Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
17. júl 2009

a co tak stetko na plazi, po stvrtej budeme mi chodit

lucka0122
18. júl 2009

ahojko gabi..stretko na nasej plazi?uz tam nepojdem pre male deticky voda strasne studena...a to vstupne za taku otras plaz.... ☹

lubica69
18. júl 2009

Ahojte
Lucka tak v nedeľu? 😉 A z čoho ti je zle???A kedy ste boli vy na pláži?Tento rok?Lebo čo som počula tak len chválu ako to vynovili
Veď aj Gabi písala...
Ja by som kuknúť šla s malým On je z vody hotový No ale ak má byť veľmi studená 😅

maca793
18. júl 2009

baby voda nie je studená, bola som v stredu a bola super a ten malý bazénik pre malých prckov no proste super
nebola som 2 roky po sebe ale spokojná som zatiaľ. plánujem v stredu-štvrtok znova ísť.
malej sa páčilo aj na minitobogáne, čo je vo väčšej vode. len jedná vec mi vadí, že vodu by mohli meniť častejšie.

lucka0122
18. júl 2009

ja neviem mne bola ta voda studena ale nebolo ani tak horuco ako tento tyzden...patko miluje vodu on vojde aj do studenej ako ten novy bazenik maly je super ale mali ho urobit dakde mimo toho bazenu lebo tam skacu aj vacsie deti...lubka neviem s coho mi bolo zle....zajtra sa chystame uz domov a
le vraj su tam burky a tu je tak krasne

rumka
19. júl 2009

Ahojte dlho som nebola ale tiež by som chcela ísť pozrieť na pláž . V sobotu sme boli na Kováčovej tak si to chcem porovnať. Naláži som nebola ani nepamätám kedy 😨

lubica69
20. júl 2009

Ahojte
Rumka a ako na Kováčke?

marianka7
20. júl 2009

ahojte,aj my sme boli už tento rok na kováčke a bolo perfektne, voda teplučká, bazény čisté a boli sme cez týždeň tak ani toľko ľudí nebolo čo nám vyhovovalo. malá sa tak vyšantila že až, dokonca sa začala aj potápať. najprv sa nechtiac potopila a potom to robila schválne a ohromne sa na tom bavila. a deťom ani studená voda nevadí, môžu mať aj ústa modré a stále sa tvária že pohoda 😎 .

rumka
20. júl 2009

aj nám sa páčilo ako píše Marianka no ani v sobotu sa mi nezdalo že by bolo veľmi husto

mihanka
20. júl 2009

ahojte...
dakujem za pochvalu za simi...

gabii, tak mala je riadne sikovna, nasa mala salamistka skor recni o dusu ako hybe telom... 😀

v prahe bolo super, hadam budu dake fotos... 😵

my sme boli minuly tyzden na sliaci, tiez 1,50 po stvrtej ako v bb, celkom fajn... tiez chcem pozriet bb...
a dobry napad stretnut sa tam... 😵

lucka0122
21. júl 2009

ahojte tak my uz doma s kosic....bolo dobre pocasie strasne teplo bolo...mozme dat stretko aj nabuduci piatok ak bude teplo tak aj na plazi....

lubica69
21. júl 2009

Ahoj Lucka
🙂

lucka0122
22. júl 2009

ahoj lubka dnes sme boli na kovacke bolo super...aj tie bazeny super pacilo sa mi to tam..a vy ako so sebastiankom_

lubica69
23. júl 2009

Ahoj Lucka
No chcem s ním vybehnúť buď k nám na pláž do BB alebo tú kováčku 😎
Zajtra ideme do BB Čo robíte zajtra??? 😢

lucka0122
23. júl 2009

zajtra neviem asi nic alebo sa kupat doma v bazene..co idete do bb?daco vybavit?

lubica69
23. júl 2009

Nie len tak Teda aj vybaviť 😉 Ale musím na 100%

rumka
24. júl 2009

Ahojte my sme boli včera pozrieť na pláži a bolo to v pohode bazéniky fajn len by mohlo byť viac tieňa ale ked si vymáknete strom tak sa dá. Boli sme pod slivkou 🙂

lucka0122
24. júl 2009

ahojte tak mi dnes v bazene aj vcera sme boli a daco ma seklo celu nohu mam opuchnutu a boli to...patko idu 4 zubky naraz taky je zly a nechce mi chodit na nocnik neviem co sa mu porobilo kazde rano chodil a posledny tyzden nic

marianka7
25. júl 2009

lucka, to nechcenie ísť na nočník môže byť spôsobené aj tým že ste boli preč, mimo domova. nové prostredie a pod. moja známa keď išla po materskej do práce a dala malú len ku starkej tak sa týždeň vôbec nevykakala a pri tom ju dobre poznala....

murano
25. júl 2009

lucka aj s nami to tak seklo najprv chodil a potom nie znova ho to chytilo po druhom roku z ničoho nič sa začal pytať a plienku vyhadzovať teraz mam problem mu ju dať na noc,na doobedne spanie sa už ani nepokušam

gabii83
26. júl 2009

no nasa tiez recni ale menej, to je asi s tou bilingvalnou vychovou, uvidime co z toho bude....

podla mna plaz v BB je super, pripomina mi Vadas v Sturove ked som mala 6 -7 ci kolko...
ako stare davne casy joj to bolo super, teraz je tam hlava na hlave...

lubica69
27. júl 2009

Gabi bilingválnou výchovou???Aké jazyky???

bystricanka
27. júl 2009

ahojte baby 🙂

prosím vás poradíte mi, kde v BB a ktorý dr. robí 3D/4D sono?

dakujem pekne za odpoved 😉

lubica69
27. júl 2009

bystricanka IP 😉

bystricanka
28. júl 2009

lubi...dakujem pekne 🙂

lucka0122
28. júl 2009

ahojte babule...tak patko uz chodi uplne sam konecne ale este sa bojim ze dakde spadne....v piatok dame stretko?gabi ja som chodila od mala do sturova a to sa nedalo porovnat s nasou...v sturove bolo vzdy krasne...

adka12
29. júl 2009

Ahojte, môžem sa pridať? Je tu aj nejaká mamina s takým malým drobčekom do 3 mesiacov?

lucka0122
29. júl 2009

adka jasne ze sa mozes pridat....

lubica69
29. júl 2009

Ahojte
Jej ahoj Adka Si ťa pametám ale dlho si tu nebola Malinká je zlatá Veľmi sa na teba podobá 😉
My sme dnes boli v Podbrezke na kupku No a super Detský bazénik čistý teplučký menia vodu každý deň a je to aj vidieť

lucka0122
30. júl 2009

ahojte lubi tam je kupko?isli by sme aj my ale ako?nemame sa tam ako dostat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre