Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

margaretka11
26. mar 2009

baby ďakujem 😀 , som rada, že vás bavím 😀 . Keď je úsmev na tvári tak sa dá všetko ľahšie zvládnuť 😉

Nikusa tak dúfam, že aj Saške tie soplíky ustúpia, potvory jedné nepodarené 😝

lucinkaaa
26. mar 2009

margaretka len ci to telepaticky nerozoslali aj na nas 🙂 🙂 🙂

nikus tak aj saska? chudiatka nase deti, nabuduce im musime povedat nech prikuria alebo co.

margaretka11
26. mar 2009

Luci krišpín, žeby mali až taký dosah? Počkaj, však vstanú a ja im vyčistím žalúdky 😠

lucinkaaa
26. mar 2009

no vies ako lia je na telepatiu vnimava 🙂

margaretka11
26. mar 2009

aháááááá, no budeme to musieť poriešiť. Možno pomôže nové heslo alebo čo

lubica69
26. mar 2009

No babky neviem či aj my nezačíname sopliť ☹Malý je nejaký zachrípnutý či čo ako vstal Možno len zo spania Uvidíme ako bude zajtra ráno 😝

lubica69
26. mar 2009

Tu nik nič 😒 ???

lucka0122
26. mar 2009

no co babky kto ide snami do mc?

lubica69
26. mar 2009

Lucka asi my Malý bol len nejaký zchrípnutý keď vstal ale od vtedy OK Takže ak sa nič ráno nevyskytne tak my 😉

lucka0122
26. mar 2009

nam sa tiez dake sopliky zase vratili....ale uz mu netecie z nosteka....riadne som mu vycistila a hadam bude dobre ak nie tak dakedy cez tyzden sa dohodneme..oki?

lubica69
26. mar 2009

Oki Lucka Dáme si v každom prípade ráno vedieť že či ideme 😉

lucka0122
26. mar 2009

ok ak tu nebudem na nete tak staci smska...ale na 50%ano..ved este neviem ako nam bude...ale ak nepojdeme do mc tak aspon do mesta aby sme nenakazili deti..

lubica69
26. mar 2009

Oki Lucka😀

nikusa9
26. mar 2009

mihanka-ja odpadnem aka je Simonka v tych plavkach... 😅 😅 😅 nádherna! 😵 😵 😉 😉

mihanka
27. mar 2009

ahojte...
nikusa lucinka dakujem... 😵 😵

tak som myslela ze tie sopliky sme lapili v bratislave ale ked ich mate vsetci, tak asi aj my v mc... 😕 no hlavne aby to detickam coskoro preslo... my davame mar a nasivin, ale ten len 1,2x denne a morsku sol davate kolko x za den??

margaretka11
27. mar 2009

Ahojte.

Mihanka, morskú vodu môžeš dávať toľkokrát, koľko potrebuje maličká 😉 . Myslím, že tam nie sú obmedzenia. 🙂

lucka0122
27. mar 2009

mihanka ani my sme nesli patko ma sopliky...davam mu morsku sol aj 4krat denne......

tatiana75
27. mar 2009

ahojte,
ako casto mozem davat malej Espumisan? naozaj pred kazdym jedlom? nie je to vela? este sme skusili Infacol, ale ten tiez neviem ci mozem pred kazdym jedlom. mala sa nevie vyprdkat a vykakat... 😅

alienka
27. mar 2009

ahojte, 😉

zas sa nam to tu dako schorobnieva ☹, tak rychle uzdravenie vsetkym 😉, snad sa uz aj pocasie zlepsi a pride konecne aj ta jar 😉

Tanicka, my sme davali Sab Simplex, ked bolo treba, zaberal nam rychlo a nebolo to viazane na jedlo. Ja by som asi nedavala pred kazdym jedlom, skor skus upravit stravu, aj jablcka su dobre na travenie /obielene/, acidko, activia - to Ti myslim uz aj baby radili. Mozno este fenyklovy cajik, neviem ci si skusala, nam ale urobil este horsie.

Lubka, tak to si aj mna potesila, ze Filipko je ako druhe dietatko kludnejsi. Ako to zvladas? A Samko to ako teraz vnima, ked uz ma braceka doma? Fakt v skolke ste ako dopadli? Nam zatial nedali vediet, tak neviem, ci je to dobre alebo zle. 😕 No a s tym mlieckom by som asi tiez pockala, mozno Samkovi este zachuti. My pijeme od zaciatku len raz denne pred spanim, to ma Adko ako desiatu. Ale urcite sa tym netrap, vsak ked Samko papa jogurtiky, kremiky atd, tu dennu potrebu ma pokrytu.

Mihanka, ale aj napriek chorobe sa Vam oplatilo ist do Ba, mate nadherne fotky. Aj ockovi sa krasna podarila.

alienka
27. mar 2009

Margaretka, oslava nachystana? 😅 Ake darceky ste vybrali? Nech mam inspiraciu. 🙂

rumka
27. mar 2009

Ahojte
všetkým skoré uzdravenie
Mihanka Simonke všetko najlepšie k polrôčku veľa, veľa zdravíčka a radosti (včera sme to nestihli) a v plavkách je hviezda už môže mať aj leto

Dnes sme boli v MC s Alienkou a Aďkom bolo kľudnejšie 😀 a neviem či sa Lucka tam dobila energiou lebo ešte stááááááááále nespí 😲 😅

alienka
27. mar 2009

Rumka, tak my mame opacny problem, Adko este stale spi 😀 /to nie ze by som sa stazovala/ 😀 a dobre, ze si spomenula, aj my sa pripajame, Simonke vsetko naj k polrocku. 😅

lubica69
27. mar 2009

Ahoj babky
Ani my sme dnes nebol ☹ Nie žeby sme boli chorý len som nevedela či niekto pôjde bo Lucka mi ráno písala sms že nie Ale pravdupovediac ani sa nám veľmi nechcelo Tak nabudúce 😉

margaretka11
27. mar 2009

Ahojte. Mihanka, aj ja Simonke gratulujem k 6 mesiačikom, nech sa jej darí 😵 😵 😵

Alienka asi ťa moc nepoteším, tento rok sme sa s darčekmi nepretrhli. Najväčší totiž deti dostanú až v júni, pôjdeme do Chorvátska. Takže darčeky sú skôr symbolické, nejaké oblečenie, plyšoví krtkovia a náradie do piesku. A dúfam, že dostanú nejaké euríčka a potom im kúpime niečo na dovolenke 😉

lubica69
27. mar 2009

Mihanka krásne fotočky Hlavne v tých plavkách 😉
Jej Margaretka tak vy idete v lete do chorvátska?Krpci si to tam určite pekne užijú 😎

margaretka11
27. mar 2009

Lubica to dúfam. Ja sa už tak tešííííím, že radšej o tom ani nerozprávam, aby som tú dovolenku nezariekla. Aj tak sa furt bojím, že sa niečo pritrafí na poslednú chvíľu a nebudeme môcť ísť 😔

lubica69
27. mar 2009

Nevrav Určite Vám to vynde My sme minulé leto šli do Egyptu zo dňa na deň Tak neplánovane No malý mal zadara do 2 rokov 😉

margaretka11
27. mar 2009

joj dúfam 🙂

lubica69
27. mar 2009

Určite neboj 😉 A ako a kam plánujete ísť??? 🙂

margaretka11
27. mar 2009

Pôjdeme autom a do Puly. Moji rodičia tam už boli, veľmi sa im tam páčilo. Ideme aj s našimi, čo je veľká výhoda, bude nás viac na deti a hádam si aj my s manželom trochu užijeme sami seba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre