Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

lodia
13. okt 2006

pred porodom som jej len zavolala..kamarat, ktory ma dve deti mu ju odporucil..my sme sa tu nastahovali a zijeme tu len tri roky. No a tak som len zavolala, ci moze byt nasej Lucii (este nenarodenej) detskou lekarkou a ona suhlasila. Potrebujes mat detsku lekarku este pred porodom, budu sa ta na to pytat v porodnici. neviem ci to vies, ale z tvojej otazky vyplyva, ze nie.Budes vypisovat formular, kde musis uviest kontakt na detskeho lekara, ktory preberie osetrovanie dietata. Takze si tam zavolaj, alebo ju navstiv osobne. Mne sa osobne nechcelo, manzel na mna nikdy nema cas a nemal ma tam kto odviest. boli mrazy a smikalo sa a bala som sa chodit sama aj na male trate 🙂 uz som bola v zaverecnej faze tehotenstva.

mysidlo
13. okt 2006

nevedela som o tom formulari v porodnici. Diky za upozornenie.
Ja mam do porodu 7 tyzdnov, ale asi tam niekedy zajdem radsej osobne, aby som ju videla.

lodia
13. okt 2006

ok, ja som doverovala kamosovi, overit som si ju vlastne ani vizualne nemusela 🙂)) takze vela zdrau, dufam, ze budes spokojna..na lekarov plati..pytaj sa, pytaj sa...

mysidlo
13. okt 2006

nechcem ju vidiet preto, aby som si ju overovala, ale radsej taketo veci riesim osobne. 🙂

lodia
13. okt 2006

jasne, chapem..ja som zase riesim takmer vsetko cez telefon a internet 🙂)))

timike
16. okt 2006

Ahoj Mamus,

s tym postrazenim deti si to myslela vazne, alebo to bol vtip ? Ja by som potrebovala niekoho na vyberanie zo skolky v Dubravke. 😅

lodia
30. okt 2006

Ahoj ninocka!

ako sa dari? co mate noveho? brusko rastie? 😅

ajap78
30. okt 2006

ahojte baby, keby ste vedeli o niekom, kto by si chcel na dlhodobejsie prenajat 3 izbovy byt (126m2, 6 rocny dom) v dubravke, cca zima 2007/jar 2008, neviem presne odkedy, tak sa ozvite, rada poskytnem dalsie info.

ninocka
autor
30. okt 2006

ajap a za aku cenu

ajap78
30. okt 2006

cca 28tis aj s podzemnou garazou

ninocka
autor
30. okt 2006

ok dakujem

lodia
31. okt 2006

ahooojte!je tu niekto? halooooooo? haloooooo! 😉

ninocka
autor
31. okt 2006

ahojcek lodia dlho som o tebe nepocula

lodia
31. okt 2006

ahoj ninocka! ani ja teba som davno necitala 🙂 ako sa mas? brusko rastie? uz vies pohlavie?

ninocka
autor
31. okt 2006

brusko mam stale malicke ale doktor hovori, ze to je ok.pohlavie stale nevieme ale ideme na ultrazvuk teraz vo svrtok tak mozno sa dozvieme ak sa nam ukaze

lodia
31. okt 2006

alebo vam ukaze len zadocek..si este stale na rizikovom?ako sa citis?

ninocka
autor
31. okt 2006

no som stale doma na rizikovom som stale vycerpana , strasne sa mi tlaci na mechurik a bolieva ma panva strasne.
Ako sa ma Lucinka?

lodia
31. okt 2006

mrzi ma ze mas bolesti...tiez som bola v tehotenstve stale unavena, pribrala som 18 kilov ..bolo to tazke nosit a popritom pracovat..pekne oddychuj...a nevycerpavaj sa..hlavne pozitivne!
Lucia je krasna, uz sa stoji v postielke a usmieva sa 😎 a uz aj celkom dobre zacala papat..aj zeleninu, i ked je stale to iste, ine jej nechuti...

ninocka
autor
31. okt 2006

no vidis postupne zacina papkat zeleninku to je dobre aspon bude stale zdravucka.ja som zatial pribrala necelych 6kil. To uz je taka velka slecna , ze zachvilu bude behat sama

lodia
31. okt 2006

no uz lezie ako divoska..musime davat na nu stale pozor...je velmi aktivna a sikovna..aj neurologicka povedala, ze je skutocne velmi sikovna a zvedava a uz nemusime ju navstevovat..Lucia je zdrava..sa tesim...vyvoj ide v poriadku...jej, ty mas take malicke brusko..aspon budes mat lahsi porod,kde teda budes rodit? u koho?

ninocka
autor
31. okt 2006

no zatial mam taketo malicke brusko este sa zmestim do vsetkych mojich veci dnes som si aj dala zimnu bundu s minuleho roku taky uzky strih no cudovala som sa, ze som to obliekla. Rodit budem nakoniec na Antolskej moj gynekolog tam je porodnik. Som rada, ze Lucinka je taka sikovna mozes byt na nu hrda.

lodia
31. okt 2006

ako sa vola tvoj gynekolog, ak sa mozem spytat? rodila som na antolskej, su tam super porodne asistentky..strasne zlate mile..mna rodil Cierny, ale mal nas rodit primar, ale nevysiel krok 😀

ninocka
autor
31. okt 2006

karol hlinstak nepoznas?

mysidlo
2. nov 2006

ahojte dubravcanky,
preco antolska? Nie su Kramare lepsie? Ja idem tam. Snad uz budem v zrekontruovnych priestoroch.
Uz som bola od polky septembra, takze som uz dost otravena, lebo mam nakazane lezat. V dosledku toho som pribrala uz 12 kg. 🙂

lodia
2. nov 2006

ahoj mysidlo,
12 kg je v pohode 🙂))ale naozaj, nezartujem..antolska preto lebo mi bola doporucovana znamymi a urobila som dobre...neviem preco by sa mal o mna starat niekto koho vobec nepoznam, ked si mozem vybrat...kamaratky co rodili na Kramaroch vsak tiez boli spokojne, ale ked je moznost volby, tak som skusila antolsku...

mysidlo
3. nov 2006

ahoj, diky na nazor. Ja idem na Kramare, lebo tam mame nejake vzdialene znamosti. Tak uvidim o mesiac, ci som sa dobre rozhodla. 🙂

k.a.t.k.a.
3. nov 2006

ahoj mysidlo, z kade presne si v BA 4 ?

mysidlo
3. nov 2006

z dubravky. To si nevedela? Ty si z Dlhych dielov, ze? 🙂

k.a.t.k.a.
3. nov 2006

hej z Dlhých 🙂 ale cítim sa jak v Petržalke za komančov ked ju stavali, lebo som obklobená zo všetkých strán novými stavbami 😠 dúfam že tu dlho nebudeme bývať .. dávam tomu tak 2 roky .. dúfam
vedela som že si odtial niekadial ale nevedela presne že Dúbravka 🙂

chelsee
3. nov 2006

ahojte mamicka, ja som tiez z dlhych dielov...katka kam sa chystas ist rodit kedze tu siroko daleko neni schopna porodnica? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre