Birmingham. Je tu niekto odtiaľto?

eliska1983
14. júl 2008

ahojte mamicky v okoli

lucinka21
20. júl 2008

Myslím že to hlavne zálezi od počasia..... my poznáme Rubery, Northfield, Great Barr.. no a centrum (bull ring)
Krteček - tvoja Annie je len o trošku staršia od Anabelle - máme kámošku ? 😵

mcw
23. júl 2008

Krtecek, ked presne je Clent? Nie je nahodou na juh od Stourbridge? Ja byvam v Bromsgrove a to potom nie si velmi daleko odo mna 🙂

ivica2705
23. júl 2008

ahojte dievcata, nechodite niektore na vylety , lebo ja som z Mensfieldu tak ani nemam predstavu ako daleko ste odo mna, len podla mapy, ako kolko by trval;a cesta nemam ani tusaka 🙂

kivec
23. júl 2008

Ahojte dievcata, pridavam sa k vam, byvam v meste Kidderminster, tiez blizko Birminghamu. Ahoj Ivica, teraz som to pozerala na Google maps, Birmingham je od teba asi 100km.

ivica2705
23. júl 2008

ahoj Kivec, dlho si sa neozvala, si v poriadku...... 🙂 🙂 🙂

krtecek
23. júl 2008

mcw - asi 15min od Bromsgrove - tam jezdim do David Lloyd a do Catshill jsem chodila na postnatal classes......
kivec - tak to jsi taky kousek.....do K'minster zase jezdim malovat 🙂
Nechcete se nekdy sejit na kavco?

kivec
23. júl 2008

Ahoj Ivica, som v poriadku, teraz mam doma trochu stereotyp, tak ani nebolo o com pisat ale vas som si citala kazdy den.Len som neprispievala, bola som len taky spion. Zajtra si uz urobim aj album. A ahoj Krtecek, tiez som si vsimla,ze byvas blizko, do Clentu chodime niekedy na prechadzky so psami. Kludne sa mozme stretnut.

krtecek
23. júl 2008

Kivec - my taky mame pesany a chodime je vencit. Clent Hills mame hned za barakem 🙂

kivec
23. júl 2008

Tak to je super, Krtecek, ake psi mate? A kolko? My mame 3 fenky. Takze budeme velka svorka (smecka), ked sa mala narodi. Smejeme sa, ze to bude novy pack leader.

krtecek
23. júl 2008

Mame dva cerne labradory, brachu a segru, Teifi a Jupiter. Jo, jo a pristi rok chceme, aby Teifi mela stenata a jedno si budu moct nechat 🙂 A to teprv bude...🙂
A co mate za rasu?

kivec
23. júl 2008

My mame miesance, 2 su Europske sanova psi z Ciech a jednu pointer miesanku z utulku. Volaju sa Frida, Zuza a Masa. Zuza a Masa su sestry. Su to vlastne miesance Pointra s Greyhoundom a Aljaskym huskym.Ale vyzeraju ako pointre.

krtecek
23. júl 2008

Koukam, ze uz se ti blizi termin porodu. Jak se citi? Zatim vsechno ok? Bues rodit v K'minster?

kivec
23. júl 2008

Rodit budem vo Worcestri, lebo v Kiddy nemame porodne oddelenie. A citim sa celkom dobre, dakujem za opytanie ale uz si niekedy zavadziam sama sebe. Ked je von zamracene, nevladzem ani zit. Ako to bolo dnes. Az teraz som sa prebrala a teraz sa mi nechce ist spat. Ale inak vsetko prebieha v poriadku.

krtecek
23. júl 2008

Aha, to jsem nevedela. No, dneska bylo pekne hnusne, teplo, ale pod mrakem a dusno....jsem navecer byla vencit pesany i s Annie v carrier a pekne jsem se zapotila 🙂

kivec
23. júl 2008

Krtecek, pozrela som si tvoj album, mas krasnu dcerku. Tvoj manzel je Anglican? A kde si rodila ty?

krtecek
23. júl 2008

Dekuju 🙂 Manzel je Anglican a rodila jsem ve Women's Hospital v B'hamu. Trochu jsme podvadeli a nahlasili si bydliste u jeho rodicu na Edgaston, protoze tato nemocnice ma byt udajne v kraji neljepsi s nejlepsi peci o novorozence v pripade komplikaci.
Jak dlouho si v uk? A manzel je taky Anglican?

krtecek
23. júl 2008

Zacinaji se mi klizit oci. Jdu do hajan. Dobou noc a zitra se sem zase podivam 🙂

kivec
23. júl 2008

Byvam tu 2 roky s mojim Slovenskym manzelom. Prajem ti dobru noc, zajtra mozme pokracovat.

bludicka1
23. júl 2008

krtecek aj ja som rodila vo WHB a boli tam naozaj super! 😵 tak som sa rozhodla, ze tam budem znovu rodit. Nastastie my tu mame na vyber z 5 nemocnic. Nemusela som sa ani nahlasit, ze byvam v Edgbastone 😉
Ja som od vas asi najdalej, kedze byvam v centre Birkacu 😅

lara1znk
24. júl 2008

ahojte, my sme v sutton coldfield
je niekto blizko?

lara1znk
24. júl 2008

zbezne som vas precitala tak asi nie, s koda

lucinkaaa
24. júl 2008

prepacte ze vam sem vpadnem... kivec ty sa ani neohlasis ty potvora! musim ta tu normalne vypatrat 😀

bludicka1
13. aug 2008

teda babenky kde ste vsetky???.... ci je v Birminghame tak malo mamiciek s babatkami a tehuliek??

Mam na vas otazocku, nebyva niektora z vas alebo nepoznate nejaku maminu s babatkom vo West Bromwich/Birmingham?
Mam tam kamosku s 15mesacnym chlapcekom a o nikom tam nevie a rada by sa s nejakou mamickou s babatkom stretavala..... ak nahodou.... ozvite sa. Dakujem!

A ak by ste nahodou vedeli o niekom kto hlada ubytko v centre Birminghamu tak sa mi ties prosim ozvite, daky! a pekny dnik vsetkym

martina7228
13. sep 2008

ahoj bludicka1

byvam vo west bromwich a mam 3,5 rocneho chlapceka, sme tu s manzelom uz druhy rok a tiez hladam nejaku kamosku z west bromwich pripadne okolia.

prosim, posli mi kontakt na tu tvoju kamaratku, co ma 15 mes chlapceka - rada sa s nou stretnem. casto citavam aj diskusiu na fore - volna diskusia pre baby z anglicka.

bludicka este raz prosim nezabudni o kontakt. dakujem este raz za laskavost.

papa

lucinka21
14. sep 2008

Ahojte baby, nevie niekto poradit, kde v Bhame sa dá chodit plávat s bábatkami????

bludicka1
15. sep 2008

my chodime normalne na kupalisko, nedaleko centra maju take kupalisko kde v sobotu maju plavanie na hodinku pre detickq

monika977
24. sep 2008

Ahojte dievcata ak pridete na tuto stranku tak som prvy krat na tejto stranke a poradila mi ho kamaratka ktora je uz na Slovensku.Som rada ze som tu a pozdravujem.Byvam blizko Birmin.a nemam tu ziadnu kamaratku ani na pokec a nieto este na stretko,tak ak budete mat chut mozme popisat.Dakujem pa 😉

bludicka1
26. sep 2008

monika sem moc kocky nepisu, precitaj si hore kde sa kocky nachadzaju bo to spominali a ak niektora byva blizko teba skor im posli IP, tak sa s nimi asi lahsie spojis. good luck 😉

zuzana24
29. sep 2008

ahojte baby prepacte ze vam sem vstupujem ale chcem sa vas nieco opytat?mozete mi poradit ako je platena materska ked porodite babatko v UK co vsetko poterbujete mat k tomu?a dalsia vec pocula som ze ak porodim v UK babatko ma dvojite obcianstvo,a ked sa vratim na slovensko tak ze materske mi bude vyplacane z uk je to pravda?ak ano ako dlho musim byt s babatkom v uk ked sa chcem vratit na slovensko aby som dostavala matersku z uk?dakujem

sisulik
29. sep 2008

ahojte babenky...my sa onedlho chystame..cca 30 min. od birminghamu... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre