Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

certica
6. jan 2007

babule ahojte, ja sem uz ani nechodim, som to vzdala.
oli ja som lamacanka, priam rodena, len teraz byvam na dd

olinka6226
6. jan 2007

no ja som rodena lamacanka a aj tu s muzom byvame 🙂 mne sa tu velmi paci. aj ked by tu mohlo byt viac obchodov. ako sa byva na dd?

certica
6. jan 2007

tak to by sme sa snad mohli aj poznat, aspon z videnia. uz som niekde spominala, ze lamac z hladiska prostredia super, vybehnes na kopec, si v lese, klud...ale tie obchody to je fakt bieda. ved za tych 30 rokov prakticky nic nove nepostavili, okrem nejakych bytov, ale obchody zas nic. Asponze je to tesco pobliz, no a liedl este dajme tomu

olinka6226
6. jan 2007

nooo, ale ziadna normalna drogeria, hlavne ze tu mame 2 kvetinarstva. Ked chce nieco clovek z drogerie,aby bezal do Tesca. a kde si predtym byvala? ja som na studenohorskej pri skolke.

certica
6. jan 2007

heyrak 8, pri skolke 😀

ninocka
autor
6. jan 2007

olinka ta studenohorska je tam kde je stara skola borinska pri tej skolke myslis

olinka6226
6. jan 2007

nie, studenohorska su tie 7poschodove domy co sa tahaju celym lamacom

ninocka
autor
6. jan 2007

jaj to je byvala herovskeho
ja som tiez povod z lamaca ale teraz dnv

olinka6226
6. jan 2007

certica: tak to sme boli od seba kusok 😀

certica
6. jan 2007

ninus, niekdajsia L.Szantoa 😀

ninocka
autor
6. jan 2007

jaj ano herovskeho je inde no jasne szantova

olinka6226
6. jan 2007

takze ste vlastne vsetky zdrhli 🙂

ninocka
autor
6. jan 2007

veru tak oli

certica
6. jan 2007

vtedy nebol v lamaci ziadny 3-izb.byt v ponuke

ninocka
autor
6. jan 2007

certi no inac tie dlhe diely budu zachvilu ako petrzalke
mne sa tam nepaci vsade stavaju a je to uz velmi preplnene

olinka6226
6. jan 2007

mne sa na dd nepaci ten pristup. v zime ked je sneh to musi byt strasne sa trepat hore tym kopcom.ale inak nemozem posudzovat

certica
6. jan 2007

ninocka, my sme inak mali ist povodne do dnv, j.smreka, nakoniec z toho zislo, boli by sme oproti segre rovno, ale bolo to vrchne poschodie, mali tam dost kosu a tak. z toho dovodu, co spominas, sa tu ani mne nelubi, ale zas mame dobre spojenie do mesta,zbehnem dole kopcom a som na elektricke. vsetko ma svoje za a proti. nutne sme potrebovali byt, lebo sme nas predali a 3 mes.sme boli v prenajme. Ja by som isla byvat niekde dole do karlovky mozno

ninocka
autor
6. jan 2007

skoda ze si neni v dnv

olinka6226
6. jan 2007

tak to ano. a v lamaci sa tazko zhanaju byty. co sa tyka vrchneho poschodia,tiez by som ho nebrala, lebo ti moze hocikedy zacat zatekat... je to dost nevyhoda.

certica
6. jan 2007

no ved im aj v minulosti zatieklo

olinka6226
6. jan 2007

inak ninocka ako zvladas mimi... musis casto v noci vstavat a tak?

petruska77
8. jan 2007

lodia, dakujem za privitanie 🙂 Byva sa nam celkom fajn...
Kedze uz onedlho budeme mat v rodine prirastok a v dubravke sa takmer vobec neorientujem, chcela som sa spytat tych ktore uz mate babetka kam chodite kocikovat, pripadne kde su nejake ihriska... dakujem...

babusa1
8. jan 2007

Ahoj, pozeram,ze sa tu niekto za tych par dni ukazal.
Olinka, certica nepoznate blizsie detsku doktorku Wagnerovu z Lamaca, rozmyslam ze ju vyberiem za detsku ale nepoznam ju blizsie.

certica
8. jan 2007

babusa, wagnerku poznam z mojho detstva este 😀 , myslim, ze vcelku fajn. ja som konkretne patrila vtedy k durmanovej, ale wagnerova sa mi zda trochu lepsia odbornicka. si tiez z lamaca?

lodia
8. jan 2007

petruska,

na Repasskeho je velmi dobry sportovy areal pre deti a dospelych vsetkych kategorii a aj prijemny parcik a lavicky na sedenie...aj detske ihrisko, neviem presne ako sa to vola, tiez som pristahovalec..a velmi pekne prechadzky, ktore ti odporucam su po starej Dubravke, ale nechod cez vikend, vtedy je tam nejako rusno, cez tyzden najlepsie..tak nech sa ti tu dobre byva..ake mate mena pre chalana?

diann
8. jan 2007

Ahojte,

konečne som sa odhodlala a zaregistrovala som sa, ale už dlhšiu dobu toto fórum bolo mŕtve, snáď teraz ožije 😉
Ja bývam v Dúbravke a chodím dosť často kočíkovať na to ihrisko, čo tu opisujete a volá sa Pekníkova.

Ahoj petruska, od teba to ihrisko bude tri zastávky smerom hore.

babusa1
9. jan 2007

certica, nie som povodom zo Stupavy, a teraz byvam v Karlovke, v Karlovke muz ziadnu detsku doktorku uz nepozna a Wagnerova je kolegova manzelka, tak vyberame detsku, a zistujeme, problem je ze by som rada aj svoju detsku v Stupave ale uz je dochodkyna a nevie dokedy bude este robit,niezeby Wagnerova nebola stara, ale este nie je dochodkyna 😉, popripade by som prijala odporuranie na nejaku dobru doktorku pobliz.

certica
9. jan 2007

a kde v karlovke babusa? ja na Dlhacoch, tu je dobra mudr.kridlova

ninocka
autor
9. jan 2007

babusa ja som chodila cele detstvo Wagnerovej do Lamaca teda 18 rokov.
Ona je velmi prijemna ja ti ju odporucam

petruska77
9. jan 2007

ahoj dianka 🙂 to som rada ze si sa zaregistrovala...
lodia, nas chlapcek sa asi bude volat Davidko. Manzel sa este snazi ukecat ma na Daniela, ale to sa mu nepodari 😉
Baby a neviete mi odporucit v dubravke nejakeho praktickeho lekara/lekarku pre mna? Potrebujem sa teraz dost surne k niekomu prehlasit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre