Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

mihanka
8. máj 2009

adal, hlavne aby pomohlo, aby to teda co najskor preslo, zrejme tym prejdu vsetky deti, len ako sa ktory rodic s tym vysporiada, lebo deticky skusaju hranice... s tou dudkou to je supeeer.. 😵 gratulujem, aj nas Marosko tiez na dudu za 2 dni zabudol, aj v tej knihe o spanku je to pisane, ze treba zvolit presne taku formu odhodenia dudy ako vy... alebo zahodit spolu do Hrona a ze kazdy rodic je nakoniec prekvapeny ze ako rychlo deti na dudu zabudnu... 😉

gabi, super aspon tak... 😉

zajtra vam prajem prijemne stretnutie a pekny den... nech sa vam mila vydari... 😉

my sme dnes boli na vylete, este som robila teraz vecer tortu pre mm... 🙂

lucinkaaa
9. máj 2009

ahojte, o kolkej sa chystate na milu? o tretej ci az o stvrtej? ako to tam bude prebiehat - tie co ste tam uz niekedy boli iste viete. budu tam nejake atrakcie pre deticky? a parkovat sa bude dat niekde? dakujem za odpovede 🙂

alienka
9. máj 2009

Luci, my prideme okolo pol stvrtej - stvrtej a este sme neboli, tak neviem ako to funguje, ale na letaku je uvedeny aj program pre deti, s parkovanim to asi bude horsie.

lucinkaaa
9. máj 2009

🙂 alienka dakujem, mne lius spi tak tiez len v takom case prideme, no ako tak rozmyslam tak to jedno velke parkovisko pri parku bude asi riadne plne, takze asi prideme pesi. tak sa tesim, ze vas tam postretam 🙂

alienka
9. máj 2009

aj my sa tesime 😅, da sa zaparkovat aj tam pri DKaci, odtial je to kusok do parku

gabii83
10. máj 2009

ahojte tak vcera sme boli na mile, bola tam adal s Lukaskom a margaretku som videla s mangelom a s jednym dietatom a kde ste nechali druhe. to bolo simonka alebo simonko?? 😀

idem lebo mame navstevu

ahojte

alysea
10. máj 2009

Ahojte maminky, prajem Vám všetkým krásny deň matiek 🙂 s Vašimi láskami.
Ja Vás nestíham ani čítať, v robote chaos a na deň detí mám štátnice takže total nestíhačka, teraz som chorá a ochorel aj Petík, tak veselo 🙂

iwusca
10. máj 2009

Ahojte

ako tu citam tie prispevky tak vidim ze sa mam na co tesit 😉 ja mam termin na september. zatial som v zahranici ale v juny sa chystam domov nech sa mala narodi doma. Dufam ze bude kludna ako som zevraj bola ja 😎

maska1 kupila si niekde tie tehotenske rifle? Ja som v 21. tyzdni a zatial som pribrala len 5kg takze este sa zmestim do normalnych ale za ten mesiac uz asi tazko tak by som chcela vediet kde sa mam ict pokukat. Dak. 🙂

iwusca
10. máj 2009

A este jedna vec ma zaujima. Kedze som dlho v zahranici tak nemam prehlad o BB gynekologoch tak by som sa chcela spyatat ci mi mozte nejakeho/u odporucit. Idealne by bolo niekde v radvani, na foncorde alebo aj priamo v rooseveltke dakujem

lucinkaaa
10. máj 2009

ahojte, nejako sme sa na tej mili nestretli. Ja som stretla len alienku a z dialky som zahliadla lubi.. ale neviem ci si to bola ty, alebo si bola len so Samkom?
alysea, ja som tiez chora, po sto rokoch ma boli paradne hrdlo, neviem kde som co lapla. tak sa kurirujte, ty to potrebujes na tie skusky.
iwusca napr. dr. fruhwald - ordinuje v radvani.

adal
10. máj 2009

ahojte 🙂 ,

gabii, asi si si nás s niekým zmýlila, lebo my sme s Lukym na míli neboli, boli sme u známych na chate 😅

iwusca, lucinkaaa ti dobrého Dr. odporučila. Je vraj naozaj veľmi dobrý a už má dokonca aj 4D sono 😉

vateska
10. máj 2009

Ahojte, všetko najlepšie všetkým mamičkám, aby vás vaše detičky veľmi ľúbili 🙂 🙂 🙂 🙂

Aj my sme boli na míli pre mamu, videla som gabi, margaretku a rumku. My sme si odkráčali miľu a išli sme domov. Škoda, že sme sa nestretli viaceré ☹

My sme dnes boli s malou v Bojniciach v ZOO, Vaneska bola úžasná, všetko sa jej páčilo a celú Zoo prešla na pešo aj keď sme mali kočík, ale potom to aj dopadlo, keď o pol druhej zaspinkala len čo sme sa pohli autom domov 😵 .
Najviac sa jej páčili slony, medvede a opice 🙂 🙂

Nikusa, chcem sa ta spýtať na ten program na zmenšovanie fotiek, lebo ešte som stále nič nezohnala a viem že ty si písala, že niečo doma máte. vedela by si mi podať info že kde to zohnať a tak okolo toho....dík 🙂

papa všetkým ešte pekný večer

Prosím o nejaký program na zmenšovanie fotiek, chcela by som pridať foto, fakt máme nové a krásnučké a nedá sa mi to.......chi chi

lubi22
10. máj 2009

Ahojte 🙂

Aj ja blahozelam vsetkym maminkam 😵

Lucinka ano, boli sme na mili len my dvaja - ja a Samko, prisli sme az po 17, tak sme sa ani nezucastnili. Filipko zostal s tatinkom doma 🙂 Ja som Vas nevidela 😕 Stretla som sa s Alenkou a Andrejkom, Alenka tusim dokonca vyhrala daku cenu 😉 🙂 Nikoho ineho som nestretla, alebo teda nespoznala 😅

Iwusca, ja chodim k Dr. Fruhwaldovi, odporucam, tak isto ako baby 😉

vateska
10. máj 2009

Ahojte, už som na to prišla s tým zmenšovaním, nejako sa mi to podarilo a ani neviem ako, tak už sme si zmenili aj pas a zajtra dodám tie nové foto..... 🙂 🙂
Dobrú nôcku pa pa.... 😵 😵

lucka0122
11. máj 2009

no ahojte...tak nasa oslava bola super torta nadherna velky autobus patko nechapal co sa robi ked mu vsetci gratulovali....bolo super fotky pridam neskor....teraz nemam dako casu.na mile ako bolo?

nikusa9
11. máj 2009

vateska-no si sikovnaa, ani som ti nestihla napisat 😉 aj tak by som muselapockat na muza,aby mi to vysvetlil a potom by som ti vedela napisat 🙂 🙂

gabii83
11. máj 2009

jaj sorry tak si musim kuknut fotky ze kto tam bol?? tak sa preto cudovala, ked som sa pytala vzdorove obdobie 😀

iwusca
11. máj 2009

Dakujem za tip ked ho tolke chvalite tak hadam bude dobry 😉 a kde presne v radvani ma ordinaciu? v Novamede alebo niekde mimo?

zuzik25
11. máj 2009

ahojte bystricanky. vedeli by ste mi poradit kde dat prepichnut malej uska? mala ma sice este len mesiac, ale rada by som vedela kde.

mesiac666
12. máj 2009

ahojte baby nepoznate nejake dobre sukromne jasle, okrem tych co su na slnecnej?

lucka0122
12. máj 2009

ajojte tak my mame dnes rok o 10.47 tak rychlo to ubehlo ze az...tak rychlo rastie rozprava chodi nedavno bol v perinke....mesiac ahoj teba zvidenia poznam ale neviem skade......maly Petko je zlatyjasle su na namesti po bagetou sukromne...

mesiac666
12. máj 2009

vdaka, pojdem sa tam pozret, nevies ci nahodou nemaju aj nejaku www stranku, ja si ta pamatam chodila si k vodeckemu, a aj v nedelu som ta asi videla v europe pri kvetinarstve..aj tvoj maly je riadne zlaty

nikusa9
12. máj 2009

mesiac- mysme zacali chodit sem...stranku nemaju nejaku super,este taka vo "výstavbe" ale som spokojnaaaa...
www.jonathanpuding.sk

teraz v stredu zacinaju chodit do solnej jaskyni a potom maju objednanu detsku doktorku= maserku...takze super :- 😅 😅 😅

mesiac666
12. máj 2009

nikusa9: dakujem, a tam beru aj 10 mes. ja potrebujem len 3x do tyzdna na nejake 4hod, prosim ta nevedela by si mi to zistit?

lucka0122
12. máj 2009

no ano k vodeckemu som chodila posledne mesiace...aj v europe som bola v nedelu ale som ta nevidela...

lucka0122
12. máj 2009

tak sme doma s rocnej prehliadky...mame 80cm a 10kg....ale tak plakal no nikdy taky nebol..neviem co mu bolo...

nikusa9
12. máj 2009

mesiac-my chodime tiez len 3x do tyzdna ale na cely den..oni beru od 6 mesiacov...tak si len zavolaj ako su na tom s kapacitou,su to velmi mile pani a dohodnete sa blizsie... 😉 kontakt= 0915-981585

duracelko
12. máj 2009

Lucka - gratulujeme s Biankou tvojmu Patinkovi k jednemu ročku 🙂 🙂 🙂 🙂
To je ale riaden chlapina, 10 kg to je dost, fúúha. (my máme len 8,5 kg a tiež budeme mat rok) ale bia je dievča

duracelko
12. máj 2009

Baby budem predávať tak o mesiac choditko Chicco DJ žlté s modrou, bolo kupované nové v 2/2009 nové stálo 51,78 eur. predávam aj s dokladom o kúpe, takže je ešte v záruke!! Je plne funkčné, perfektný hrací pultík. Ak by mal niekto záujem napiste mi IP - dohodneme sa na cene. Nové je drahé v OCE stojí aj 1890 som videla

lubi22
12. máj 2009

Ahojte 🙂

Lucka blahozelam Patkovi k jednemu rocku, zelam vsetko najlespie 😵 😵 😵

Gurti, nabehla mi prva strana a ja som si az teraz vsimla, ze cakate babenko 😵 😵 😵 Som sa potesila, blahozelam, nech cele tehu prebehne bez problemov a Misko sa bude moct tesit za chvilocku z maleho braceka alebo setricky 😵

Zuzik sice mesiac oneskorene ale blahozelam k malickej Emmke 😵 😵 😵

Iwusca, Dr. Fruhwald ma ordicnaciu oproti novamedu, v tej novej budove, tel. je 048/4145500.

Nikuska aj Renatka si tie jaslicky v podlaviciach chvalila, super, ze sa Saske paci a maju ich tak dobre vybavene 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre