Birmingham. Je tu niekto odtiaľto?

eliska1983
14. júl 2008

ahojte mamicky v okoli

sisulik
3. okt 2008

kde ste? ziadna tu nepisete?
chcela by som opravit..ze to nie je 30 min od BHX ale hodina.. 😅

bludicka1
6. okt 2008

sisulik sem asi malo kto chodi, vyzera to tak ze vsetky Birminghamske mamicky bud tuto stranku nepoznaju alebo su take busy ze sem nemaju kedy prispievat.
Vacsinou aj tak co sem dievcata prispievali neboli priamo z Birminghamu. Takze vyskusaj napisat kde sa presnejsie stahujete a mozno sa ti niekto ozve cez IP 😉

sisulik
7. okt 2008

tie ktore lietate zo SR do birminghamu..alebo opacne..neviete mi povedat ktora letecka spolocnost leti z bhx to kosic?

bludicka1
8. okt 2008

asi len sky europe cez blavu do kosic, alebo pozri len z ryanair do blavy a potom skyeurope z blavy do kosic

3558
15. okt 2008

ahojte babulky.je tu niektora z vas z coventry? je to par minut od birminghamu. ak ano ozvite sa. 😀 😀 😀

adriana123
21. jan 2009

ahojte,my sme z birminghamu,az teraz som vas nasla,ale vidim,ze tu dlho nikto nepisal,skoda.mame 2rocneho syna simona,ja som s nim domka,tak ozvite sa

3558
23. jan 2009

jeeej ahoj adriana.ja ta hladam. prepac, ale som omylom vymazala tvoje ip. kukni temu porody a tam si najdi porody v uk. a ta mamina co si somnou pise, je z covetry. kuk tam ano???
prepac mi, ze som sa neozvala ☹

adriana123
23. jan 2009

ahojte,dakujem zuzke za odpoved,ja sa na tie porod vuk kukam,no cosi nemozem najst,skusim este raz,dakujem .a co je s ostatnym babami z birminghamu??????????

mcw
23. jan 2009

Ahoj Adriana, ja som z Bromsgrove, asi 15mil pod Birminghamom, takze nie priamo, ale ked sa pozries na temu Slovenky v Zahranici 2, tak tam su asi tri dievcata priamo z Birmu a mozno aj viac, ja som tuna (MK) uz davno nebola, tak neviem, ci sa aj niekto novy z Birmiinghamu do tej temy nepridal.

adriana123
28. jan 2009

ahojte dievcata,tak bola by skoda,aby tato stranka zanikla,urcite nas je tu v birminghame viac,tak sa ozvite

bludicka1
3. aug 2009

kocky verim ze nas tu je v Birminghame vela a tak ak mate zaujem prist v utorok do mesta od 10.00 do 12.00 na Bath Row do Colston Health Centra ozvite sa mi. Mohli by sme tam urobit stretko Sloveniek a deticiek. Ozvite sa mi na IP aby som vedela kto ma zaujem.

aliza
3. aug 2009

Ahoj,
myslis zajtra? Ak ano, tak my nemozeme, aj ked velmi rada by som prisla, ako som pisala, mame prave chickenpox ☹ . Tak nabuduce..

bludicka1
3. aug 2009

hociktory utork, teda ja tam chodim s mojimi ratolestami kazdy utorok a preto vam o tom pisem, ak by ste mali zaujem mohli by sme sa tam raz do mesiaca alebo aj kazdy utorok stretavat ak bude skaredo mozme ostat v nutri a hrat sa tam s hrackami ak bude prekne, mozme behnut do parku co je popri tom centre....

aliza
3. aug 2009

urcite sa rada niekedy pridam, ale dalsi utorok letime domov a prideme az v septembri.

bludicka1
3. aug 2009

SUPER, TREBA DAT VEDIET MAMICKAM SVK A CZ aby sa pridali

bludicka1
13. aug 2009

kocky co ste z okolia Birmnghamu podarilo sa mi vybavit miestnost v St. Thomas Centre, Birmingham centrum na sobotu od 10-12.00 nie tuto ale tu dalsiu by sme mohli vyskusat a potom by sme sa mohli dohodnut na 1 sobotu v mesiaci.... dajte vediet ci by ste mali niektora zaujem, nech viem kolko by nas bolo. poslite IP daky
Inak moze sa pridat kazdy kto ma zaujem, nemusi byt z Birminghamu!!!

dia_k
11. sep 2009

ahojte kocky s babatkami ci tehulky v okoli Birminghamu, planujeme stretko Sloveniek a babatiek v Birminghame 19.9.09. ozvite sa cez IP, poslem vam viac info

ikke
30. dec 2009

vodkata • 2d • Dnes o 14:10
ahojte, najde sa nejaka mamicka zijuca v Birmingheme?
Chceli by sme sa tam stahovat, tak by som sa rada zoznamila, pokecala, popripade stretla...
Dakujem vam za kazdu jednu odpoved...
A prajem vsetko dobre do Noveho roku !!!!

vodkata
31. dec 2009

AHOJTE....

CHODI SEM NIEKTO???

reha25
25. jan 2010

Ahojte, ja tiez zijem v Birminghame, presnejsie v Halesowen. Zatial nemame ziadne babo, ale na Vianoce sme si s manzelom dali este jeden tajny darcek o ktorom sme sa pred par tyzdnami dozvedeli. Este to tak trochu tajime, aspon do tych 3 mesiacov, ale dufame ze vsetko bude v poriadku. 😎

z_vesela
23. júl 2010

ahojte..je tu este niekto z Birminghamu?

stropec
3. nov 2010

Vidim, ze tu moc mamiciek v okoli Birminghamu nieje, ja som v Redditchi je to tak 40min vlakom od Birminghamu, takze ak ste tu niektora mozte sa mi ozvat a pokecat budem len rada 🙂

kajka231
13. dec 2011

ahojte,dávno nebol nikto na tejto stránke,ale predsa,je tu niekto z Birminghamu,bývame v Bearwode,ozvite sa

kotku999
16. okt 2013

ahojte je tu niaka co ma termin na november z birminghamu dakujem

ivett2904
23. okt 2013

HALLO dievcata ja byvam v Edington,prispevky su stare ale dufam ze sa niektoa ozvete,pekny dnik

magie27
28. okt 2013

Ahojte prosim prosim je tu niekto kto byva v Birminghame? Diky

kotku999
17. feb 2014

Ahojte ja som z birmngham a mam 2mescneho synka hladam kamosku na pokec atd

jarcuska55
2. apr 2014

Ahojte, nejaka mamicka vo West Bromwich alebo z blizkeho okolia napr. Tipton?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre