Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

mihanka
11. jún 2009

lucka ahoj... ja idem vyvesat pradlo, uvarit rizoto a chcem ist pokvasit trosku do parku... medzi bezdomovcov... 🙄

lucka0122
11. jún 2009

ahoj mihanka nabuduci piatok pojdete?dakde do parku ak bude pekne?napis mi do ip tvoje cislo niesi stale na nete a ani ja tak aby sme sa dohodli..ak mozes ak nie tak nie....papa

lubica69
11. jún 2009

Ahojte
My sme dnes boli nastretku v Brezne Bolo super aj počko
Mihanka veľmi ťa dáva pozdravovať Bibka 😉
Zajtra by sme šli aj tak musíme do BB
Tak dajte vedieť o koľkej a kde 🙂

mihanka
11. jún 2009

ahojte...
lucka, poslala som... 😉 ako som ti napisala, rada chodim do leninovho, je tam v tomto teple chladnejsie a simi tam dobre buva, lebo je tam klud... 🙂

lubica, dakujeeem... este bibku nepoznam, pridala sa medzi oktobrovky neskor... 🙂 rano teda napiseme ci ideme niekam alebo nie... 🙂

lucka0122
11. jún 2009

oki zavolam ti a pojdeme dufam ze bude dobre pocko

gabii83
11. jún 2009

tak okolo 10??? kde a s kym?? ak bude pekne tak vonku ak nie tak ako vzdy?? hm??

lucka0122
11. jún 2009

ahoj gabi boli ste v tom madarsku teraz?lebo uz by sme potrebovali ak nie tak v tescu kupime...ako sa mate?

mihanka
12. jún 2009

maminky, tak okolo 10 v meste dobre? a podla pocasia sa uvidime, co dalej, lebo simi mi aj tak buva... 😉

zatial ja, luciabah, gabii a lubica? pridajte sa dalsie... 😵

gabii83
12. jún 2009

cauko luci neboli sme chodime raz do mesiaca k nasim naabududde ideme az o tyzden alebo 9 dni priblizne....
ti to dam vediet ale teraz nemali ani akcie....nezaabudnem na teba neboj

tak o 10? no mi budeme s T. v meste ale mame vybavovacky a malej ideme na policii vybavit cestovny pas chystame sa na dovcu a na toto sme zabudli tak ideme neskor uz ked to bude....

gabii83
12. jún 2009

ahojte tak sme neboli lebo ideme teraz do mesta nestihli sme nic na policii je tam tolko ludi ze az......
ale neva aspon vieme ze to stoji 8 eur pre mimico.....
a vecer ideme na teu akciu harmafun.... ide este niekto???

mihanka
12. jún 2009

ahojte...
my sme boli s lucibah a prisla aj rumka... mala Lucka pobehala cele namestie, poflirtovala s casnikmi, je to mala betarka... 😀
gabii a naco chcete dat malej robit pas? nestaci zapisat do pasu? to stoji 3 eur 😉 😉 a najlepsie je ist na pasove vo stvrtok doobeda, nikto tam nie je... 🙂

margaretka11
12. jún 2009

Ahojte maminy bystrické, dnes odchádzame večer do Chorvátska tak som sa prišla rozlúčiť. Držte nám palce, nech tam bezpečne prídeme a máme pekné počasíčko. Ja vám potom za odmenu po návrate vyrozprávam zážitky 🙂

Tie maminy, ktorým sa dá, choďte na Radvanský deň detí, o ktorom tu písala Adal. Naozaj sa to oplatí, bola som tam niekoľko rokov po sebe. Mrzí ma, že teraz nám to nevyšlo, ale tak čakajú nás iné zážitky 😵

alienka
12. jún 2009

ahojte, 😉
Margaretka, krasnu dovolenku, uzite si to 😅.

Mihanka, tak Lucka takto s casnikmi 😀, riadna betarka, ale co sa za mladi naucis ... 😀 😀

Gabi, a kam sa chystate na dovolenku?

alienka
12. jún 2009

Mihanka, ste asi doobeda vystihli pocasie, teraz je to otras 😠

gabii83
12. jún 2009

vidis mihanka mas pravdu chceli sme lebo moji byvaju pri HU a ak by sme ju tam nechali na par dni tak aby mohli s nou ist ale kedze to este sa nestane rok dva urcite staci toto....

dakujem......
vidis nerozmyslam..ja tapa 😀

ale dnes sa nam to nepodarilo a diky za tip

jaj tak vas uz chcem vidiet aj Lucku aj Simonku tak si dohodnime na inokedy....
oki??

zucka
12. jún 2009

Ahojte, už by som aj ja rada prišla medzi Vás, ale vždy nám do toho niečo príde...teraz sú to tie teplotky..Bola som včera s malou aj u dr., povedala, že je to možno začínajúca choroba - malá má totiž len teplotu, že nemá ani zapálené hrdlo ani nič...Stále teplotujeme, moc nie, dnes mala najviac 37,4. Myslím, že ak by mala byť chorá, tak by sa to už prevalilo, veď má teploty už tretí deň, ináč nič. Spolieham sa na to, že by to mohli by ť zúbky (ale hnačky nemá). Horšie je, že neviem dostať žiadne tekutiny, ani vodu, ani čaj, ani fľaškou, ani lyžičkou, ani striekačkou. Geniálne ovláda jazýček a všetku vodu vypľuje - mali ste taký problém?

Všetkým krásne dovolenky....

rumka
12. jún 2009

Ahojte dlho som nebola 😝

gabi aj ja by som chcela uvidieť Lejku tak sa posnaž 😉

.... Lucka bola taká vyčerpaná z toho flirtovania že zaspala v kočíku a spala skoro 3 hodiny 😅 a včera mala skákacý večer vyskočila z postielky no šťastie nič vážne sa nestalo ale ja som sa zľakľa poriadne.

lubica69
12. jún 2009

Ahojte
Margaretka krásnu dovolenku prajem A hlavne si to užite
Tak my sme dnes síce v BB boli ale na stretko nám nejak nevydalo ☹
Gabi áno mihanka ti dobre poradila s tým zápisom do pasu
Fakt a kam to idete na dovču?
Zucka to ma mrzí moja no neviem ako poradiť s tými tekutinami ☹ No ono asi len počkať kým to prejde A dokine si vravela,že Tánička sko vôbec nepije?
Rumka tak Lucka takto?No veď nie nadarmo sa hovorí,čo sa v mladosti naučíš... 🙂

gabii83
12. jún 2009

asi bulharsko a autom....len neviem ako to mala vydrzi a ci je to dobry napad mam z toho strach ....

lubica69
12. jún 2009

No Gabi tak to bude zaberák
Ja som kedysi ešte dávno robila sprievodkyňu autobusom do Bulharska a zaberák teda riadny 😅 Ale ak by vám to malá prespala

zucka
12. jún 2009

Lubi, vravela som to dr., len mi povedala, že musím do nej niečo dostať. Chytrá?! Ale ako? Ona nikdy nechcela piť, ale teraz si robím z toho ťažkú hlavu, lebo má teplotu a navyše ide leto a bude potrebovať tekutiny.

luciabah
12. jún 2009

ahojte

prispievam malinko, ale obcas citam.
dnes stretnutie s mihus a rumkou bolo fajn, lucinka bola nadherna a koketovanie s casnikom bolo krasne, a je to male certidlo 😉
zuzka... sleduj cikanie, ak prestane cikat a nespapa nic za 24 hod. tak to nie je dobre, mohlo by to poskodit oblicky... nechcem strasit, ale mi sme toto mali ked sme mali zapal priedusiek a mala nepila 12hod. a ani necikala a chceli si nas nechat v nemocnici. tak skusajte aspon po lyzickach, alebo hrncek... ja viem ze sa to lahko hovori a viem ze to nie je lahke, ale musite skusat... a najdolezitejsie... musis byt kludnucka, lebo deticky velmi citia nervozitu... drzim palceky

nikusa9
12. jún 2009

ahojte 😉

juj margaretka, ako vam je len dobre hned by som isla 🙂 🙂 tak nech vam hlavne cesta rychlo ubehne a potom sa poriadne vycľapkajte aj za nas 😉 😉

my sme dnes behali po doktoroch, lebo Saska stale horucka 39..no a to bol zááážitok..na krčnom som ju musela držať ako v kazajke, co je jasne, ved aby ju mohli pozrieť ale už len z toho bola vystresovana, a ked jej chcela pozriet hrdlo, tak jej vravi: "otvor usta, otvor!!! a ked jej strcila kovovu tycku do hrdla,tak ju samozrejme natiahlo a zacala kašľať...a doktorka na nu, prestat kaslať!!a otvor usta... 😠 😠 no v tom momente do mna taky tlak vstupil, ja som bola v soku ako sa zena dokaze rozpravat s takym malym dieťatom 😨 no dospely by mal problem, aby ho nenatiehlo a nie 2 rocne dieta...potom už bola v pohode a vsetko vyvsvetlila, ale aj tak ma už u mna velke miiiiinus ☹ no ale hlavne ze je vysatrena a mame aj antibiotika...

gabi- no my sme sli dááávno do Bulharska vlakom a bolo to riadne dlho a predsa vo vlaku sme aj spali v lehadkovom,tak sa dalo...tak to bude asi fuska, ale asi viacej budes unavena ty ako malinka...kym bola Saska taka mala, tak cesty zvladala uplne super... 😉 🙂

a este ma napadlo, ze ak by niekto potreboval Nutrilon, teda polsky Bebilon, tak napiste, nam ostalo dost trojky a prechadzame už na č.4...Ip... 😉

lucka0122
12. jún 2009

ahojte tak na stretku bolo super?aj fotky su ci nie?

mihanka
12. jún 2009

margaretka, uzite si, uz ste teda na ceste, takze tuho na vas myslim a drzim palce nech je pocasicko uno nuno... 😵
gabii, fuha Bulharsko... snad vam to mala prespi a ceste bude v pohode..
zucka, ako radi nasa dr lucia... 😉 mne sa podari najviac do simi naliat priamo z poharika...drzim palce...
lucka, fotky nie su, ved sme si boli len na namesti posediet na mineralke a Lucka v jednom kuse lietala ani neviem, kedy by sme ju odfotili... 😀 asi vtedy ked balila toho casnika.. 😀

nikusa, tak teda to je sila ta dr... svagrina ma podobnu skusenost u ocnej, maleho vysikovali von z ordinacie, ze nech tam uz ani nechodi, ze oni take zle deti nechcu, lebo si nedal rozkvapkat oci... 😠 ☹

nikusa9
12. jún 2009

mihanka- 😨 😨 😨 😨 😨 no to sa neda ani okomentovat... 😖 a pritom keby mola na nu trochu milsia,tak by sa s nou dalo..ale ked ma horucku 39, nove prostredie a este jej chce niekto davat take cudo do ust, a intonacia k tomu,tak sa jej ani necudujem, ze bola vystresovana, ale Saska nerobila sceny, len tak normalne plakala...a skoda sa vyjadrovat...

jankabambulka
12. jún 2009

ahojte
prosím Vás, budem mať promócie v BB a keďe nie som s tade /ale považská Bystrica/ chcela by som Bás poprosiť o radu, kde sa dá ísť na dobrý obed. ke´d som končila na bakalára, tak sme boli kdesi na kolibe ale už ani neiveme kde to tam bolo ani kade sa tam išlo. tak moc vám budem vďačná ak mi niečo dobré odporučíte, no nemusí to byť zrovna Carlton . ďakujem móóóóccc

jankabambulka
12. jún 2009

v tej reštgaurácii čo sme boli bol v strede obr gril a tam nám grilovali ,bolo to suprové aj obsluha, ...

lubi22
12. jún 2009

Ahojte 🙂

Adal dakujeme 😵 No mas pravdu, tie plienocky isto nebudeme nosit vecne, raz na to pridu, ze im je lepsie bez 🙂

Margaretka, zelame stastnu cestu 🙂

Lydka kludne mozeme niekedy kocikovat len my este nemame nejaky presny rezim, takze sa neda velmi dohodnut na urcitu hodinu, kazdy den sa to este meni 🙂

Gabi ja by som asi taku dlhu cestu autom s takym malinkym dietatkom neriskovala, ale ty vies, ci malinka rada cestuje autom a ci Ti vydrzi sediet v sedacke. U nas by to neslo. Potom pohodlnejsie by bolo mozno ist letecky, my sme tak sli minuly rok do Chorvatska s rocnym Samkom a cesta bola uplne v pohode. Toho roku dovolenku kvoli Filipkovi vynechame, ja som v tomto mozno trochu viac opatrna.

Nikuska Saske zelame skore vyzdravenie 😔 Tak to Ti verim, ze si bola nahnevana na tom krcnom. To ste kde boli? Lebo mi to pripomina pristup lekarky na krcnom na Striebornom namesti, my sme potrebovali pozriet, ked mal Filipko dva tyzdne a lekarka vysla, tak som sa jej spytala, ci by nas mohla zobrat skor, lebo cakaren bola plna chorych deti - ale neboli tam ziadne male deticky, najmladsie tak asi 8 rocne a ona mi na to odvrkla, ze jej je jedno, ci ma pacient dva tyzdne alebo dvadsat rokov, ze mam cakat 😠 Tak som sa otocila, sla prec a telefonicky sa objednala na krcne na poliklinike, tam nas zobrali na minutu presne.

Zucka Tanicka bude mat polrocka, mozno keby si skusila nejaku ovocnu stavu Hami ma uz od 4 mesiacikov, su velmi chutne, rozriedit trosku s vodickou, ci by nevypila. Aspon daco 😕

Aj ja sa rada pozriem na fotocky - ste dnes mali cisto babske stretko - take kocky ako Lucka, Margaretka a Simonka, museli byt casnici hotovi 😉 😀

gabii83
12. jún 2009

no ja mam z toho tieź strach tak uvidime ci nebude z toho len Balaton alebo nieco blyzko ale voduuu a slnko chcem a nie kupalisko....
napady? môze byt aj na Slovenksu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre