Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
2. mar 2010

lubi- a kam chodite? ja som bola dnes po prihlasku v Sasovej, ale ked som zbadala, ze na dvore ani piesok o preliezkach ani nehovorim..a ked som vosla dnu.... ☹ no to sa ani len naznakom neda porovnat s jonathanom..samozrejme, ze len tazko sa da porovnat sukromne so statnym, ale... 😕

lubi22
2. mar 2010

Nikuska - Samko chodi do sukromnej anglickej skolky - Happy Hippo. Este minuly rok boli v Sasovej, pre nas vyhodne su od septembra prestahovani na sidlisku. Je to sice financne narocnejsie, ale starostlivost o deti, sposob komunikacie s nimi sa neda porovnat s klasickou skolkou. Takze ak sa nic velke neudeje, planujeme tam pokracovat. Samko je spokojny, teda som spokojna aj ja, anglictina sa na neho lepi velmi dobre. Jonathan su iba jaslicky, nie skolka? Ja som nenasla taku skolku v BB, myslim statnu, co by mi vyhovovala po vsetkych strankach. Myslela som este Hornu, ale uz od septembra tam neucia anglicky jazyk, kruzky su iba pre starsie deti, nema to pre mna zmysel. Navyse Samko je velmi zivy, potrebuje pozornost, ma prilis vela energie a tam sa mu venuju. A ma rad spolocnost starsich deticiek radsej ako rovesnikov, takze tam nam to vyhovuje. 😉

grobaroval
3. mar 2010

Ahoj Lubka môžem sa spýtať, že koľko asi vyjde tá skôlka? ďakujem 😉

grobaroval
3. mar 2010

Maminky chcem sa spýtať nechceli by ste niektorá so mnou skúsiť zumbu? nechcem tam chodiť sama a rada by som si našla maminku, ktorá by to rada skúsila a trošku sa odreagovala 🙂 😀 😀 😀

nikusa9
3. mar 2010

lubi- inak ma presne aj ta skolka napadla, ze asi tam..ale to ta musi slusne peniazky vychadzat no pocitam minimalne 300-400 eur..ked si len dam Pudinga..a toto este viac..tieto sukromne su naozaj super na urovni, ale aj to stojiii..ja som dnes obvolala znamych ze kde maju deticky..a zaujimal ma hlavne nazor dvoch..a oni maju deti na profesora Saru a ze su max. spokojni, aj s aktovotami a pristupom ku dieťom, maju anglictinu, chodia im koniky, do divadla..tak na 90 percent pojdeme tam, ak nas zoberu.. 🙂

grobaroval- ja-ja-ja 😉 😉 ja by som sla, prave sme si o tom s babami pisali na FB...ale kedy, kam a o kolkej by si chcela chodit?

gabii83
3. mar 2010

ahojte babule, 🙂
v megagyme sa zase bude dat plavat s detickami kto ma zaujem? bude to od 16. marca 90 eur ale neviem kolko krat.....
len ze je to dva krat do tyzdna, utorky a stvrty a druha skupina pondleky a piatky asi.....
ale zajtra mozem dat cislo na babu, mi ideme a tesime sa....
pridajte sa
jaj dôvera a vseobecna to ma o 9 eur lacnejsie....
tak papa

gabii83
3. mar 2010

zumba? to co je? kde? za kolko? a kolko to trva?
diky 🙂

gabii83
3. mar 2010

kto chce ma môze tiez pridat na facebooku 🙂
tam chodim castejsie, tam som tiez pisala o plavani, ale tak som sem kukla aby som vam to dala vediet, ale uz sem chodim ak potrebujem radu alebo tak....
bernáthová gabriela 🙂

grobaroval
4. mar 2010

nikusa ahoj som rozmýšľaľa každú stredu od 16.30-17.30 vo fitarene. 😀 ak ti to vyhovuje budem rada keď sa dohodneme a pôjdeme "zatrsať" 😀 😀 😀 Rozhodni sa a daj vedieť budem rada :D

gabi zumba je vlastne tanečný fitnes, tancuješ poskakuješ... nie je to aerobic ale mix tancov ako salsa a také 😀 😀 😀 daj si do youtube a uvidíš sama čo to je, ja to chcem len vyskúšať a keď ma to chytí, tak rada by som tam chodila zhodiť nejaké to kilečko navyše 🙂

lubi22
4. mar 2010

Nikuska, Grobaroval poslala som Vam IP. 😉

Ta zumba zaujala aj mna. Vyzera to fajn. Musim najst daku aupairku a mozem sa pridat 😉 Zatial chodim do Fitareny zhadzovat kila vecer, ked drobcekovia pospinkaju.

nikusa9
4. mar 2010

grobaroval- hmmm..streda mi nevyhovuje, lebo pondelok-streda chodim na aerobic na fakultu...rozdavali letak, ze aj vo stvrtok je , plati sa dve eura..ale musim sa opytat, ze kto a kde...napisem 😉 🙂

mihanka
4. mar 2010

lubi, vsetko najlepsie Filipkovi aj tuto na mk... 😵 😵 nech robi rodicom radost... 😵

aj ja by som zumbu vyskusala... aj ja mam aerobik v pondelok v stredu vo hviezdicke... zumba byva aj v sobotu vo fitarene...

lubica69
4. mar 2010

Lubi Filipkovi všetko naj naj naj 😀 😀 😀
Bože ako to letíííííííííííííí.........................

margaretka11
4. mar 2010

Ahojte 🙂

Lubi, to nie je možné, ako to že Filipko má už 1 rok? Však sa pred chvíľkou narodil.. V každom prípade však Filipkovi prajem všetko najlepšie k narodeninám, hlavne nech je zdravý a robí vám aj naďalej veľa radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Evka, tebe gratulujem k očakávaniu bábätka a prajem ti pohodové tehotenstvo 😵 😵 😵

mimochodom, tie ktoré ste na facebooku, ak si ma chcete pridať medzi priateľov tak pošlite IP 😉. Nechodím sem síce často, ale poštu si kontrolujem pravidelne 🙂

adal
5. mar 2010

Ahojte dievčatá 🙂,
tak sme už z nemocnice s naším ešte nenarodeným chrústikom doma a dúfam, že už pôjdeme len rodiť, samozrejme v riadnom termíne 😉
Lubi, Filipkovi všetko najlepšie želáme, nech robí len samú radosť 🙂)) Babulko sa nám ukázalo, pôvodne som bola rozhodnutá, že sa necháme prekvapiť, ale bol tam strašne "akčný" mladý doktor, ktorý sa asi v ytešuje z toho, keď môže mamičke oznámiť, aké pohlavie bude bábätko mať 😀 , no a tak som sa teda rozhodla, že aj tak je to už jedno a prekvapenie som si odhalila sama, pretože ten pipík medzi nožičkami sa nedal prehliadnuť 😀 , takže ak náhodou nejakým zázrakom neodpadne 😀 , Lukáško bude mať bračeka 🙂 Doktor mi to samozrejme potvrdil 🙂

grobaroval
5. mar 2010

baby ja som sa pomýlila tá zumba je v stredu o 17:40-18:40 (niekto nevie čítať 😀 😀 😀 ) no škoda že to nikomu nevyhovuje, ono je aj v pondelok a v sobotu ale až o 18:50-19:50 a to zase nevyhovuje mne keďž malá zaspáva o pol osmej a manžel ju nevie uspať keďže nemá didi 🙂 no hádam nájdeme nejaký ten kompromis tak sa všetci držte papa

lucka0122
5. mar 2010

ahojte adal som rada ze ste v poriadku...lubi filipkovi gratulujemek 1 .rociku..starsne rychlo to leti....my teraz kasleme teploty uz nemame tak sa liecime...isiel by niekto na kaskady plavat?ze by sme sa strelti a isli spolu

mihanka
5. mar 2010

adi, vitaj doma, sa mi ulavilo... 😕 😉 a gratulujem k bracekovi pre Lukaska... 😵 😵

grob, u nas tiez zaspava len mne, ale nie na mne nastastie, na tom som si dala zalezat, nech do toho nespadneme... 😀 😝 😅 ale obcas uz zaspavala aj s tatinom, niekedy v pohode, ale niekedy s placom ked som bola cvicit...

grobaroval
5. mar 2010

mihanka, ale ja,keď ju večer kojím ona nezaspí úplne, že fakt tvrdá,len sa musí po celom rušnom dni ukľudniť 😀 😀 😀 a nechcem jej odoprieť moje mliečko, už aj tak papá len ráno, keď vstane a večer, ešte chcem vydržať, kým bude mať rok a potom bude dostávať normálne mlieko alebo umelé ešte neviem 😉 😉 a to sa už potom naučí malú uspávať hádam aj tatino 😀 😀

lubi22
5. mar 2010

Ahojte 🙂

S Filipkom Vam dakujeme krasne za blahozelania 😵 😵 😵 Ano, ten rok ubehol nejako velmi rychlo, omnoho rychlejsie ako pri Samkovi 😵 Ved tato tema dvojka bola zakladana v den Filipkovho narodenia, tak uz ma rok tiez 😀

Adal srdecne blahozelam k chlapcekovi, tak budes mat tiez doma taku udernu jednotku, ako my 😉 A Lukasko bude mat super partaka na hru 😵 Hlavne aby ste boli obaja zdravucki 😉

mihanka
5. mar 2010

lucka, my chodime plavat na stare hory, na kaskadach sme boli len ked boli prazdniny... 😉
grobaroval, my sa kojime furt... bolo obdobie ked som davala na noc umele, lebo sa casto budila, ale preslo to tak som prestala s um, len kasu z neho varim... kravske mlieko nebudem davat do 3 rokov... 😉

mhas
6. mar 2010

Ahojte bystričanky! Vedeli by ste mi poradiť nejakú dobrú očnú doktorku v BB, ktorá sa špecializuje na deti a vie to s nimi dobre? Ďík.

grobaroval
8. mar 2010

nikusa našla som aj v aerobic centrum veka na sásovej sa cvičí zumba každý piatok od 17:15-18:15 to by ti nevyhovovalo?mne osobne je to jedno lebo ja som mobilná tak mne je to fuk kde to bude, aj tak potom musím letieť domov 🙂 no čo ty na to? to by aj šlo nie? Baby a kľudne sa pridajte aj ostatné, aspoň bude sranda 😀 😀 😀

enogova
8. mar 2010

Ahojte,
prave sme sa pristahovali do BB, tak som sa chcela opytat, ci mi neviete poradit neaku dobru pediatricku. Mate neake info o Mudr. Soltesovej v Radvani? dakujeeeeeeeeeeem

A este som sa chcela opytat ci sa v BB niekde s deticakami plava?

grobaroval
8. mar 2010

Babuľky a ešte sa chcem opýtať to plávanie na kaskádach to je tam na Sliači hej? a to funguje tak že idete len ako do plavárne a platíte vstupné? nie je to kurz že musíte zaplatiť nejakú horibilnú sumu? Ak náhodou niekto niekedy pojdete dajte vedieť radi sa pridáme. 😀 😀 😀

lucka0122
8. mar 2010

my chodime k ocnej na kyjevske k dr.bankovej a k normalnej dr.herkova ta je super je na hustaku ...grobarova aj ja by som s patkom isla len ako tam pojdeme

kazdovci
8. mar 2010

ahoj BBcanky. po dlhom case som nakukla aj na konika, akosi toho mame vela v poslednej dobe. chcem vas poprosit o radu ohladne zubara. kam chodite s drobcami? nas oliver je dost bojko co sa tyka lekarov, tak by som chcela zubara ktory bude mat veeeeelmi ludsky pristup, ved zatial zubky nebolia a su v poriadku tak nech nema stresy z prehliadok. dakujem krasne za nazory vopred

nikusa9
8. mar 2010

ahojte

ja skusenost s ocnou zatial nemam a ani zubarom...

inak mi prisiel mail ze 23-25 bude burza detskeho oblecenia v Mostiku 😉 😉 😉

margaretka11
8. mar 2010

Ahojte 🙂

mhas, nepoznám bohužiaľ žiadnu očnú lekárku 😒

enogova, ja chodím s drobcami k Šoltésovej a som spokojná, pôsobí síce takým odmeraným dojmom, ale vie poradiť aj homeopatiká a to mi vyhovuje, zatiaľ nemám príčinu sa sťažovať 😉

kazdovci, nás čaká tiež prvá prehliadka u zubára, mám šťastie, že mojich drobcov si vezme na starosť dr. Schindler v Novamede. Chodíme k nemu celá rodina, ja som s ním veľmi spokojná a myslím, že aj drobci budú v dobrej opatere. Akurát nedávno som u neho bola, vysvetľoval mi ako prebieha prvá prehliadka malých detí, že je to viacmenej pre rodičov, nerobí si ilúzie, že by mu deti len tak ukázali zúbky, ale chce aby sa oboznámili s ambulanciou a tak. Je fakt veľmi milý a podľa mňa aj odborník 🙂

Nikusa zisti si to u svojho zubára alebo zubárky, ako je to s prvou prehliadkou dieťaťa. Mne môj predtým povedal, že až okolo tretieho alebo štvrtého (teraz si už presne nepamätám) roku zvykne robiť prehliadku (teda pokiaľ sa neobjavia už skôr nejaké problémy), ale baby v dvojičkove spomínali, že vraj teraz začalo platiť nejaké nariadenie, že deti majú ísť na prvú prehliadku už ako ročné 😕

lubica69
8. mar 2010

Ahojte My máme očnú až na Sliači ale detskú máme na fortničke Dr.Herková Veľmi zlatá Inak my sme boli na 3ročnej prehliadke a kázala nám tiež k zubárovi Že sa skôr ani nemusí Ako písala Margaretka pokiaľ nie je žiaden problém skôr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre