Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

anad
17. nov 2006

Snad nie a vsade sa to bude len zlepsovat 😉 A kedy tam planujes znovu zavitat? 🙂

certica
17. nov 2006

Tak to se zeptej meho muze 😎 . Ten nedavno zahlasil, ze za take 4 roky 😕 a ja ze prosiiiim 😕 😖 . Nechcem to nejak prilis odkladat, nakolko nemam zrovna 20, ale tak 😵 hadam do 2 rokov budeme styria

anad
17. nov 2006

Od teraz 4 roky? To musis nejako nenapadne zariadit 😉

certica
17. nov 2006

Neboj, zacnem na tom bud. rok tvrdo pracovat 😝 . Ale nie, myslim, ze v tomto smere mam trochu vacsi vplyv - co a kedy...hmmm, ale si namyslam 😉

lodia
19. nov 2006

jej, tu bolo zivo a nebola som ja pritom! och...je tu kto? 😀 😀

mysidlo
22. nov 2006

sem uz nikto nechodi? 😨

certica
22. nov 2006

ahoj mysidlo 😉

ninocka
autor
22. nov 2006

ahoj mysidlo no dlho tu je ticho

lodia
22. nov 2006

ahojte 😕

certica
22. nov 2006

toto vyzera na dobru diskusiu 😉 😀 ...
Ako vsetky mate?

mysidlo
22. nov 2006

nooo, ako sa to tu hned rozbehlo 😀

certica
22. nov 2006

mysidlo, ty uz mas tusim veselo...Pomaly Ta privitame medzi nami matkami 😉 . Ako sa citis a kam sa chystas priviest svoje dietko na svet?

ninocka
autor
22. nov 2006

caute caute no mysidlo uz to mas zapar

lodia
22. nov 2006

😀 tak ako spolubyvajuce..co vas tazi a co tesi? mna hneva to pocasie..

certica
22. nov 2006

Ja som doobeda zmokla jak kuratenko. S cerstvo umytou, vyfukanou hlavou, kocikom plnym nakladu, do kopca...a v behu. Hned mam 20dkg dolu 😀

lodia
22. nov 2006

ale asi vdaka pocasiu..je nas tu tak mnoho ..ze az tri...mysidlo bola si u tej Rolnej?ako sa ti pozdavala?

mysidlo
22. nov 2006

hej, ja uz si striham meter 😀
idem na Kramare, rodit budem u dr. Planka. Zatial sa citim fajn. Ziadne zdravotne problemy a brusko este vysoko. Az mi to bude chybat 🙂

lodia
22. nov 2006

jej, aj mne po porode chybalo brusko..hm, je to pocit akoby ti nieco vzali... 😅

mysidlo
22. nov 2006

mne sa tehotenstvo velmi paci, ale aj sa velmi tesim na tu nasu princeznicku 🙂

babusa1
13. dec 2006

Ahojte, pozeram, ze tu uz dlho nikto nebol. Byvam v Karlovke nieco vyse mesiaca a hladam takto nove kontakty, lebo tu nikoho nepoznam a ani Karlovku, ale urcite ju za par mesiacov z kocikovania spoznam🙂) Ako som citala vase prispevky, ziadnu z vas nemam blizo (byvam pri novom Miestnom urade a blizo OD Centrum), ale to sa ,ozno zmeni 😉

ikke
13. dec 2006

babusa, tam (oproti centrumu) som byvala prvych 27 rokov svojho zivota. ak potrebujes niekam znavigovat, kludne napis 😀 kocikovat ale s tebou (asi) nebudem 😔 inak, tam pobliz mas materske centrum, vies o tom?

babusa1
14. dec 2006

Ahoj Ikke, viem, ze tam niekde je, ale to najdem,prejdeme tam cele okolie ked budeme spoznavat okolie s malickym. 😵

lodia
4. jan 2007

zdravicko,
jej tu fakt velmi dlho nikto nebol 🙂 neviete mi niekto poradit dobru opatrovatelku v Dubravke, vyuzivat ju budem sporadicky, obcas sa mi vyskytnu pracovne stretnutia,mala by to byt starsia pani so skusenostami, najlepsie s pedagogickym vzdelanim 🙂 opatrovanie raz za tyzden, pripadne raz za dva, na 2-3 hodiny. Za vsetky ponuky, referencie a vase skusenosti dakujem vopred. I ked velmi nedufam nejakeho vysledku, kedze prave v tejto sekcii je vzdy mrtvo 😅

lodia
4. jan 2007

halo! zijete?

petruska77
5. jan 2007

mozem sa aj k vam pridat? Pred 2 mesiacmi sme sa prestahovali do dubravky na hanulovu...

lodia
6. jan 2007

ahoj petruska, vitam ta..ale byva tu velmi pusto, malokedy sa tu niekto zjavi..takze si tu velka vzacnost...a mily host..ahoj..ako sa ti byva v Dubravke?

ninocka
autor
6. jan 2007

ahoj lodia
ako sa vam dari

olinka6226
6. jan 2007

ahojte baby, ja som tiez zo 4ky.

ninocka
autor
6. jan 2007

olinka a odkial

olinka6226
6. jan 2007

ja som z lamaca. vsetci ste z dubravky, dnv, karlovky a lamacanku som tu este nevidela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre