Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

dasenka29
10. mar 2009

tym detickam uz asi tiez lezie na nervy to pocasie☹aj my sme skoro hore..

lubica69
10. mar 2009

Ahoj babky
My sme spali super ako skoro vždy a vstávali o pol 9 😉
Len autíčko mám stále pokazené tak ☹
Inak tu u nás je dnes celkom fajn počko 😎

dasenka29
10. mar 2009

ahoj Lubi,aj tu je pekne dnes🙂
my sme boli vcera na pohotovosti☹

lubica69
10. mar 2009

Dasenka IP

lucka0122
10. mar 2009

ahojte dasenka preco ste boli na pohoovosti.....?co sa stalo?my sme terazprisli z vonka spali sme dve hodiny vonka...a vy ako?dnes je pekne

dasenka29
10. mar 2009

lucka IP

lubica69
10. mar 2009

Ahoj ste tu niekto 😉 ?

gabii83
10. mar 2009

zucka mi chodime na namestie a spat, a nasa dr je Soltesova - homeopaticka.

a baby mi sme ten kocik nevyhrali neviem kto to vyhral, mi musime este tu nasu mat neviem dokedy, dostal T. pokutu a ato preto lebo zabudol si minulorocnu pokutu vyplatit tak mame radost...120 euro

zatial mi ideme piatok kto este??

luci s rumkou na namesti skoro a vodniickou pri novamede skoro

vodniicka
10. mar 2009

my mozno prideme..Maco uz nesopli nastastie..

lubica69
10. mar 2009

Gabi tak T je šikovný 😒
My teda asijavascript:addEmoticon('😉','vBody')

lucka0122
10. mar 2009

ahojte tak hadam prideme aj my.....kto idete zajtra na prechadzku mohli by sme sa stretnut...

lubica69
10. mar 2009

To čo mi napísalo 😅 Som si až teraz všimla 😵
Lucka ja chodievam 2-3 krát ale mám pokazené auto takže budem rada ak sa dostanem v piatok 😀

rumka
10. mar 2009

aj my ideme ak sa nič nestane 😉

lubica69
10. mar 2009

Aj my 😀

gabii83
10. mar 2009

luci mi ideme,, kedy priblizne si sa chystala???no ja neviem ako s malou kedy papa a tak, ale zavolame si?? napis cas priblizne a posnazime sa... 😀

zucka
10. mar 2009

Ahojte, gurti chápem ťa aj ja som bola celý deň ako mechom udretá..Táničku som dala pred hodinou do postieľky a ešte stále nespí. Gabi naša dr. je Rosiarová - počula si o nej niečo? Mám z nej niekedy zmiešané pocity.
A my zajtra určite neprídeme, máme uvítanie do života a potom ideme dať Táničke prepichnúť ušká.

mihanka
10. mar 2009

ahojte..
my prideme ak sa nic nestane... 🙂

zuzka zajtra drzim palce.. uzite si uvitanie a neboj uska prezijete... 🤐 😉

dnes simonka prelomila rekord a dokazala nas zobudit uz o pol 6 takze sme boli tiez cely den ako prasteni... 😖

lubica69
10. mar 2009

Juj babky tak s tým vstávaním nezávidím ☹ My síce ráno búvame dlhšie ale zato večer chodí malý neskôr 😒
Ale zatiaľ nám to tak vyhovuje 😉
Zucka tak sa zajtra držkajte aj potom s uškami a v piatok sa nám prídite ukázať 😀
Inak čo sa týka Rosiarovej Ja som bola u nej len pár krát ako dieťa a pravdupovediac ako detskú pre svoje deti by som ju nechcela Podľa mňa musíš mať aj ty dobrý pocit s doktorky My s Mihankou máme super dokinu,že?

zucka
10. mar 2009

Lubica, ja som to doplietla, keď som písala, že zajtra neprídeme, lebo máme uvítanie a ušká, tak som myslela piatok🙂 Takže až ten ďalší... A prosím ťa, stalo sa niečo, alebo prečo máš k Rosiarovej taký postoj?

zucka
10. mar 2009

A ktorú máte doktorku? Bože Tánička ešte stále kecia v postieľke.

lucka0122
10. mar 2009

gabi mne je to jedno kedy ale uz ma nebavi sa po sasovej prechadzat ako sisi...uz aj mesto by sa patrilo....rano musime k doktorke a potom ved sa ozveme...co a kedy..ok_idem ja buvat bo maly uz spinka..ahojte a dobru nocku vsetkym...

lubica69
10. mar 2009

Nie zucka neboj Nič také Len sa mi zdala čudná ale to aj Šoltésová Ja nevravím,že nie sú dobré a nemajú skúsenosti ale ja mám vačšiu dôveru knašej mladšej dokine ktoráje superProste to neviem opísaťale sadla nám
Volá sa Stella Herková
Tak v piatokneprídete? ☹Tak nabudúce 😉

lubica69
10. mar 2009

Lucka po Sásovej???Nebývaš v Badíne?

lucka0122
10. mar 2009

lubka byvam v badine ale teraz som isla k rodicom kuknut ich.....dobre si pamatas..... 🙂

lucka0122
10. mar 2009

lubka a ta herkova ma kolko rokov ?a kde je,

lubica69
10. mar 2009

Aha 😉 Áno pametám 😀

zucka
11. mar 2009

Dobré ráno, všetkým a hlavne detičkám, ktoré budia maminu o piatej🙂 Neviem, čo to má Tánička za nový zvyk☹

lucka0122
11. mar 2009

dobre ranko tak my v noci o jednej zase teplota 38,5 tak idem snim k doktorke...pa dam vediet ze co

gabii83
11. mar 2009

zucka tak sa stretneme mi totoiz tiez mame uvitanie o tretej ale mi ideme aj tak aspon na hodku ci tak

no luci tak zo stretka dnes nic aj tak je na figu pocasie

gabii83
11. mar 2009

rosiarova je vedla soltesovej hned ona je za prvymi dverami a posledne dvere su rosiarovej, tiez som nic moc o nej nepocula preto som radsej vybrala rosiarovu a som spokojna, jedine sestricka je u soltesovej dobra a mila ako som pocula...ale som ju este neviedela

ja som spokojna dufam ze aj o rok budem....
tak zatial baby sa majte krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre