Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

murano
8. júl 2009

haloo haloooo

17-18.07.2009 letisko čerin čačin TUNINGOVY ZRAZ tešime sa na vas

mihanka
8. júl 2009

tu to je riadne mrtvo... 🙂 vsak je leto, je vonku teplucko, dovolenky v plnom prude... skoda ze to trva tak kratko...

gabii, videla som ta na zivom sachu v nedelu.... 😉

murano, my ideme vtedy do prahy, tesiiim.... a o tyzden na to do riima... 😵 😵 😵
a dnes mame vyrocie s mm, tak mi je fajn, aj ked je von skaredo...
krasny den vsetkym... 🙂

lubica69
8. júl 2009

jej Mihanka tak pekne výročie oslávte A Prahu a Rím si užite 😉

murano
8. júl 2009

mihanka fiha tak maš pekny výlet
a všetko naj k vyročiu

lucka0122
8. júl 2009

juj babule ahojte ja dnes strasny den ujov pohreb.....strasne sme plakali mna sestru maminu to strasne vzalo....

alienka
9. júl 2009

ahojte, 😉

Lucka 😔 😔 😔

Murano, vdako za info, pojdeme kuknut, ak do toho nic nepride. 😉

Mihanka, tak vsetko naj k vyrociu, dufam, ze ste to vcera pekne oslavili 😅. A mate super program na najblizsie dni, Praha, Rim, jedno mesto krajsie ako druhe. Este aby sa pocasie trosku zlepsilo. Simonka ako zvlada cestovanie? Kukla som fotky, to uz je riadna slecna, ziadne babatko 😅 😅, fesanda v tych siatkach.

lubica69
9. júl 2009

Ahojte
Lucka ☹ ☹ ☹
A ostávate najaký čas v tých Košiciach?

lucka0122
10. júl 2009

ahojte lubka no na tzydenn ideme..dnes som bola na kontrole na ocnom a ona mi povie ze patkovi ocko uteka ze o pol roka mame prist na kontrolu a uvidi ci nam neda okuliare..skoro ma drblo...

lubica69
10. júl 2009

Lucka tak aspoň na týždeň 😉 aj keď nie veľmi veselý 😒
A s tým očkom no ono je to lepšie podchytiť takto skôr ako neskoro 😉
Ozvi keď prídete 🙂

lucka0122
10. júl 2009

jasne ze sa ozvem ked prideme pojdeme niekam na kavicku teraz ta pozyvam ja ...ok?

marianka7
10. júl 2009

lucka0122, teraz som si ťa až všimla, pamätám si ťa z nemoc. Aj my sme narodení 12.5. ale skoro ráno o 2:44. Chodili sme aj k Vodeckému spolu, chodila si s maminou. Ja tu fotky namám, tak nevieš kto som ale isto by si ma poznala 🙂

evulique
11. júl 2009

Ahojte dievcata z BB, prave som nasla tuto diskusiu, tak Vas chcem len pozdravit 🙂
Ja mam tri baby, Ivonku 10 r., Marketku 4,5 r. a Kamilku 2 r.
Lucka, aj by sa chystame s Kamkou na ocne, sice podla mojho laickeho nazoru ma zrak v poriadku, len preventivne musime mat vsetky mozne vysetrenia, lebo Kami od narodenia nepocuje, a tak sa musi preverit, ci tam nebude aj este cosi ine... Inac je Kamka uplne v pohodicke, je zlata a sikovna. Kam chodite na ocne? Do Roosveltky?

lucka0122
11. júl 2009

ahojte marianka viem ktora si pamatam si na teba ako sa mate?my fajn behame rozpravame...daj si aj fotky...mas vanesku pamatam si...pa drzte sa....evulique tak to mi je luto ale kamka je urcite krasne babo

marianka7
11. júl 2009

fíha lucka, ty máš pamäť.no my sa máme tiež fajn, vanesa je riadny šinter, neobsedí ani sekundu a keď začne trepať tie krásne táraninky tak je to šou. no a zubov už máme 11,je zlatá....keď budem mať trošku času navyše tak isto nejaké fotky pridám

lucka0122
12. júl 2009

mohli by sme sa aj stretnut dakedy co povies aspon by sa pohrali.....my mavame stretka s banskobystricankami lebo mi deti maleč na dedine nemame vela.....tak patko sa hra iba somnou..a tak chodime do mesta....my mame 12 zubkov a je to riadny zlostniak a tiez neobsedi ani minutu..zajtra ideme na dovolenku do kosic tak potom dame dake stretko..pozdrav malu vanesku

lubica69
12. júl 2009

Ahojte
Marianka vítame ťa 😉 Pridaj fotočky 🙂
Evulique aj teba vítame 😀 Máš zaltunké baby doma 🙂 A držkáme palčeky na to očné nech je aspoń to v úplnom poriadku 😉 Aj Kamilke palčeky 😉
Lucka to kafčo platí 😀

gabii83
12. júl 2009

ahojte
mihanka ja som nevidela ziadnu konikarku, aj som sa cudovala....

mi behame s malou od rana do vecera vonku lebo uz sedi plazi pridam si niekedy fotocky...
teraz ideme buvkat mam tu na tyzden sestru

ahojte

adal
13. júl 2009

ahojte maminy a budúce maminy 🙂 ,
čítame, no nestíhame písať 😀 My sme boli celý minulý týždeň na Donovaloch v apartmánovom dome Almet a bolo nám super, až na jednu "maličkosť", Lukáško bol celý týždeň na ATB so zápalom hrdielka a mandlí ☹ , no myslím, že už je to ok. No preliezlo to na mňa a od včera som na ATB ja ☹ . Preto mu musím predĺžiť užívanie ATB aspoň do stredy, aby to chudiatko moje nechytilo naspäť 😒 Vôbec ma to neteší, je to ale asi lepšie, ako by to mal dostať znova. Nechcel mi ani piť, nieto ešte papať. No už je dobre, pekne papá, tak dúfam, že čoskoro nejaké tie stratené dkg rýchlo naberieme. 😉 Len dúfam, že to ešte nedostane manžel, lebo budúci týždeň odchádzame na 2 týždne do Chorvátska, takže snáď budeme všetci zdraví a zdraví ostaneme na dovolenke aj po príchode z nej 😅

mihanka, malinká je rozkošná 😉

lubica, lucka - Paťko a Sebastiánko sú tiež rozkošní 😉 Som rada, že som Vás stretla aj osobne. Lubka, pekné fotky zo Zoo 😉

lubi, ako zvládaš Tvojich dvoch "drobcov"?

marianka, evulique, vitajte medzi nami 😀

lubica69
13. júl 2009

Ahoj Adal Juj tak to ma mrzí Držíme palčeky na skoré uzdravenie aby ste boli v tom Chorvátsku fit a pekne si to užili Ďakujem za fotky

lucka0122
13. júl 2009

ahojte lubka a kedy ste boli v bojniciach?my sme tiez boli dnes sme prisli do kosic cesta dlha ale patko aspon hodinku spinkal.......teraz tiez konecne spinka ale do kedy neviem..

lubica69
14. júl 2009

Lucka v albume 🙂

marianka7
14. júl 2009

dobre lucka, môžme sa kľudne stretnúť. keď sa vrátite a budeš mať čas tak daj vedieť. len ja musím vedieť kus dopredu lebo nie som priamo z BB.

margaretka11
15. júl 2009

Ahojte maminy, aj vám je tak teplo ako mne? Ale teda potím sa neskutočne, najradšej by som celý deň presedela pod sprchou 😉 . Ale inak sa nesťažujem, máme sa dobre, v piatok a v sobotu (ak sa nepritrafí nič neočakávané) budeme na letisku nad Čerínom - to viete, zraz je zraz, to nepustí. A Simonko je veľký obdivovateľ áut, dúfam, že ho tam od toľkej radosti neporazí...

lubica69
15. júl 2009

Margaretka 😉 Aj my ľúbime autá,no žiaľ sme nejak chorý Tak potuningujte aj za nás 😀

gabii83
15. júl 2009

ahojte baby, vcera sme museli v postielke madrac dat o stupen nizsie bo Leika uz sedi dokonca vysplha sa hore chyti si postielku a bali sme sa ze sa nam vypadne, a predstavte si, postavila sa na nohy, no nie uplne ale skoro, uz mi taketo veci robi, plazi ale este tak pomaly a nie velke vzdialenosti....
ma rada smetny kôs 😖 😖 , furt sa tam taha za kosom a lize ho 🙄 🙄
ja sa sem vôbec nedostanem, chodim do sasovej na anglictínu, mam tu sesstru na tyzden na navsteve, zavaram....citam knihy na bc pracu ....
ale vsetko ide velmi pomaly.y....

dneska sme boli na 2 hodkky na kupalisku myslela som si ze sa mi to vôbec nebude pacit, bo som zvyknuta na Sturovo, ale som milo prekvapena....
velmi sa mi to tam paci aj cenovo je fajn...
takze budem tam chodit castejsie...
dobru noc vsetkym, a ak bude stretko este pridame sa aj mi ak sa sem dostanem a budem o tom vediet, ale ak to bude na 100% napiste mi to prosim IP lebo to je 200% ze precitam
dakujem

lubica69
15. júl 2009

Gabi Ok 😉
Tak Leika šikulka 🙂

lucka0122
15. júl 2009

ok ked prideme dame stretko....inac je tu kazdy den horuco od rana strasne..

vateska
16. júl 2009

Ahojte všetky maminky a deťúrence......ani vás nestíhame čítať.... 😉 užívame si pekné slnečné dníčky. Boli sme už dvakrát na kúpalisku (celkom to tam poupravovali pre malé detičky, no a tie lehátka so slnečkníkmi, to nás veru potešilo). Dnes nám ocko kúpil aj veľký bazén na záhradu, tak "pozývam na kúpanie zdarma" 😀 😀 😀
Inak sme zravunké a to je hlavné. Síce mame veľmi tvrdohlavé obdobie (všetko sama), ale dá sa to riešiť.

Adal to mi je ľúto chúďatko Lukáško...ale hlavné je je už ste z toho vonku a ty sa nám vylieč, aby ste boli zdraví a išli si užiť slniečka k moru 🙂

Všetky foto sú krásnučke a všetci rastiete ako z vody 😉

lubica69
16. júl 2009

Ahojte
Lucka a kedy prídete do BB?
Vateska tak "sama sama" ?Poznáme
Tak pláž pekná?No už aj Gabi spomínala tak hádam pôjdeme kuknúť
No ale vy aj doma zadarmíka 😉
My sme toto leto ani veľký bazén na záhrade nenapúštali keď bývali a stále sú tie búrky Ale malinký pre malého občas napustím 😅

lucka0122
17. júl 2009

ahojte lubka prideme v nedelu vecer...uz dva dni mi je zle...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre