Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lucka0122
7. aug 2009

ahojte tak patko hlavicka v poriadku a ja idem k dr.v pondelok...nedari sa mi odstavit ale ma strasne hryzie vcera az tak ze mi krv isla trosku....uz mam nervy stoho....neviem ako ho oducim.....

gabii83
7. aug 2009

luci napis annag ze ako na to....
vo fore babatka asi

zucka
7. aug 2009

Ahojte,
Luci prajem veľa zdravíčka...zjavne to budeš teraz potrebovať a lekárov nepoznám.
Duracelko - kráááásnu dovolenku🙂
A Gabi - no ste strašne šikovné, moja Tánička sa nechce plaziť, je strašne pohodlná - keď jej aj dám hračku ďalej, aby sa k nej doplazila, chvíľu sa snaží dočiahnuť ju a keď to nejde, tak sa na to vykašle. Zato vie dať krásne papa🙂

lucka0122
8. aug 2009

jaj dnes rano na pohotovosti tak ma dohryzol ze mam teploty 38....boze co mam robit patko velmi place ze mu mama neda mnam mnam

gabii83
9. aug 2009

no neviem kam sa slecna ponahla 😀 😀 😀
kolko vazite???
neboj to pride môj brat tiez neplazil, len chodit zacal z nicoho nic sa postavil v postielke a uz to bolo.... 😉

mihanka
9. aug 2009

ahojte...
lucka, drzim ti palce, niekde som citala, ze treba vysvetlit miminku ze miecko alebo cicik alebo ako to volate je pokazene a nefunguje... myslim na teba... pisala si tej annag? 😉

gabii, naozaj je mala Leika sikovna, nasa simi je teda riadna salamistka, sada si uz sama, zacina sa staviat, na styroch stoji od 6 mesiacov, ale nevie sa pohnut... zato je velmi komunikativna, na vsetko ukazuje, chce vediet ako sa vsetko vola, v knizke nam vsetko ukazuje... 🙂
zucka takze sa netrap, kazde mimi je ine 😉 Tanicka je sikula... 😉

zucka
9. aug 2009

Ahojte, vďaka Slávka - Tánička je zlatá, ale mám pocit, že je naozaj lenivá. A tým, že sa jej už nechce ležať a posadiť sa ešte nevie (aj keď sa strašne snaží - smiali sme sa doma, že aspoň niekto v rodine bude mať tehličky na bruchu🙂 ) zlostí sa a dosť často ju mám na rukách. A strašne málo spinká - pol hodinu doobeda a hodinu poobede - takže mám čo robiť, aby som ju zabavila.
A Gabi - boli sme pred 2 týždnami u dr. a vážili sme 7350 a meriame 70.

gabii83
10. aug 2009

nam dlzku nemera sestricka 😒 😠
kto so mnou ide do mesta stretli by sme pri fontane chcem jej kupit prve take ozajstne normalne topanocky pre prve krôciky, poradte mi prosim kde su dobre a nie prislis drahe topanky??
myslela som na Batu....
dakujem....
mihanka zucka pridate sa ? alebo hocikto hm????
idem aj do kniznice a do lekarne a napostu hihihi

adal
10. aug 2009

ahojte 🙂 tak sme šťastne doma, ak chcete pozrieť, tu sú fotky 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

gabii83
10. aug 2009

krasne fotocky mi asi ideme autom tiez v nedelu odchadzame, ale kazdy den sa o tom rozpravame bojime ale chceme velmi ist....
uvidime, mame taky isty bazenik na balkone z kauflandu co je na 7 fotke...
))))))

jaj urcite vam bolo fajne....

vateska
10. aug 2009

Ahojte...............ako slniečkujete????
My si užívame každého lúčika čo nám dá slniečko, chodíme na plážové kúpalisko, alebo sa kúpkame doma v bazéne, grilujeme a vegetíme. 🙂 🙂 🙂

Adal foto krásnučké, pripomenulo mi to našu dovolenku, aspoň som si trochu pospomínala ako bolo fajn. Kde presne ste boli v Chorvátsku? 🙂

Gabi a vy sa kam chystate??? Možno si to písala, ale akosi som to nepostrehla..... 😉 Dobre urobíš keď kúpiš kvalitnejšie topánočky, lebo prvé sú prvé.....

Maminky, nebojte sa o svoje detičky, každé dieťatko ma svoj vývin iný, každé je niečím iným výnimočné a preto ich tak veľmi ľúbime a hlavne ich zato ľúbme!!! 🙂

papa pekný dníček.......

zucka
10. aug 2009

Aojky Gabi, ja som na nete len keď je mladý doma, lebo nemáme počítač len notebook, takže až teraz som si prečítala, že ideš do mesta☹ Ináč aj ja už rozmýšľam nad topánočkami - kamoška mi vravela, že kupuje malému vždy na Sídlisku, tam je taká stará obub, čo je tam už x rokov...ešte som tam ale nebola pozrieť, tak neviem.

gabii83
10. aug 2009

ahojte tak sme boli v meste aj s mihankou a simonkou - topanocky som sice nekupila ale bolo fajn kocky zase vidiet, zucka nevadi. ja som tiez to len tak na poslednu chvilu napisala, môzeme niekedy tento tyzden, v Bati boli pekne ale v europe a nie na namesti tam bol vacsi vyber.....

videla som za 14 eur....peknucke.....
zajtra asi ich idem kupit kto sa prida ??? okolo 14????pred europou tam kde je fontana???

zucka
10. aug 2009

Gabi, ja by som sa pridala, ale mám zajtra meniny, tak má prísť rodinka okolo piatej, no musím sa na to pripraviť upratať, nachystať občerstvenie a tak...☹

gabii83
10. aug 2009

tak inokedy vsetko naj k meninam...

lubica69
10. aug 2009

Ahojte
Zucka všetko naj naj naj
Gabi my chodíme okolo 13-14 spať takže ☹
Inak v Protetike v Roosveltke majú zľavy na detské topánočky po 10euro tak skús pozrieť Leike aj tam 🙂

gabii83
10. aug 2009

dakujem lubica....
je niekto na facebooku???

gabii83
11. aug 2009

vidno ze je leto, aj ked dnes prsiii, nikto nikde 🙂

rumka
11. aug 2009

ahojte
nejak sa nám schladilo 😒

gabii aj na sídlisku je obuv pre detičky v zdravotníckych potrebách
zuzi všetko naj..... 😉
adal pekné fotky 🙂

vateska
11. aug 2009

Všetko naj naj naj Zuzičkám, hlavne veľa zdravíčka a to ostatné príde samo...... 🙂

lucka0122
11. aug 2009

ahojte ak dakto pojde yajtra do mesta ak bude pekne tak sa ozvite som sasovej do nedele tak dajte vediet......cislo moje mate hadam ...0907 544 949

gabii83
11. aug 2009

luci ak ideme ozvem sa ti.....
vsetko na Zuzkam

rumka dakujem 🙂

zucka
11. aug 2009

Ahojte, ďakujem pekne všetkým 🙂

vodniicka
11. aug 2009

ahojte..som vas prisla mrknut..ako zijete a letujete? obcas niekoho stretnem..

lubica69
11. aug 2009

Zuzka všetko naj 🙂 Ja že si Lucka ale na začiatok si si dala Z 😅

lucka0122
12. aug 2009

ahojte vsetko naj zuzkam...idete niekto do toho mesta..sestre nejde net tak nemam ako citat..tak ak daco tak volajte.papa

zucka
12. aug 2009

Ahojte, lubica ďakujem pekne - to zucka, je vlastne zučka - chalani zo Sásovej dali dokopy slová Zuzana a učiteľka (učka) a vzniklo zučka🙂

lubica69
13. aug 2009

Aha Zucka 😉 a ty si učka? 😉

lucka0122
13. aug 2009

ahojte lubka patko uz dva dni je daky zurivy ak bude zajtra dobry konecne tak sa mozme stretnut... 😉

zucka
13. aug 2009

No Lubi, ono je to tak - som vyštudovaná učka, ale neučila som nikdy ( ak nerátam prax ). Nikde ma smojou kombináciou ( M-Sj ) nechcú☹ A ja by som išla učiť, aj napriek tomu platu,....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre