Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

mihanka
30. apr 2010

fiha tuto to nejako mrzne... 🙂

ahoj Aly, program bude bohaty, este sa len tlacia letaky... usporiadava to MC Hviezdicka...
vystupenia deticiek, tanecnych skupin, folklorny subor Maticiarik, K-dance, music star z brusna, jedna zaujamavA hudobna skupina (to je prekvapenie pre maminky), divadielko, skakaci hrad tam bude... kazda maminka dostane po prejdeni mile vodu a dietatko balonik... sutaz o najlepsi kolac, ktore prinesu maminky... viac ma nenapada... planovali sme aj poradenstvo ohladom socialnej a rodicovskeho a materskej, ale v tom ma vacsina maminiek jasno, takze to je zatial otvorene...

aly
1. máj 2010

Mihanka dakujem za vycerpavajucu odpoved, takze ak nebude prsat urcite prijdeme, velmi sa na to tesime 🙂

lubica69
1. máj 2010

Aj my sa určite pridáme ak bude pekne Slávka prosím ťa a od koľkej do koľkej je to?Ďakujem

margaretka11
2. máj 2010

ahojte 🙂 . Ja len tak na chvíľku som zaskočila sem, ak sa mi podarí tak aj ja pôjdem na Míľu pre deti, tento rok to bude tretia naša Míľa 😉 . Simonka má teraz soplíky, ale vyzerá to na typický škôlkarsky soplík a tak dúfam, že sa to nezvrhne na chorobu. Som iba zvedavá, ako obstojí v skúške Simonkova imunita, či to chytí od nej alebo nie 😀 . Takže ak sa nič nezmrví, prídeme aj my 🙂

mihanka
2. máj 2010

Plagát míľa pre mamu s programom nájdete na tomto linku:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=4072218&l...

Tešíme sa na všetkých... 🙂

lubica69
2. máj 2010

Slávka ďakujem-e Margaretka Simonke skoré uzdravenie Aj my soplíkujeme občas zakašleme Zajtra k dokine Tiež dúfam,že nič vážne Aby sme v sobotu mohli na míľu

rumka
15. máj 2010

Ahoj ja len kuk že čo nové ??? Už to tu nebýva také husté ako kedy si ani stretká nerobíme 😒

lubica69
19. máj 2010

Ahojte No áno je to tu dosť pusté Ale stretko by sme mohli Aj budúci týždeň kľudne V stredu???

maca793
19. máj 2010

ahojte dávam na vedomie zajtra 20.5 od 9-00 do 15.00 sekáčové trhy Robotnícky dom
ja nejdem nechce sa mi ☹ ale ak niektorá z vás pôjde prajem príjemný nákup 😀
vyšantite sa aj za mňa ja som tam nebola od oktobra a dlho už neboli myslím že naposledy mi sms prišla v decembri

lubica69
19. máj 2010

Maca ďakujeme Aj keď ani ja asi nepôjdem ale aj tak dík

evkaco
24. jún 2010

ahojte baby, neviete meno a kontakt nejakeho lekára v BB na 3D?
Ďakujem

brixina
24. jún 2010

@evkaco ja chodim do Radvane k Mudr. Fruwaldovi a on robi aj 3D sono, len neviem ci bere aj ´´cezpolnych´´ ci len baby co k nemu chodia,

tinockaaa
24. jún 2010

@evkaco Mudr. Fruhwald 048/414 55 00

gabii83
9. júl 2010

ahojte baby, mi sme tu uz davno neboli, ale odkedy je facebook :-P...
co noveho mate????
mi mame za sebou dovcu bez Leiky a cudujem sa, ze som to celkom fajn prezila bez nej, a aj ona bezo mna. oddychla som si, mama moja mi ju pekne postrazila...
tak prijemne prezitie leta a uzite si to naplno s detickami

papa Leika a Gabi

margaretka11
30. júl 2010

ej, ej tu som dávno nebola a pozerám, že nie som jediná 😉

Gabi máš pravdu, FB je riadny požierač času 😀

U nás všetko po starom, deti momentálne prázdninujú, aby v septembri zas nastúpili do škôlky a ja hľadám zamestnanie 😉

lubica69
30. júl 2010

Ahojte Tak to som asi jediná čo nie som na FB a ostávam verná koníkovi hi hi Margaretka tak nech sa ti zadarí v hľadaní roboty Drobci už musia byť veľký,že?Hrozne ten čas letí...

margaretka11
31. júl 2010

Veru Ľubka, veľkí sú a urečnení až strach. A čo je horšie, papuľujú, až oči otváram, že ako je možné, aby takí krpáni už papuľovali?? Ja viem, prvý vzdor = prvá puberta, ale hádam nie vo všetkom, či? 😀

lubica69
1. aug 2010

Margareta sme na tom podobne A to ešte ani v škôlke nie sme Uvidíme čo ešte pochytí tam

smolka
6. aug 2010

ahojte baby,
mozem sa medzi Vas priplachtit? 🙂 Chcela by som sa Vas opytat,nakolko som tiez z BB ci mate niektora z Vas skusenosti s kocikmi Jane 2009 alebo Casuplayom.. My mame este casu na kupu, len sa pomalicky rozhliadam.
Hlavne ma zaujima,ak ho ma niektora z Vas, ako s kocikom bola spokojna v zime. Dakujem a zelam krasny wknd 😵

lucka0122
6. aug 2010

ahojte tak my sme tu uz tiez pekne dlho neboli..veru ako je facebook tak chodim len tam je to zaberac casu....ako sa mate?davno sme nemali stretko....co vy na to?

lubica69
7. aug 2010

Ahoj Lucka Veď to už je to večnosť Smolka ja neporadím My sme mali Nurse

smolka
7. aug 2010

lubica69 aj Nurse su pekne 🙂 tak hadam sa medzi vami najde niektora, ktora ma/mala Jane 2009 al. Casuplay odskusane 😅

lubica69
7. aug 2010

@smolka no áno Ja som bola s Nurse spokojná Ono nie vždy je pekný kočík aj dobrý 😉

smolka
7. aug 2010

@lubica69 ja to uz vidim...to bude rozhodovania a pritom som taka nerozhodna nebyvala 😀 😀

lucka0122
8. aug 2010

lubka a kedy sa vam da?
nam hocikedy uz byvame v sasovej...ozvi sa cislo mas

lubica69
8. aug 2010

Ok Lucinka

sakalka
10. aug 2010

Ahojte , chcem sa len opyyť či niekto nevie o sukromnych jasličkach v BB okrem fončordy a podlavic , alebo konkretne , smerom z radvane na Brezno , nie v sasovej zas, Budem vdačna za každe info , lebo na internete su stare zaznamy , nie vždy aktualne dakujem.

kobylka84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misapeca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mihanka
1. sep 2010

Ahojte, fuuha, vsetky bystricanky na facebooku... 😀
lubica, dlho si sa neozvala, ako sa mas? napis ip... 🙂

inak 18. a 19.9 bude v bb profesionalna fotografka, v sobotu bude exterierove fotenie, v pripade zleho pocasia v atelieri v detve a 19.9 bude v mc hviezdicka, s kompletnou štúdiovou technikou... tiez tam bude certifikovana instruktorka manipulacie s babatkami a laktacna poradkyna, ktora bude poskytovat konzultacie ohladom starostlivosti o babatka, spanie miminiek, dokonca vestenie... 😉 viac info na fb - skupina MC Hviezdicka alebo na cisle 0918/807 793

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre