak to nezacnem
nebavi ma to ale aspon Bc dokoncim
nemcinu a anlictinu mam hl. predmety v tychto jazykoch sa prednasa o ich o kultúre...
a rustinu a franinu mam vedlajsie - su po slov. o ich kultúre
v skratke tolko

dakujeme za pochvaly

lubi svadbu mala najstarsia sestra - ta v tmavoruzovom je moja dvojca...
a svadba bola v sturove... 😉

gabii83
5. jún 2009

ja uz idem buvkat, lebo som unavena...

posnazim sa sem castejsie kuknut....

ahojky a to stretko nevynecháme buduci tyz.

lubica69
5. jún 2009

Jaj keď vy ste si všetky 3 dosť podobné Som musela ešte raz nakuknúľ 😉

lucka0122
6. jún 2009

ahojte dnes pocasie strasne zase.....coidete robkat_

gabii83
6. jún 2009

no mi nevieme
ale asi na futbal uvidime, malami aj tak bude buvat mozno lebo mi uz od 8 spi na balkone...
tak sa vyspi do ruzova a prave vtedy sa jej nebude chciet tak zostaneme doma

a potom poobede ideme sa napapat niekam a aj na pivecko - samozrejme ja nie - ja len soferovat budem - a tak okrem toho nic...
citat a veget pohoda klídek a tabacek 😀 😀 😀

venovat sa rodinke...

alienka
6. jún 2009

ahojte, 😉

Lubi, tak super, blahozelame tatinovi k statniciam, dufam, ze zurku prezil v zdravi 😀 😀. Mate teda to narocne obdobie konecne za sebou. Manzel bude ale teraz ina kapacita. 🙂 Tak to dnes este pekne oslavte.
Ma to akurat napadlo, lebo kamaratova priatelka mala vo stvrtok statnice na EF.

Gabi, blahozelam k uspesne zvladnutym skuskam, tak mozes konecne trosku oddychovat. 🙂 A ked Ta skola nebavi, po skonceni Bc. by sa nedalo prestupit na iny odbor?
Fotocky zo svadby kraaasne, vsetky tri ste boli kocky, krasne saty ste mali a Leika zlatunka v tych siatkach, ta svadobna kytica jej pristala. 😅

lubica69
6. jún 2009

No ahojte
No áno počko nám dnes zas"vyšlo" 😒
My sme len doma
Gabi a kam chodievate takto papať keď aj s malou?Tak už šoféruješ?Super 😉

lucinkaaa
6. jún 2009

gabi supis foto paradne kocky ste.

lubi, dobre si spominam, ze tvoj manzel to uz skoncil druhu VS?? Gratulujem k uspesnemu ukonceniu!

Nas vyriesili - dali nam blokove vyucovanie v septembri 3-5 dni od rana do vecera a potom uz len skusky v januari a letny semester to iste... Je to strasna hlupost takto studovat prekladatelstvo. Uz sa vidim, ako sedim a samostudujem, to skor v decembri zacnem chaosit, ze co som robila cele tie mesiace!

Mne sa to dnesne pocasicko paci, aspon ti moji dvaja poriadne tuho spia a je tu tichooo.

lubica69
6. jún 2009

Lucinka 😉
Mňa to počko zmohlo tiež a tiež som šlofíkovala 😅
No a s tým štúdiom neviem neviem To čo sú za novinky?

nikusa9
6. jún 2009

lucinkaaa- no toto by presne mne vyhovovalo, ja by som to hned brala...ale samozrejme kazdemu nieco ine vyhovuje 😉 😉 ja mam uspesne dnes skusku za sebou,tak už len dve 🙂

my sme boli dnes so Saskou vonku a som si myslela,ze je aj riadna kosa, ale sme sa po 10 min. zobliekali 😅 😝 tak sa celkom dalo..

lubica69
6. jún 2009

Áno inak von bolo celkom ok Tiež som bola prekvapená 😉 My sme boli aspoň na dvore
Nikus šikulka ešte držíme palce na tie 2 😉

westka
6. jún 2009

ahojte boli ste volit? lebo je strasne mala ucast vo volbach. tak ak ste este nedoli a mate cas tak sup sup. robime to pre sebe 😉 😉 😉 😉

gabii83
6. jún 2009

ahojte dakujeme za pochvaly,

lubica nesoferujem sama zatial, boli sme na foncorde v san marino pizzerii, tam boli otvorene dvere mi sme sedeli vedla dveri a mala pred dverami v kockikau buvala ale kratko
a potom bola tam s nami tam sa chvala bohu nefajci len vonku ale v takomto pocasi tam nikto nebolo....

takez bolo to fajn

a chodime najcastejsie do rusticany len teraz sme isli za kamaratmi kt. byvaju na Tulskej... na foncorde....

lubi22
6. jún 2009

Ahojte 🙂

Este raz vdaka 😵 Lucinka ano, toto bola druha VS. 🙂 No to vase studium ma aj vyhody, aspon nebudes musiet chodit v kuse do skoly a riesit co s Liankou vtedy. Ale chce to asi pevnu volu ucit sa priebezne, to mne nikdy neslo. 😅

Nikuska blahozelam ku skuske 😉

Gabi vy ste riaden babinec 😉 A vsetky 3 sestry ste podobne. Leuska bola zlatunka 🙂

Alienka no som rada, ze je to za nami. Inak to bolo ten tyzden riadne psycho - pondelok, utorok sedel v statnicovej komisii on a piatok na opacnej strane 😅

gabii83
7. jún 2009

dakujem lubi, aj ja by som to chcela mat za sebou, hoci len bc ale aj tak

alienka ako prestupit po skonceni, ake moznosti su, lebo som prijata na prekladatelstvo tlmocnictvo...
ak sa to v takych pripadoch riesi??
vie niekto???

lucinkaaa
7. jún 2009

co sa tyka tej skoly, viete si predstavit, ze by ste studovali cudzi jazyk doma a sli len na skusky? nechodili by ste do ziadnej jazykovej skoly a ani by ste sa nestretavali s inymi studentami, ani ucitelmi? je to trosku "strapate" prirovnanie, ale chapem, ze z vonku to naozaj takto po novom vyzera vyhodnejsie - pre nezainteresovanych...

lubi, mne to s liankou bude robit asi vacsie starosti, ked ju budem musiet niekam dat na ten tyzden od rana do neskoreho vecera, takto som nemala problem na tych par hodin sa vzdy vystriedali stari rodicia s muzom.

hoci, ja sa dokazem prisposobit kadecomu, len ma mrzi, ze nas takto odsunuli na vedlajsiu kolaj a skomplikovali nam to. uprimne obdivujem ludi, ktori sa dokazu ucit disciplinovane samostudiom.

lubi, tak si dobre pamatam o tom tvojom muzovi. no inak riadne psycho - to ako sa mu podarilo byt aj v komisii a vzapati zas skusany? to na tej istej skole??

westka my sme volit neboli - absolutne sa nam nechcelo 😅 😕

konecne hlasia teply prud... tak sa tesim, ze sa vrati stare dobre pocasicko.

gabi ako sa ti paci ta san marino pizza? nam sa zda celkom dobra, velka pizza a chuti fajn. tiez sme boli doteraz zavisli na rusticane.

nikusa gratulujem, tak za chvilu mas po skuskach a si na vychode. ja si oddychnem az 26. juna.

rumka
7. jún 2009

Ahojte

študentkám blahoželám k úspešným skúškam 😉

Lucinka tak toto si takto neviem predstaviť študovať 😨
Gabi ste fešná rodinka 😉
Lubi waw blahoželám aj manželovi

My sme boli včera v rozprávkovom lese v Kremničke bolo to celkom fajn. Lucka pri strertnutí s rozprávkovou postavou bola taká odmietavá a keď sa pri nej rozkukala tak nechcela ísť od nej preč ale vôbec sa žiadnej nebála ani medveďa a draka ktorého nebolo vidno no krik robil poriadny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre