Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
16. mar 2009

Tak to je šikula to je dobre keď máte zatiaľ kam ísť a oddýchnuť si s Paťkom 😉

gabii83
17. mar 2009

no luci to je super, ze ste si nasli ozaj dobru dr, tak sa uz mozes ukludnit...
mi sme uz o 5.45 hore, one ma nejaky vnutorny budik vzdy sa zobudi takto 😠 😠
a hrame sa do tej pol osmej , ona zaspi a mne sa uz neda..

vcera som zacala zase tie homeop. gulicky na zvys. tvorbu mliecka brat bo je toho malo a nestaci jej...
vycucala z oboch a skusila som s odsavackou a obidva uplne prazdne a jej to nestacilo ale zaspala...
dnes je toho uz viac

a ozaj, uz viem ako sa volala ta herecka u kt. sme boli v Ba, "Milka" - Emilia Vášáryová 😵

ja som ju nepoznala už hej, bola taka mila, vôbec nie je namyslená....
užasna zena..tak sa tesim ze som ju mohla spoznať osobne a mohla som s nou byt pekne dve hodiny

lucka0122
17. mar 2009

gabi lubka uz som konecbne kludna ze ma patko dobru dr...gabi ja som na mlieko si robila zaprazane polievocky,vajickovu a vtedy sa mi tolko mlieka robilo ze az...a vela tekutin som vypila aj 2-3 litre za den aj nasilu ale oplatilo sa ja mam doteraz vela mlieka....a jogurty papaj...

petulig
17. mar 2009

bre ranko babky mozem otazku ? Neviete kde v BB maju tehotenske oblecenie? Moze byt kludne aj cinak,len sa mi nechce pobiehat po meste a snorit kde co maju. 😉

lucka0122
17. mar 2009

ahoj petuling v cinskom v dolnej na rtej strane ako je allianz a pri priore...no a riadny obchod v kapitule complicite...

tatiana75
17. mar 2009

ahojte,
Petulig tehotenske oblecenie maju na kapitulskej COMLICITE, daju sa tam najst aj lacnejsie kusky... a este smerom k prioru, niekde oproti poste alebo este nizsie je taky mensi obchodik. predava tam tak starsia mila pani a ona to aj sama sije. mne isila na mieru riflove nohavice... 🙂
ja mam doma uplne nove tehotenske mencestraky, svetlo hnede. dala som ich reklamovat, lebo sa miroztrhli pri vrecku a oni mi dali uplne novy kus. ale to som uz bola na konci 8 mesiaca, tak som ich uz neobliekala. ja mam vysku 159 cm, stali 1600SK ale predala by som ich za 1200SK. ak by si mala zaujem, ozvi sa.

ja potrebujem tiez poradit. uz som totalne zblbnuta z tych vybavovaciek po porode, tolko papierov, ze mi uz z toho sibe. ak tomu spravne rozumiem, tak teraz ked som na MD, nemam narok na rodicovsky prispevok. ten si uplatnujem az pri nastupe na RD alebo pri nastupe do prace po MD?

petulig
17. mar 2009

luci tam uplne dole asi myslis, co maju vpredu topanky. v dolnej. Pri priore somsi aj myslela, tam je to velke. A v kapitule tam je to velmi drahe? Ci primerane kvalite?diiky

petulig
17. mar 2009

diky baby, musim sa dnes vybrat kym slniecko svieti, lebo uz ma vsetky gate tlacia🙂 ja by som chcela aj na traky nejake rifle ale take som zatial nikde nevidela, ani na nete ani nazivo . tatiana myslim ze prvych 6 mesiacov mas matersku a potom si musis ist vybavit rodicovsky. Ak nie si vydata tak je to 8 mesiacov materska, aspon co ja viem.

alienka
17. mar 2009

ahojte, 😉
prajeme Lubkam vsetko naj k dnesnym meninam, hlavne vela radosti z deticiek 😵 😵

alienka
17. mar 2009

Janka, drzime dnes palce Janickovi, aby Vam to dobre dopadlo 😉

gabii83
17. mar 2009

tati ja tiez som na to nemala narok, to znamena ze ti kt. maju dostavaju pol roka okolo 8000 ?? a po pol roka tich 5000 co mi (trosku viac). takze to si neuplatnujeme nikdy 😒

lubica69
17. mar 2009

Ahoj babky
Alienka ďakujemeee 😉
Materská je pol roka ale ak nie ste vydatéj(a som v tom čase ešte tiež nebola)máte nárok na 8 mesiacov avšak má to háčik ako všetko čo sa týka toho,že by Vám mal štát dať navyše nejaké korunky Musíte dokladovať a čestne prehlásiť,že nežijete v spoločnej domácnosti so zárobkovo činnou osobou ☹ Takže uplatniť si MD na 8 mesiacov je tak povediac nemožné Tiež som sa oklamala
A tehu oblečko som ja len cez net a dala som si šiť
Alienka prosím ťa idete vo štvrtok na yamahu?Chcela by som sa zajtra Soni opýtať či môžme vo štvrtok prísť Už to treba vopred hlásiť a pýtať sa či môžeš 😒

alienka
17. mar 2009

Lubka, chceli by sme ist, no ja mam anginu, tak neviem, ci uz budem do stvrtka OK. Ale hadam budete moct prist, aj tak tomu nerozumiem, to doteraz sa tie zmeskane hodiny nemohli nahradzat ci nam to len niekto zabudol povedat ci ako? Fakt a ako Sebastiankov zubok, napravilo sa mu to? Ze sa to zvykne.

nikusa9
17. mar 2009

alienka-dalo sa nahradzat, ale ako si spravne podotkla nejak sa o tom nerozpravalo...mne to raz sama povedala, ked som jej vravela, ze na dalsi tyzden neprideme...

rumka
17. mar 2009

Lubkám všetko najlepšie veľa zdravíčka a radosti zoživota s detičkami 😉

alienka
17. mar 2009

Nikus, aj som si myslela 😖, by sa nas tam nahodou dovalilo vela nahradzaniachtivych a by to dopadlo ako nasa prva hodina. No som ostala prekvapena, ked nam to vtedy v stredu povedala, akoze normalka.

gabii83
17. mar 2009

jaj ozaj lubkam vsetko naj 😉 😀

lubica69
17. mar 2009

Rumka ďakujemeee 😉
Alienka tak sa len liečkaj
No Soni na yamahe to asi prerástlo cez hlavu keď si to nekontrolovala a že jej minule prišlo do maminy asi 25 detí
Teraz sa musíš hlásiť kam a kedy môžeš prísť a či ti to dovolí
Alienka zúbok má naštastie len posunutý a so Soňou som kôli tomu dosť na nože,že prečo bysi mala ona dávať na to na hodine pozor No nie pozor bude dávať predavačka vedľa z potravín!Juj ale som nahnevaná

lubica69
17. mar 2009

Ďakujeme Gabi 😉

lucka0122
17. mar 2009

lubkam vsetko naj lepsie k meninkam.....my sme teraz prisli z vonka....

lubica69
17. mar 2009

Ďakujeme Lucka 😉

westka
17. mar 2009

vsetko naj naj naj lubiciam 🙂

lubica69
17. mar 2009

Ďakujeme westka 😀

gabii83
17. mar 2009

no tak sme doma a sme po ockovaniach dostala dve do obidvoch nozickach tak ona uz dopredu sa vyrevala este jej nic nerobili a uz plac, asi sa este pamatala na ten odber vo stvrtok z hlavicky a potom aj z rucky lebo sa im to z hlavy nepodarilo ☹ 😒 😢

ale rychlo sa ukludnila tak uz len dufam ze nebudu horucky a tak 😔
este spi pri okne

lubica69
17. mar 2009

Juj Gabi Ani nevrav o odbere z hlavičky ☹ Moje chudatko malinké Tak držím palčeky nech je dobre
No a čo vlastne tento piatok?Ako vždy?

gabii83
17. mar 2009

vsak, to je nieco strasne ,...
no myslim ze hej mi ideme aj vy?? o 10.00 ak bude u nas vsetko ok 😉

lubica69
17. mar 2009

Áno aj my 😉

gabii83
17. mar 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=823465

petuling, tehu gate, vyvolavajucu cenu nepotvrdili uz je skoncena ale ak jej napises tak ti urcite preda ak to chces 😉 😉

gabii83
17. mar 2009

pozri aj ostatne jej aukcie ma tam este nejake veci, mozno ti zide bude sati to pacit atd 😉

lubica69
17. mar 2009

Gabi a ty si tam registrovaná?Lebo na aukcie môžu len tí,že?
Inak babky ja som dnes robila prvý krát lasagne a poviem Vám,že asi najlepšie na svete 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre