Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

margaretka11
7. mar 2009

Gabii ja som bola na hokeji, juj a som zbitá ako pes 😝 . Takéto dlhé státie, to už nie je nič pre mňa. A zima od nôh, brrr. Nááá, prehrali sme, ale že by boli Košičania lepší, to sa nedá povedať.

alysea
8. mar 2009

Ahojte, juj ste sa rozpísali🙂
Ja som sa včera bola strihať, moja osudová chyba 😖 vyzerám ako kuko ☹ ☹ ☹
A vy ste ako víkendovali? Ja som sa aj k diplomke nakopla, len dnes nie a nie sa naštartovať. Peťko mal včera tiež zlý deň, v ESC nám tak vyvádzal, že až, hádzal sa po zemi, to doteraz nikdy nerobil... ale dnes je už pokojný
Tak peknú nedelu a Všetkým Vám krásny Medzinárodný deň žien🙂))))

lubica69
8. mar 2009

Ahoj 6ienky Prajem všetkým všetko naj k dnešnému sviatku a hlavne nech drobci a manželíkovia poslúchajú!!! 🙂
Lubi malý je krááásny Inak tie prvé fotky úplne ale úplne ako náš Sebastián keď sa narodil-si môj muž všimol 😉
Gabi kočík pekný ale mne sa trojkolky nepáčia a podľa mńa sú aj nepraktické ☹ Ale 100ľudí100chutí a aj názorov
Margaretka aj my sme boli na hokeji ale nie na celom no a naši si zaslúžili vyhrať nie Košice
Alyseyka a Peťko začal do škôlky len teraz chodiť?A kde si bola strihať?
Lucka mi v piatok neprídeme ale to len akože to aby sme nesľubovali a prišli Chápeš 😉

rumka
8. mar 2009

gabii je pekný ale ja by som brala inú farbu - no môj názor 😉
mihanka no tá torta suprovááááááá vyzerá nabudúce si dám upiecť 😉

alysea
8. mar 2009

Lubica Peťko chodí do školky už druhý rok a čo sa chorob týka je to ešte horšie ako ten prvý ☹ Bola som sa strihať v ESC okrem toho že chodia každú minútu fajčiť, takže tam strávite minimálne dve hodiny som sa ešte stále nevyrovnala s novým lookom...

margaretka11
8. mar 2009

Lubica, poškodzovali nás rozhodcovia, dosť mi to liezlo na nervy, ale aj naši narobili dosť chýb, hlavne zahodili veľa gólových šancí 😝 . Mimochodom som sa rozhodla, že ak sa náhodou bude moja Simonka chcieť stať šarmantnou povzbudzovačkou na hokeji, tak ju doma priviažem o stoličku. Pretože keď som včera počula poznámky chlapov na tie mladučké baby tak sa mi dvíhal žalúdok 😝. Už sa nečudujem, že niektoré ženy zastávajú názor, že chlapi sú prasce. Ja teraz takéto veci dosť citlivo vnímam, teda mám deti a pri predstave, že by raz niekto povedal niečo takéto o Simonke... Baby, ja byť nablízku a počuť takéto slová o svojej dcére, tak by ani hokej ešte nezačal a už by sa strhla riadna mela. Nie som žiadna bitkárka, ale tomu chlapovi by som papuľu rozbila 😠

lubica69
8. mar 2009

Alyseyka tak choručký bývavate??? ☹ Juj ani ma nestraš lebo Sebastián pôjde rovno do školy 😒
Tak v ESC?Inak ano ja som na to kaderníctvo nepočula nič dobré 😠 Segra tam raz čakala 2 hoďky lebo jej povedali,že ju vezmú a nakoniec nič Ale aj tak dobre 😉 A tebe neboj vlásky dorastú
Margaretka ja som naštastie žiadne hnusné reči nepočula a radšej ani nepočúvam lebo by bolo bum bác 😖

lucka0122
8. mar 2009

ahojte tak my dnes na prechadzke a teraz sme sa okupkali a hadam ideme aj spinkat...dobre lubka tak akoze nepridete.....chapem

alysea
8. mar 2009

Lubica áno býva chorý veľmi často, od minulého roku ako ho chytila alergia na trávy sa to s ním ťahá, vkuse priedušky sople no jeden kolotoč. A prečo pôjde Sebastián rovno do školy?
Inak Peťko berie lieky aj na alergiu aj na imunitu a mám pocit, že je to ešte horšie ako kým to nebral.
No tak ti poviem, ale majú čo dorastať tie moje vlasy, ach jaj
Juj Margaretka, nabudúce pôjdeme hádam s tebou a im to tam nandáme, to by mohla byť dobrá terapia na odbúranie stresu, tresnúť nejakému chlapovi, hehe

mihanka
8. mar 2009

margaretka... juj a veru bola aj fajna... 😵 😝 len som dnes vecer musela takmer hodinu cvicit, co som ja vsetko popapala... 😲 pozreli sme na imdb rating filmu, takze ho nebudeme pozerat vraj, pozerame len ked ma nad 6-7, american haunting ma len 4 😨 ... daj este tipa... 😵 😵
a ano chlapi na hokeji aj futbale(niektori) su riadne telce...

gabii, kocik vyzera super, jane je moja srdcovka... 😵 😀 ale niektory powertrack nema otacacie koleso... co je pri trojkolesovom kociku velmi cudne, ze aj tak musis dvihat predne koleso pri otacani... 😖 ale inak super cena... pozeram ze sa vam ho podarilo vyhrat... 😵

alysea, dufam, ze Petko je uz dobrucky... neboooj, vlasky dorastu, mne tam robi suseda, co ma obcas striha... 😅 😝 ale viem si predstavit, lebo tam robia vlastne studentky este len... 😒

rumka, no tebe som na 30 upiect nestihla.. ☹

margaretka11
8. mar 2009

Mihanka ak na niečo natrafím, dám ti vedieť. Teraz som pozerala na čsfd a tam mal ten film 56 % 😝 .

lubica69
9. mar 2009

Ahoj babky
Alyseyka som myslala,že nestraš s chorobami v škôlke lebo malého dám len do školy 😉
Áno Mihanka máš pravdu s tým predným kolesom Tiež to neviem pochopiť keď sa neotáča ja som zas zástancom čím viac kolies tým lepšie My máme 6
Gabi a ty ho už máš doma?

janka2121
9. mar 2009

ahojte

lubi Filipko je nádherný 😵 😵 😵 .a mám na teba 2 otázky. ako to zvláda Samko? a ako jazva??? bolí to viac?

včera sme boli s Tilkou. juj aký je ten Kubík zlatý tučnučký, všade faldíky 😵 😵 😵 a teda vyzerá to že sa raz dva začne pretáčať jedna radosť

dasenka29
9. mar 2009

ahojte tak uz sme si so sofinkou trosku zvykli v bystrici,sa nam tu paci🙂
len keby neprsalo stale a mohli sme ist aj von.baby prosim poradte mi tu doktorku ale blizko niekde pri kacici prosim,lebo zatial nemam vodicak a musim k nej peso chodit🙂a neaku milu prosiiim🙂

evka39
9. mar 2009

Lubi, oneskoreneeeeeee( dlho som tu nebola 😔 / zo srdiečka blahoželáme a prajeme veeeeeeeeeeeeeeeeela zdravíčka

rumka
9. mar 2009

dasenka ja chodím na strieborné námestie je pri Slovenke k dr. Oravcová je dobrá. Neviem ako už poznáš BB ale vedela by som ti to ukázať a myslím že na pešo to nie je ďaleko ja chodím pešo z uhliska ak ti to niečo hovorí.

lubica69
9. mar 2009

Ahoj babky
Tak mne zas dnes prdlo auto Nomôžem si povadať,že aspoň že sa to nestalo v piatok čo dúfam,že už bude opravené
Dasenka takja určite ozvem keď budem môcť do BB Inak nebola si minulý týždeň pozrieť s niekým doktorku?Si mala ísť nie?Ja mám moju v meste No ale pri kačici neviem moja či tam nejaká je A inak Sofinka je ešte veľmi maličká na šporťák nie to u žgolfáč tak ani s tlačením do kopca neporadím ☹ Ozvem keď bude auto fit a prídem keď tak po teba

dasenka29
9. mar 2009

rumka dakujem tak mi to mozes ukazat,bola by som rada.
Lubka tesim sa na vas,kupili sme golfac chicco lite way a na ich stranke je pisane ze je schvaleny od narodenia,on sa da dat uplne do roviny a malej sa tam paci uz som ju v nom viezla,je tam aj novorodenecka vlozka a vytepleny fusak komplet🙂
tak ked budes v bb sa ozvi..
rumka a kedy by sme isli?

lubica69
9. mar 2009

Jej Dasenka tak super Mne sa páčil aj ten Quinny 😉 a s tým idete čo? 😀

dasenka29
9. mar 2009

nic quinny nepredame to je super kara pre malu🙂len som chcela aj nieco lahunke vies.

lubica69
9. mar 2009

No jasnačka 😉 A inak kolika ako?Už lepšie?Už dúfam áno 🙂

dasenka29
9. mar 2009

vies co ani nie vcera to bolo strasne boze a dnes to zas asi zacina☹

gurti
autor
9. mar 2009

ahojte maminy, aj u nas bola nejaka mikrochripka, hlavne u mna, Misko odolava....aj preto nam to nevyslo dasenka29, dodatocne sa ti ospravedlnujem 😒
lubi, mas dalsieho fesaka doma, fakt, vydaril sa vam 🙂 ...a super, ze Samko to dobre znasa.

lubica69
9. mar 2009

Aha áno tak s Gurti si mala ísť ale teda nešla Gurti tak sa liečkajte 😉 Inak s tými chorobami to je strašné ☹

lucka0122
9. mar 2009

ahojte babule dnes je otrasne pocasie...dasenka mozem ti aj ja ukayat moju dr,,,ale zabudla som kde byvas....

tilky
9. mar 2009

Ahojte tak ako ste víkendovali?

Dasienka aj my máme dr. na červenom kríži čiže na Striebornom nám. ale inú
aj my by sme ťa mohli povodiť po Bystrici bývame k tebe bližšie na Lazovnej vedľa štátnej vedeckej knižnce
môžeme sa dohodnúť

gabii83
9. mar 2009

ahojte tak som tu aj ja, trosku sme sa dali dokopy po tom ako sme sa vratili od rodicov, malej sa nechcelo spat v postielke, ale ja si myslim, ze jej zubky idu, aspon jej tlacia dasna, lebo sliinta place je nekludna zuzle vsetko a aj svokrin syn mal zubky ako 4 mes. a aj môj Tomas - otec Leikyn tiez ako 4mes. mal 2 zubky

ja nechcem aby mala este zuby, radsej vlasy 😀

stvrtok nam zase beru krv - kontroluju zelezo, a ak vsetko bude ok, tak utorok nas ockuju 😒
uz teraz sa toho bojim
dneska som stretla rumkou a vodniickou
vodnii posli link na tu realitku prosim do IP diky

lucka0122
9. mar 2009

ahoj gabi teraz ste sa len vratili zo sturova?kde ste sa stretli s rumkou a vodnickou?a piatok co ideme?aku realitku idete sa stajovat?

zucka
10. mar 2009

Ahojte, my sme už od piatej hore☹ Gabi ku komu chodíš k dr ? A kam chodíš s malou von?

gurti
autor
10. mar 2009

zucka, bre ranko, aj vy??? 😨 co je vo vzduchu?...my uplne brutal noc, som vyzdimana jak citron

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre