Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lucka0122
10. nov 2009

dakujeme my ideme dnes na 18mesacnu prehliadku len sa mi nece vycikat do nocnika ide ma porazit.kedy dame to stretko?

loren
10. nov 2009

ahojte baby poradte daku kaviaren s peknym detskym kutikom

luciabah
10. nov 2009

ahojte

mihanka... len aby si pomalinky nebola lepsia ako ostatni cvicitelia a ti budu chodit na inspiracie k tebe 😉
nikusa... dakujem za inspiraciu s jaslickami, nasa gretulka nastupuje v marci, zajtra zanasam prihlasku, dufam ze bude spokojna, aby som aj ja bola
papa

duracelko
10. nov 2009

"loren" my sme boli nedavno v pizzerii v rusticane - a malá bianka nechcela stade ani odist (je tam domček, šmýklavka, stolík na kreslenie)

bianka je chorá od piatku, ale už jej to prechádza. vyzeralo to na zápal priedušiek, ale doktorka povedala že ma všetko čisté tak jej nič nepredpísala 😠 😠 . berie mucosolvan čo som jej naordinovala v piatok.

baby neviete mi poradiť?? hladam kozmetičku na depiláciu tu v BB. chodila som vo Zvolene. ak niektorá chodíte pošlite plíííz IP. dakujem

hrozné počasie je vonku

rumka
10. nov 2009

loren Magnolia pri dieceznom dome je to raj reštaurácia nám sa tam páčilo 😉

loren
11. nov 2009

duracelko rusticana je kde prosimta?rumka ta ista otazka kde to je prosim 😉 som bystricanka sice ale dako to neviem 🙂

rumka
11. nov 2009

Loren na Kapitulskej ulici pri Diecéznom dome ako chodíme MC rodinkovo 😉

duracelko
11. nov 2009

Loren - je to tam kde MC donald, je tam OKey elektro, bol tam aj ševt. je to trošku od ruky. autom sa dááá a je tam pekne. smer od radvane ku OC europa

gabii83
15. nov 2009

ahojte babule ako sa mate, mi celkom fajn,, zubky rastu, skola sa zacala, aj skuskove, mame vela vela zubkov - 7 😀
potrapili sme s nimi, a este sa to neskoncilo, rastieme ako z vody, zajtra ideme do kniznice sice len tam a spat, lebo priamo sa tam chystam zo stanice, vratim sa od mojich rodicov.... takze budeme sa ponahlat dfomov, treba navarit upratovat dufam, ze ma necaka bordel, boli sme prec skoro tyzden....

takze tak, vy ako sa mate???
pochvalte sa s drobcami

rumka
15. nov 2009

no my fajn hlavne ked sa mi nestratí Lucka čo takto na budúci týždeň stretko v diecéze ??? 😕 😕 😕

loren
15. nov 2009

jaj no jasne viem ale v rusticane som detsky kutik nevidela musi byt dakde zasity 😉 a co sa tyka toho druheho tak to ja mam par metrov lebo byvam v radvani 🙂

lubica69
15. nov 2009

ahojte
loren v rustikane v radvani kútik je a suprový 😀

lubica69
15. nov 2009

rumka môžme 😀

gabii83
16. nov 2009

mozme som za ideme aj mi, ale iba ak nikto nema H1N1 😀 😀
uz sa tesime aj s Leikou 🙂))

mihanka
17. nov 2009

my sme sa uz aj dohodli s Luciou aj Tilky na stredu - zajtra doobeda, kto sa prida? 🙂

lubica69
17. nov 2009

My chceme ísť zajtra na 11:30 do mostíka na yamahu Konečne zdravý A pred tým nestíhame 😢
Tak my nabudúce 😀

gabii83
17. nov 2009

aj mi nabuduce poobede mam skusku tak mi ideme len tak okolo domu a tak
pekny den vam
ahojte...

rumka
17. nov 2009

nám to vyhovuje tešíme 🙂 🙂 🙂

klimka17
18. nov 2009

ahojte, chcela by som sa spýtať či nemáte niektorá skúsenosť s homeo. liekom Influenzimum 15ch. hlavne ako sa dávkuje u detí dakujem za odpoved Adriána

lucka0122
18. nov 2009

ahojte ako sa mate?kedy je stretko?nemam ani casu chodit sem ale aspon vas citam....deturence ako sa maju?su zdravucke?ja pomaly patkovi aj darceky kupujem aby to nebolo tak chytro naraz lebo je to vela...

zucka
20. nov 2009

Ahojte kočky, chcela som sa opýtať, či niektorá z vás nedáva dieťatku hami mličko, prišla mi trojka 200 gr. a my sme na HA Nutrilone. Nepoznám nikoho, kto dáva Hami a je mi ľúto to vyhodiť.

lucka0122
21. nov 2009

ahoj zucka mi sme davali obcas hami je to lepsie ako nutrilon ale teraz neviem kto to dava..

margaretka11
22. nov 2009

Ahojte maminy 🙂

nemáte niektorá záujem o 5 ročnú manželskú posteľ? Deťom totiž ideme spálňu prerobiť na detskú a potrebujeme sa postele dosť súrne zbaviť. Tá posteľ ešte stále dobre slúži svojmu účelu, ale na matraci je už cítiť, že si zažil svoje, však musel udržať mňa aj s dvojičkovým nákladom 😀 . Ale niekde na chate by sa ešte určite osvedčila 🙂 . Na cene by sme sa dohodli, ale museli by ste si zabezpečiť odvoz lebo posteľ je hebedo s úložným priestorom dole a odmontovať ide iba čelo 😝

miskasulka
25. nov 2009

Žienky prepáčte že som k vám sem vtrhla ale mám pre vás ponuku zárobku. Nechce si niekto robiť autoškolu? Alebo poznáte človeka, ktorý nemá vodičák? ak áno dohoďte ho ku nám a za každého človeka budete mať zisk 10 eur =) vodičák inak stojí 300 eur ak nájdete niekoho ozvite sa mi aj na číslo 0911 828 476. Ďakujem

adal
25. nov 2009

margaretka11, Katka, k dnešným meninám Ti prajeme s Lukáškom veľa zdravíčka, šťastia, lásky, aby Ťa drobce poslúchali a nech si po celý zvyšok života šťastná v kruhu rodinky ...
🙂

maculik
25. nov 2009

Ahojte kocky, zajtra letim k svokrovcom do BB a chcem sa spytat, neviete mi poradit nejaky tehu obchod? Potrebujem rifle a tu je to zbytocne drahe.
Dakujem

lubica69
25. nov 2009

Margarétka ty si Kakta???Tak to som ti raz zle písala na Margarétku k meninám 😅 Tak dnes všetko naj naj naj
A všetkým Katkám 😀

alienka
26. nov 2009

Katka - Margaretka, vsetko najlepsie k vcerajsim meninam 🙂 🙂 🙂

margaretka11
26. nov 2009

Ahojte, ja len na skok, ďakujem krásne za všetky gratulácie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nikusa9
27. nov 2009

ahojte, mate už nejake info kam na Mikulaša??dakujem 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre