Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

millenas
17. aug 2006

NINOCKA a MAMUS: no vidim, ze tu v DNV nam bude veselo 😅
Ja byvam nedaleko MAMUS 😝

mamus
17. aug 2006

nevesta - tiež zvažujú auto pre každého. Slávka sa ale bojí šoférovať. Keď mala ísť niekedy z práce niečo vybavovať tak šiel s ňou aj jej priateľ (robili skoro spolu)
millenas - v DNV bývame všetci nedaleko 😀. Bývala som na Králika na 2 a keď som večer sedela na balkóne a čakala na dcéru z diskotéky veru prebehol cez cestu aj ježko, sem tam som zbadala zaja a mala som pekný výhľad na Srdce. Dnes 😖

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamus
18. aug 2006

ziza - tak aký si mám kúpiť. Poraď značku. Asi ten Olympus 740 digital. Jáj a cenovo je to........?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamus
18. aug 2006

A naše karlovešťanky, dúbravanky, novovešťanky,spinkajú. 😔
Emjee je už isto vhupnutá u mažela v postielke. 😀

ena
18. aug 2006

ziza ten canon eos 350 d mame aj my, predtym sme mali camediu, a mne stacil.. teraz ked porovnam fotky, tak iny rozdiel a to pritom cvakam na canone len s takym nastavenim, co necha manzel pri poslednom foteni.. ( som leniva si precitat manual 🙂) )

ninocka
autor
19. aug 2006

dobre ranko tehulky
ako sme sa vyspali? co mate dnes na plane ?
pomozte my vymysliet nejaky program?

mixka
19. aug 2006

mamus, ano cabanova je hore v dubravke za od saratov, je to pri priemyslovke karola adlera.

mixka
19. aug 2006

ninocka, u nas doma je na programe liecenie 🙂

mamus
19. aug 2006

To sa mi páči. Ranostajky. Ja som spala do 9,00. Ale už varím. Hrachová polievočka zo suchého hrachu s klobásou a vyprážané bedle zemiak.pyré a šalátik. To je dietka. Chystám to mladým ale aj sebe. Prídu z dovolenky.A potom hajde domov. Už som tam nebola týždeň. Už sa teším na moju postieľku.
Mixka - pekne sa liečte ale okno dokorán, je krásne.
Ninocka - príroda. Pomoravie. Nieje v Istracentre nejaký program? Pamätám si keď som bola malá chodievalo sa do Petržalky k Dunaju. Mama nás vyobliekala a potom len nadávala a okrikovala nás aby sme sa nezašpinili. Nenávidela som to. Bola som živel.
Ena - strašne sa teším na foťák. To bol môj sen. Ale vieš, tri deti, jeden plat, výživné nepravideľné. Bolo treba na iné.

mixka
19. aug 2006

mamus, nemozem k vam na obed??? prosiiim 🙂

mamus
19. aug 2006

Mixka v pohode. Dlhé diely - Fullu č.5. Budem čakať. Tak rýchlo utekám do Billi pre cesnak. Ale ja to myslím vážne v pohode môžeš prísť.

sylvie
19. aug 2006

ahojte, tak aj ja som z DNV, byvam oproti mamus, v tom dome kde je maxfit, ale nie v tom vchode, ale vo vchode co je medzi Hades a Jazykovkou.. 🙂

ninocka
autor
19. aug 2006

tak vitaj medzi dnv

mixka
19. aug 2006

ja mam kamosku, ktora byva cely zivot v dnv a teraz je uz vydata, nepoznate ju niekto???

ninocka
autor
19. aug 2006

ako sa vola kde presne byva v starej casti alebo v novej a kolko ma priblizne rokov

sylvie
19. aug 2006

dakujem ninocka.. mixka, a ako sa vola ?

mixka
19. aug 2006

ninka, najprv byvala v starej a teraz v novej a ma 29, ako ja a vola sa petra

ninocka
autor
19. aug 2006

petra a za slobodna sa ako volala

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamus
19. aug 2006

sylvie - vitaj suseda. Ja som len zvedavá či Vás spoznám pri náhodnom stretnutí. 😉 Teraz budem pozerať na každú mladú mamičku či Vás nespoznám. 😕
Vy to máte jednoduchšie, takých ako som ja viac nieje 😀

sylvie
19. aug 2006

mixka, tak petru bohuzial nepoznam..

mamus, dakujem.. moje poznavacie znamenie je tmavomodry sportovy kocik s 3 kolesami.. 😀

mamus
19. aug 2006

ziza ďakujem nechám si to prejsť hlavou a ozvem sa.

mixka - to s kľudom mohla chodiť s mojou dcérou do školy. Myslím tu kamarátku. Ale si prišla? 😠 .

ninocka
autor
19. aug 2006

tak mozno ta aj ja spoznam z tvojou trojkolkou sylvie

ninocka
autor
19. aug 2006

mamus kam chodila tvoja dcera alebo syn 27 do skoly

sylvie
19. aug 2006

ninocka, mozno ano.. lebo inu som tu nevidela.. potom uz len cervenu.. 😉

mamus
19. aug 2006

Ninocka - všetci traja v DNV druhý stupeň Devín. Iba Sašenka druhý stupeň Dúbravka. Mixka do ZŚ školy vedľa Adlera. Nechodila si tam?

mamus
19. aug 2006

sylvie - nevadia vám tie pivárne pod oknami. Veď sa tam fajčí a debaty do neskorých hodín. Dúfam, že máš okná na druhú stranu.

sylvie
19. aug 2006

mamus, nastastie mame okna len na tu opacnu stranu.. tam akurat obcas pocujem z fitneska ako vykrikuje precvicujuca, ale to len obcas..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre