Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

mihanka
24. jún 2009

zuzik,my sme zacali skoro, tak nejako ako vy, gabii s malou Leuskou dokonca skor... 🙂 deticky si aspon buduju imunitu, napr simi zatial nebola vobec chora, raz teplotovala (asi siesta choroba) a 2x mala sopliky...

mame druhy zubok, ale nervozita neustupuje, tak predpokladam, ze idu aj vrchne, lebo to ma trochen opuchnute...
lucka, nejdu tiez Patkovi zubky? takze mozno aj preto ta hryzie.. .skusala si riadne prisne na neho skriknut a prestat kojit? urcite sa zlakne, ale vacsinou to zabera...

gabi, aj simi mala zle obdobie pri papani, potom som zistila ze treba teplejsie, ze jej chuti petrzlen, a tak, chce to cas a velku trpezlivost... 😉 ja som kasu tiez skusila na vecer, ale prestala som, som dost proti kasickam na noc, neskor ano, ale teraz je to zataz na brusko... spala mi este horsie...

nikus, gratulujeeeeeem... 😵 😵

lucinka, jak v piatok? je stretko? 😕 nieco mi uslo? ci nam posles len virtualne? 😀

duracelko
24. jún 2009

Lucka / Patko: moja sestra Evka (karkulka 🙂 🙂 odnaučila tak že si pred papaním natrela bradavku horčicou a zabralo to na jej kubka 😀 😀 😀 😀 (velmi mu to nechutilo, povedal fuj

ja tiež este bianku kojím. mna nehryzie.. snažím sa ked sa stane že ma trošku uhryzne neskriknut -Jaj - lebo ona by to potom zo srandy robila stále. tak len zatnem zuby 🙂 🙂 🙂 uvidíme či sa sama tiež neodstaví, chcela by som ešte aspon do septembra dojčit

ja gratulujem všetkým ku zúbkom ( my máme zatial 4)

duracelko
24. jún 2009

a dakujem za gratulácie k prvému ročku a ku chodeniu Bianky. Pre dieťatko začína nové obdobie života ked začne behať a objavovat svet 😎 😎

lucka0122
25. jún 2009

mihanka nabuduci piatok stretko teraz je aj tak skaredo...ano idu mu zubky boze nech su uz vsetky vonka.....chcela som skoncit s kojenim ale tak plakal ze mam daj mnam mnam tak mi ho bolo luto ze som musela mu dat cicik.....ale celu nc sa budi jaj uz sa chcem vyspat.....

gabii83
25. jún 2009

mne dva krat sa podariloo nej pekne dostat par lyz. kase a spala od 20.00 do 4.00 vkuse
kasa samozrejme bez lepku....

inac poradte fitnesko - Aston, pri novamede alebo v megagyme? je uz zase otvorene

lucka0122
25. jún 2009

jaj baby tak vam zavidim ze sa cez noc vyspite a aj babatka su cez den potom kludne dobre...my cez noc sa vkuse budime uz som zufala s toho dam mu aj sunar alebo hami hajaja predspanim ho nakojim a ajtak je hore...ja uz neviem co mam robit

lubica69
25. jún 2009

Ahojte
Gabi tak megagym je zas otvorený 🙂 ?A kde?Tam kde bol?Bo ja mám ešte permanentku za 20euro...
Lucka možno má len Paťko také obdobie 😅 či je to už dlhšie?

gabii83
25. jún 2009

ahojte baby, ahoj Lubica na druhom poscvhodi je a na tretom je kozmetika kadernictvo a masaz a tam plavali s babatkami...
takze nikdo mi neporadi???

lubica69
25. jún 2009

Ďakujem Gabi
No ja poznám len ten megagym Ale bola som spokojná Tak ak chceš môžme sa dohodnúť a ísť spolu 😉
Aston nepoznám len kaviareň 😅

lucka0122
25. jún 2009

lubka je to uz dlhsie ked ma asi dobry den spi celu noc za mesiac mozno 2 krat....vacsinou ked sme u nasich v sasovej tam prespi noc ale doma ...ani za nic..idem ja spat k malemu lebo budem nevyspata....papa

lucinkaaa
26. jún 2009

lucka ale ak to ma teraz zo zubkov tak na to ti nic nepomoze, len pevne nervy...

mihus len virtualne samozrejme 🙂

gabi a ten megagym je otvoreny s novymi majitelmi alebo ako to vlastne je? aerobic funguje?

lubica69
26. jún 2009

Ahojte
No Lucka ak je to už dlhšie asi to len tými zúbkami nebude ☹ ň
A na ten megagym som zvedavá Asi dnes zajem kuknúť 😉

gabii83
26. jún 2009

ahoj lubi no to je nad kaviarnou aspon je to vypisane ake su tam ceny, no len to neviem, ze ak este kojim kolko môzem cvicit a co,, je tam niekto kto mi poradi?? ci si tam sam a nikto na teba ani nekukne. nikdy v zivote som nebola vo fitnescentre a vôbec nikde cvicit...len plavat...

gabii83
26. jún 2009

lucinka majitel ten kto bol a aerobik to neviem, mozno by som skor mohla aerobik ako kojaca ako do fitneska, nie?? 😅

lubica69
27. jún 2009

Ahoj babky Tak megagyme je len posilka aerobic nie A v Európe fitko je tiež zrušené!Takže na aerobic sa momentálne dá asi len do toho hitu v meste Gabi a prečo chceš začať chodiť?Keď kojíš ešte by som nezačínala

lucinkaaa
27. jún 2009

baby vdaka za aktualne info ohladom fitiek/aerobicu. Ten aerobic teda len v meste Hit a potom lokalne - nakontaktovat cvicitelky, kde precvicuju. urcite po nejakych telocvicniach. So mnou uz vsetko sije, aby som zacala zas, no a veruze, kedze uz mam po skole, tak asi zas zacnem. Stara laska nehrdzvie 😀 . Gabi urcite nie aerobik, mozno nejake lahke posilovacky ale nie tak aby si mala svalovku. Mozes aj doma s Leinkou cvicit. Existovalo aj take dvd myslim to bola Claudia Schiffer co mala posilovacie cviky s babatkom. Ale osobne som ho nevidela. Mojej Lianke sa take cvicko velmi pacilo, ja som si zacvicila a ona mala pri tom dokonalu hojdacku 🙂

mihus ako si ty na tom s tym planom, ze zacnes niekde precvicovat??

gabii83
27. jún 2009

ahojte lubica len ako relax od dennodennych domacich povinnosti....
ale tak pockam a vymyslim si nieco ine....

nikusa9
28. jún 2009

ahojte 😉
dobráá tema-fitko... 🙂 🙂
lubi- a bola si teda cvicit v mega??je to nejako zmenene alebo ako predtym?a aj v europe zrusene? 😕
u nas v Sasovej ked chodim do Billy tak vidim ze baby poskakuju na aerobicu,tak ja pojdem asi tu pozriet, lebo treba nieco s kondickou robit,nic nevladzem 😖

my sme sa dnes vratili z Chorvatska, boli sme na vikednik oddychnut, vo stvrtok sa ma muz opytal ci nejdeme, do hodinky sme sa zbalili a sli... 😀 😅 😅 pocasie nam vyslo,tak super...dohodime aj fotky 😉

duracelko
28. jún 2009

žienky neviete kde je v blízkosti BB nejaká Farma so Zvieratkami??? CHceli by sme niekam do prírody a pre bianku by to bol ohromný zážitok vidiet kone, kozy,... 🙂 🙂 🙂 ak ste niektora niekde boli poradte, díííííky

lubica69
28. jún 2009

Ahojte Nikuš tak vy takto pekne neplánovane dovolenkujete?A ako ste šli autom?Ako zvládla Saška cestu?Nie cvičiť som tam nebola Chodievala som len na aerobic A kde v sásovej sa poskakuje?Aj tam by som možno šla Duracelko viem len o tom ranči smerom na mičinú Inak my sme včera mali stretko zo školy po 10rokoch 😅

lubica69
28. jún 2009

Nikuš krásne fotočky z Chorvátska 😎

nikusa9
28. jún 2009

lubi- no to bol sekundovy napad manzela a ja som sa hned chytila 😉 🙂 ano sli sme autom, po ceste sme navstivili kamaratov a brata, tiez boli v Chorv. a tak sme sli dalej..Saska cestu zmakla super, lebo sme sli v noci a tak obcas sa zobudila, popozerala a spala dalej..

a aerobik-hned oproti Bille...

lubica69
28. jún 2009

Tak super😀

gabii83
28. jún 2009

nikus to je super aj mi tak chceme rozmysleli sme si bulharsko no neviem stale mam sttrach sa dat na taku dlhu cestu s Leikou no tak po tom tuzime obidvaja...
uvidime

lubi22
28. jún 2009

Ahojte 🙂

Nikuska super fotocky, mala modelka je zlatunka. 😵 Tak vy ste inak akcni 😉 To ja ked nemam nieco vopred naplanovane a stokrat premyslene, tak nehrozi 😅 A hlavne odkedy mame deticky 🙂 A blahozelam ku skuskam 😉

Kamaratka mi hovorila, ze fitko by sa malo otvarat aj na Sidlisku, v budove byvalej Billy, tak za tri mesiace. Dufam, ze to tam fakt bude, potom tam budem asi pecena varena, kym sa dostanem ako tak do normalu 😀

mihanka
29. jún 2009

ahojte...
nikusa, vy ste super... 😀 a ja neviem preco mne sa pacia najviac fotky kde deti nieco vyvedu... 😅 som rada, ze mate vyfuk v poriadku... 😀 😀 ta fotka je uuuplne super... 😀 😀

ja tiez este kojim, ale uz by mi nevadil aerobik...
to je moj sen mat tu take fitko ako pises lubi ze v bille... s bazenom, jakuzzkou, saunou, vseeetko pohromade... v irsku to tak bolo a bolo to uplne super... 😵

lucka0122
29. jún 2009

ahojte tak mi sme vcera boli v bojiniciach bolo super patko bol stastny ze vidi zvieratka tesil sa zo vsetkeho.....pocko super len v aute s patkom katastrofa.....v piatok dame stretko?

lubica69
29. jún 2009

Ahojte
Gabi no ja neviem s tým Bulharskom 😅 Podľa mňa je to dosť pre dospelého 😒
Mihanka tak ak sa to v tej Bille otvorí mohla by si precvičovať To by sme tam boli aj s Ľubkou varený pečený 😀
Inak fakt takéto naplánované dovče sú super Aj keď ani my si na to netrúfame 😝
Lucka stretko môžme jasné 🙂

nikusa9
29. jún 2009

no hodinka stresu, ze co vsetko zbalit a co som zabudla, ale ja to balenie už mam nejako nacvicene, ked chodim na vychod.. 😉

no my v piatok asi zase nie, lebo ma nejako žeru muchy a asi vecer zbalim zopar veci a pojdeme na vychod, pride mi naj kamaratka z UK,tak trosku poklabosime 😅 😅 😅

lubica69
29. jún 2009

Nikuš tak štastnú cestu 🙂 A to šoféruješ ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre