Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

diann
9. jan 2007

petruska ja chodím k Dr. Mániková, patrím do jej obvodu, tak ma prijala, zatiaľ som u nej bola asi 3krát. Ja som spokojná.

lodia
9. jan 2007

ahoj petruska!

rada by som ti ohladom lekarky v Dubravke poradila, ale moju lekarku velmi nedoporucujem. Nie som s nou spokojna, je to z nudze cnost. Ostatni lekari tu dost striktne dodrziavaju regionovanie podla ulic, je tazko tu najst..mam zvacsa zlu skusenost..
pripadne ti mozem do ip adresy, poslat meno a cislo tej mojej, berie pacientov stale..hm?ale nechcem nanucovat, skus sa tu spytat este niekoho ineho..a mas uz pediatra?

petruska77
9. jan 2007

a ako sa da zistit ku ktoremu lekarovi podla ulice patrim? Teda okrem toho, ze vsetkych pobeham a pozriem aky zoznam ulic maju vylepeny na dverach...
dianka a ta tvoja doktorka kde ordinuje?
lodia: pediatra este nemam. Mas nejaky dobry typ?

lodia
9. jan 2007

petruska,
ze im predom zavolas...napriklad..pozries v zlatych strankach...tam je zoznam..alebo na nete..sidlia zvacsa na Saratovskej v stredisku, ale maju aj inde ordinacie a zavolas...alebo pochodis ako si pisala 😅 a pozries ake ulice maju vyvesene..
pediater:chodiem k p. Rolnej, teiz je na saratovskej, tak zajdi a porozpravaj sa..je to mila pani..som v celku spokojna..a som z tych ufrflanych..tak je to dobre, nie?hehe
kde budes rodit?a ako sa citis?

babusa1
11. jan 2007

Ninocka, certica dik za info o wagnerovej
certica, byvam priamo v centre Karlovky, pri novom miestnom urade.

certica
11. jan 2007

babusa, tam niekedy chodievame, vo fontane skoncil svoj osud aj krpcov puk 😀 a to sa este ani poriadne nestihol zahnat hokejkou 😲 😀

olinka6226
13. jan 2007

babusa, ja ti tiez wagnerovu velmi odporucam. ja k nej planujem tiez maleho nahlasit ked sa narodi 🙂

lodia
13. jan 2007

haloooooo🙂 ninocka!si tu?

ninocka
autor
13. jan 2007

ahoj lodia ano na chvilku som sem dosla

lodia
13. jan 2007

ako sa vam dari? filipkovi chuti?a ty sa ako citis?

lodia
17. jan 2007

mile dubravcanky,
kde ste? 😕

anad
18. jan 2007

Ahojte, zrazu mam pocit, ze stvrty obvod je strasne 'rozkuskovany' Mne uz pride ta Dubravka alebo Lamac daleko 😕 Skoda, keby sme boli trosku blizsie, tak by sme sa mohli stretavat na ihriskach 😀
Certica, vy chodite k lekarovi tu na DD alebo dole do Karlovky? Ja som chodila este ako mala dole do Karlovky, ale neviem dokedy bude este robit ta lekarka, ale bola zlata.

nici
19. jan 2007

ahojte babule,
tak aj ja sa ku vam hlasim....jeeej to som rada...
ja byvam momentalne v Dubravke na Drobneho...niekto sa tu uz tusim k tomu hlasil a niekedy tento rok alebo mozno buduci by sme mali ist do Lamaca...takze Olinka nebudes tu sama 😉 🙂

ale vidim, ze zatial dnes tu nikto nie je....tak dufam,ze sa skoro ozvete...

lodia
19. jan 2007

ahoj nici,
v Dubravke zijes dlho? si este na materskej? 🙂)) prepac, ze same otazky, zvacsa sa tu pohybujem len ja, a diskusia v tejto sekcii absolut viazne.. 🙄

nici
19. jan 2007

ahoj lodia,

v Dubravke som asi tak tri svrte roka a na materskej som od novembra 2005... 🙂 ale nevadi, ja som rada, lebo ja som stale hladala nejaku temu a dnes som narazila na tuto a tiez sa tu pohybujem stale a konecne som nasla, co hladam 😀
ty byvas kde v Dubravke? a ty si odkedy na materskej?

ajuskamimi
19. jan 2007

ahojte 😉 je tu niektora aj z Karlovky?

nici
19. jan 2007

ajuskamimi....kurnik mi trvalo pokym som to napisala 😉 🙂 zatial sme tu my, a Dubravka nie je az tak daleko.... 😉 🙂

ajuskamimi
19. jan 2007

hej to je pravda NICI 😀 a ja mam Dubravku na skok, kedze byvam uplne na konecnej v Karlovej Vsi. Chcela som len vediet, ty nemas nahodou skusenosti s tym materskym centrom KLBKO, co je v Karlovke?

babusa1
19. jan 2007

Ahoj ajuskamimi, ja som z Karlovky, ale len od oktobra 😉

certica
19. jan 2007

caute baby 😉
anad, ja chodim tu na dlhacoch k Mudr.Kridlovej. ako sa inak mas? citala som niekde, ze lezkas doma na rizikovom 😖

ajus, ja som z DD

ajuskamimi
19. jan 2007

ja som byvala v Karlovke na Silvanskej nejake 2 roky ale teraz v decembri sme sa uz konecne prestahovali do svojho na Pupavovu. Mne sa strasne dobre zatial (aby som to nezakrikla) byva v Karlovke. BABUSA1 a ked sa ti narodi malicke, budes chodit do toho Klbka? Mna to tam celkom laka, aj ked som si ich stranku pozerala, vyzera to tam fajnovo nielen pre mamicky ale aj pre miminka 😉

nici
19. jan 2007

ajuskamimi 🙂 bohuzial nemam, a pravdupovediac, ani tu vlastne ziadne materske centrum nepoznam a nikdy som v nijakom nebola....a mozes mi poslat link na tu stranku....

lodia
19. jan 2007

nici,

na materskej som od decembra 2005, takze kusom po tebe 😅
teiz tu nebyvam dlho, cca 3 roky, a prve dva som tu chodila len spavat, stale som pracovala 😉
teraz to tu torska spoznavam, paci sa mi stara Dubravka, mila dedinka..chodim tam kocikovat..tebe co tu vyhovuje? paci sa? 😅

lodia
19. jan 2007

nici, ano byvam v Dubravke, som zabudla odpisat..

nici
19. jan 2007

lodia,
mne sa tiez paci v Dubravke, je tu celkom ticho ale akurat mam pocit, ze je tu chladnejsie a stale veterno oproti inym castiam BA....mne sa paci strasne to ihrisko tam blizko pod zahradami, ja tam blizko byvam a raz dva vybehnem a prechadzam sa....inak v pohode....a ty si spokojna?

babusa1
19. jan 2007

Do Klbka pozriet pojdem, ved to mam oproti, ajuskamimi, pozeram,ze byvas blizo mna, ja na Perneckej a k tomu mas len o mesiac odo mna termin, 🙂

ajuskamimi
19. jan 2007

jeeeej fakt, tak sme skoro susedky 😀 cize je dost mozne, ze sa niekedy stretneme v klbku 😉

anad
19. jan 2007

Jej, dnes je tu ako rusno 🙂 A hned som aj pohladala to Klbko. Tesim sa, ze tu take nieco mame 😵
Certica, ano som doma na rizikovom, ale zada sa, ze sa krcok zatial predsa len umudril, tak aspon po nete beham 😀 Vy ste spokojny s tou Dr. Kridlovou? Ale jej patria asi len niektore ulice,ze?

lodia
19. jan 2007

nici,
tiez som spokojna v Dubryvke, predtym som chvilu byvala v Petrzke, tu je skutocny klud a menej nebezpecno 😉
susedov mam hlavne dochodcov sice a zda sa mi ze tu byva malo ludi, je to tu take udasadlejsie, to ihrisko, areal pohody 😎 sa vola vraj Peknicka, aj mne sa paci, sem tam vybehnem..ale nikoho tu nepoznam, tak len kukam a nikoho nehladam 😎 mala je este mala na hry na ihriskach..ale pride to 🙂

nici
19. jan 2007

lodia,
no ja som ako kocovnik.... 😀 ja som byvala uz asi vo vsetkych oblastiach, ale fakt je, ze tu v Dubravke mi to pride dost kludne a tiez prave, ze je tu dost takych starsich ludi, tak take kludne.....Peknicka, to je kde? tam niekde hore, ako je ta anglicka sukromna skola...lebo ja neviem nazov, tam kde chodim, ale ak je to ono, tak sa mozno niekedy krizujeme s kociarmi... 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre