Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
16. sep 2009

lucka- no po prvej hodine som myslela,ze to zbalim...ale potom sme aspon v zime zabijali cas...deticky sa vysantia ako tak,obcas robia veci po svojom,obcas sa zapajaju...spievaju,tancuju...niektore casti hodiny su zaujimavejsie a niektore nudne..zalezi kam budete chciet chodit..tiez som stratila cislo na Sonu-ta co to vedie,ak budete mat niekto napiste mi prosim IP 😉 dakujem 🙂 🙂

lucka0122
17. sep 2009

a mali ste platene na pol roka?tych 13 euro?

nikusa9
17. sep 2009

ano platili sme na pol roka, ale už neviem kolko...

alienka
17. sep 2009

ahojte,

Nikus, prihlasili sme sa, tentokrat na doobeda, okolo pol jedenastej a asi utorok, nie som si ista 😀, lebo na tu stvrtu sme to nejak nestihali. Cislo na Sonu - 0905 282 513, napisem sem, ak by aj niekto iny chcel. Este sa nam nikto neozval, tak neviem, kedy to presne zacina, no a aj tak sme teraz obaja chori, tak by sme nesli. A Vy ste sa prihlasili? Do Mostika ci ...?

Janka Rumka, na tu tanecnu v Dieceznom, co ste sa prihlasili, to je tiez Yamaha ci nieco ine?

Lukymu dodatocne vsetko najlepsie k 2 rockom 🙂

alienka
17. sep 2009

jaj, a platili sme prvy polrok 400 Sk a druhy 500 Sk, tak zrejme viac ako tych 13 Euro 😕

lucka0122
17. sep 2009

to mozem aj ja tej soni zavolat?ona je s tej hviezdicky?chcheme sa aj my prihlasit..

danulik
17. sep 2009

ahojte kocky, trosku sa vam sem votriem 😅 chcem sa spytat na tu hudobnu skolu yamaha - chodil niekto z vas aj na "robik"? to je pre deticky od 4 mes. do 18 mes.
a ak ano, kam? my sme sa prihlasili a budeme chodit asi do radvane, ma niekto skusenost?
dakujem 🙂

rumka
17. sep 2009

Alienka to je tanečno pohybový krúžok nie je to Yamaha a prihlásili sme sa aj vo Hviezdičke uvidím kde to bude lepšie 😅

Lucka určite môžeš 😉 ale ona vo Hviezdičke nerobí ak by si chcela kontakt do Hviezdičky tak p.Šabová - 0915793082

millada
17. sep 2009

Ahojte, poradite mi niekto, kde v BB sa daju kupit kočiky? V sobotu idem cez Bystricu, tak by som pobehala obchody. Viem o jednom blizko Europy - Baby svet. Je aj v Europe nejaky? Dakujem 😉

margaretka11
17. sep 2009

Ahojte 🙂 . Tak ako ste si užili jarmok? Ja perfektne, mám pocit, že tento jarmok sa skutočne vydaril a každý si mohol nájsť niečo pre seba 🙂 . Až ma mrzelo, že to netrvá dlhšie, teraz je mesto také prázdne..

Danulik, bohužiaľ v tomto neporadím, nechodila som s drobcami na podobnú aktivitu. A mimochodom, však si Bystričanka, tak sa vôbec nevtieraš 🙂

Millada, myslím, že v Babysvete určite nájdeš pekné kočíky, majú tam dobrý výber. V Europe predávajú kočíky v predajni All Toys a myslím, že tam majú tiež slušný výber, nie síce halda kočíkov, ale sú pekné 😉 . Neviem, nakoľko sa v BB orientuješ, ale kočíky sa dajú ešte kúpiť v predajni Bocianik, je to v Dolnej ulici, keď ideš smerom na Námestie SNP tak ten obchod je po pravej strane 😉 . A v Hornej Striebornej (ale to už je hore na námestí odbočka do takej uličky) je predajňa Motýľ a tam tiež predávajú kočíky 🙂

mihanka
18. sep 2009

ahojte... 🙂
margaretka, aj mne je luto, ze jarmok skoncil... 😅 ti tvoji drobci su uuuzastniii, rodicia si kaaavickujuuu a oni spokojne sedia v kociku... 😀

lucinkaa, som sa zasmiala, ze kedy ideme domov?? 😀 😀

danulik, my ideme vyskusat len fitlopty v hviezdicke, neviem, myslim, ze nase princezne su este male na taketo aktivity ako yamaha, kde musia byt sustredenejsie, ale uvodnu hodinu ked vyskusas, uvidis... 😵 potom daj vediet...

milada, margaretka ti podala vycerpavajucu info... 🙂 ale v tom baby svete maju najvacsi vyber...

baby aerobik sa coskoro zacne... uz nas je viac, az tolko viac, ze budu musiet byt dve skupiny... 😅 😅

margaretka11
18. sep 2009

Ahojte 🙂

Mihanka, ale nemysli si, keby deti neboli v kočíku tak si tak spokojne nekávičkujeme 😀 . Lietali by sme za deťmi 😀

Viete čo robím, keď už deti veľmi vystrájajú a ja neviem kam z konopí? Pustím Krtka, to je sila, ale pri tom jedinom vydržia chvíľu v pokoji 😀

danulik
18. sep 2009

vdaka baby 😉 zacina to tusim 28. septembra, tak potom dam vediet, ci sa oplati 🙂

mihanka - a tie fit lopty su o com?

millada
18. sep 2009

margaretka, dakujem velmi pekne za info 😉 Uvidim, kolko stihnem pozriet a dam vediet, ako som dopadla 😵

lucka0122
18. sep 2009

ahojte babule..mihanka tak na tu yamahu mam komu zavolat a plati sa kedy?

mihanka
18. sep 2009

margaretka, ale ved to, ze oni si v tom kociku spokojne sedeli... 😀 😀

danulik, neviem, este sme neboli... 😉

lucka, skus zavolat p. Majke Šabovej - 0915 793 082 , ta uvodna hodina je asi zadarmo, potom ak sa vam bude pacit, tak sa plati, ale rumka povie viac, ona uz absolvovala s Luckou fitlopty, my ideme prvy x... 🙂

margaretka11
18. sep 2009

Danulik, aj keď pre moje deti to už nie je, ale som zvedavá na info 😉

Mihanka a ja som vďačná zato lebo keď už definitívne vylezú z kočíka tak amen tma 😀 . Už aj teraz je vidno, že sa im kočík prestáva pomaly páčiť, musím byť stále v pohybe, akonáhle niekde dlho stojím tak sa začnú šplhať a vyliezať..

margaretka11
18. sep 2009

jo a millada držím palce pri vyberaní kočíka, dúfam, že si nájdeš svojho favorita 🙂

vateska
18. sep 2009

Ahojte babule......no citam citam, ze tu pisete o Yamahe. Aspon co ja viem od Sonicky, tak by sa malo zacinat posledny tyzden septembrovy a budu informovat cez telefon alebo len sms-kou. Nam tiez este nic neprislo, ale ved este je cas....... 😉
Pre tych novych ja si Yamahu velmi chvalim, vsetko vsak zalezi od vas a vasich deticiek ci sa budu zapajat a ci tam budu radi chodit, ale urcite odporucam. My uz ideme na druhe pokracovanie a vla sme sa tam naucili 🙂 🙂

Ja by som sa vsak chcela prihlasit na nejake cvicenie pre nas zienky, viete mi poradit???

papa a pekny zvysok vecera a od zajtra pekny viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikend..... 😉

rumka
19. sep 2009

Vateska do Hviezdičky volaj do Hviezdička Mihanka bude precvičovať aerobik 😉 a ja chcem skúsiť brušné tance 😀

fitlopty odporúčam cičí sa na nich aj trochu tancuje na pesničky no tancuje 😨 skôr jet malá choreografia nám sa to páčilo boli sme medzi deťmi pohrali v herni a tak

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka0122
21. sep 2009

rumka a to ked chcem ist aj na fitlopty aj na yamahu to sa plati zvlast?

nikusa9
21. sep 2009

ahojte, tak my sme sa prihlasili na yamahu, budeme chodit v stredu o 16:15....no este by som brala nieco na pondelok... 😕 🙂

rumka
21. sep 2009

Lucka ano každé zvlášť 🙂

alienka
21. sep 2009

Nikus, tak na hudobnej sa nestretneme ☹, teraz prisiel mail, no tak my sme sa prihlasili na stredu o 10.45, aspon cas som takmer trafila 😀 😀, ach ta skleroza 😀.

lucinkaaa
21. sep 2009

ahojte kocky, a kam budete chodit na tu Yamahu? Nas nasmerovala do Radvane ale este nam nic neprislo.

alienka
21. sep 2009

Lucka, hod mi mail do IP, poslem Ti to, videla som Vas tam niekde 😉

lucinkaaa
22. sep 2009

alenka dakujem 🙂

lucka0122
23. sep 2009

ahojte tak sme prihlaseny na yamahu aj na fitlopty 1.10 o 9.00ho to zacina vo hviezdicke

gabii83
23. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ahojte co vy na tento kocik, mam si ju kupit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre