Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
7. jún 2009

Ahojte
Jej Rumka tak rozprávkový super?A aké bolo počko?A o koľkej to bolo?Lebo jedne mamina prišla o 11 a už nič nebolo No a Lucka zlatá

lubica69
7. jún 2009

Babky aje v tom san marine nejaký detský kútik?

gabii83
7. jún 2009

lucinkaaa celkom je to tam fajn, sice detsky kutik som neviedela ale je ma aj 2 terasy, v lete vyhoda, co rusticana nemaaa...
ja som si dala cestoviny s kurac. masom a smotoanovou omackou môj Tomas si dal pizzu, ale neochutnala som lebo to bolo stiplave a s feferonkami hc
oci ja stiplave mozem ale teraz kym kojim nie...

som bola spokojna....aj cenovo....

gabii83
7. jún 2009

jaj a riadne dávky... 😉
ale T. sa pizza nechutila ze vraj bola suchaa....ale mne cestoviny ano a potom T. dopapal a aj jemu to chutilo 😉

lubica69
7. jún 2009

No výhoda v tej Rusticane je ten kútik 😉 Inak robí mi tam segra 😉 Ale to nie kôli tomu
No neviem si predstaviť môjho malého behať po terasa By som behala celý čas za ním 😅

mihanka
7. jún 2009

ahojte... 🙂
gabii, krasne fotocky, boli ste krasna rodinka, mala bola za modru aj ruzovu hviezdu... 😉

lubi, aj ja gratulujem manzelovi k diplomu, teeda ste riadne studirovani... 😵 😅 mne by sa uz absoluuutne nechcelo... preto vas aj obdivujem maminy ako to zvladane, tolko skusok, a venovat sa dietatku naplno, ste skvele... 😉

tu robite chute s dobrym papanickom... este mi povedzte, ktora je rusticana a ta druha tiez... 😅 😅

rumka, Lucka nesklame... ta sa tesi zo vsetkeho a z kazdeho... 😵 😀

zuzval24
7. jún 2009

Ahojte maminky,
nahodou som sem zabludila a velmi sa mi tu paci 🙂 🙂 🙂
Nevadi, ked sa k vam pridam? Do akeho MC chodite? Ja s mojim drobcom zatial len po piesku, mala som pocit ze mu taky kontakt s detmi staci, ale keby sa s nimi hral castejsie, asi by to nebolo na skodu...
Mohli by sme sa k vam niekedy pridat? Nie je navsteva MC limitovana poctom alebo tak nejako?....

PS: Gabii83 - aj ja a moj muz sme sa prestahovali zo Sturova do BB 😀
Svet je maly, nie?
A posledna otazka - je niekto z vas z Radvane?

Majte sa krasne

lubica69
7. jún 2009

Mihanka Rusticana je v Radvani pri Mc Donalde a San Marino na Fončorde pri Astre ak sa nemýlim 😉

margaretka11
7. jún 2009

Ahojte 🙂

Všetkým maminám-študentkám gratulujem k urobeným skúškam a držím palce pri ďalších skúškach, nech sa vám darí 😵 😵 😵

Lubi, tvoj manžel je šikovný, gratulujem mu k ukončeniu druhého VŠ štúdia 😵

Lucinkaa vám teda vyviedli vec, mrzí ma, že s vami takto manipulujú ☹

Zuzval, vitaj medzi nami a mimochodom, ja som z Radvane 😉

My sa máme celkom dobre, deti poslúchajú-neposlúchajú v rámci svojich možností, iste uznáte, že keď podliehate prvému vzdoru alias prvej puberte tak sa nedá rodičov poslúchať vo všetkom. Jeden proste musí robiť zakázané veci, že? My ešte nenočníkujeme, mrzí ma to, ale jednoducho deti musia na to vyzrieť.. Teraz v piatok odchádzame do Chorvátska, dúfam, že nám vyjde počasie, ale som v tomto trochu pesimista, keď vidím, čo sa vonku za oknom deje. A predpovede počasia z ostatných častí sveta tiež nie sú najpriaznivejšie, takéto chladné počasie si osobne už nepamätám...

lubi22
7. jún 2009

Dakujeme este raz 😵

Lucinka mas pravdu, ze si neviem predstavit takym sposobom ucit sa jazyk. Takze je to vyslovene iba na studentoch, hoci bez konverzacii, diskusii a tak podobne si fakt neviem predstavit, aku ma potom to studium uroven 😕

Margaretka zlate fotocky si pridala, ja mam najradsej take vyskerene 😵 Snad sa pocasie vylepsi a dovolenka vam vyjde. V kazdom pripade detickam urcite prospeje vzduch a morska voda, aj keby sa celi nekupali. Co sa tyka nocnika ja to nechavam na leto a teple pocasie, ked budeme u nasich a bude nas viac, ale nerobim si z toho hlavu. Bude ako bude 😉

Ja mam velmi rada pizzu z pizzerie Corona tu na Sidlisku. Je to hned pri nas, cize ked im brnknem najneskor do 10 minut mam navarene 😀 A pizza aj cestoviny mi tam velmi chutia 🙂

margaretka11
7. jún 2009

ďakujem Lubi 🙂 . Ja som dnes len tak na skúšku dala Simonke gaťušky a potom sa jej stále pýtala, či nechce cikať. No vydržala takto behať hádam vyše hodiny, ale potom nanešťastie prišla oznámiť, že cikala 😀 . Ale ja sa tiež zatiaľ nejak veľmi nestresujem, bola by som síce rada, keby sa malí na nočník už pýtali, ale tak 2 roky sa mi naozaj krásne a bezproblémovo vyvíjali a preto si myslím, že raz muselo prísť aj nato, že sa budeme viac snažiť a zabojujeme za život bez plienok 😉 😀

lubica69
8. jún 2009

Ahoj babky
Tak dnes ale máme konečne pekné počko
Margaretka neboj počko vám určite vynde ak takto vydrží 😀
No čo sa týka odúčania od plienok ja som to tiež chcela nechať na teplo no a na moje počudovanie to prišlo ešte skôr a dá sa povedať samo Skúsila som bez plienky No áno najprv bolo,že už som mama cikal ale časom si to kontroloval a pýtal sa mama cikať Teraz dokonca už ani necikne do plienky(ktorú preventívne dám)počas obedňajšieho spánku ale v noci ešte plienku pociká
Takže babky nebojte Ono to príde samo A veľa veľa chváli pri vycikaní na správne miesto veľmi veľmi inšpiruje 😉

adal
8. jún 2009

Ahojte 🙂 ,
všetkých Vás pozdravujeme a gratulujeme dodatočne oslávencom, študentkám aj študentom, lubi, manžel je šikovný 😉
z
uzval, vitaj medzi nami 😉 , ja som pôvodne z Radvane, no teraz bývam na Severnej, no ale keď idem k rodičom, tak sa možno niekde aj zrazíme, no nemáš foto, tak neviem, ako by sme sa spoznali 😵

margaretka, no dávno si sa neozvala, včera som bola na ihrisku pri výškových, som pozerala, či Vás niekde neuzrieme, no ale nič ☹ , snáď nabudúce. Ináč, máte to tam veľmi super. Simonka so Simonkom sú nádherní, rada by som ich videla 🙂 Snáď Vám tá dovolenka vyjde, aj my ideme koncom júla tiež do Chorvátska, tak uvidíme aj my, ako sa popasujeme s počasím. 😉

My sa máme celkom fajn. Trošku nás trápia tie spodné stoličky, ešte stále nevyliezli ☹ Ja som chorá, asi z týchto teplotných výkyvov to na mňa doľahlo, myslela som si, že to prejde bez ATB, ale asi neprejde, vôbec sa to nezlepšuje a bojím sa, aby neochorel aj malý ☹ , no zatiaľ sa stále drží 🙂 My ešte tiež nenočníkujeme, ale neriešim to, skúsime, keď bude teplo alebo na dovolenke, veď nebudeme predsa nosiť plienky až do základnej 😀 Apropo, z tých zubov máme celkom "slušnú" stolicu, takže je to pre mňa jednoduchšie vyhodiť plienku ako prať všetko a ešte malého niekedy aj 3x za deň "mágať" vo vode 😅 Lukáško aj tak nechce na nočníku sedieť, pretože on celkovo vydrží sedieť veľmi málo 😀 a nútiť ho nechcem, to by možno odúčanie trvalo omnoho dlhšie...

Prajem krásny deň 🙂 🙂 🙂

adal
8. jún 2009

zuzval, prepáč, som Ťa nejakým nedopatrením rozdelila 😀

gabii83
8. jún 2009

zuzval IP 😉

gabii83
8. jún 2009

jaj baby maláá mi zase zlostiiiiiii
mam zasse kramy a pred tym tyzden a kym mi to trva toto robi zlosti sa na prsniku viem preco a chapem to

len to tazko zvladnem, lebo aj bez toho mi sibe pred M a aj pocas niekedy a som nervozna - hormony buria - a este aj ona....

asi sa zblaznim, zobudi sa aj na muchu...co okolo lieta....strasne...
len na rukach chrbat boli vsetko a mam NERVY.... 😒 😠 😖 🤐

dufam, ze jej to rychlo prejde... a aj mne ....

lubica69
8. jún 2009

Ahoj babky
Zuzval aj ja som z Radvane ale teraz bývame mimo BB ale stretká bývajú,myslím,že bude aj tento piatok(ak to nedopadne ako minulý 😅 )tak sa k nám kľudne pridaj 😉
Adal máš čistú pravdu ani náš neobsedí a na nočník ani nie ale na veľký záchod ako dospelák Máme ten pomocný sedák a to sa mu páči
Gabi tak len nejak vydrž Leuška to podľa mňa cíti tak len kľud Veď to prejde 😉
Adal a kam idete na dovču?

gabii83
8. jún 2009

mi ideme 😉

lubica69
8. jún 2009

gabi na stretko?

adal
8. jún 2009

lubica, ideme až niekam úplne na juh Chorvátska, do nejakej dedinky, neviem presne kde, vabyvoval to môj strýko 😉

adal
8. jún 2009

lubica, vybavoval 😀 Som z tej choroby akási pomýlená 😀

lubica69
8. jún 2009

Adka tak sa len lieč 😉

gabii83
8. jún 2009

ano lubica na stretko, ale upresnite kde to bude a o kolkej

lubica69
8. jún 2009

gabi 😉

lydia1980
9. jún 2009

Ahojte, nasla som tuto temu, nebude vadit ak sa pridam? Sme v BB len velmi kratko a trosku sa rozkukavam s kym by som mohla chodit kocikovat. Byvame na belvederi. Tak ak ma vezmete medzi seba budem veeeelmi rada 🙂

lubica69
9. jún 2009

Ahoj Lydia
Samo že môžeš 😉
A odkiaľ si,že v BB len krátko?

lydia1980
9. jún 2009

no narodila som sa v Poprade ale 6 rokov sme byvali v Bratislave, ale prestahovali sme sa pred dvomi mesiacmi kvoli manzelovej novej praci a vlastne aj kvoli malemu, v Bratislave sa mi sice pacilo, ale nevedela som si predstavit vychovavat tam malickeho.

lubica69
9. jún 2009

Aha 😉 Tak vitaj a dúfam,že sa ti Bystrica bude páčiť 😀

cica99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatiana75
9. jún 2009

ahojte, baby.
nechcem vam vstupovat do temy, ale neviete mi poradit? musim dat malicku do jasliciek. 😒 neviete mi napisat, ak mate nejake skusenosti? bud mestske alebo tie co su v podlaviciach? vopred dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre