Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lucinkaaa
18. apr 2009

fiiiha a tu je aka dlha absencia, to co? 😕

rumka
19. apr 2009

lucka aké nové foto kto ťa maľoval 😉 ?

lucinkaaa
19. apr 2009

rumka pocitacik 😀

lubica69
20. apr 2009

No ahoj babky
Tak ja vás po dlhšej absencii zdravím 😉
Muž má teraz dovolenku tak sa motáme okolo domu a stále niečo montujeme a tak
Rozoberáte nákupy ako vidím My sme zatiaľ boli len v Rakúsku ale páčilo sa mi Do Poľska neviem ale do Pešti by som šla kuknúť A chystáme sa do Viedne tak uvidíme
Inak na tú míľu sa teším 😉

rumka
20. apr 2009

Ahoj Lubi 😉
Lucka si ma dostala 😀

margaretka11
20. apr 2009

Ahojte 🙂

júj, vyzerá, že sa na Míli stretneme v peknom počte. Super, super, super 😵 😵 😵

a vidím tiež, že sa tu diskutuje doslova minimálne, ale to robí to počasie. Ja tiež využívam tieto krásne dni a sme čo najviac von na slniečku. A čo je pre mňa dupľom potešujúce, že drobci ešte chcú sedieť v kočíku a tak si ešte vychutnávam aj kočíkovanie 😵 . Možno sa vám to zdá divné, ale keďže majú malí už 2 roky, začínam si uvedomovať že rodičovská "dovolenka" sa mi pekelne kráti a normálne závidím všetkým maminám, ktoré majú malinké bábätká a všetko krásne len pred sebou. Ale keď kočíkujem tak sa cítim úplne super 🙂

mihanka
21. apr 2009

ahojte 😵
veru stale je krasne, co doma?? 😵 dnes mala simi riadny chaos v papani a spinkani,ale nevaaa... hlavne ze chodime plaaavat na Stare hory a je to take super... ale prehodili sme sa o hodku skor aj s rumkou, tak sa to hadam utrasie...

margaretka, ja som tiez taka stastna, ale aj tak to strasne rychlo bezi a neboj zachvilku pojdem pracovat aj ja... 😖

my nakupovat skusame raz za cas aj v rakusku, aj v polsku, aj v madarsku, ale uz sme davno nikde neboli, momentalne vedie internet... 😅

lucka0122
22. apr 2009

ahoj co je tu nove ?my mame za 20 dni 1 rocik..juj leti to rychlo

lucinkaaa
22. apr 2009

boze margaretka, vies ze uz aj mna to chyta? ze ako sa to krati a ze sa ani nenazdam a budem musiet znovu zacat pracovat? a taaak sa mi nechce! ani pomysliet.
a kedy presne je ta mila, nech som v obraze?

rumka 😀

lucka, boze to sa ani verit nechce ze idete mat rocik! strasne rychlo to ubehlo. Uz robite aj nejake tie krociky??

pocula som strasit tetu v pocasi ze ma zvysok mesiaca prsat a byt zima. Jezibaba jedna, take predpovede nech si strci. Ved vonku je tak krasne, milujem jar, ked vsetko kvitne, este ze nie som alergik.

lucka0122
22. apr 2009

lucinka uz asi od 9 mesiaca chodime za ruky.ako ho mam obliekat ked je takto horuco?kratasy este nie a kratke rukavy ci uz moze?

lucinkaaa
22. apr 2009

jej tak to jee sikovnik 🙂

katasy by som nedavala, skor ten kratky rukav na body ked je horuco ale urcite so sebou nosit nejaku bundicku, ono je to este zradne, chvilu pecie slnko a za chvilu zima az nas drkoce. hovori sa ze dieta ma mat o jednu vrstvu viac ako znesies na sebe ty.

lucka0122
23. apr 2009

no dnes je riadna kosa..brrrr...co sem uz nik nechodi tak malo nas je tu..

rumka
23. apr 2009

Ahojte
je tu riadne pusto 😒

lucka to už rok 😨

my začíname plávať tak máme o program postarané 😅 dúfam že nám to pôjde

zucka
23. apr 2009

Ahojte, no ja tiež po dlhšej dobe...ale ako čítam nie som jediná, ktorá to fláka🙂

zucka
23. apr 2009

Ozaj a chcela som sa opýtať: drvená alebo plastová stolička na jedenie? Neviem ako si vybrať. Aké máte skúsenosti?

mihanka
24. apr 2009

ahojte...
veru mame privatne plavanie, lebo sme v skupine, len ja, rumka a susedka janka s Danielkom... 😀 a vcera sa pacilo aj Lucke a chechtala sa na cvicitelku... 😀

my tu cely vikend nebudeme, ideme na chatu, teda organizacia dava trosku zabrat pre tych 30 ludi, ale dufam, ze to bude stat za to.. ved 30 ma clovek len raz, hoci ja sa teda necitim, ze by to mala byt oslava ako svadba... 😅 😅

ahoj zuc... ja som uprednostnila plastovu, lebo drevena je tazka... plastovu som chcela taku co sa neda rozlozit, lebo tie rozkladatelne (ze neskor stolicka a stolik) su o nieco vacsie a maju madlo vacsinou vstavane, tak po troch rokoch si tam dieta same nesadne ani nezosadne... ja mam tuto a som spokojna, je taka ista ako fabula, trosku iny potah, ktory som myslela ze bude prijemnejsi, ale inak je super, aj cena bola prijatelna... 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2200074

lucka0122
24. apr 2009

a kolko platite za plavanie a kde chodite

nikusa9
24. apr 2009

ahojte 😉
mihanka- tak si to teda poriadne uzite 😅 😅 aj my ideme na oslavu na Donovaly,tiez okruhlu ale o jeden stupienok vyssie=40...ale ideme super partia tak sa tesiim, este mi aj skola odpadla,tak fajn..aj ked na druhej strane som mohla mat po dalsej skuske,ale presuvaju nam to jedna radost a vsetko sa hromadi-hromadi..

my sme dali tiez prednost plastovej a som spokojna je pohodlna, makka..

alienka-vedeli ste vcera, ze nie je hudobna? 😕 my sme sa tam prislii a precitala som si to az tam,ze nie je..a Saska chuda nevedal pochopit, ze preco ideme hned prec,ked som jej slubovala deticky ☹ a stale len= deti-detiiii 😵

tak sa majte krásne a pekný den papa

zucka
24. apr 2009

ďakujem kočky, užite si chatovačky a pekný víkend.

lubica69
24. apr 2009

Ahoj babky
Tak ja tiež trošku nakuknem aj keď len na skok My sme celé dni na záhrade 😉aj keď sme trošilinku nachladnutý ☹
Tak plávanie???Jej My sme vôbec neskúšali len vo vani 😅
No a chaty zááávidím aj keď u nás v tom prerábaní to vyzerá ako na chate 😝
Nikuš ani my sme hudobnú nemali Soňa písala mail na tých čo má tak jej skús nabudúce dať
Zucka čo sa týka stoličky my máme drevenú a používame do dnes aj ako stolík Malý už do nej vojde sám a aj von
No a na míľu tešíme 🙂
Lucka tak rok?Juj ale to letí Ani mne sa do práce nechce to skôr druhé bábo by som brala 😀
Mihanka tak držím palce na oslavu 😎

nudza
24. apr 2009

Ahojte baby,na par dni sa chystam do BB a chcem sa opytat na nejake "sekace" s detskymi vecami. Viete mi poradit, teda ak mate skusenosti. Za ochotu dakujem.

lucka0122
25. apr 2009

no kde ste vsetky bystricanky co ste sa prestahovali,ci ako......

maca793
25. apr 2009

ahojte, tak dávam na známosť 28,4 od 9,00-14,00 trhy v robotníckom dome- pozor- sekáčové ale dobré a za dobrú cenu.

tamita
25. apr 2009

Ahojte 😉,
pozdravujem bystrické maminky a deťúrence z MK a zároveň vás chcem poprosiť-poraďte mi, ak máte dobrú skúsenosť nejakého dobrého kožného lekára. Malá sa mi vyhádzala pred 2-mi týždňami na tváričke,na líčkach.Najprv takou krupičkou,potom to očervenelo a už má aj fľaky na lakťoch.Možno to súvisí s príkrmami,začíname už papať všeličo.Ukázala som to pediatričke,povedala,že sa jej to zdá kombinované aj s alergiou na slniečko a predpísala nám locoid.Ten jej nechcem zatiaľ dávať.Najlepšie jej na to zaberá normálna rybacia masť na ritku,ale je to stále viditeľné a suché.Uvažujem,že pôjdem na kožné,obávam sa atop.ekzému,len neviem kam,nechcem totiž lekára,čo nám hneď napíše kortikoidy.Tak poraďte,vďaka 😉

lucka0122
26. apr 2009

ahoj tamita to mi je luto tvojej malej.....moze to mat s tohot slnka ma to aj kamoskina mala....a destku koznu neviem ale kanatova je dobra tam sa mi vidi ze chodia aj deti...drzime palceky

margaretka11
26. apr 2009

Ahojte.

Tamita, nepoznám žiadnu kožnú lekárku, zatiaľ sme u nijakej neboli. Mrzí ma to. Ale ak spomínaš, že zaberá rybacia masť, ktorá je teda mastná ako šľak tak jej skús kúpiť v lekárni Balneum Herbal (tak sa to tuším volá). Je to taký olejový kúpeľ, Simonko mal minulú jar problémy s pokožkou a takými suchými fliačkami a tento kúpeľ mu pomohol. A trikrát denne som ho natierala telovým mliekom Excipial U Lipolitio. Ale ak budeš dávať aj Excipial tak potom nie po kúpeli, to už bude mať maličká dosť premastenú pokožku z toho kúpeľa. Excipial som dávala hocikedy cez deň, keď sa dalo 🙂

margaretka11
26. apr 2009

teraz som si všimla, že to "mrzí ma to" vyznieva akoby ma mrzelo, že sme neboli u žiadnej kožnej 😀 . To nie. Mrzí ma, že neviem poradiť nejakú konkrétnu odborníčku 😉

zucka
26. apr 2009

Ahojte, Tamita, ja som bola u mudr. Vierikovej, - je skvelá a ordinuje spolu s mudr. Kanátovou. Bola som so sebou ale chcela som, aby sa mi pozrela aj na malú (od narodenia má taký fľak zo žiliek na nožičke) a nemala najmenší problém a všetko nám vysvetlila. Povedala, že prípadne máme doniesť odporúčanie od pediatričky a zaaloží si pre moju malú kartu - takže určite berie aj detičky. Je z Brezna a každý štvrtok je tu v BB. Ak budeš chcieť mám priamo na ňu mobil.

sia222
26. apr 2009

čafte bystričanky.

chcem poprosiť ak máte niektorá skusenosti s epi v bb nemocke aby ste mi povedali svoj dojem.chcem si ju dať ak bude všetko ok.dakujem 🙂

loren
27. apr 2009

co sa tyka trhov v robotnickom mama moja tam bola ze nieco nakupi na vonku dcerke ale vobec tam nebolo nic obnosene od maminiek inych deti ale klasicky cinsky trh a to tam bola vtedy ked tu neviem uz kto pisal ze tam ma byt obnoseny textil od deticiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre