• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

15. marca 2017 
NINOCKA a MAMUS: no vidim, ze tu v DNV nam bude veselo :sweat_smile:
Ja byvam nedaleko MAMUS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2006 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta - tiež zvažujú auto pre každého. Slávka sa ale bojí šoférovať. Keď mala ísť niekedy z práce niečo vybavovať tak šiel s ňou aj jej priateľ (robili skoro spolu)
millenas - v DNV bývame všetci nedaleko :grinning:. Bývala som na Králika na 2 a keď som večer sedela na balkóne a čakala na dcéru z diskotéky veru prebehol cez cestu aj ježko, sem tam som zbadala zaja a mala som pekný výhľad na Srdce. Dnes :confounded:
17. aug 2006 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziza - tak aký si mám kúpiť. Poraď značku. Asi ten Olympus 740 digital. Jáj a cenovo je to........?
18. aug 2006 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A naše karlovešťanky, dúbravanky, novovešťanky,spinkajú. :pensive:
Emjee je už isto vhupnutá u mažela v postielke. :grinning:
18. aug 2006 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziza ten canon eos 350 d mame aj my, predtym sme mali camediu, a mne stacil.. teraz ked porovnam fotky, tak iny rozdiel a to pritom cvakam na canone len s takym nastavenim, co necha manzel pri poslednom foteni.. ( som leniva si precitat manual :slight_smile:) )
19. aug 2006 o 00:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko tehulky
ako sme sa vyspali? co mate dnes na plane ?
pomozte my vymysliet nejaky program?
19. aug 2006 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamus, ano cabanova je hore v dubravke za od saratov, je to pri priemyslovke karola adlera.
19. aug 2006 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninocka, u nas doma je na programe liecenie :slight_smile:
19. aug 2006 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa mi páči. Ranostajky. Ja som spala do 9,00. Ale už varím. Hrachová polievočka zo suchého hrachu s klobásou a vyprážané bedle zemiak.pyré a šalátik. To je dietka. Chystám to mladým ale aj sebe. Prídu z dovolenky.A potom hajde domov. Už som tam nebola týždeň. Už sa teším na moju postieľku.
Mixka - pekne sa liečte ale okno dokorán, je krásne.
Ninocka - príroda. Pomoravie. Nieje v Istracentre nejaký program? Pamätám si keď som bola malá chodievalo sa do Petržalky k Dunaju. Mama nás vyobliekala a potom len nadávala a okrikovala nás aby sme sa nezašpinili. Nenávidela som to. Bola som živel.
Ena - strašne sa teším na foťák. To bol môj sen. Ale vieš, tri deti, jeden plat, výživné nepravideľné. Bolo treba na iné.
19. aug 2006 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamus, nemozem k vam na obed??? prosiiim :slight_smile:
19. aug 2006 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka v pohode. Dlhé diely - Fullu č.5. Budem čakať. Tak rýchlo utekám do Billi pre cesnak. Ale ja to myslím vážne v pohode môžeš prísť.
19. aug 2006 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj ja som z DNV, byvam oproti mamus, v tom dome kde je maxfit, ale nie v tom vchode, ale vo vchode co je medzi Hades a Jazykovkou.. :slight_smile:
19. aug 2006 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak vitaj medzi dnv
19. aug 2006 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam kamosku, ktora byva cely zivot v dnv a teraz je uz vydata, nepoznate ju niekto???
19. aug 2006 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako sa vola kde presne byva v starej casti alebo v novej a kolko ma priblizne rokov
19. aug 2006 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ninocka.. mixka, a ako sa vola ?
19. aug 2006 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, najprv byvala v starej a teraz v novej a ma 29, ako ja a vola sa petra
19. aug 2006 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petra a za slobodna sa ako volala
19. aug 2006 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvie - vitaj suseda. Ja som len zvedavá či Vás spoznám pri náhodnom stretnutí. :wink: Teraz budem pozerať na každú mladú mamičku či Vás nespoznám. :confused:
Vy to máte jednoduchšie, takých ako som ja viac nieje :grinning:
19. aug 2006 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, tak petru bohuzial nepoznam..

mamus, dakujem.. moje poznavacie znamenie je tmavomodry sportovy kocik s 3 kolesami.. :grinning:
19. aug 2006 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziza ďakujem nechám si to prejsť hlavou a ozvem sa.

mixka - to s kľudom mohla chodiť s mojou dcérou do školy. Myslím tu kamarátku. Ale si prišla? :angry: .
19. aug 2006 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mozno ta aj ja spoznam z tvojou trojkolkou sylvie
19. aug 2006 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mamus kam chodila tvoja dcera alebo syn 27 do skoly
19. aug 2006 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninocka, mozno ano.. lebo inu som tu nevidela.. potom uz len cervenu.. :wink:
19. aug 2006 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninocka - všetci traja v DNV druhý stupeň Devín. Iba Sašenka druhý stupeň Dúbravka. Mixka do ZŚ školy vedľa Adlera. Nechodila si tam?
19. aug 2006 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvie - nevadia vám tie pivárne pod oknami. Veď sa tam fajčí a debaty do neskorých hodín. Dúfam, že máš okná na druhú stranu.
19. aug 2006 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamus, nastastie mame okna len na tu opacnu stranu.. tam akurat obcas pocujem z fitneska ako vykrikuje precvicujuca, ale to len obcas..
19. aug 2006 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok