Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

zucka
11. jan 2010

Jój, Rumka som na tom ako Nikusa - v stredu nemôžem, idem po brata do BA na letisko, žije už niekoľko rokov v Anglicku a na sviatky tu nebol, takže príde teraz. Škoda, už by som Vás rada videla, ale ak to zopakujete budúci týždeň pridali by sme sa. Spávame síce ešte 2x denne ale hádam by sme niečo vymysleli.

rumka
11. jan 2010

ano v kapitule v diecéznom 😉 😉 😉 😉

noorika
12. jan 2010

ahojte. prosim vas vedeli by ste mi poradiť niejaku v BB manželsku poradňu?nevravim, ze z vlastnej skusenosti, ale či ste nepočuli?velmi by ste mi pomohli a hlavne nechcem natrafiť na niekoho "divného".Dakujem Nora

lubi22
12. jan 2010

Rumka Lucinke dodatocne vsetko najlepsie k 2. narodeninkam 😵 😵 😵

Adal pri druhom babulku fakt to brusko vidno skor, teda aj u mna to platilo 😵 Hlavne aby ste boli zdravucki, na velksoti bruska nezalezi 😵 A ked sa narodi, Lukasko uz bude mat skoro 3 rocky, tak to uz bude velky bracek z neho 😵

ada73
12. jan 2010

Ahojte. Neviete o nejakom dobrom pediatrovi na Foncorde? Dakujem

lucinkaaa
12. jan 2010

ahojte maminy, nejako sa nam to tu rozmohlo s inzeratmi a dotazmi 🙂

Rumka malej aj ja dodatocne vsetko naj naj k narodeninam 🙂 🙂

Dievcata, ak sa chcete ku nam pridat... Bude sa otvarat jedna nova skupina na Spievajucej Anglictine v MC Mostik, specialne pre nas 🙂 na poziadanie. Zacina od februara kazdy stvrtok o 9.00 hod. Este par maminiek sa moze prihlasit. Vedie to taka zlata mamina a nam sa to zda velmi lakave! Pytajte sa, odpisem do IP!

mihanka
12. jan 2010

ahojte...
adal... gratulujeeem... 😵 😵 tiez prajem bezproblemove tehulkovanie a nech ste vsetci zdravi... 🙂

miska, neviem ti poradit... 😅
noorika, netusim tiez... 😅

ada, ja tam poznam Andelovu, Dinajovu - k tej som chodila ja ako dieta a bola v pohode... 😉 teraz uz neviem... chodi k nej svagrina so synovcom a myslim ze je spokojna... 😉

tak zajtra v dieceznom, kto moze, tesim sa... 😵

ada73
12. jan 2010

mihanka: dakujem za typ 🙂

nikusa9
12. jan 2010

lucinkaa- bude to urcite vo stvrtok?? ak by utorok-streda, to by sme sli..ale stvrtok-piatok sme v jasliach..a o 9..hmm..vlastne aj to je skoro, kedze Saska vtedy len vstava..hm-nevychááádza ☹

lucinkaaa
12. jan 2010

no nikus, preto v stvrtok, lebo sme chceli niektory den o desiatej doobeda, ale vylucovacou metodou to vyslo na stvrtok o deviatej 🙂.

Tiez ma teraz napadlo, ze vlastne prvy febr. tyzden mam program, ale zariadim sa 🙂. No skoda, ze vam nevychadza, bolo by to fajn, keby ste prisli.

rumka
12. jan 2010

🙂 Lucka ďakuje 🙂

lucka0122
12. jan 2010

no caute tak narodky mam oslavene.....a zajtra hadam prideme kto vsetko ide

lucinkaaa
13. jan 2010

lucka vsetko naj k narodkam, co si mala okruhle?

lucka0122
13. jan 2010

lucinka mala som vcera 25rokov....baby my sme len teraz vstali....takze stretko nestihame

nikusa9
13. jan 2010

lucka som ta dnes zazrela v EU, len si sa už nepozrela potom, tak som nesla na teba mávať ako na 1. mája 🙂)))

lucka0122
13. jan 2010

jaj si mala zakricat...na mna nikus

adal
13. jan 2010

rumka - som ja ale ☹ , Lucinke všetko najlepšie k narodeninkám, Lukáško pusinku posiela 🙂

baby, dnes bolo fajn, som rada, že som Vás videla 🙂

Chcela by som Vás poprosiť o radu - bola som dnes na pohotovosti s uchom a mám tam nejaký zápal ☹ Upozornila som dokiho, že som tehotná, bo mi predpísal nejaké lieky s protizápalovým účinkom, sú to nejaké kvapky na lokálne použitie (OTOBACID), no obsahujú kortikosteroid a ja som teda nie presvedčená o tom, či to môžem. V lekárni ma ubezpečila, že to nie sú ATB, ale predsa je tam upozornenie, že hlavne v prvom trimestri by sa malo použitie tohto lieku zvážiť. No v lekárni mi povedala, že to píšu na každý leták, vraj pre istotu. Neviete mi poradiť? Ďakujem Vám krásne...

mihanka
13. jan 2010

adi, ja by som si tie kvapky dala... do ukoncenia prveho trimestra mas len par dni... ale ak mas velke pochybnoti, tak neviem... 😔 mrzi ma to.. nech si co najskor fit... 😔

dnes bolo fajn, ale bolo tam velmi vela deticiek... 😕 🙂

dionova4
13. jan 2010

Ahojte maminy, prepáčte že Vám sem takto nabehnem ale veľmi súrne potrebujem pomoc a tak to skúsim aj tu....
čo najskôr hľadám nejakú rehabilitačnú sestru na cvičenie so synom /9 mesiacov/ zatiaľ na 3 mesiace. Ide o cca 1-2 hodiny asi 3-4 krát do týždňa, u nás doma, v BB.
Prosím ak ste tu niektorá alebo o niekom viete, kto by si chcel a mohol takto privyrobiť a pritom mi veľmi pomôct, ozvite sa prosím do internej pošty.
Na odmene sa dohodneme pri stretnutí.
Spojím sa s každou s Vás ktorá sa mi ozve do internej pošty a nechá na seba kontakt . pripadne by sme sa vedeli hned i stretnuť.

dakujem srdečne za ochotu. dionova

marianajab
14. jan 2010

Ahoj Ada, ja s detmi chodim ku Andelovej, je starsia, ale velmi ochotna, akurat, ze sa trochu nacakas, lebo je pomalsia, ale aspon dokladne vysetri. Dinajovu nepoznam.

rumka
14. jan 2010

Adal ak sa chceš ubezpečiť tak zavolaj gynčiarovy ááááá Ďakkujeme 🙂

adal
14. jan 2010

Ahojte 🙂 ,
no tak som večer kvapla jednu kvapku, ráno druhú, no nedalo mi a volala som s maminou. Jej spolužiačka je Dr. Botošová - robí v NOVAMEDE na krčnom, bola veľmi milá a ochotná, vyšetrila ma a usúdila, že lieky, ktoré mi dali v Rooseveltke sú s obsahom kortikosteroidov a tomu by sa ona v tehu oblúkom vyhla. 😠 Takže sme našli náhradné riešenie, PAMYCON, ten je vraj neškodný, pretože pôsobí len lokálne a nedostáva sa do krvného obehu. Sú to síce ATB, ale určite je to lepšia voľba, dúfam a verím 🙂 A to som na pohotovosti upozornila, že som tehotná 😠 , potom sa z toho vyznaj, to aby si si všetko overovala a zisťovala minimálne pri dvoch lekároch, normálne som vytočená, ešteže mám takú zlatú maminku 🙂

adal
14. jan 2010

rumka, sme sa minuli 😀 No snáď to už bude ok 😅

adal
14. jan 2010

rumka, vďaka za radu, predsa som len ešte zavolala, takže teraz je to už ok 🙂 Ešteže som si kvapla len 2 kvapky na pohotovosti mi dal 1 štráfik 😠

mihanka
14. jan 2010

adi, to si bola na pohotovosti predtym? som nepostrehla prepac... aj simi mala vtedy pamycon...chvalabohu ze si sa nechala pozriet aj od druhej dr... 😉

rumka
15. jan 2010

adal hlavne že si si to overila na pohotovsť sa nedá spoľahnúť ešte že máme maminy ..... držím palce nech si čím skôr OK

lucka0122
15. jan 2010

ahojte ako bolo na stretku?nam sa nedalo kedy bude dalsie urcite uz prideme ...a lubk aso sebastiankom boli?

zucka
16. jan 2010

Ahojte kočky, ja som bola dnes pozrieť na chate bratovu partiu - bola som vlastne prvý krát preč od Táničky. A viete, že to bolo celkom fajn, vypnúť...
A Adal - veľa veľa zdravia..
Kočky - odkedy vám detičky spávali len raz?

adal
18. jan 2010

zucka, ďakujem... Lukáško spával od 10 mesiacov len raz, ale zase 2-3 hodiny a je to tak dodnes 🙂 Ale mám kamošku, ktorej začala malá spávať len raz tiež dosť skoro, ale denne spí asi 20-30 minút a len raz ☹

Zajtra idem na ušné, ale PAMYCON chvalabohu zabral, takže už je to ok 🙂 Dúfam, že aj doktorka to potvrdí 🙂

adal
18. jan 2010

Ahojte 🙂 ,
maminy, ktoré máte záujem o oblečenie pre chlapčeka od narodenia do 2,5 roka, mám kamarátku, ktorá predáva, má krásne vecičky, prevažne všetko značkové a predáva to za symbolické ceny 😉 . V prípade záujmu ma kontaktujte cez IP, ďakujem. Prajem krásny večer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre