Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
15. feb 2010

Evka39 a Adal blahoželám k tehu Zucka pozdrav Zuzku za slobodna Sobotku

rumka
15. feb 2010

Evka69 blahoželám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
maminy máte niekto skúsenosti s jasličkami na sidlisku???

tinockaaa
17. feb 2010

Ahojte,
rumka Alica chodí do jasličiek na sídlisku dva roky a ja som spokojná. Do škôlky mi ju ešte nezobrali od septembra, kedže škôlky sú plné, takže ostala v jasliach aj tento školský rok, ale nemám pocit, že by niečo zmeškala. Sestričky sú tam fakt šikovné a milé, veľa ich naučia a riaditeľka sa fakt snaží, aj aktivity, divadlo, fotenia, hypoterapia a minulý rok robila certifikát kvality pre jasle, neviem či to neboli prvé jasle ktoré majú certifikát kvality podľa ISO. 🙂

eki
17. feb 2010

ahojte bystričanky, rozhodujem sa zapísať malého do škôlky v Sásovej - nepoznáte niektorá škôlku na Strážovskej a škôlku na Tatranskej?
vopred ďakujem... 🙂

rumka
18. feb 2010

tinočka ďakujem ani Lucka nebode mať celé 3 roky tak neviem či ju väzmú no skúsim ju zapísať a uvidím.

rumka
18. feb 2010

a ešte niečo Tinočka do jasličiek sa nastupuje ako do škôlky alebo aj počas roka ???

ellin
19. feb 2010

Ahojte,
aj ja reisim prave zapis do skolky a kedze mala bude mat v sept. len 2 roky a 8 mesiacov tak mi ju asi nikde nezoberu, lebo vraj budu mat dost 3 rocnych deti a ci by ju zobrali v januari 2011 to este nevedia - ze to sa uvidi. Mate niekto podobny problem? A este otazka som z foncordy - nemate niektora skusenosti so skolkami na Druzby, Salgotarianskej alebo Tulskej ? dik

kata2008
19. feb 2010

Ahojte babenky... som tu prvý krát a rada uvítam, keď mi poradíte, kam sa dá ísť s mojou dcérkou, bude mať 1O mesiacov a radi by sme chodili na nejaké aktivity do mc, lebo má veľmi rada detičky a keďže sme sa prisťahovali do BB, tak nevieme kam... díky.

mihanka
19. feb 2010

ahojte...
evka blahozelaaam, nech ste zdravucki... 😉
eki, ellin skolky v sasovej nepoznam, na tulsku chodi synovec, su spokojni... drzim vam palce 😉

kata, vitaj v bb... my chodievame do hviezdicky, teda ja tam aj polopracujem... 😉 su tam aktivity aj pre miminka do jedneho roka - cvicenie na fitloptach je najvhodnejsie - buduci tyzden sa otvara novy kurz... 😉
http://www.mchviezdicka.szm.com/home.html

tinockaaa
21. feb 2010

Rumka, akurát sme to riešili na rodičovskom, ale jasle majú kvôli rodičovskému príspevku iný systém ako škôlka, takže sa dá nastúpiť počas celého roka. Len treba ísť čím skôr, lebo tuším majú už dosť dlhý poradovník na detičky.

rumka
21. feb 2010

tinocka ďakujem
ellin ten istý problém a máme rovnako staré detičky 😅

rumka
23. feb 2010

ahojte
nemôžem sa dostať na FB už 2 deň.... ☹ ☹ ☹ vy ano neviem či je chyba u mňa či ????

adal
23. feb 2010

Evka, blahoželám k tehu a želám, nech všetko dobre prebehne a nech ste zdravučkí 🙂
tinočka - sa ti to blíži, nech Vám to dobre dopadne 🙂
ellin - škôlka na Šalgotariánskej je veľmi dobrá, majú tam veľa aktivít, nádherné prostredie a detské dopravné ihrisko 🙂
rumka - mne sa dá dostať na FB, aj keď niekedy mi to tiež dosť blbne 😠
Aj my ideme na zápis, tak snáď nás vezmú - ideme na Lazovnú, máme to najbližšie, nemáte niekto nejaké info? Počula som viac chvály, tak snáď... Myslím, že v každej škôlke je niečo dobré a niečo, s čím budeme nespokojné 😒

margaretka11
23. feb 2010

ahojte 🙂

Evi, gratulujem k tehotenstvu a držím palce, aby ste to bez problémov dotiahli do víťazného konca 😵 . A ako odmena bude krásne bábätko 😵 😵 😵 .

Rumka, FB mi ide, ale strašne pomaly sa načíta a blbne 😝

rumka
23. feb 2010

Ahojte už mi ide 🙂
adal aj ja idem s Luckou do Lazovnej možno budú chodiť spolu ak ju vezmúú 😨

grobaroval
23. feb 2010

Ahojte, baby chcem sa spýtať, minule som sa prechádzala po námestí a "našla" som diecezne centrum a vsimla som si ze je tam nieco ako MC neviete niektora ako to tam funguje? nikdy som este nebola v MC a chcela by som niekde s malou vybehnut. 🙂

zucka
24. feb 2010

Ahojte kočky, aj ja riešim kam s Táničkou na zápis. V decembri bude mať 2 roky, tak od januára by sme ju chceli dať do škôlky, ale pravdepodobne mi ju do štátnej navezmú, nakoľko majú dosť trojročných detí.
Lubica 69 - Sobotku pozdravím, ale musíš mi napísať od koho, lebo aj jej poviem tvoj nick, tak asi vedieť nebude. Ináč sme často v kontakte. Chystáme sa spolu chodiť aj plávať. Ja som s Táničkou nechodila ako s mimčom, tak teraz na staré kolená bude plávať prvý krát🙂

lubica69
24. feb 2010

Zucka stačí keď povieš od Ľubici bývalej spolužiačky Bude vedieť A kam chodíte plávať?No s tými škôlkami je fakt problém My sme mali 3 koncom januára a nie je šanca Až od septembra

nikusa9
26. feb 2010

ahojte 🙂

no my ideme zaciatkom marca do skolky tu v Sasovej pozriet,tak uvidime ako sa nam bude pozdavat..

inak babenky, ja ako vzdy to svoje....nepoznate nejaku slovenčinárku?co studovala alebo co uci??dakujeeeem.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mihanka
26. feb 2010

ahojte...
ja skolku zatial neriesim, ale asi Lazovna...
grobaroval, diecezne je fajn, len niekedy doobeda je to uplne plne, ale zase maju dlho otvorene aj poobede... vstup je tam 0,50 a doobeda tam zvykne byt opatrovatlka - ta ti vysvetli vsetko 😉
lubica, aj ja poznam zuzku sobotku - najdes ju na fb 😉
zucka a kam sa chystate chodit plavat? my chodime na stare hory... ja som bola vcera v kaskadach a bolo supeeer, ovela teplejsia voda ako v altenbergu aj je to ovela vacsie, len skoda ze sa neda potom vyhriat v saune...

nikusa, poznam... 😉

adal
26. feb 2010

ahojte 🙂,
rumka, no to bude fajn, snáď nám detičky poberú, lebo je strašne veľa detičiek 😒

lucka0122
27. feb 2010

ahojte.som tu dlho nebola .....zucka knam v sasovej beru od dvoch rokov a je to mestska skolka ja idem patka teraz prihlasit tento tyzden je zapis a neviem ci ho dam od septembra alebo potom ked bude mat 3 v maji na rok-....su tam dobre ucitelky este moja sestra knim chodila tak ich poznam....Mihanka a kaskady kolko vyjdu na osobu?chcela by som s patkom tiez ist uz plavat on je ako vodnik..vcera sme mali akurat teploty 39.2 dnes uz lespie....

lucka0122
27. feb 2010

alebo som rozmyslala ze este do radvane by som dala patka do skolky lebo neviem kde budeme byvat...ci sa budeme stahovat alebonie

lubica69
28. feb 2010

Ahojte Lucka škôlka v Radvani úplne plná a detičky mladšie ako 3 roky vôbec neberú No mne sa aj tak škôlka v BB veľmi neoplatí dochádzať ale ak by som tam našla robotu tak aj áno Fakt mihanka a ako vyndu tie kaskády?

mihanka
28. feb 2010

lucka, co najskor nech ste fit, aj simi v piatok velmi soplosila, v noci trosku teplotovala, vcera som prisla k nasim, a zazracne jej to preslo, uz len trosku soplosi...
kaskady su pondelok-stvrtok doobeda lacnejsie, ja som platila 5,80... poobede a cez vikend neviem, super tepla vodicka, veliky bazen, simi bola stastna ako blcha, sa jej naramne pacilo chodit vo vode, po schodoch, cliapat vodu... 😵

lucka0122
1. mar 2010

hej?tak to by sme sa mohli viaceredohodnut a ist spolu co vy nato?ked sa deti nase vyzdravia....lubka mrzi ma ze to dnes nevyslo ale stale ma teplotu aj teraz buva uz viac ako dve hodiny a je uplne mokry...boli sme u dr.povedala ze je viroza nic nam nedala len ze mu mam znizovat panadol cipkami horucky a to je vse.zajtra este moc a ak sa to nenapravi tak streda kontrola

lubica69
1. mar 2010

Lucinka tak len sa rýchlo uzdravte

lucka0122
2. mar 2010

ahojko..lubka dnes som mala moc zaniest alesa nechce vycikat do nocnika porazi ma.neda sa vam prist do sasovej ak nebude mat teplotu a bude pekne teplo tak by som vybehla s patkom nachvilu vonka

tilky
2. mar 2010

Lucka to je mi ľuto nech sa Paťko rýchlo zbaví tej virozy

lubi22
2. mar 2010

Ahojte 🙂

Evka blahozelam 😵

Adal babenko sa este neukazalo, ci nechcete vediet vopred, co budete mat? 🙂

Mihanka - Simi je sikovna s nocnickom 😉

No skolky su dost plne, urcite aj tento rok bude problem zapisat deticky mladsie ako tri roky. My so Samkom planujeme pokracovat v doterajsej skolke, sme velmi spokojni, mame to na skok, super prostredie, sikovne baby a malicky kolektiv, takze musim zaklopat, nebyva ani velmi chorucky 🙂

Pekny vecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre