Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
26. mar 2011

ahojte, ja bysom chcela dcere dat prepichnut usi, ma 2 daco :-P zatial nemame ale nausnice, podla vas strieborne by jej vadilo? akoze uskam, ci radsej chir. ocel, zlato. velmi rada sa paradi poslednu dobu tak chcela by som jej aj striedat ak bude mat nadalej zaujem, lebo aj ja mam vela ibaze nenosim zatial - ale budeme sa spolu paradit 🙂
dakujem

gabii83
26. mar 2011

@dominika85 ahoj 😀
môj nazor vies, ale som zvedava kto co mysli, tak piste baby. sice si sa uz urcite rozhodla.

baby_club_zabka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabii83
28. apr 2011

ahojte baby, tehotensku masaz hladam v BB poradte mi, diky

martanka11
25. máj 2011

Tipy Kam s detmi v Banskej Bystrici a okoli najdete na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Kam-s-deťmi-v-Ba... Pridajte sa a prispievajte. Viac hlav pokope, viac zabavy s detmi 🙂

adel1234
2. nov 2011

Ahojte baby,
mate niektora z Vas skusenosti s Mudr. Tomlyovou (ORL)?

tinockaaa
3. nov 2011

@adel1234 áno, bohaté. 🙂

rybka08
11. nov 2011

@tinockaaa dnes sme u nej, mozes mi prosim napisat ci mate dobre skusenosti? Dakujem.

bobocka
11. nov 2011

@adel1234 ja mam s nou skusenost.bola super mila,velmi zlata k malemu,no predpisala mu taku konsku davku fenistilu,ze pediatricka mi to hned skresala. a dala mu to na tak dlho,ze som sa ako matka vooobec necitila dobre davat dietatu tak dlho liek.a mala som pravdu.o par dni bolo dietatko superzdrave a na dlhu dobu 🙂 ale pristup skvely 🙂

tinockaaa
12. nov 2011

@rybka08 no chvíľku som si zvykala, ale ona je celkom milá, aj sestrička, porozpráva, vysvetlí a s čím som sa teda u iných ORL nestretla tak pomáha prerezávať zúbky, čo nám teda riadne pomohlo párkrát, keď sa zuby nechceli samé prerezať. Jediné čo mi hrozne vadí je vždy strašne veľa ľudí, tam ak ideš na kontrolu tak je celkom možné že za ten čas v čakárni chytíš hocičo iné. a taktiež keď som potrebovala ísť so synom ktorý mal 3 mesiace, tak sa nedalo prednostne objednať, preto som šla vtedy radšej k inej. Ale keď bol synátor starší tak sme sa vrátili. 🙂 bolo treba zuby prerezať.

rybka08
13. nov 2011

@tinockaaa dakujem, na mna tiez dobre zaposobila, venovala sa nam v pohode napriek plnej cakarni a to uz bolo 13:00, len malemu predpisala glukokortikoidy do nosteka, tak premyslam o tejto liecbe...
A ta vyhriata plna cakaren je naozaj strasna, my sme sa radsej prechadzali po chodbach a sedeli na lavickach mimo.

jasmihka
28. nov 2011

Ahojte Bystričanky, viete mi poradiť dobrú a príjemnú detskú zubárku v rámci BB? Ďakujem 🙂

tatiana75
12. jan 2012

ahojte,
chcem vas poprosit, ci by ste sa nepodelili o vase skusenosti so skolkami v BB. hladame nieco od septembra a v marci su uz zapisy. my sme zo sasovej, ale nevadi nam ani vacsia vzdialenost. dik. 😉 😉

gabii83
8. feb 2012

ahojte skusenosti o skolkach by sme prijali aj mi... mi rozmyslame na ul. Jilemnickeho, RAdvanska - tam su 2, alebo druzby? kolko chodia deti von, ake je vybavenie atd

lucinka1104
10. jún 2012

@gabii83 Ahoj tak pre aku si sa nakoniec rozhodla?Mne LUkyho vzali do Radvanskerj 28 🙂

rozala111
26. jún 2012

Ahojte, sú tu maminky, ktorých synčekovia chodia na futbal Jupie? Chceli by sme tam dať malého od septembra, teda on chce veľmi futbal, v januári mal 4 roky, a bývame v sásovej, tak by sme to nemali ďaleko, len neviem, ako to tam chodí, koľko čo stojí a čo budeme potrebovať a či ste s Jupie spokojné. Ďakujem

kajabb
12. aug 2012

Ahojte Bystričanky, my sme už trocha vyrástli, teraz začínam riešiť základnú školu. Vie mi niekto poradiť?
S MŠ to bolo ťažké, dosť som vyberala, ale nevybrala som dobre. 😖

lubica69
12. aug 2012

@kajabb a kam ste chodili do MŠ?

diorka
12. aug 2012

Baby, nejaka dobra detska kozna, dajte tip, dakujem

kajabb
12. aug 2012

@lubica69 Na cestu k st.nemocnici. Na jedno odporúčanie, ale mohli sme si vybrať lepšie. Málo chodia von, miesto toho pozerajú televízor. A ťažká komunikácia. A slabé vybavenie.Oni 2% z daní začali zbierať len tento rok sa zobudili. Takže zápasia so základnými problémami, na deti zostáva menej času, energie. Majú to tie baby ťažké, do je fakt. Ale sú aj lepšie škôlky, na Družby som dobre počula, tiež na Skubín.

kajabb
12. aug 2012

Baby, nikto nevie poradiť základnú školu? Nemáte nikto súsenosť? 😕

mawiya
1. sep 2012

@kajabb moje decká chodia do Śkoly u Filipa - je to súkromka, ale platíme naozaj málo za mesiac, nikdy nepýtajú peniaze naviac (kino, plaváreň, sauna, divadlo, zošity, farbičky, výtvarné potreby - nič neplatíme). keď si porovnám, koľko sme platili za škôlku a to stále pýtali za divadlo, kino. Učiteľky sú úžasné, starší syn tam ide už do 6 ročníka a mladší do tretieho. Ja som spokojná. Dvakrát do roka školy v prírode, iba strava je riešená v škole na Bakosske a tá nie je bohviečo. ak budeš chcieť viacej info kľudne napíš. 🙂

kamka_baranova
1. sep 2012

zienky prosim vas a kde je ta skola u Filipa?

kajark
3. sep 2012

ahojte banskobystricanky, mozete prosim odporucit optiku s velkym vyberom detskych ramov? dakujem za vsetky rady. Katarína

kajark
3. sep 2012

@kamka_baranova skola u FIlipa je na Bakkosovej ZS, myslim ze je rozdelena na statnu a este je tam aj tato Skola u FIlipa

nikusa9
13. sep 2012

@kajabb dobrá otazka, to by zaujimalo aj mna 😉 my sme mali školu hned pod nosom, mala by ani cez cestu nemusela prejst a nam ju tento rok zrusili ☹ ☹ tak teraz mi je jedno kam ju budem vozit..tak by som aj ja rada chcela vediet ake su dobre školy..kedze nie sme povodom odtiaľ, tak to je trošicku horšie sa zorientovat... 🙂 😉

mihanka
19. okt 2012
rumka
7. apr 2013

Ahojte 🙂 chodieva sem ešte niekto ?

lubica69
7. apr 2013

@rumka Ahoj No veru už asi nik 😅 ☹

boniqa
2. feb 2014

Banebky nepoznate niekoho z BB kto pečie krasne tortičky ale aj chutne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre