Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
22. jún 2009

Nikus to ma mrzí ☹ V stredu urobíš 😉
Ale už nikomu neraď lebo zas dopadneš za dobrotu na žobrotu 😖

duracelko
22. jún 2009

ahojte!!! musime sa pochvalit my uz bezkame skoro mesiac, bia začala ked mala rok a 5 dní 🙂 🙂

otázočka, vidim že už riešite dovolenky. niektoré ste už po...

dajte prosim nejake typy na dovolenku k moru ....díky

lubica69
22. jún 2009

Jej ahoj duracelko Si tu dlho nebola Si bola dosť dlho chorá viem Už je too Ok?A ako Bianca?
No a čo sa dovči týka my pôjdeme asi zas do Egyptu A fakt odporúčam Ale len All s dieťatkom 😀

nikusa9
22. jún 2009

lubi-už si teda vobec neverim, teraz som si bola ista, ze som naozaj dostatocne naucena a vidis.. ☹

maminky-mate skusenost s balikom zo zahranocia?teda ci vam niekto posielal balik z napr. z UK??chcela by som aby mi kamaratka poslala vecicky/ved ide byt nova kolekcia Next 😀 /, ale bojim sa, ze by som o balik prisla.. 😕 niekedy sa dost baliky vykradali, no neviem ci sa to nahodou nezlepsilo...??dakujem

lubica69
23. jún 2009

ahojte
To dnes ale máme zas počko ☹
Lucka a fotočky sú kde? 😉

mihanka
23. jún 2009

ahojte 😵
fotky zo dovoleniek su naaaaaaadherne... mali ste sa ozaj super... vizazisti Simonka a Simonku su naj... ale vidiet ze baba je baba a zvladla tu spiralu lepsie ako chlap... 😀

nikusa, to ma mrzi... ma napadla taka funny prihoda zo zakladnej ked som sedela v prve lavici a radila som tym co odpovedali pri tabuli a dostala som za to gulu... nepoviem poznamku, ale 5??!! to je fakt spravodlivost...

a s balikom mame skusenost, ze vacsinou prislo vsetko v poriadku, len raz zmizla obalka s cdckami, ale to bolo z usa...

duracelko, gratulujeme ku chodiacej Biance... 😵 😵

my sa trapime s druhym zubkom, sice spinka fajne, ale je velmi nervozko.... 😔

zuzik25
23. jún 2009

cafte maminky.
jedna otazocka na vas, kedy ste zacali chodit s drobcami do tych materskych centier? teda kolko mali tyzdnov, lebo uz sa doma nudime.

lubica69
23. jún 2009

Zuzka s Emmkou už kľudne môžeš 😉 A hlavne v takomto počku ☹ keď sa ani von pomaly nedá Radi ťa tam uvidíme 😉
Mihanka tak ty si takto radila?No vravím za dobrotu na žobrotu ☹ Simonke rýchle a čo najmenej bolestné vyrastenie zúbkov 🙂 Hlavne,že dobre búva 😀

lucka0122
23. jún 2009

ahojte...toto pocasie mi ide na nervy...lubka v europe maju sandalky adidasy co mame my maju iba za 350 sk maju vypredaje..

lucka0122
23. jún 2009

lubka este ich nemam zmensene nemam kedy patko je zurivy stale ale uz sa posnazim

lucka0122
23. jún 2009

nikus nam teta s anglicka posiela stale baliky a este sa mi nic take nestalo.....

nikusa9
23. jún 2009

jej baby ste ma potesili 🙂 🙂 tak sups objednavat 😉 😉 😉 😉

alienka
23. jún 2009

ahojte,

Nikuska 😀, tak uz si objednala? 😀 😀 Mne zatial vsetko prislo aj odislo v poriadku, musim zaklepat. A ta matika ma mrzi, ale neboj, v stredu urcite spravis, drzime palce.

Margaretka, fotky z dovolenky perfektne, urcite ste si to uzili 😉, Simonkovi sa moc na tom clnku nepacilo 😀, no a ta spirala nema chybu 😀 😀, a inac drobci mali pekne modro-ruzove topanocky. 🙂 🙂

Vateska, tiez krasne fotocky z dovolenky, to pocasie Vam ozaj vyslo 😅. Narodenky sa blizia, oslava nachystana?

Zubacikom nech cim skor zubky vyjdu a nech velmi netrapia.

Duracelko, blahozelam k prvym krockom a dodatocne aj k 1. rocku. 🙂

alienka
23. jún 2009

jaj, a dakujeme za pochvalu fotieeek 🙂

alienka
23. jún 2009

Lubka /Lubi22/, krasna nova fotka v pase a aj fotocky, bracekovia su zlati, ako sa lubia 😅 a uz aj Filipko zacina s autickami? 😀 😀 Inac vyzera riadny zvedavko. 😅

margaretka11
23. jún 2009

Ahojte 🙂

Alienka, ja som tvojmu drobuliatku ani nezablahožela a tak to naprávam. Prajem Andrejkovi všetko naj, naj, naj k druhým narodeninkám, nech je hlavne zdravučký a nech vám spôsobuje veľa radosti (a zábavy) svojimi novými objavmi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a ďakujem za pochvalu fotiek. A k tým topánkam môžem poznamenať len toľko, že takto to drobci výslovne vyžadovali. Ak sme im obuli topánočky rovnakej farby tak boli v momente dole a okomentovali to takto: "Mami, cem hužovú a modú" 😀 . No a Simonkovi sa najviac páčilo dedkovi na rukách, teda ten si ho fakt užil, chudáčik sa ani poriadne nemal čas okúpať lebo Simonko ho nepustil ani na krok od seba 😅

alienka
23. jún 2009

dakujeme 😀
Margaretka, vsak rovnake topanky to je nudaaa 😀, drobci su podareni, ako si vedia presadit svoje. Takze dedko si Simonka dostatocne uzil 😀.

lucka0122
23. jún 2009

babule moje poradte mi ako patka mam odnaucit ad prsnika strasne ma hryzie a uz sa to neda vydrzat..ako ste malych odstavili ako si na to zvykali ....prosim uz som zufala

nikusa9
23. jún 2009

lucka-ja neporadim, mne sa Saska sama odstavila..jedno rana vstala a sama už nechcela.. ☹

margaretka11
23. jún 2009

Lucka v tomto ti ani ja neporadím ☹

Alienka presne tak 😀

Teda ja akože nič, ale toto počasie ma naozaj štve. To akože čo má byť? Nočná mora o lete, či čo? 😠 Ešteže máme deti, aspoň máme o zábavu postarané. Simonko teraz behá po byte a vykrikuje na búrku, aby bola ticho a hrozí jej ručičkou. Už dostala aj na zadok 😀 . Totiž, malí sa boja hromov a bleskov a tak ich učím pohroziť päsťou smerom k nebu 😉 . Sú rozkošní 😵

alienka
23. jún 2009

Lucka, ani ja neporadim, my sme sa odstavili tiez sami, uz nebolo mliecko ☹, ale skus kuknut sem
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Margaretka, tak to by som chcela vidieť 😀

gabii83
23. jún 2009

alienka vsetko naj.
mi akurat hladame a citame o prikrmoch lebo Leika ich vobec nechce...ani sladku zeleninku ani kasicku ani ovocie..hoci som to nechcela este dat..ale som bola zvedava ci to chce..ale nic...

tak citam ako s tym su ostatny...zatial len MM papka...
len jej uz nestaci velmi....a chcela by som zacat s obedikom alebo na veceru kasicku..ú

tak idem si kuknut a hajat
pekny den vsetkym

lubica69
23. jún 2009

gabi máte čas Mne začal až po 6 mesiaci a nejakých2-3 týždňoch 😉

alienka
23. jún 2009

Gabi, my sme zacali s prikrmami po 6. mesiaci, ale Andrejko mi zacal ako tak papat az cca po mesiaci a to tiez len preto, ze som k zeleninke pridavala trosku jablcka, ako mi tu Lubka poradila. Netrap sa tym zatial, chvilu to trva, kym si dietatko zvykne na nove chute, konzistenciu a tak. Kym sa Leika nerozpapa, s ovocim by som pockala a ak pekne pribera, tak aj s kasami.

lucinkaaa
24. jún 2009

luci, ja som lianku odstavovala postupne ale trvalo to dlho, vzdy som jedno kojenie nahradila niecim inym - bud prikrmom alebo som jej dala flasku so sunarom. po dlhsej dobe som vynechala dalsie kojenie az sme prestali ked mala rok. skus 😉

ja mam dnes hroznu skusku na ktoru som pozitivne naladena, tak drzte palce.

lubica69
24. jún 2009

ahojte
Tak nám zasprší
Lucinkaa že 04:54 fuuuuuuuuu ☹ Držíme palce na skúšku 😉

nikusa9
24. jún 2009

lucinka-tak to je riaden cas 4:45 😕 tak hadam to tam odpalis na A 😉 😉

a aj ja mam uz prááááázdniny, matika zmaknuta 🙂 🙂 🙂 🙂

lucinkaaa
24. jún 2009

to viiete, my matky sme zvyknute na rozne nocne rozcvicky, ktore sa nam neskor zidu pri vstavani kvoli inym veciam. to acko by som si zelala, ale ako som napisala, skuska to bola vyrazne tazka 🙂 nikus blahozelam k prazdninam! ja este v piatok jednu a tiez veget.
chystam sa robit mihankinu zazracnu strudlu v piatok tak si mozete vsetky zacat olizovat prsty 😀

gabii83
24. jún 2009

oki tak dakujem 🙂

lubica69
24. jún 2009

Lucka gratulujeme
A štrúdlu si dáme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre