Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

alienka
4. máj 2009

ahojte, 😉

Janka, aj my blahozelame k Samkovi, hlavne vela zdravicka Vam obom, Tebe skore zotavenie z porodu a drobcekovi vela mliecka. No nejak sa Samko poponahlal 🙂, miery ma ale teda uctihodne 😅.

Nikus, blahozelam k skuske 😉

Lubi, som rada, ze si uz v poriadku, najma ze to preslo aj bez atb. Tak aj Filipko je taky zivanik 😅, to mas veru co robit. Takze teoria nevysla, to si ma nepotesila 😒 😀. A krasne fotocky z krstu, aj krstnej by Filipko pristal 😀.

Lucka, uz sa Vam to kraaati, oslava nachystana?

adal
4. máj 2009

ahojte, 🙂

tak my sme dnes boli u Dr. a opäť máme potvrdenú šiestu chorobu, ktorá sa môže opakovať, nakoľko ju spôsobil iný typ vírusu 😒 , no v každom prípade sme už ok a ja som pokojná, že to nič nebolo 😉

alienka
4. máj 2009

Adal, tak super, ze je uz Luky ok a poznate aj diagnozu. Tiez som nevedela, ze sa to moze opakovat 😒.

nikusa9
4. máj 2009

adal-no som rada ze je Lukasko v poriadku 🙂 a co sa tyka Nutrilonu,tak kedykolvek ta napadne ze chces vyskusat,tak mi len napis a ja ti posuniem, nejake zááásoby som si už narobila 😀 😉 este jednu skatulu dokoncim a potom otvorim tento a som zvedava na chut 😕 😉 😉 😉 🙂

lubica69
4. máj 2009

No ahoj babky
Juj s tými chorôbkami ma to mrzí Adal tak sa to vrátilo?Ja som inak o takom niečom ani nepočula no môžem byť rada!Chudáčik Luky ☹ Samozrejme prajeme skoré uzdravenie
Lucka tak rôčik sa vám blíži Oslava naplánovaná,nachystaná?
Nikus sikulka skúšku zvládla 😉Držíme palce na dalšie
Janka z celého srdiečka blahoželáme a prajeme hlavne veľa veľa zdravíčka Samkovi aj mamine 🙂
Na mílu tešíme 😉
Dnes sme v Tescu stretli Margaretku s manželom no nemala som čas ani len opýtať sa ako sa má a ako krpci lebo Sebastián bol dnes v Tescu zlý ako milión čertov takže ak ste aj na opačnom konci mesta počuli ziapot áno to sme boli my!Margaretka sorry 😅 m,že chápeš

gabii83
4. máj 2009

ahojte nestiham vas citat, ale skuska spravena
malacele oppoludnie nespala,,, tak som bola vycerpana...neplakala len jednoducho nechcela spat...
tak som nestihla nic....
chcela som upratovat....

napiste prosim o tej mile nieco co to je, kedy, kde, na co je to, co sa tam robi atd...
kto moze ist... plati sa za to ci nie...
kto tam ide z MK....

nechce sa mi to hladat na nete...
dakujem 😉 😝

gabii83
5. máj 2009

dobre rano 😖 🙄

mala mi uz TRETI den nespi od piatej, asi ju budem musiet trosku neskor dat do postielky vecer, lebo ja nevladzem uz...

vase detureńce ako spia???

mihanka
5. máj 2009

ahojte...
janka gratulujeeeeeeeem... juchuuuuuuuuu.... nech ste zdravucki... 😵 tilky dakujeme za spravu, vidis, ked som bola u teba, tak uz bol Samko na svete 😵 😵 a ti nasi dvaja nezbednici su zlati - myslim fotocky... 😵

lubi, gratulujem ku krstu, ste kraaaaaasni... 🙂

gabii, byva niekedy mlieckova kriza, mliecko dufam, nestracas, len sa zvysuju naroky malej Leusky, vydrzat, prikladat co najcastejsie... 😉 a so spinkanim sme tiez prechadzali takou krizou ako vy... vstavala rano o 5, ale nepolavila som a snazila som sa potom aby rano vydrzala co najdlhsie hore, nie zalahnut hned o 7, aj ked poplackala... no a tiez sa vtedy zacala budit castejsie, proste prestava stacit mliecko maminkine, aj ked este mate casu dost na prikrmy... 😉

my sa mame celkom fajn, Simik je zlaticko aj certik, ako kedy.. 😀

nikusa, to polsko ti normal zavidim, aj ja by som velmi chcela ist, ale so simonkou si netrufam... hlavne kupit autosedacku... to by vedel kupit aj moj tato... poradte mi aku kupit... vajko je uz male a hlavne je otocena dozadu, vcera som si ju musela dat na predne sedadlo, lebo nevidim ju ani ona mna...a ked reve, co je fuuurt v aute, (prave kvoli tomuto vsetkemu) tak nemam ako ratovat... od 9 do kolko kil??? ake sa vam osvedcili? ake su take normal cenove relacie?? 😕

mihanka
5. máj 2009

nikus, este gratulujem ku skuske, uz sa ti to krati... ako vsetkym studentkam... 🙂

adal, to je cudne s tou siestou chorobou... ale hadam uz bude luky ok... 😉

lucka0122
5. máj 2009

mihanka od 9 do 36kg.ja mam tiez taku a da sa aj polohovat ..anio babule oslava nachystana tak nemozme ani na milu skoda....

rumka
5. máj 2009

Ahojte

Janka blaželááááááááááááááám 😉 tuj tuj nech ste zdravíííííííííííííííííííííííííííííííííí

Mihanka moju poznáš 🙂
Lucka Paťkovi všetko naj naj naj a nech sa vydarí oslava 🙂
Gabi blaahoželám k skúške ............ Míľa vstupné sa neplatí môže prísť každý je to pod pamätníkom SNP 9.mája o 16.00 a my ideme 😅
Nikusa tiež gratulujem k skúške 😉
Adal chorôbka ma mrzí o tom veľa neviem nás to obišlo ale dúfam že na sobotu bude Lukáško fit

lucka0122
5. máj 2009

dakujeme rumka urcite sa vydari.vcera ste co pokupili v teranove

adal
5. máj 2009

ahojte 😉 ,
ďakujeme, už sme aj my ok, takže sa v sobotu možno uvidíme... 🙂 No aj ja som myslela, že šiesta nemoc sa už nemôže opakovať, no ale zjavne môže, hlavne že to netrvá dlho a má to relatívne bezproblémový priebeh...

nikusa, malá je rozkošná, no dnes sa mi s Lukym hrozne rátali, nepotrebovali ani jedno slovko, ale komunikácia fungovala na 100% 😀 😀 😀 Urobila som kuk na fotočky, krásne, vravím, malá modelka 😉 Normálne mám ešte väčšiu túžbu, aby druhé bolo dievčatko, hádam by som sa mohla vyblázniť trošku viac 😀 Pre dievčatká je ten výber neskutočný, no ale vy aj tak asi malej nakupujete v zahraničí, však? 😉

gabii, to ma mrzí, že si takto unavená ☹ , no ja ťa asi nepoteším o nič viac. Ranné vstávanie vôbec u nás nezáviselo od toho, kedy sme malého večer uložili. Skúšali sme to, no ale vravím, bezvýsledne ☹ Ale možno sme to tak mali len my...

adal
5. máj 2009

nikus, aby som nezabudla, aj ty vyzeráš super... 😉

nikusa9
5. máj 2009

adal-no drobcovia boli uuuuzas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Saska skumala co sa dalo a Lukasko jej vsetko dovolil ako správny gentleman 😀 😀 no teraz ked už je vonku teplejsie, tak sa nam urcite bude chciet chodit dole do mesta,ako tu na tom sidlisku..tak sa hadam castejsie stretneme 😉 😉 😅 a drobcovia "pokecaju" 😀 😵
--no ak by ste mali druhe dievcatko,tak by to bola urcite prijemna zmena..no co sa tyka oblecenia,tak 2/3 mame z vonku ale aj Cherooke obcas nieco pekne vypudi,tak sa toho chytime 🙂)ale tu v Bb obchody na detske,nie su podla mna nic moc a ked aj nieco maju tak takeeee predrazene 😕 tak to si radsej cez MMB nieco objednam 😉 😉

nikusa9
5. máj 2009

adal-chiiiiii,tak sme sa pobavili 😀 😀 ale dakujem... 😀 😵 😵 😵

nikusa9
5. máj 2009

a este mi zisti kde byva ta pani s tym psom...dobre????ved vies,nos... 😀 😀 😀 😀

nikusa9
5. máj 2009

viete,co by som este potrebovala poradit..?nejaky servis,kde by mi vedeli vycistit zehlicku od vodneho kamena..skusala som kadejake pripravky,ale jej už take nic nepomoze,bud sa musi uplne rozobrat a tak vycistit,alebo jej už nepomoze nic...kupila som si teraz v Polsku novu,ale tuto by som chcela dat aj tak doporiadku,lebo mi je jej luto, je inak super..dakujem 😵 😉 😉

mihanka
5. máj 2009

nikusa, ja som raz naliala do zehlicky ocot... ja celkovo pouzivam ocot na vycistenie vsetkeho, od kanvice, cez dres, kachlicky... a aj zehlicku mi to vycistilo... 😉

adal
5. máj 2009

nikusa, ale to by si už bola pani dokonalá 😉 , to by nebolo fér... 😀 😀 😀 A okrem iného som si nevšimla, že by bolo treba vyhaľadať nejakého havkáča... 🙂

margaretka11
5. máj 2009

ahojte, narýchlo píšem z ocinovho pc, krachol nám net, tak to riešime. Ja len aby ste vedeli, že sme ok a tá Míľa zatiaľ platí, dobre? 🙂 😉

nikusa9
5. máj 2009

mihanka-ano to som skusala a katastrooofa,moja zehlicka už je v pokrocilom stádiu ☹ ocot jej už nepomoze..ale dakujem 🙂

gabii83
5. máj 2009

dakujem vam vsetkym
mihanka - mala Leuska je uz velka slecna, kamaratka ma 8 mes. syna a Leika bola od neho par cm nizsia.. 😀

este som si na to myslela ze jej preto nestaci, lebo je vysoka, cize dlhá, ako môj Tomáš...

u nas mala ide spinkat o 8...
a dobre spinka v noci, raz max 2 krat sa zobudi...
len si tak cucne trosku a spinka dalej

aj ja by som chcela na tu milu ale kym mi to vysvetlite kam mam ist ...

radsej by sme sa mohli s niekym dohodnut ze sa stretneme na namesti...a ideme spolu..

do IP telef. c. mi da dotycna osoba a jej zavolam , ale ak bude zima ciskarede pocasko tak samozrejme neideme....

zatial tolko
prajem pekny zvysok dna

jaj dnes som mala sok, ked mi dr. povedala ze prevenar musim vyplatit 62 eur...

hoci malu mi ockovali 17. marca ale kedze sa narodila v dec. apollo nepreplaca...
je taka tema..
to je vrchol....

duracelko
5. máj 2009

Mihanka aj my ideme kupit autosedačku 9-18 kg. Rozhodli sme sa kupit Romer King Plus v OCE stoji cca 200 eur a s Isofixom 300 - 350 eur. ta s isofixom je určite lepšia dá sa priamo napevno pripevnit na sedadlo.ale stojí dost 9tisíc až 10tisíc. na internete sa da sedačka kupit aj lacnejšie. Tá romerka bez izofixu stoji 176 eur cez net.

na stranke predeti.sk maju v akcii Concord auosedačky - ak mas kupon z DM tak by sa mozno dala uplatnit aj ta 10%zlava ...

duracelko
5. máj 2009

autosedačku 9-36 kg su univerzalne taku NEKUPUJ bola by Simonke velka. lepsie je kupit 9-18kg a potom už taku 15-36 kg ako dalsiu v poradi.

duracelko
5. máj 2009

Lucka my mame ročik 22.mája - zachvílu... a v sobotu 23. máme oslavu. ideme dat Bianku pokrstit takze dvojnásobná oslava nás čaká. my budeme mat obed v pizzerii kde robi moj manžel a doma pohostenie. už máme kúpený krásny ružový kočík, rupsacik zajačik, vedierko do piesku Macko Pú a vela oblečenia. este chceme kupit tu autosedačku ale to sa nam tiez posklada na nu rodinka..

nikusa9
5. máj 2009

mihanka- my mame tuto-ale 2008..a som spokojnaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 tiez mame aj iso-fix..no my kvoli tomu ze dost cetujeme aj na dlhsie cesty..

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

lubi22
5. máj 2009

Mihanka my mame tiez Maxi Cosi, ako Nikuska, ale Tobi, bez Iso-fixu. Ja tiez rozmyslam, ci kupit druhu autosedacku Filipkovi taku istu od 9-18, alebo ci kupi Samkovi ten dalsi stupen a Filipka sat do samkovej potom. Ale Samko ma furt okolo 11 kg, tak ktovie kedy bude mat tych 15 do dalsej sedacky. No este urcite nejakych 6 mesiacov vajko vyuzijeme.

Aj my budeme coskor oslavovat narodeninky, velmi sa tesim, dufam, ze mi nevybuchne hlavny darcek. Objednali sme Samkovi auto na elektricky pohon, riadny dzip BMW, tak snad nam stihne prist z Prahy dovtedy. 🙂

mihanka
5. máj 2009

my asi milu nestihneme, lebo mame oslavu u svokrovcov... ☹ a to som postupila do sutaze o naj kolac... jedine ak ho dam niektorej z vas 😅 😅

dakujem za typy na sedacky...
duracelko, drzim palce na krste aj oslave, teeeda, Bianca sa maaa... menim s nou... 😀 😀

gabi... to je sila s tym ockovanim... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre