Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

rumka
14. apr 2009

Ahojte
Nikusa nádherné niet čo dodať 😉 😉

..........dáme v piatok stretko my sa chystáme 🙂 .................

Vodníčka pekný rozdiel

lubica69
14. apr 2009

No Ahoj babky
Jej Nikuša fotočky krásne to s tým tvojím zdrav.stavom ma mrzí ☹ Tiež som mala v lete problém 😒 No a chúďa Sašenka Hnusné komáre 😠
Lucka tak super,že ti je lepšie 😉
Vodni no teda rozdiel poriadny 😅 Tak idete do Pešti?
No my v piatok uvidíme Rumka 😉

nikusa9
15. apr 2009

dakujeme.. 😉

alienka-idete zajtra na hudobnu????

lucka0122
15. apr 2009

nikuska saska je krasne dievcatko..a to ju riadne dostipali tie hnusne komare aj moj patko je dostipany ale az tak nie....moje chudiatko

nikusa9
15. apr 2009

lucka-dakujem 😅 no vsetky nase bystricke deticky su nááádherne 🙂 🙂 🙂 🙂 no este stale kremujeme lebo sa jej urobili z toho take tvrde akokeby vrediky..a potom chrasticky..ale už je to na dobrej ceste..hlavne ze si to vobec neskrabe...

este sa kojite??

rumka
15. apr 2009

Ahojte no zdá sa mi že sa vám veľmi do centra nechce ked je vonku tak krásne 😉 😎

nikusa9
15. apr 2009

rumka-tak teraz už mozme dat stretko aj niekde v parku, pieskovisku... 😉 😉 😅

lucka0122
15. apr 2009

mne sa piatok teraz neda skor zajtra nikuska ano aj kojime tak sa uspavame tak preto....

margaretka11
15. apr 2009

Ahojte maminy. My momentálne na stretko neprídeme, teda ak sa dohadujete na piatku. Ale tak mi napadá, chystáte sa na Míľu pre mamu? Že by sme sa tam mohli stretnúť, hmm? Ja viem, je to až 9. mája, ale mi to tak napadlo, že reku sa opýtam 😉

lucka0122
16. apr 2009

margareteka to je co mila pre mamu?

margaretka11
16. apr 2009

Luci je to pochod mamičiek s deťmi za dobrú vec. Viac info o tom nájdeš na www.materskecentra.sk. Ja som bola minulý rok a páčilo sa mi to, najprv sme si prešli asi 5 alebo 6 okruhov po parku pod pamätníkom a potom sme pokecali s maminami dvojičiek a tak. Robili tam aj program pre deti, bolo tam postavené pódium na boku, ale na to boli deti ešte maličké. Tento rok si to hádam pozrieme. A od sponzora sme dostali nejaké prkotince, nie úplne vhodné pre drobčekov, ale dobrý pocit ostal 😀

lucka0122
16. apr 2009

jaj tak hadam prideme aj my ak sa bude dat..

margaretka11
16. apr 2009

no vidíš a presne to som mala na mysli. Ak sa pridajú aj ďalšie bystrické maminy tak si môžeme rovno urobiť stretko 😉

alienka
16. apr 2009

ahojte, 😉

Nikuska, ideme dnes na hudobnu, snad stihneme 🙂 😉. Teda si si moc neuzila tu dovolenku 😖, a kvoli comu si bola na infuzkach ? Ci "faraonova pomsta"?

Ja by som bola tiez radsej za stretko vonku, napr. aj v parku pod pamatnikom, co poviete?

Margaretka, my sa chystame, ale do 9. maja este dalekooo 😅.

nikusa9
16. apr 2009

tak ak bude dobre pocasie a nebude iny plan aj my by sme prisli 🙂)

no alienka-uzila som si ju v ramci moznosti 😉 ...mala som tlak 70 na 30..a mala som taku tocenku v hlave ako keby som stiahla liter slivky sama 😀 no a potom trochu lepsie, ale ani doma mi to nepreslo, tlak už mam dobry, ale stale sa mi obcas kruti svet..mozno, ze je to z chrbtice tak chodim aj na rehabku...

alienka
16. apr 2009

teeeeda, to je sila ☹, aspon ze Ti je uz trosku lepsie, snad Ti ta rehabka pomoze 😔 😔.

rumka
16. apr 2009

Ahojte vonku som za super nápad 😉 a môžme hocikedy
Nkusa sroré uzdravenie a po toľkom strese toto fúúúúúúúúúú
Margaretka určite prídeme ak sa nič nepredpokladáné neprihodí

mihanka
17. apr 2009

ahojte...
nikusa, fotky su super, Saska je hviezda ako vzdy... 😵 mrzi ma choroba, aj ja mavam nizky tlak, aj dnes citim, mi pomaha ked vela pijem... ale nie tu slivku... 😀 😀

margaretka, dobry napad stretnut sa na tej akcii... tesim sa teda, pridame sa aj my... 😵

margaretka11
17. apr 2009

Ahojte. No super, že sa vám môj nápad na stretko zapáčil. To som rada. Dúfam, že sa tam stretneme v čo najväčšom počte (a dúfam, že aj my budeme zdraví a nie že nakoniec budeme jediní, čo neprídu 😝 😅 )

Ja som taká unavená, že až. Vrátili sme sa z Maďarska, išli sme to tam omrknúť, keď všetci tak vychvaľujú nákupy tam 😉

lucinkaaa
17. apr 2009

margaretka a co ste pokupili?

pozdravujem rumku a mihanku, stale sa v meste zrazime 🙂

lubi22
17. apr 2009

Ahojte 🙂

Nikuska - pekne fotky z dovolenky - Saska a Kubko su fakt super parik 😉

Alienka mate odpoved zo skolky? Zapisali Vas? 🙂

Margaretka dobry napad so stretkom pod pamatnikom na milu - ak nebude zle pocasie a budeme v BB, tak sa pridame, mame to na skok 🙂

My si teraz uzivame - jeden tyzden u jednych rodicov, druhy u druhych, je zaujimave, ze sa vzdy minu aj styria dospeli na tie dve nase deticky 😀 A to nikto nevegeti, mame co robit 🙂 Ale chlapci su podareni, Filipko krasne pribera, papal by najradsej stale, uz mame 5,5 kg a 64 cm 😵 No a Samko by bol najradsej cele dni vonku u starkych, nohy ma cele modrinove, kolena oskrete, nostek tiez, hned vidno, ze ma u starkych vacsi vybeh 🙂

margaretka11
17. apr 2009

Luci, nateraz sme to boli hlavne omrknúť, čo a po čom predávajú, či sa to oplatí a tak. A tiež, či sa tam bude dať dojsť aj s deťmi. Teraz sme boli bez nich, ale náramne mi chýbali ☹ . Čo som zatiaľ zistila, že vyplatí sa tam ísť na benzín a drogériu. A čaje Hipp sú tam po 61,- 😕 . Oblečenie sa napr. v Tescu absolútne neoplatí, sú tam takmer tie isté ceny. No ale máme obrovský komunikačný problém, takže do takých menších obchodíkov sme max. nakukli a pratali sa het 😀 . V Tescu bola výhoda, že sme mohli platiť kartou 😉 . A v niektorých obchodoch bez problémov zoberú aj eurá. Ale ako som sa dozvedela, treba vraj ísť trochu ďalej za hranice, my sme boli v pohraničí a tam už vraj domáci začínajú prispôsobovať ceny našim lebo tam chodí veľa Slovákov. A teda je to pravda, slovenčinu tam bolo dosť počuť 😉

Lubi tak si aj starí rodičia krásne užívajú Filipka a Samka 😵 . Som rada, že Filipko tak pekne priberá, dúfam, že nám to stretko na Míli vyjde a budem sa môcť malým pokochať 😵 .

Nikusa, krásne fotky 😵. Sashka je ako vždy úžasná a s Kubkom zlatučký párik 😵

jerry
17. apr 2009

ahojte
margaretka spomínaš si ešte na mňa 😉 občas sem nakuknem a pozriem tvoje fotky. Riadnych huncútikov máš doma. Sú zlatí.
Chodila si aj na nákup do Pl? Tiež sme rozmýšľalli aj o Maďarsku. V Budapešti je vraj veľmi dobrý trh.

margaretka11
17. apr 2009

Jerry, jasné, že si na teba spomínam 🙂 . Ďakujem za pochvalu drobcov, sú to huncúti, to je pravda 😀 . Dnes nám obaja huncútsky ocikali byt 😀 . Na trhoch v Poľsku som bola, ale aj napriek mojim jazykovým znalostiam musím povedať, že tam viac nepáchnem. Poliaci sú všetko možné, ale nie príjemní ľudia. Mám s nimi zlú skúsenosť 😝 . O Budapešti som aj ja počula, že sa tam dá dobre nakúpiť. Ktovie, možno nás vietor zaveje aj tým smerom 😀

jerry
17. apr 2009

ocikali byt? 😀 mne včera kočky vysypali obsah Tinkinho kakáčíka (pevný aj tekutý obsah) do postele. Taký krik som s nimi narobila ani nepípli.

Ja som bola s Polskom spokojná zvykli sme chodiť aj dva krát do roka. Tento rok však nepôjdem za jedno kočky majú hábov, že ani nevynosia a aj financie sú pobiednejšie.

a aspoň sa s tými huncútmi nenudíš. Jedno dieťa to je nuda 😀 dve už riadna sranda.

margaretka11
17. apr 2009

Ajajáj Jerry ani sa nečudujem tomu kriku 😀 😝 . Máš pravdu, s dvomi deťmi je skvelá zábava a odkedy sú už väčší tak som nemala ani jeden nudný deň 😉 😀

lucinkaaa
17. apr 2009

margaretka vy by ste mali do polska chodit 😉

lubi tak vy ste si to dobre zariadili, ked mate taku pomoc a to aj s muzom pekne cela rodina chodite na tyzdnovky?

margaretka11
17. apr 2009

Luci ja viem a dúfam, že na výlety tam pôjdeme. Je tam toho dosť, čo sa oplatí vidieť. Ale nakupovať len cez moju mŕtvolu 😠

lucinkaaa
17. apr 2009

no to hadam nie, bola by ta skoda a este k tomu kvoli nejakym nakupom.
idem do hajan, nech sa mi tie americke dejny dobre ulozia. dobru

margaretka11
17. apr 2009

No veď práve, škoda ma zabiť pre pár handier, nie? 😀 Ešte sa hádam na niečo zídem 😉 😀 . Dobrú noc Luci a nech sa tie vedomosti uložia na správnom mieste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre