• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

15. marca 2017 
Snad nie a vsade sa to bude len zlepsovat :wink: A kedy tam planujes znovu zavitat? :slight_smile:
17. nov 2006 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to se zeptej meho muze :sunglasses: . Ten nedavno zahlasil, ze za take 4 roky :confused: a ja ze prosiiiim :confused: :confounded: . Nechcem to nejak prilis odkladat, nakolko nemam zrovna 20, ale tak :dizzy_face: hadam do 2 rokov budeme styria
17. nov 2006 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od teraz 4 roky? To musis nejako nenapadne zariadit :wink:
17. nov 2006 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, zacnem na tom bud. rok tvrdo pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale nie, myslim, ze v tomto smere mam trochu vacsi vplyv - co a kedy...hmmm, ale si namyslam :wink:
17. nov 2006 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tu bolo zivo a nebola som ja pritom! och...je tu kto? :grinning: :grinning:
19. nov 2006 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem uz nikto nechodi? :fearful:
22. nov 2006 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mysidlo :wink:
22. nov 2006 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mysidlo no dlho tu je ticho
22. nov 2006 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :confused:
22. nov 2006 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto vyzera na dobru diskusiu :wink: :grinning: ...
Ako vsetky mate?
22. nov 2006 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ako sa to tu hned rozbehlo :grinning:
22. nov 2006 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysidlo, ty uz mas tusim veselo...Pomaly Ta privitame medzi nami matkami :wink: . Ako sa citis a kam sa chystas priviest svoje dietko na svet?
22. nov 2006 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute caute no mysidlo uz to mas zapar
22. nov 2006 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ako spolubyvajuce..co vas tazi a co tesi? mna hneva to pocasie..
22. nov 2006 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som doobeda zmokla jak kuratenko. S cerstvo umytou, vyfukanou hlavou, kocikom plnym nakladu, do kopca...a v behu. Hned mam 20dkg dolu :grinning:
22. nov 2006 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi vdaka pocasiu..je nas tu tak mnoho ..ze az tri...mysidlo bola si u tej Rolnej?ako sa ti pozdavala?
22. nov 2006 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ja uz si striham meter :grinning:
idem na Kramare, rodit budem u dr. Planka. Zatial sa citim fajn. Ziadne zdravotne problemy a brusko este vysoko. Az mi to bude chybat :slight_smile:
22. nov 2006 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, aj mne po porode chybalo brusko..hm, je to pocit akoby ti nieco vzali... :sweat_smile:
22. nov 2006 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tehotenstvo velmi paci, ale aj sa velmi tesim na tu nasu princeznicku :slight_smile:
22. nov 2006 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pozeram, ze tu uz dlho nikto nebol. Byvam v Karlovke nieco vyse mesiaca a hladam takto nove kontakty, lebo tu nikoho nepoznam a ani Karlovku, ale urcite ju za par mesiacov z kocikovania spoznam:slight_smile:) Ako som citala vase prispevky, ziadnu z vas nemam blizo (byvam pri novom Miestnom urade a blizo OD Centrum), ale to sa ,ozno zmeni :wink:
13. dec 2006 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babusa, tam (oproti centrumu) som byvala prvych 27 rokov svojho zivota. ak potrebujes niekam znavigovat, kludne napis :grinning: kocikovat ale s tebou (asi) nebudem :pensive: inak, tam pobliz mas materske centrum, vies o tom?
13. dec 2006 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ikke, viem, ze tam niekde je, ale to najdem,prejdeme tam cele okolie ked budeme spoznavat okolie s malickym. :dizzy_face:
14. dec 2006 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravicko,
jej tu fakt velmi dlho nikto nebol :slight_smile: neviete mi niekto poradit dobru opatrovatelku v Dubravke, vyuzivat ju budem sporadicky, obcas sa mi vyskytnu pracovne stretnutia,mala by to byt starsia pani so skusenostami, najlepsie s pedagogickym vzdelanim :slight_smile: opatrovanie raz za tyzden, pripadne raz za dva, na 2-3 hodiny. Za vsetky ponuky, referencie a vase skusenosti dakujem vopred. I ked velmi nedufam nejakeho vysledku, kedze prave v tejto sekcii je vzdy mrtvo :sweat_smile:
4. jan 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo! zijete?
4. jan 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa aj k vam pridat? Pred 2 mesiacmi sme sa prestahovali do dubravky na hanulovu...
5. jan 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petruska, vitam ta..ale byva tu velmi pusto, malokedy sa tu niekto zjavi..takze si tu velka vzacnost...a mily host..ahoj..ako sa ti byva v Dubravke?
6. jan 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lodia
ako sa vam dari
6. jan 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som tiez zo 4ky.
6. jan 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
olinka a odkial
6. jan 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z lamaca. vsetci ste z dubravky, dnv, karlovky a lamacanku som tu este nevidela :slight_smile:
6. jan 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok