Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
9. jún 2009

ahojte 😉

jeej, sme sa tu rozrástli, tak vitajte babenky 😉 hmm a ako pekne obe z BA do BB 😉 😉

Lydka- Poprad? ja som zo Spišskej 🙂 tak sme to nemali daleko od seba...no my spolu vela nenakočikujeme, lebo to by bolo dosť srandovne udržat Sasku v kočiary ale na stretku ta urcite radi uvidime, na nejaky pokec 😅 😅

tani- IP 😉

ellin
9. jún 2009

Ahojte, neviete kde v BB sa dá ist si zacvicit - aerobik ? Megagym je zatvorený tak hladam nieco iné. dík

lubica69
9. jún 2009

Ahojte
Ellin jedine asi do fitu oproti tržnici v meste
Inak mne prepadla permanentka s 18 vstupmi 😠
Ale ževraj má byť nový mega gym niekde na zvolenskej Len boh vie kedy

lucka0122
9. jún 2009

ahojte no kolko je tu novacikov vitajte....no moj maly katastrofa on je taky nervak ze to neni normalne ked mu daco nedovolim rozplace sa.....a potom zuri.....asi ma porazi..

lubica69
9. jún 2009

Lucka neboj tiež sme mali také obdobie Všetko časom prejde len treba vydržať Tiež som bola z toho hotová nervózna No jediné čo zaberalo bolo keď som ja ostala kľudná

lucinkaaa
9. jún 2009

cica no ale ako tak citam tak tvoja mala by to bez tych plienok uz kludne zvladla, ked ti dokaze takto doniest naplneny serblik. asi to chce len spravnu motivaciu. vy ste toho tiez pochodili a nakoniec ste skoncili tu 🙂

ellin - megagym je zavrety? ja ani neviem. a od kedy? a preco? tak ja ti poradim Europu, tam je to celkom fajn.

Lius ma sopliky - vzdy ked sa jej tlaci dalsi zubok tak sa jej spusti taky vodopad chudiatku ale nastastie uz je dost velka aby nam povedala, ktory zubok ju boli.

lucka na to fakt len klud pomoze ako vravi lubica.

lubica69
9. jún 2009

Mne sa zdá fitko v Európe príšerne predražené😢

mihanka
9. jún 2009

ahojte... 🙂
drzim vam palce s plienkami...
vitam nove maminky...

megagym predsa len zavreli... 😖
ja by som tiez cvicila aerobik, ale neviem kam, najradsej by som predcvicovala sama, lebo uz ani nepoznam cvicitelov dobrych, tych co som poznala, tak uz necvicia, alebo neviem kde cvicia... 😖 pojdem sa ale spytat do hviezdicky, lebo tam nieco planovali...

lubica69
9. jún 2009

Mihanka 😉
A hviezdička je čo kde?

adal
9. jún 2009

Ahojte... 🙂
vítame nové maminky a detičky 😉
No ja som skončila na ATB, takže dúfam, že mi to čoskoro prejde, lebo som už z toľkého kašľania načisto vyčerpaná 😝
Kočky, mám taký pocit, že už aj v Európe je posilka aj s aerobikom zatvorená, takže už ostáva len HIT v meste, no a ak sa to tam všetko presunulo, tak "sodoma-gomora" 😠

lubi22
9. jún 2009

Ahojte 🙂

Lydka vitaj medzi nami 😉 Ja mam priblizne rovnako stareho mladsieho synceka 😉 Kedy presne sa Tvoj Timko narodil? Chodievam na prechadzky kazdy den, ale my byvame na Sidlisku, chodievam tu a do Parku pod pamatnikom.

Adal mame presne ten isty problem, ako udrzat na nocniku dieta, co nikde nesedi? 😅 No neviem, snad sa cez leto plienociek podari zbavit, musim kupit to sedatko na vecko a schodik, to by sa mu mohlo viac pozdavat. A zelam skore uzdravenie.

Mihanka Ty si odbornicka na cvicenie, kolko trva, ked sa cvici, kym vyprcha mozna kyselina mliecna z mliecka? Vyprcha vobec? Lebo teraz napriklad kojim vecer o pol 8 a potom rano o 4, som rozmyslala, ze ci by som nemohla zacat svicit uz od septembra, hoci planujem kojit nadalej, ale predsa uz sa budu pomalicky zavadzat aj prikrmy.

adal
9. jún 2009

lubi,
Filipko je úžasný 😉 , no a tie jamky, no amen-tma 😀 Saminko je tiež hrozne zlatunký 🙂

Lukáškovi sme kúpili aj to sedátko, ale zatiaľ sa mu nechce ako na nočník, tak ani na WC ☹ No ale ako vravím, nebudeme nosiť plienky do základky 😀

parvitas
10. jún 2009

ahojte bystricanky 🙂
pozeram, ze je vas tu prevaha mamiciek 😉

gabii83
10. jún 2009

vitaj lydia
ahoj parvitas

dobre ranko baby....

co idete dnes robkat??
ja nic extra poslednu seminarku mi poslala spat ta ......, takze vcera som to zacala prerobit a dnes to dokoncim a idem varit vyprazanu tekvicu zo zemiakmi...
vy co budete variť???
a upratovaat v kuchyni policky vsetko utriet hore dole na lavej pravej strane vsetky kutiky hoci je to praca na cely den mame velku linku a nevidno nic ze som robila v byte.....((((
to neznasam ale ja neviem ako u vas, mala mi este len lezi a stale je bordel nestiham 3I byt...
co ak uz aj ona bude behat a veci porozhadzat....
juj ani na to nemyslim....

lubica69
10. jún 2009

Ahoj babky
Vitaj parvitas 😉
Adka skoré uzdravenie 🙂
Dnes je ale krásne 😎 My ideme von 😀

cica99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikusa9
10. jún 2009

ahojte 😉

tak mam skusku za sebou,uspesne už "len" matikaa.. 🙂

no a mne vcera volali z jasliciek, že Saska ma teplotu, dala som panadol a bolo dobre...ale vecer ked som si sla lahnut tak sa mi nezdalo ako dycha, a chuda ked som sa jej dotkla tak ako ohen ☹ horucka 39..tak sme hned dali obkladi..no do 1 v noci sme mali pohotovost...ja rano na skusku a muz k doktorke, ale tak hadam už pojde len dole ta teplota 😔

lydia1980
10. jún 2009

Ahojte vsetci. Uf dnes je riadne teplo. Umyvala som balkon kym maly haja a riadne som sa spotila 🙂
Nikusa, chudatko malinka, viem si predstavit ako ti bolo. Maly mal zatial teplotu len po ockovani, ale cely den bol chudatko uplne mimo a bolo mi ho luto. Co studujes? Ja by som mala zacat pisat bakalarku a pripravovat sa na bakalarske statnice, ktore som kvoli porodu odlozila, ale akosi sa do toho neviem dokopat.
Lubi22- Timko sa narodil 19. februara, mala som planovany cisarsky, inak som termin mala az zaciatkom marca. Ak nemas partaka na kocikovanie, tak ja sa velmi rada pridam. Samu ma to nebavi, preto maly doobedu haja na terase a poobede idem kocikovat aj s manzelom.

adal
10. jún 2009

maminy, dávame do pozornosti :

Detské ihrisko pri Tihanyiovskom kaštieli v Radvani, Banská Bystrica
ŠPORTOVÝ DEŇ v sobotu 13.6.2009

Pozývame všetky deti, mamičky, oteckov, starých rodičov a priateľov detí na Športový deň.

Program :
09:00 hod. Otvorenie detského ihriska za prítomnosti primátora mesta a zástupcov BBES, a.s.,
09:15 hod. Začiatok súťaží a atrakcií
- skákací hrad, koníky, maľovanie na tvár, balíčky plné sladkostí a množstvo ďalších súťaží pre deti
- Veľká cena mládeže v minifutbale o Radvanský pohár na ihrisku(Bernolákova ulica)

lucka0122
10. jún 2009

ahojte dnes je konecne pekne pocasie....my na stretko zase nemozme ist tak ak pojdete na dalsi piatok na 100% pojdeme....maly mi spinka co chvila sa zobudi.....patko nechce ani papat strasne malo papa neviem ci to s tepla ci ako.no hadam to zvladneme tie jeho nalady...

nikusa9
10. jún 2009

adal-dakujeme, hááádam nam bude dobre a urcite pojdeme 😉

lydia- ja mam pedagogiku, učitelstvo 1-4...a ty??

lydia1980
10. jún 2009

Nikusa... ja mam nemecky jazyk a literatura 😒

lubica69
10. jún 2009

Ahoj babky
Nikusa ty šikulka Každú skúšku ľavou zadnou 😉 a to aj napriek tomu ako bolo Saske Chúdatko malé ☹ Tak držíme palce na skoré uzdravenie
Adal ďakujeme za tip no my v sobotu do BB určite nepôjdeme 😒 ale vyzerá to každopádne fajn 😀
Lucka tak ty v piatok nemôžeš? ☹
No a ide teda vlastne niekto?

gabii83
10. jún 2009

mi by sme sli
zatra ideme k dr lebo mi mala uz 8 - 9 dni vkuse place myslela som na kvoli kramom
dr som volala a ze mame sa u nej zasavit tak uvidime
stolicu nemala 4 dni ale dnes akurat po telefone sa mi vykakala a riadne vela....

teaz tu spinka na rukach od piatej spala pol hodku...
neuveritelne

lubica69
10. jún 2009

Gabi ☹ Tak uvidíte čo vám povie dokina

zucka
10. jún 2009

Ahojte kočky, ja len na skok, chcela som Vás všetky pozdraviť. Obdivujem maminky-študentky - som rada, že to mám už za sebou.
Nikusa - asi viem ako je malej - tiež sa mi malá dnes poobede zobudila a nezdalo sa mi aká je teplá. Merala som teplotu 38,4 - teraz síce spinká, no celé poobedie bola umrnčaná, nechcela papať,...neviem čo to má byť. Ak bude mať aj ráno teplotu, pôjdem k doktorke, dúfam, že to nebude nič vážne. Spolieham sa na to, že by to mohli byť zúbky☹
Gabi - držte sa, hádam to bude v poriadku..
No nejako sa nám rozchorľaveli drobčekovia....

mihanka
11. jún 2009

ahojte...
drobcekom Saske, Tanicke nech teploty prejdu, aj ostatne chorobky a mrncoskovia, nech su v poriadku... 😔
Simi tiez v noci riadne plakala, sliny jej tecu uz dva dni, mrncosii, tiez to vyzera na zubok, to je nekonecny pribeh tie prve zuby... ☹

Nikus, super uz sa ti to perfisne krati... 😵

lubi, kyselina mliecna sa tvori len pri velmi intenzivnom cviceni - aerobne cvicenia, beh a velmi intenzivne upratovanie... 😀 velmi meni chut mlieka, myslim ze len tesne pred kojenim je ta chut najvyraznejsia... nejake mierne posilovanie a bezne cvicenie su v pohode... 😉 aj ja som cvicievala okolo 8 alebo tesne po vecernom papani... 😉

lubica, hviezdicka je na uhlisku...

gabii83
11. jún 2009

dobre rano tak su to chvala bohu len zuby....
mihanka vy este nemate ani jeden zubok??
trosku ma ale tam nieco zapalene ale to moze byt kvoli tym zubkam takze ATB nepotrebujeme, ....

tak uz len vydrzat, povedala a ze mam prikrmovat tak dneska ideme na mrkvu - sice vazi 6700 ale podla najnovsích tých... ja neviem co, zakon to neie je...

treba zacat so zeleninovými prikrmami po ukonc. 5 mes.....
tak ideme na to...

zajtra stretko?, bude alebo nebude???
kto sa prida, mi by sme isli....

mihanka
11. jún 2009

gabii, nie este nemame zubok, ved narastu, toto ma ozaj nestresuje... 😉
tak drzim palce pri prvej mrkvicke... 🙂

ja by som isla zajtra... mozeme ist ale do niektoreho parku, ak bude takto pekne, bud pri pamatniku, alebo pod pamatnikom alebo do leninovho??? alebo chcete ist do centra a cez obed? ja sa prisposobim... simi ide buvat okolo 10, moze aj v kociku... 🙂

lucka0122
11. jún 2009

ahojte tak ako idete zajtra?aj sa pofotte uz som vas dlho nevidela...my pojdeme o tyzden piatok....dufam ze nepojdeme sami....dnes je pekne uz by som ho aj do toho noveho bazena dala ale ked je takto skaredo ide ma porazit...co idete dnes robkat?my od vcera navarene karfiol a hranolky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre