Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

loren
11. dec 2009

ahojte nechodi vase dieta niekomu do skolky na radvansku 28

lucinkaaa
13. dec 2009

rumka Lucke vsetko naj naj k meninkam nech pekne oslavi drobcek maly 😵 😵

lubi22
13. dec 2009

Rumka Lucke vsetko naj k meninkam 😵 A blahozelam aj velkej Lucinkeee 😵

rumka
13. dec 2009

Ďakujeme a aj vekej Lucke všetko naj naj naj.... 😉

alienka
13. dec 2009

Luckam, malym aj velkym vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂
Lubka, skore uzdravenie, snad to uz bude lepsie 😉
Mihanka, zajtra neprideme na aerobik, sme obaja chori ☹ 😔

lucinkaaa
13. dec 2009

dakujem 🙂

margaretka11
13. dec 2009

Ahojte. Prajem všetko naj, naj, naj Luckám k dnešným meninám 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Loren a Sára pôjde do 28-čky? Počula som o tej škôlke, že je dobrá a aj učiteľky, ale nič viac neviem. Je možné, že Sára tam bude chodiť s dvoma pármi dvojčiat (ak nie aj viac), dievčatkami. Naši pôjdu do 26-tky 😉

mihanka
13. dec 2009

vsetko naj naj Lucinkam... 😵

Alenka... vyliecte sa, nech ste do vianoc fit... 😉

rybka08
16. dec 2009

Ma niekto vazny zaujem o krasne steniatko zlateho retrievra? Znamy ich ponuka do daru, ak nebude mat nikto zaujem, da ich utratit, co by bola neskutocna skoda!!! A to by sa nemalo stat, nesmie sa!!!
( Ak viete o niekom, dajte mu prosim vediet!!!)
Kontakt poslem cez IP.

lubica69
17. dec 2009

rybka ip 😀

rumka
22. dec 2009

Ahojte...
... tak na vianoce pripravené? Ja ešte dopečiem koláč a postavíme večer stromček a HOTOVO 🙂

A prajem vám Šťastné a Veselé vianoce 🙂 🙂 🙂

lucka0122
22. dec 2009

ahojte babule ako sa mate ani nikto nepise..kedy bude stretko?

nikusa9
24. dec 2009

Maminka, chcem Vám a vašim rodinkám popriať krásne Vianoce, aby ste ich prežili v láske a šťastí. detičkám veľa darčekov a radostí. Nech nie len dnes ste šťastní a spokojní, ale aj celý budúci rok 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a POZOR na kosti.... 😉 😀

grobaroval
25. dec 2009

ahojte babenky 😀 akurát sme sa presťahovali do BB zo ZV a hľadám nejaké známosti 🙂 🙂 🙂 nemám s kým kočíkovať našu princezničku ☹ síce teraz je počasie na nič, ale keď bude pekne rada by som s niekým hodila reč pri tlačení kočiarika bývam na Radvani 🙂 papa a pekné sviatky 😉

lucka0122
28. dec 2009

ahoj grobaroval mi sa stretavame vsetky skoro co sme tu tak sa mozete pridat......ako sviatkujete?my dako zle spime a ani nechceme spinkat

grobaroval
30. dec 2009

ahoj lucka no to by bolo super 🙂 za tieto posledné dva dni keď bolo pekne som sa len motkala tu pri paneláku, aby som nezablúdila a trafila domov 😀 😀 😀 lebo tá BB je pre mňa ako za trest 😝 musím si zvyknúť kde čo je 😅 .... my sme sviatkovali celkom dobre. malú stromček zaujímal nejaké 3 minúty, potom zbadala pod stromčekom betlehem, tak ten ju dráždil a nakoniec strhávala dole gule a salónky, len sme striehli aby nestiahla celý ten strom na seba, lebo máme veliký 180cm tu by ju riadne privalilo 😖

gabii83
30. dec 2009

ahojte mi uz mame rok a chodime od 17. dec. facebookovci mozte kuknut fotky a rastu nam trojky dole, tak zase rev, plac, nepapame, len na rukach....
och joj nech uz je ten zubok vonku

pekny den a vse naj do noveho roku vam Praje Leus a Gabi

lucka0122
31. dec 2009

stastny novy rok 2010 nech je krajsi ako rok 2009.....ahojte drzte sa

margaretka11
31. dec 2009

Ahojte, chcem Vám popriať do Nového roku všetko naj, naj, naj, nech sa vám aj s rodinkami darí, hlavne nech ste zdraví 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mihanka
2. jan 2010

ahojte, vsetko dobre a vela zdravicka prajem vsetkym... 😵 😵

grobaroval... vitaj 😉 chodime s detickami aj cvicit, alebo na ine kruzky do MC... 🙂 tak sa mozes pridat...

od pondelka 4.1 cvicime zase aerobik maminky, tak sa pridajte... 😵

grobaroval
3. jan 2010

ahoj mihanka a kde je tu MC? 🙂

adal
3. jan 2010

Ahojte 🙂,
želám Vám do nového roku všetko len to najlepšie, hlavne veľa veľa zdravíčka Vám, detičkám i Vašim rodinkám 🙂

matinka1
4. jan 2010

ahojte, chcem sa opytat, ci niektora nemate skusenosti s predporodnou pripravou na foncorde u lubici longauerovej. Buduci tyzden by som mala zacat niekam chodit, len sa neviem rozhodnut, ci k nej alebo diecezne centrum na kapitulskej. Tato pani nema ani internetovu stranku, tak si to neviem porovnat. Dik za info a radu

katuska26
4. jan 2010

matinka- ja som k nej chodila je super, určite vrelo odporúčam, pri druhom tehu určite znovu k nej 🙂 a
Aďka gratulujeeeemeee 🙂 🙂 🙂 tešíme sa s vami 😵

margaretka11
4. jan 2010

Ahojte 🙂

Jéééj Adi, čakáte miminečko? To je krása, tak ti želám pohodové tehotenstvo, nech ťa na jeho konci ako odmena čaká zdravé a nádherné mimino 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rumka
4. jan 2010

Všetko dobré v novom roku 🙂 🙂 🙂

Adal blahoželáááááááááááám si prekvapila 😨 😨 😨 🙂 🙂 🙂

maminy ja mám z toho rodičovského príspevku zmätok to môžem požiadať aj ja ked som 2 roky na materskej?

Gabi a Leuške blahoželám k narodeninám a k chodeniu a tebe prajem pevné nervy na vychádzajúce zúbky 😅

alienka
4. jan 2010

ahojte, 😉

Adka, aj ja srdecne blahozelam a prajem bezproblemove tehu, nech Ti tie tyzdne rychlo ubiehaju 🙂 🙂. Aj sa mi zdalo podla fotiek na FB. 🙂

Gabi, Leuske dodatocne vsetko naj k 1. rocku a aj k prvym krockom. 😉 😉

Janka, kukam akurat, ze aj Vam sa to krati, resp. Lucke - co nevidiet oslavaaa 🙂 🙂 🙂.

Matinka, aj ja som chodila k p. Longauerovej a mozem rovnako ako Katka len odporucat 😉.

margaretka11
4. jan 2010

Adi, ty si na FB? A nechceš ma medzi kamošov? 😉

nikusa9
4. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeej aká novinka ADI 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 srdecne blahozelááám 🙂 🙂 🙂 🙂

no na tom FB už frcime vsetci---riadna mania, vsak? 😀

margaretka11
4. jan 2010

Nikusa to hej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre